Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#321 Hozzászólás Szerző: mourinho »

hmm errol nem is hallottam. koszi

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#322 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#323 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ZenZo írta:Azért csak sikerült egy kis balhét kavarni a hétvégén... ki mit hallott? Én eddig kisebb verekedés, egy pár kés, meg asszem 5 előállított randalírozó... most olvastam viszont a nagybecsben tartott NS-ben, hogy baseball is volt, (bizony! nem ütő, az nem, csak baseball...), meg valami 34 letartóztatott...
ezmi?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#324 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Azért csak sikerült egy kis balhét kavarni a hétvégén... ki mit hallott? Én eddig kisebb verekedés, egy pár kés, meg asszem 5 előállított randalírozó... most olvastam viszont a nagybecsben tartott NS-ben, hogy baseball is volt, (bizony! nem ütő, az nem, csak baseball...), meg valami 34 letartóztatott...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#325 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Basszus, remélem csak vicc. A cfcnet fórumán olvastam egy ilyen kezdőhozzászólást:

"...mostanság kezdtem el dolgozni az Adidas cégnél itt Ausztráliában és azt kell mondanom láttam a jövő évi idegenbeli mezünket. Képet nem tudok mutatni, mert félek, hogy kirúgnak, de el kell mondanom, hogy a mez FLURO YELLOW színű lesz...."

Ááááá!!!! Remélem csak viccel a srác...
megjöttek a kukások....fasza...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#326 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kép
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#327 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:Basszus, remélem csak vicc. A cfcnet fórumán olvastam egy ilyen kezdőhozzászólást:

"...mostanság kezdtem el dolgozni az Adidas cégnél itt Ausztráliában és azt kell mondanom láttam a jövő évi idegenbeli mezünket. Képet nem tudok mutatni, mert félek, hogy kirúgnak, de el kell mondanom, hogy a mez FLURO YELLOW színű lesz...."

Ááááá!!!! Remélem csak viccel a srác...
milyen az a fluro?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#328 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Basszus, remélem csak vicc. A cfcnet fórumán olvastam egy ilyen kezdőhozzászólást:

"...mostanság kezdtem el dolgozni az Adidas cégnél itt Ausztráliában és azt kell mondanom láttam a jövő évi idegenbeli mezünket. Képet nem tudok mutatni, mert félek, hogy kirúgnak, de el kell mondanom, hogy a mez FLURO YELLOW színű lesz...."

Ááááá!!!! Remélem csak viccel a srác...
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#329 Hozzászólás Szerző: undertow »

en altalaban rosszul vagyok a guardiantol.
meghagyom az arse tabornak az olvasasat...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#330 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

szpecnaz írta:már párszor vitáztunk erről itt...úgy tünik eljutott a bbc-hez is..:)

http://www.bbc.co.uk/dna/606/A20519020
a guardian cikkét is érdemes elolvasni...vannak benne érdekes tények....

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#331 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

már párszor vitáztunk erről itt...úgy tünik eljutott a bbc-hez is..:)

http://www.bbc.co.uk/dna/606/A20519020

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#332 Hozzászólás Szerző: Norbert »

IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Cech2
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007. január 9., kedd 11:19

#333 Hozzászólás Szerző: Cech2 »

Hát néha lehetne kegyesebb is mint azok a rohadt x-ek!!!!De ez van!!!Minden csapatnak van egy olyan szérája hogy sokat bukik!!!de Manchester még nem esett bele,de remélem fog!!
És már itt az ideje!! 8)

siki73
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007. január 17., szerda 17:01
Tartózkodási hely: BP

5 éven belül a világ tetején

#334 Hozzászólás Szerző: siki73 »

kék az isten is és jó a chelsea-hez köszönjük

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#335 Hozzászólás Szerző: undertow »

20 eve speciel epp a div 1-ben voltunk, a 14. helyen vegezve 3-mal a manure mogott ;)
utoljara a 88/89-es szezonban voltunk a 2-ben, egy ev erejeig. ('we're boys in blue from division 2, but we won't stay long' ;))
a 80as evek elejen voltunk hosszabb ideig(5 szezon) lent, 83ban pl onnan is majdnem kiestunk a 18. hellyel. ami a klub legrosszabb bajnoki eredmenye eddig egyebkent.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#336 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Szurkolói téma: mennyire eladható egy klub?

