Szurkolói témák - fanatizmus, rivalizálás, stb...

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#281 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Tore írta: Szóval ne csüggedjetek, megyünk még az Emirates-be!
És jól szetverjuk a nevetsegesen gyenge Arsenalt!!!!!!!!!!!!!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#282 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

andyslacker írta:Tore: A csajos analógiát véve alapul te most a következőt csinálod.

Van egy barátnőd, akiről váltig állítod, hogy élted szerelme. A háta mögött már bevallod, hogy igazából csak a bal lába, a jobb melle,a szemöldöke és a haja tetszik. Az anyját ki nem állhatod, pedig tudod, hogy csak azért mert utálod, a csajod nem fogja a kedvedért egy baltával fejbecsapni egy éjjel. Ez persze nem tart attól vissza, hogy minden alkalommal beszólj az anyósnak
Majd mindennek betetőzéséül most egy másik csaj családjánál kolbászolsz és áradozol róla, hogy mennyivel szebb és okosabb és mennyivel jobb, mint a tiéd.


Igazából elég nagy hülyeség volt 'lefordítani' csajozási szituációra csak hogy elbagatelizáld a helyzetet.

:lol: :lol: :lol:
Ez Qrva jó. Hehehe.

Tore Tore Tore. Ejnye

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#283 Hozzászólás Szerző: kdako »

Chelseafan írta:
ToreAndre írta:
Chelseafan írta: A Barcából például kit szeretsz? Mert itt a fórumon szerintem elég sokan utálják azt a csapatot! :)
Guddy odaérkeztével több Barca meccset láttam idén, mint egész eddigi életemben!:) Ott is találtam szimpatikus játékosokat: Gudjohnsen, persze, de rajta kívül Iniesta, Saviola és Thuram is szimpi.
De Saviola pl. miért szimpatikus? Pedig ő is dél-amerikai és te állítólag nem nagyon csíped az ottani focistákat.
Biztos a mártír szerep fogta meg benne: ha játszik, gólt lő, mégis alig szerepel :lol: mondjuk én csípem, de én általában az argentinokat is.
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#284 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:
Chelseafan írta:
ToreAndre írta:Minden csapatban vannak szimpatikus játékosok és általábban többen vannak, mint akit nem szeretek. Na, ezért nem utálok klubbokat.
A Barcából például kit szeretsz? Mert itt a fórumon szerintem elég sokan utálják azt a csapatot! :)
Guddy odaérkeztével több Barca meccset láttam idén, mint egész eddigi életemben!:) Ott is találtam szimpatikus játékosokat: Gudjohnsen, persze, de rajta kívül Iniesta, Saviola és Thuram is szimpi.
De Saviola pl. miért szimpatikus? Pedig ő is dél-amerikai és te állítólag nem nagyon csíped az ottani focistákat.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#285 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Wisey írta:
Chelseafan írta:
ToreAndre írta:Minden csapatban vannak szimpatikus játékosok és általábban többen vannak, mint akit nem szeretek. Na, ezért nem utálok klubbokat.
A Barcából például kit szeretsz? Mert itt a fórumon szerintem elég sokan utálják azt a csapatot! :)
Kicsit gondolkodj rajta ;)
Jó, elfelejtettem odaírni, hogy Guddy-n kívül! :)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#286 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Tore: A csajos analógiát véve alapul te most a következőt csinálod.

Van egy barátnőd, akiről váltig állítod, hogy élted szerelme. A háta mögött már bevallod, hogy igazából csak a bal lába, a jobb melle,a szemöldöke és a haja tetszik. Az anyját ki nem állhatod, pedig tudod, hogy csak azért mert utálod, a csajod nem fogja a kedvedért egy baltával fejbecsapni egy éjjel. Ez persze nem tart attól vissza, hogy minden alkalommal beszólj az anyósnak
Majd mindennek betetőzéséül most egy másik csaj családjánál kolbászolsz és áradozol róla, hogy mennyivel szebb és okosabb és mennyivel jobb, mint a tiéd.


