Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#1 Hozzászólás Szerző: Wisey »

A Nosztalgia Blog mai cikke a Shed lelátóról szól; hogy alakult ki a "Chelsea tábor" a hatvanas években:

http://chelsea-nosztalgia.blog.hu/2013/ ... _tortenete

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Utazás, belépő Chelsea-meccsekre

#2 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

amit meg kell erteni az az hogy az idegenbeli drukkerek teljesen mas csapat mint az otthoni . away drukkerek igazi szurkolok nem csak glory hunters mint a legtobb aki a bridgere jar. peldaul special eurpaban sokszor enekelnek betiltott vallassal foglalkozo notakat. mint peldaul az en kedvencem

when i was young i made no sence
I bought a flute for 50 pence
the only think I could palay
fuck the pope and the IRA

whem I was young I made no sence
I bought a bomb for 50 pence
I dropped of at white hart lane
watch the yiids die again

sok keseruseg kitaszitottsag es hasonlo dolgok amiert ezek az csinaljak amit csinalnak ha eltoltesz koztuk egy kis idot akkor tudod meg igazan hogy miert csinaljak amit csinalnak.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#3 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Mister írta:
Big Cap írta:
frentzen írta:A Bayern fórumon már azt tervezik, hogy ejtenek ki minket jövőre a Stamford Bridgen :D Meg hogy nincs saját nevelésű játékosunk, meg lófasz tudja :D Fáj nekik az a döntő
ha jövőre találkozunk velük a BL-be akkor megint nem lesz sok örömük ellenünk ;)
Hehe,akkor már nem bunkerfocival verjük meg őket... ;)
remélem majd Hulk meg Hazard megszórja őket meg azokat a csapatokat akikkel játszunk majd
Blue is the Colour

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#4 Hozzászólás Szerző: Mister »

Big Cap írta:
frentzen írta:A Bayern fórumon már azt tervezik, hogy ejtenek ki minket jövőre a Stamford Bridgen :D Meg hogy nincs saját nevelésű játékosunk, meg lófasz tudja :D Fáj nekik az a döntő
ha jövőre találkozunk velük a BL-be akkor megint nem lesz sok örömük ellenünk ;)
Hehe,akkor már nem bunkerfocival verjük meg őket... ;)
One Life,One Love,One Club

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#5 Hozzászólás Szerző: adee93 »

frentzen írta:A Bayern fórumon már azt tervezik, hogy ejtenek ki minket jövőre a Stamford Bridgen :D Meg hogy nincs saját nevelésű játékosunk, meg lófasz tudja :D Fáj nekik az a döntő
ha jövőre találkozunk velük a BL-be akkor megint nem lesz sok örömük ellenünk ;)
Blue is the Colour

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#6 Hozzászólás Szerző: frentzen »

A Bayern fórumon már azt tervezik, hogy ejtenek ki minket jövőre a Stamford Bridgen :D Meg hogy nincs saját nevelésű játékosunk, meg lófasz tudja :D Fáj nekik az a döntő
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#7 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

PL: Arsenal-tól tartok és a City-től(MU-tól valamiért nem tartok jelenpillanatban)

BL: Barca-Real-Bayern
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#8 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:
Norbert írta:No akkor irányítsuk vissza a beszélgetést a topic két hívószavához: "fanatizmus" és "rivalizálás" :) Esélylatolgatás: Egy sikeres csapatátalakítás esetén (amiben most nyáron nagyon reménykedem), kik lehetnek a Chelsea fő riválisai a 2012/13-as BL szezonban? :)
BL-ben a barca és a real továbbra is első számú esélyesnek fog számítani sajnos. ezt pedig megdöntheti mi, a bayern, a milan és a mu, kíváncsi leszek erre a juventusra, hogy mit tudna a bl-ben. a city szerintem még rutintalan a bl-hez, idén még biztos nem robbantanak. rutintalannak találom továbbá a bvb-t és a psg-t, de ő nekik is még 1 év kell, és komolyan számolni kell velük. továbbá várom, hogy melyik kiscsapat lesz a következő apoel. :)
Juvéra én is kíváncsi leszek, haverom nagy fanjuk, de mellette a Chelsea-t is bírja. Megmondta az állat a Napoli vereség után, h El Classico a döntőben akkor sem lesz ha piros hó esik, mert megfordítjuk a Nápoly meccset, és a döntőben legyőzzük a Bayernt. Ezt nem tudom honnan vette, így utólag nézve, ilyen nincs. A héten vele töltetem a lottómat.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#9 Hozzászólás Szerző: Chester »

Norbert írta:No akkor irányítsuk vissza a beszélgetést a topic két hívószavához: "fanatizmus" és "rivalizálás" :) Esélylatolgatás: Egy sikeres csapatátalakítás esetén (amiben most nyáron nagyon reménykedem), kik lehetnek a Chelsea fő riválisai a 2012/13-as BL szezonban? :)
BL-ben a barca és a real továbbra is első számú esélyesnek fog számítani sajnos. ezt pedig megdöntheti mi, a bayern, a milan és a mu, kíváncsi leszek erre a juventusra, hogy mit tudna a bl-ben. a city szerintem még rutintalan a bl-hez, idén még biztos nem robbantanak. rutintalannak találom továbbá a bvb-t és a psg-t, de ő nekik is még 1 év kell, és komolyan számolni kell velük. továbbá várom, hogy melyik kiscsapat lesz a következő apoel. :)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#10 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Fő rivális csak a 2 menkeszteri lehet. Arsenal komolytalan, a Pool egyszerűen középcsapat, ahogy a Tottenham is. Sok múlik SAF bevásárlásain, mert idén már nem volt elég a mákjuk a keret hiányosságai mellé. Ha nem változtatnak, a Cityvel nem tudják felvenni a versenyt, veülnk együtt sem (mert mi meg a keret miatt kupa csapat lettünk tulajdonképpen). A City az első számú esélyes, ez egyértelmű. Ja ez PL.

