Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#341 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A német rendőrség 22 angol futballhuligánt vett őrizetbe Hamburgban.
A szigetországi rendbontók a szerda esti Werder Bremen-FC Chelsea Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésre érkeztek Németországba.

A hamburgi rendőrség tájékoztatása szerint Angliából kaptak egy listát a Chelsea 150 legveszélyesebb, erőszakos cselekmények miatt a londoni klub hazai meccseiről kitiltott szurkolóról.

A huligánokat a rendőrök a repülőtéren várták és egyből az őrszobára kísérték, ahol megnézhetik a meccset, majd a lefújás után különgéppel szállítják vissza őket a szigetországba. A vandálok holmijai között több baseballütőt, szöges kesztyűt, gázsprayt és késeket találtak.

Na szép. :?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#342 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Hopp, holnaptól új honlap. Kiváncsi leszek rá.
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... atest+news
Én is, bár a "nyú sztenderd for fjúcsör futból vebszájt" engem kicsit megijeszt, ezek nem mindig szoktak bejönni, jó oldalakat iszonyú módon el tudnak b*szni a túl sok animációval, flash-el meg miegymással.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#343 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hopp, holnaptól új honlap. Kiváncsi leszek rá.
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... atest+news
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#344 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát gondolom 5000 jegy már eleve reserved a klub számára, kap az Arsenal is, 10000-et szétküldenek az árusító irodáknak, utazási irodáknak, úgyhogy olyan 20000 kerül értékesítésre közvetlenül, ott is vannak, akiknek elővásárlási joguk van, stb. Működik a bürökrácia :) Jegyet meg az kap, aki kint alszik két napja a hivatalos árusító iroda előtt. Egyébként néztem ma a Benfica meccs összefoglalóját a Sport1-en, oda volt jegy... lehettek vagy négyezren összesen.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#345 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ZenZo írta:
Wisey írta:A decemberi Arsenal meccs már ma, a jegyárusítás első napján SOLD OUT.
Az szép. Akkor az üzéreknél már holnap hatszázszoros áron lehet jegyet váltani :D
Lehet, és a jegyirodák is jót kaszálnak majd a 150-200 fontos áraikkal.

Kellemetlen, mert ígértem valakinek két jegyet, és nem gondoltam volna, hogy már egy nap alatt elkel mind. (Ráadásul az árusítás első hetében egy member 1 jegyet vehet, tehát nem arról van szó, hogy valaki egymaga tizet felvásárolt.)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#346 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Wisey írta:A decemberi Arsenal meccs már ma, a jegyárusítás első napján SOLD OUT.
Az szép. Akkor az üzéreknél már holnap hatszázszoros áron lehet jegyet váltani :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#347 Hozzászólás Szerző: Wisey »

A decemberi Arsenal meccs már ma, a jegyárusítás első napján SOLD OUT.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#348 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

1.Kapus írta:
ZenZo írta:
krisz írta:Ricko!
Nem értem hogy miért olyan fontos Terry cipője.Hiszen ha akar tud venni vagy ezret.Miért pont ez kell neki.Kérlek írd meg nekem privát üzenetben ha tudod rá a választ.
Krisz. Én nem tudom, hány éves vagy, vagy hogy mennyit tudsz a sportról illetve a sportolókról. (vagy egy fórum szokásairól...). Igaz nem vagyok Ricko, de: bármely sportember iszonyatosan ragaszkodik minden dolgához. Ez általában amúgy is igaz minden emberre, de a sportólók többségére különösen. Egy cipő, egy mez, egy mezszám (egy hokiütő, egy bukósisak, egy bármi). Ez egy. A második, hogy nem a cipőn van a hangsúly, hanem azon, hogy egy személyes tárgyat eltulajdonítottak egy olyan helyről, amely privát. Egy olyan együttes öltözőjét, mint a Chelsea, jobban őrzik, mint a Towert.
Igen szinte minden sportoló ragaszkodik a tárgyaihoz, de lehet hogy egy nagyon fontos gólt lőtt vele vagy bármi!
Kapus..nem kell papagájnak lenni...mint anno írtam a hozzászólásodnak legyen mondanivalója és ne csak az olvasott frázisokat ismételd....MINDENKINEK SZÓL! A HOZZÁSZÓLÁS SZÁM NEM JELÖL SEMMIT! NEM VÍV KI TISZTELETET, NEM LESZ NAGYOBB DRUKKER TŐLE AZ EMBER!..próbáljátok meg ne szétbombázni a fórumot....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#349 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