Igazából elég nagy hülyeség volt 'lefordítani' csajozási szituációra csak hogy elbagatelizáld a helyzetet.
Birth, CHELSEA, Death

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#287 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
kdako írta:Szeretem a hasonlatokat, ezért folytatom:

De nem fogsz odamenni a bombázó csaj barátjához, és azt mondani, hogy sokkal szívesebben meghúznád, mint a sajátodat.

Mert a mu-sokkal való cimbizés nagyjából ennek a megfelelője.
Egy fenét! Ha már ennél a szituációnál tartunk, akkor odamentem a csaj barátjához és elmondtam neki, hogy hát igen, szerencsés vagy, olyan ilyen szép barátnőd lehet. Az enyém is nagyon jó, de most épp haragban vagyunk kicsit, mert osotbaságokat csinált...de majd csak kibékülünk!:)

A "meghúzós" eset akkor állna fenn, ha szurkolója lennék a MU-nak, de nem vagyok.
azért egy bajnoki cím a lehető legnagyobb súlyú dolog. Te nem azt mondtad, hogy igen, jó a Mu, dőljön el egy nagy csatában, ki lesz bajnok, nyerjen a jobb. Te a SAJÁT CSAPATOD ELLEN szurkolsz, és ezt megosztod a riválissal is...
GO BLUES!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#288 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kdako írta:Szeretem a hasonlatokat, ezért folytatom:

De nem fogsz odamenni a bombázó csaj barátjához, és azt mondani, hogy sokkal szívesebben meghúznád, mint a sajátodat.

Mert a mu-sokkal való cimbizés nagyjából ennek a megfelelője.
Pontosan. A "Chelsea drukker létemre most nektek szurkolok" szöveg már "megcsalásnak" számít, nem csak arról szól hogy elismered hogy jók.
Nem először akadunk ki Torén, de tény hogy az ilyen véleményekhez nem lehet könnyen hozzászokni...

Én igyekszem nem felhúzni magam rajta (ilyenkor szoktam én is mondani, hogy lehet más csapatot keresni :)), inkább ráhagyom, hadd szeresse a maga módján a Chelsea-t :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#289 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mourinho: Úgy látom nem voltál még szerelmes.;) Remélem egyszer te is az leszel, kívánom neked. Ha igazán szeretsz egy lányt, akkor tudod, hogy vele fogod leélni az életed, bármi történjék is. Így vagyok én a Chelsea-vel és a kedvesemmel is.
Only one Di Matteo!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#290 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Chelseafan írta:
ToreAndre írta:Minden csapatban vannak szimpatikus játékosok és általábban többen vannak, mint akit nem szeretek. Na, ezért nem utálok klubbokat.
A Barcából például kit szeretsz? Mert itt a fórumon szerintem elég sokan utálják azt a csapatot! :)
Kicsit gondolkodj rajta ;)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#291 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta:Szeretem a hasonlatokat, ezért folytatom:

De nem fogsz odamenni a bombázó csaj barátjához, és azt mondani, hogy sokkal szívesebben meghúznád, mint a sajátodat.

Mert a mu-sokkal való cimbizés nagyjából ennek a megfelelője.
Egy fenét! Ha már ennél a szituációnál tartunk, akkor odamentem a csaj barátjához és elmondtam neki, hogy hát igen, szerencsés vagy, olyan ilyen szép barátnőd lehet. Az enyém is nagyon jó, de most épp haragban vagyunk kicsit, mert osotbaságokat csinált...de majd csak kibékülünk!:)

A "meghúzós" eset akkor állna fenn, ha szurkolója lennék a MU-nak, de nem vagyok.
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#292 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:
kdako írta:
ToreAndre írta:Oké. Vegyünk egy példát.

Blackburn. Sokan utáljátok.
Savage, Tugay---antipatikus játékosok számomra. De Pedersen, Derbyshire, McCarhty, Dunn, Warnock. Szimpatikusak, sőt 1-2-öt kifejezetten szeretek. Nos, nem fogok két játékos miatt megvetni egy csapatot.