BL - Real, Barcelona, United és lehet h a Milan ha okosan építkezik.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#11 Hozzászólás Szerző: laczze »

Norbert írta:No akkor irányítsuk vissza a beszélgetést a topic két hívószavához: "fanatizmus" és "rivalizálás" :) Esélylatolgatás: Egy sikeres csapatátalakítás esetén (amiben most nyáron nagyon reménykedem), kik lehetnek a Chelsea fő riválisai a 2012/13-as BL-PL szezonban? :)
BL: Csak a Real Madrid!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#12 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ha vannak is, biztos vagyok benne, hogy nem azok akik "buzisan" viselkednek. Nem Sergio Ramos-ról, Ronaldo-ról vagy Torres-ről fog kiderülni, hogy meleg. Én pl. Messiről simán eltudom képzelni.

Mikel és Kalou simán jó barátok. Biztos nem melegek.
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#13 Hozzászólás Szerző: Norbert »

No akkor irányítsuk vissza a beszélgetést a topic két hívószavához: "fanatizmus" és "rivalizálás" :) Esélylatolgatás: Egy sikeres csapatátalakítás esetén (amiben most nyáron nagyon reménykedem), kik lehetnek a Chelsea fő riválisai a 2012/13-as BL-PL szezonban? :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#14 Hozzászólás Szerző: Chester »

nekem inkább a mikel-kalou páros a gyanús. remélem csak poénból "szopkodják" egymást, nem tudom és akarom elképzelni, hogy zacsipacsiznak egy győztes meccs után. :D

édesanyám mindig azt mondja nekem [mivel nem vagyok egy szép gyerek]: ,,kisfiam, ne törődj vele, a szép pasik általában mind melegek." és ez tényleg így van a mai világban. :D ez nem tudom mennyire igaz az előbb említett mikel-kaloura, de szerintem csak poénból imádják egymást. remélem. bízom benne. :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#15 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Az állatvilágban rengeteg "buzulás" van. Amúgy meg biztos az elfogadóbb személyek még inkább elfogadják, megszokják, ahol egy olyan liberális világban élnek-jártak, mint például a multi-kulti London.
Bosingwa amúgy amiket leművelt, a BL estén is a tánca, mozgása. Ha nem is az, de eléggé buzis. De nem azért utálom mint varjú a rohadt tököt 8)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#16 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért az elég durva hasonlat, hogy a buziság annyira mond ellent az evolúciónak mint egy jó csajjal kefélni eggyett :D én akkor az utóbbi ellentmondást választom és büszke leszek rá, mert ara lehet!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#17 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

dankodavid írta:
ToreAndre írta:Itt nem pacsizásról van szó, hanem elfogadásról és megértésről. Dávid miatt én pont nem aggódom. Intelligens srác Ő, csak időt kell neki adni!;-)
Csak egy dolgot mondj el nekem: hogyan értesz meg egy olyan dolgot, ami teljesen ellentmond az összes evolúciós dolgonak? Teljesen természetellenes a homoszexualitás.

Az utolsó mondatodat pedig még én sem hittem el :D
:-) Először is, már hogy lenne természetellenes? Ahogy miller is leírta, egyidős az emberiséggel, ráadásul az állatvilágban sem ritkaság. (sőt!) Ellentmond az evolúciónak? Akkor a "nem családfenntartásból elkövetett szexuális aktus" is az. :-)

Nna, de ez már tényleg off.
Only one Di Matteo!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#18 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

dankodavid írta:
ToreAndre írta:Itt nem pacsizásról van szó, hanem elfogadásról és megértésről. Dávid miatt én pont nem aggódom. Intelligens srác Ő, csak időt kell neki adni!;-)
Csak egy dolgot mondj el nekem: hogyan értesz meg egy olyan dolgot, ami teljesen ellentmond az összes evolúciós dolgonak? Teljesen természetellenes a homoszexualitás.

Az utolsó mondatodat pedig még én sem hittem el :D
Ezt nem is lehet megérteni, egyszerűen tudomásul kell venni, el kell fogadni, tolerálni kell. Engem pl. sokkal jobban zavarnak a mocskos cigányok. Őket nem tudom tolerálni. És most itt ne jöjjön nekem senki azzal a 4%-kal, akiknek sikerült beilleszkedniük, tanultak és dolgoznak.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#19 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ToreAndre írta:Itt nem pacsizásról van szó, hanem elfogadásról és megértésről. Dávid miatt én pont nem aggódom. Intelligens srác Ő, csak időt kell neki adni!;-)
Csak egy dolgot mondj el nekem: hogyan értesz meg egy olyan dolgot, ami teljesen ellentmond az összes evolúciós dolgonak? Teljesen természetellenes a homoszexualitás.

Az utolsó mondatodat pedig még én sem hittem el :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

#20 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Itt nem pacsizásról van szó, hanem elfogadásról és megértésről. Dávid miatt én pont nem aggódom. Intelligens srác Ő, csak időt kell neki adni!;-)
Only one Di Matteo!

Válasz küldése