www.chelseafc.hu

Pontos idő: 2018. június 22., péntek 20:27

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 411 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2013. április 29., hétfő 10:23 
Site Admin

A Nosztalgia Blog mai cikke a Shed lelátóról szól; hogy alakult ki a "Chelsea tábor" a hatvanas években:

http://chelsea-nosztalgia.blog.hu/2013/04/29/a_shed_tortenete

2 like: kikipaco83
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Utazás, belépő Chelsea-meccsekre
HozzászólásElküldve: 2013. január 17., csütörtök 10:09 

amit meg kell erteni az az hogy az idegenbeli drukkerek teljesen mas csapat mint az otthoni . away drukkerek igazi szurkolok nem csak glory hunters mint a legtobb aki a bridgere jar. peldaul special eurpaban sokszor enekelnek betiltott vallassal foglalkozo notakat. mint peldaul az en kedvencem

when i was young i made no sence
I bought a flute for 50 pence
the only think I could palay
fuck the pope and the IRA

whem I was young I made no sence
I bought a bomb for 50 pence
I dropped of at white hart lane
watch the yiids die again

sok keseruseg kitaszitottsag es hasonlo dolgok amiert ezek az csinaljak amit csinalnak ha eltoltesz koztuk egy kis idot akkor tudod meg igazan hogy miert csinaljak amit csinalnak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 30., szerda 15:49 

Mister írta:
Big Cap írta:
frentzen írta:
A Bayern fórumon már azt tervezik, hogy ejtenek ki minket jövőre a Stamford Bridgen :D Meg hogy nincs saját nevelésű játékosunk, meg lófasz tudja :D Fáj nekik az a döntő

ha jövőre találkozunk velük a BL-be akkor megint nem lesz sok örömük ellenünk ;)

Hehe,akkor már nem bunkerfocival verjük meg őket... ;)

remélem majd Hulk meg Hazard megszórja őket meg azokat a csapatokat akikkel játszunk majd

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 30., szerda 15:44 

Big Cap írta:
frentzen írta:
A Bayern fórumon már azt tervezik, hogy ejtenek ki minket jövőre a Stamford Bridgen :D Meg hogy nincs saját nevelésű játékosunk, meg lófasz tudja :D Fáj nekik az a döntő

ha jövőre találkozunk velük a BL-be akkor megint nem lesz sok örömük ellenünk ;)

Hehe,akkor már nem bunkerfocival verjük meg őket... ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 30., szerda 15:41 

frentzen írta:

Like: frentzen
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 30., szerda 15:00 

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:36 

PL: Arsenal-tól tartok és a City-től(MU-tól valamiért nem tartok jelenpillanatban)

BL: Barca-Real-Bayern

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:27 

ChesterB írta:
Norbert írta:
No akkor irányítsuk vissza a beszélgetést a topic két hívószavához: "fanatizmus" és "rivalizálás" :) Esélylatolgatás: Egy sikeres csapatátalakítás esetén (amiben most nyáron nagyon reménykedem), kik lehetnek a Chelsea fő riválisai a 2012/13-as BL szezonban? :)

BL-ben a barca és a real továbbra is első számú esélyesnek fog számítani sajnos. ezt pedig megdöntheti mi, a bayern, a milan és a mu, kíváncsi leszek erre a juventusra, hogy mit tudna a bl-ben. a city szerintem még rutintalan a bl-hez, idén még biztos nem robbantanak. rutintalannak találom továbbá a bvb-t és a psg-t, de ő nekik is még 1 év kell, és komolyan számolni kell velük. továbbá várom, hogy melyik kiscsapat lesz a következő apoel. :)

Juvéra én is kíváncsi leszek, haverom nagy fanjuk, de mellette a Chelsea-t is bírja. Megmondta az állat a Napoli vereség után, h El Classico a döntőben akkor sem lesz ha piros hó esik, mert megfordítjuk a Nápoly meccset, és a döntőben legyőzzük a Bayernt. Ezt nem tudom honnan vette, így utólag nézve, ilyen nincs. A héten vele töltetem a lottómat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:22 
Moderátor

Norbert írta:
No akkor irányítsuk vissza a beszélgetést a topic két hívószavához: "fanatizmus" és "rivalizálás" :) Esélylatolgatás: Egy sikeres csapatátalakítás esetén (amiben most nyáron nagyon reménykedem), kik lehetnek a Chelsea fő riválisai a 2012/13-as BL szezonban? :)

BL-ben a barca és a real továbbra is első számú esélyesnek fog számítani sajnos. ezt pedig megdöntheti mi, a bayern, a milan és a mu, kíváncsi leszek erre a juventusra, hogy mit tudna a bl-ben. a city szerintem még rutintalan a bl-hez, idén még biztos nem robbantanak. rutintalannak találom továbbá a bvb-t és a psg-t, de ő nekik is még 1 év kell, és komolyan számolni kell velük. továbbá várom, hogy melyik kiscsapat lesz a következő apoel. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:17 

Fő rivális csak a 2 menkeszteri lehet. Arsenal komolytalan, a Pool egyszerűen középcsapat, ahogy a Tottenham is. Sok múlik SAF bevásárlásain, mert idén már nem volt elég a mákjuk a keret hiányosságai mellé. Ha nem változtatnak, a Cityvel nem tudják felvenni a versenyt, veülnk együtt sem (mert mi meg a keret miatt kupa csapat lettünk tulajdonképpen). A City az első számú esélyes, ez egyértelmű. Ja ez PL.