Vagy az ominózus ManU.
Nem tehetek róla, imádom Kuszcak-ot, Solskjaer-t, Giggs-t, O'Shea-t, Carrick-et. Egyedül Ronaldo ugrik ki.
Minden csapatban vannak szimpatikus játékosok és általábban többen vannak, mint akit nem szeretek. Na, ezért nem utálok klubbokat.
Ennyi erővel minden csapatnak szurkolhatsz, mert mindenhol találni szimpi játékosokat.
Pontosan! De mível nekem a Chelsea olyan, mint egy szerelem, nem fogom megcsalni. A Chelsea lesz nálam örökre a No.1. Már említettem a szerelmes példát:
Tetszhet nekem bármelyik csaj a világon. Mondhatom erre, hogy milyen utcalány jó mellei vannak, mondhatom arra, hogy milyen baromi jó segge van. Sőt még azt is mondhatom rájuk, hogy milyen gyönyörűek, de szerelmes csak egy lányba leszek egész életemben! Akkor is, ha netán meghízik, akkor is, ha 70 éves lesz, akkor is, ha mensturál éppen.

Ha ebből a példából sem értitek meg, akkor nem tehetek róla!:) Szerintem jóra sikeredett.
ez nem feltetlenul igaz, mert lehet szerelmes vagy egy csajba, de nem biztos , hogy az leszel bele 5 ev mulva...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#293 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Chelseafan írta:
ToreAndre írta:Minden csapatban vannak szimpatikus játékosok és általábban többen vannak, mint akit nem szeretek. Na, ezért nem utálok klubbokat.
A Barcából például kit szeretsz? Mert itt a fórumon szerintem elég sokan utálják azt a csapatot! :)
Guddy odaérkeztével több Barca meccset láttam idén, mint egész eddigi életemben!:) Ott is találtam szimpatikus játékosokat: Gudjohnsen, persze, de rajta kívül Iniesta, Saviola és Thuram is szimpi.
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#294 Hozzászólás Szerző: kdako »

Szeretem a hasonlatokat, ezért folytatom:

De nem fogsz odamenni a bombázó csaj barátjához, és azt mondani, hogy sokkal szívesebben meghúznád, mint a sajátodat.

Mert a mu-sokkal való cimbizés nagyjából ennek a megfelelője.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#295 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta:
ToreAndre írta:Oké. Vegyünk egy példát.

Blackburn. Sokan utáljátok.
Savage, Tugay---antipatikus játékosok számomra. De Pedersen, Derbyshire, McCarhty, Dunn, Warnock. Szimpatikusak, sőt 1-2-öt kifejezetten szeretek. Nos, nem fogok két játékos miatt megvetni egy csapatot.

Vagy az ominózus ManU.
Nem tehetek róla, imádom Kuszcak-ot, Solskjaer-t, Giggs-t, O'Shea-t, Carrick-et. Egyedül Ronaldo ugrik ki.
Minden csapatban vannak szimpatikus játékosok és általábban többen vannak, mint akit nem szeretek. Na, ezért nem utálok klubbokat.
Ennyi erővel minden csapatnak szurkolhatsz, mert mindenhol találni szimpi játékosokat.
Pontosan! De mível nekem a Chelsea olyan, mint egy szerelem, nem fogom megcsalni. A Chelsea lesz nálam örökre a No.1. Már említettem a szerelmes példát:
Tetszhet nekem bármelyik csaj a világon. Mondhatom erre, hogy milyen utcalány jó mellei vannak, mondhatom arra, hogy milyen baromi jó segge van. Sőt még azt is mondhatom rájuk, hogy milyen gyönyörűek, de szerelmes csak egy lányba leszek egész életemben! Akkor is, ha netán meghízik, akkor is, ha 70 éves lesz, akkor is, ha mensturál éppen.