A Bajnokok Ligája címvédő, a spanyol bajnokságot zsinórban kétszer megnyerő FC Barcelona a legjobb márka a világ labdarúgásában – ezt az eredményt hozta a brit Global Sponsors nevű cég kimutatása, amelyet egy Dubajban zajló futballkonferencián ismertettek.

A katalánok mögött a Manchester United (angol), a Real Madrid (spanyol), a Chelsea (angol) és az AC Milan (olasz) következik a rangsorban, míg a legjobb tíz között még a Bayern München (német), az Arsenal (angol), a Liverpool (angol), az Internazionale (olasz) és az Olympique Lyon (francia) kapott helyet.

A tanulmány elkészítése során figyelembe vették többek között a klubcsapatok eddigi eredményeit, mérkőzéseik átlagos nézőszámát, a stadionok színvonalát és befogadóképességét, valamint a csapat játékerejét és edzőjének elismertségét is.
--------------------------------------
Nem tudom, milyen súllyal szerepelhetett az "eddigi eredmény", és azt milyen régtől számolják, bár feltehetőleg a klub fennállása óta - akkor viszont szép, ahová a Chelsea felküzdötte magát, azt hiszem. No meg amúgy is.
A felküzdésről: 20 évvel ezelőtt a Chelsea egy másodosztályú csapat volt, a többi csapat (a fent megjelöltek) már akkor is kupát-kupára halmoztak...
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#337 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szurkolói téma: mennyire eladható egy klub?

A Bajnokok Ligája címvédő, a spanyol bajnokságot zsinórban kétszer megnyerő FC Barcelona a legjobb márka a világ labdarúgásában – ezt az eredményt hozta a brit Global Sponsors nevű cég kimutatása, amelyet egy Dubajban zajló futballkonferencián ismertettek.

A katalánok mögött a Manchester United (angol), a Real Madrid (spanyol), a Chelsea (angol) és az AC Milan (olasz) következik a rangsorban, míg a legjobb tíz között még a Bayern München (német), az Arsenal (angol), a Liverpool (angol), az Internazionale (olasz) és az Olympique Lyon (francia) kapott helyet.

A tanulmány elkészítése során figyelembe vették többek között a klubcsapatok eddigi eredményeit, mérkőzéseik átlagos nézőszámát, a stadionok színvonalát és befogadóképességét, valamint a csapat játékerejét és edzőjének elismertségét is.
--------------------------------------
Nem tudom, milyen súllyal szerepelhetett az "eddigi eredmény", és azt milyen régtől számolják, bár feltehetőleg a klub fennállása óta - akkor viszont szép, ahová a Chelsea felküzdötte magát, azt hiszem. No meg amúgy is.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#338 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:Hopp, holnaptól új honlap. Kiváncsi leszek rá.
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... atest+news
Már régen itt volt az ideje, kiváncsi vagyok!!!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#339 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ZenZo írta:
ToreAndre írta:Hopp, holnaptól új honlap. Kiváncsi leszek rá.
http://www.chelseafc.com/article.asp?hl ... atest+news
Én is, bár a "nyú sztenderd for fjúcsör futból vebszájt" engem kicsit megijeszt, ezek nem mindig szoktak bejönni, jó oldalakat iszonyú módon el tudnak b*szni a túl sok animációval, flash-el meg miegymással.
Én is megijedtem, de írták hogy lesz "text only" verziója is :)

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#340 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ZenZo írta:Na szép. :?
Nem csoda, hogy kitiltották őket. Az ilyeneket automatikusan minden idegenbeli meccstől is el kéne tiltani. Nagy fenegyerekek.. Ez korunk rémálma, hát élvezd...

Válasz küldése