BL - Real, Barcelona, United és lehet h a Milan ha okosan építkezik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:15 

Norbert írta:
No akkor irányítsuk vissza a beszélgetést a topic két hívószavához: "fanatizmus" és "rivalizálás" :) Esélylatolgatás: Egy sikeres csapatátalakítás esetén (amiben most nyáron nagyon reménykedem), kik lehetnek a Chelsea fő riválisai a 2012/13-as BL-PL szezonban? :)

BL: Csak a Real Madrid!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:14 

Ha vannak is, biztos vagyok benne, hogy nem azok akik "buzisan" viselkednek. Nem Sergio Ramos-ról, Ronaldo-ról vagy Torres-ről fog kiderülni, hogy meleg. Én pl. Messiről simán eltudom képzelni.

Mikel és Kalou simán jó barátok. Biztos nem melegek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:14 

No akkor irányítsuk vissza a beszélgetést a topic két hívószavához: "fanatizmus" és "rivalizálás" :) Esélylatolgatás: Egy sikeres csapatátalakítás esetén (amiben most nyáron nagyon reménykedem), kik lehetnek a Chelsea fő riválisai a 2012/13-as BL-PL szezonban? :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:12 
Moderátor

nekem inkább a mikel-kalou páros a gyanús. remélem csak poénból "szopkodják" egymást, nem tudom és akarom elképzelni, hogy zacsipacsiznak egy győztes meccs után. :D

édesanyám mindig azt mondja nekem [mivel nem vagyok egy szép gyerek]: ,,kisfiam, ne törődj vele, a szép pasik általában mind melegek." és ez tényleg így van a mai világban. :D ez nem tudom mennyire igaz az előbb említett mikel-kaloura, de szerintem csak poénból imádják egymást. remélem. bízom benne. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:08 

Az állatvilágban rengeteg "buzulás" van. Amúgy meg biztos az elfogadóbb személyek még inkább elfogadják, megszokják, ahol egy olyan liberális világban élnek-jártak, mint például a multi-kulti London.
Bosingwa amúgy amiket leművelt, a BL estén is a tánca, mozgása. Ha nem is az, de eléggé buzis. De nem azért utálom mint varjú a rohadt tököt 8)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:04 

Azért az elég durva hasonlat, hogy a buziság annyira mond ellent az evolúciónak mint egy jó csajjal kefélni eggyett :D én akkor az utóbbi ellentmondást választom és büszke leszek rá, mert ara lehet!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 14:02 

dankodavid írta:
ToreAndre írta:
Itt nem pacsizásról van szó, hanem elfogadásról és megértésről. Dávid miatt én pont nem aggódom. Intelligens srác Ő, csak időt kell neki adni!;-)

Csak egy dolgot mondj el nekem: hogyan értesz meg egy olyan dolgot, ami teljesen ellentmond az összes evolúciós dolgonak? Teljesen természetellenes a homoszexualitás.

Az utolsó mondatodat pedig még én sem hittem el :D

:-) Először is, már hogy lenne természetellenes? Ahogy miller is leírta, egyidős az emberiséggel, ráadásul az állatvilágban sem ritkaság. (sőt!) Ellentmond az evolúciónak? Akkor a "nem családfenntartásból elkövetett szexuális aktus" is az. :-)

Nna, de ez már tényleg off.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 13:58 

dankodavid írta:
ToreAndre írta:
Itt nem pacsizásról van szó, hanem elfogadásról és megértésről. Dávid miatt én pont nem aggódom. Intelligens srác Ő, csak időt kell neki adni!;-)

Csak egy dolgot mondj el nekem: hogyan értesz meg egy olyan dolgot, ami teljesen ellentmond az összes evolúciós dolgonak? Teljesen természetellenes a homoszexualitás.

Ezt nem is lehet megérteni, egyszerűen tudomásul kell venni, el kell fogadni, tolerálni kell. Engem pl. sokkal jobban zavarnak a mocskos cigányok. Őket nem tudom tolerálni. És most itt ne jöjjön nekem senki azzal a 4%-kal, akiknek sikerült beilleszkedniük, tanultak és dolgoznak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 13:52 

ToreAndre írta:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. május 22., kedd 13:45 

Like: dankodavid
Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 411 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]