Ha ebből a példából sem értitek meg, akkor nem tehetek róla!:) Szerintem jóra sikeredett.
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#296 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:Minden csapatban vannak szimpatikus játékosok és általábban többen vannak, mint akit nem szeretek. Na, ezért nem utálok klubbokat.
A Barcából például kit szeretsz? Mert itt a fórumon szerintem elég sokan utálják azt a csapatot! :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#297 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Oké. Vegyünk egy példát.

Blackburn. Sokan utáljátok.
Savage, Tugay---antipatikus játékosok számomra. De Pedersen, Derbyshire, McCarhty, Dunn, Warnock. Szimpatikusak, sőt 1-2-öt kifejezetten szeretek. Nos, nem fogok két játékos miatt megvetni egy csapatot.

Vagy az ominózus ManU.
Nem tehetek róla, imádom Kuszcak-ot, Solskjaer-t, Giggs-t, O'Shea-t, Carrick-et. Egyedül Ronaldo ugrik ki.
Minden csapatban vannak szimpatikus játékosok és általábban többen vannak, mint akit nem szeretek. Na, ezért nem utálok klubbokat.
Ennyi erővel minden csapatnak szurkolhatsz, mert mindenhol találni szimpi játékosokat.
GO BLUES!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#298 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Ugyan már, ne gyerekeskedj! Chelsea drukker vagyok és nem Manchester. Nem is leszek soha. De ez nem jelenti azt, hogy nem szimpatizálhatok más csapatokkal. Bár ezt veled úgysem tudom megértettni!:)
Itt most nem arról van szó, hogy valami D3as kiscsapatot a szívedbe zársz valamiért és drukkolsz nekik, hanem arról, hogy a mi kudarcunkért szorítasz, a legfőbb riválisunk kedvéért. Mindezt azért hogy a saját nézeteid, amelyek finoman szólva is 'érdekesek' igazolva legyenek. Ez pedig számomra visszataszító.
Aki jár meccsnézésekre, az tudja, hogy én is gyakran osztom murit, vagy bárki mást, ha nem látszik az akarat a játékon, vagy egyszerűen szar a taktika. Az viszont soha nem fordulna meg a fejemben, hogy bármelyik rivális fórumára odamenjek a seggüket nyalni. Ha megnyernék, akkor is maximum gratulálni, semmit több. De a bajnokság legizgalmasabb szakaszában, amikor kézzelfogható közelségben van a bajnoki cím reménykedni abban, hogy az arse ellen pontokat veszítünk?????
A Chelsea-nek drukkolni több annál, hogy 4-5 kedvenc játékosnak szorítasz, itt a klub sikerét 'kell' akarni.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#299 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Oké. Vegyünk egy példát.

Blackburn. Sokan utáljátok.
Savage, Tugay---antipatikus játékosok számomra. De Pedersen, Derbyshire, McCarhty, Dunn, Warnock. Szimpatikusak, sőt 1-2-öt kifejezetten szeretek. Nos, nem fogok két játékos miatt megvetni egy csapatot.

Vagy az ominózus ManU.
Nem tehetek róla, imádom Kuszcak-ot, Solskjaer-t, Giggs-t, O'Shea-t, Carrick-et. Egyedül Ronaldo ugrik ki.
Minden csapatban vannak szimpatikus játékosok és általábban többen vannak, mint akit nem szeretek. Na, ezért nem utálok klubbokat.
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#300 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta::) Jobban ismerem Andy-t, mint Te...;)
Még mindig nem tudom felfogni mi a szarért kell utálni egy másik csapatot?!! Játékost lehet, ezzel nincs gond. Én is utálom Eto'o-t, Tottit, C.Ronaldo-t, Savage-ot, de klubbot....??? A 2-3 évvel ezelőtti Real-t, az idióta igazoláspolitikája miatt, oké. De mást??
Ha játékost lehet, akkor klubot miért nem? Játékosok alkotják a csapatot, meghatározzák a klubot.
GO BLUES!

Válasz küldése