krisz írta:Ricko!
Nem értem hogy miért olyan fontos Terry cipője.Hiszen ha akar tud venni vagy ezret.Miért pont ez kell neki.Kérlek írd meg nekem privát üzenetben ha tudod rá a választ.
Krisz. Én nem tudom, hány éves vagy, vagy hogy mennyit tudsz a sportról illetve a sportolókról. (vagy egy fórum szokásairól...). Igaz nem vagyok Ricko, de: bármely sportember iszonyatosan ragaszkodik minden dolgához. Ez általában amúgy is igaz minden emberre, de a sportólók többségére különösen. Egy cipő, egy mez, egy mezszám (egy hokiütő, egy bukósisak, egy bármi). Ez egy. A második, hogy nem a cipőn van a hangsúly, hanem azon, hogy egy személyes tárgyat eltulajdonítottak egy olyan helyről, amely privát. Egy olyan együttes öltözőjét, mint a Chelsea, jobban őrzik, mint a Towert.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
krisz
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2006. október 7., szombat 15:52
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#350 Hozzászólás Szerző: krisz »

Ricko!
Nem értem hogy miért olyan fontos Terry cipője.Hiszen ha akar tud venni vagy ezret.Miért pont ez kell neki.Kérlek írd meg nekem privát üzenetben ha tudod rá a választ.
A Chelsea verhetetlen!!!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#351 Hozzászólás Szerző: mourinho »

mekkora :D :D

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#352 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Két manus ellopta Terry cipőjét, később a rendőrség megtalálta és a "bűnözőket" :lol: kihallgatásra vitték :lol:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#353 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Talán ide illik legjobban a hír:
Huszonegy angol szurkolót vett őrizetbe a palermói rendőrség a csütörtöki Palermo-West Ham UEFA-kupa-mérkőzés előtt.

A garatra alaposan felöntött brit szurkolók a szicíliai városban rátámadtak a hazai szurkolókra, valamint a rendőrökre is.

A verekedés eredményeképpen hat rendőr, öt olasz és hat angol drukker sérült meg, három rendőrautó megrongálódott.

A két szurkolótábor már az angliai mérkőzésen sem volt jó viszonyban egymással, a londoni drukkerek "Maffia" feliratú pólókban ingerelték a vendégeket.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: hy

#354 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Gullit írta:Kinek van meg a Goal címü film szinkronal mer megnéztem Angolul meg feliratal de sok dolgott nem felitatonak?
Film topic...

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#355 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Kinek van meg a Goal címü film szinkronal mer megnéztem Angolul meg feliratal de sok dolgott nem felitatonak?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#356 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Real Football Factories sorozat elérhető itt:

http://www.guba.com/watch/2000782165?fi ... 987435&o=0
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#357 Hozzászólás Szerző: undertow »

es kinek van meg angolul a konyv?

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#358 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Clarmont írta:Nekem meg a film. Es ugy szinten.
Köszönettel elfogadjuk.-)
Hajrá Kékek!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#359 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Gyeszti írta:Nekem megvan a könyv. És szívesem kölcsönadom!
Köszi! Ha nem jön össze Andyvel a héten a találkozó (ma megyek Pestre), akkor ha Győrben leszek (vasárnaptól), akkor megbeszélhetünk egy találkát. Meg amúgy is egyszer összeröffenhetnénk, legalább 5en vagyunk győriek! :lol:
Hajrá Kékek!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#360 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Akkor valamikor összefuthatnánk, és elfoganám, ígérem hamar kiolvasom..-)
Hajrá Kékek!

Válasz küldése