Miért a Chelsea?

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#181 Hozzászólás Szerző: Buby »

Először is üdv mindenkinek!
Mostantól én is aktívan fogom látogatni az oldalt és megszeretnék ismerkedni az itteni fórumozókkal. Első lépésként elolvastam, hogy ki hogyan szeretett bele a Chelseabe.

Mivel csak 17 éves vagyok, így a Kékek 90'es éve kimaradt az életemből (de már pótoltam :) ), azonban apám sokat mesélt a nagy Gullitról, a fineszes Vialliról és Zolaról. Szerintem rájöttetek a fater is Chelsea szurkoló (már jó 15 éve), így nem volt kérdés hogy a fia is kinek fog szorítani. (ugyanez volt a Fradival is) Én 2001-ben szerettem bele a csapatba, mikor születésnapomra Gudjohnsen mezt kaptam. Kedvenc játékosom azonban JT. Remélem e szép tradíció a későbbiekben folytatódik családomban. :P
C'mon Chelsea!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#182 Hozzászólás Szerző: miller »

Nekem a Chelsea-szeretet fokozatosan alakult ki. A csapatra először,akkor figyeltem fel,amikor Zola varázslatait láttam a tv-ben. 12 éves lehettem, 2000 környékén. Tehát itt nem is nagyon a csapat érdekelt, hanem a játékost szerettem meg. Aztán az első emlékem,amikor már kezdtem a csapatnak szorítani, az a bizonyos Chelsea - Monaco meccs, amikor is a Monaco ejtett ki minket a 4 között a BL-ben . Itt is először a játékosok lettek szimpatikusok (elsősorban Terry, Gudy, Lampard). A rá következő BL. szezon hozta meg a nagy áttörést. A bajnokikon már egyre többször követtem figyelemmel a meccseket, aztán az a bizonyos 2005-ös Barca elleni továbbjutás a 8 közé hozta meg az áttörést. Azt vettem észre, hogy Terry fejese után már ujjongok. És azóta együtt örülök és szomorkodom a csapattal :)

Kedvenc játékosom magasan Mr. Chelsea, de Joey és Lamps is közel vannak ehhez a megtiszteltetéshez :)
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

kisgond22
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. szeptember 27., vasárnap 18:06
Kedvenc játékos: Lampard

Re: Miért a Chelsea?

#183 Hozzászólás Szerző: kisgond22 »

A Játék stílus miatt!! Egyszetüen szeretem látni ha a csapat magabiztosan játszik és ,ha kell rálövi a labdát pl.: Chelsea-Barca meccen Essien!!Nem ilyednek meg az ellenféltől , jöhet bárki Mert tudják ha odateszik magukat nyerhetnek is!! Én ezt a Chelsea csapatában érzékelem!!

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Miért a Chelsea?

#184 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Mivel én még csak 14 éves vagyok és a focit 8 éves korom óta szeretem ezért 2005-ben lettem igaz kék :)
De fogalmam sincs, hogy miért a Chelsea-t válaszottam :D Csak úgy jött az érzelem irántuk :)

Gyuri88
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. július 27., hétfő 0:19
Kedvenc játékos: Lampard Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola Vialli
Tartózkodási hely: Kalocsa

Re: Miért a Chelsea?

#185 Hozzászólás Szerző: Gyuri88 »

ddeeff írta:sziasztok... miért pont a Chelsea?... ennek nálam nagyon érdekes története:D
amikor néztem régebben a focit ez kb. 1998-tól kezdödött akkor még nem igazán szurkoltam senkinek.. aztán pár évvel később megkaptam a 2dik számítógépem és megszereztem a fifa 2001 játékot..és mivel a kék szín a kedvencem így pont a Chelsea-re esett a választásom h nekik szurkoljak.. és nekik szurkolok már 2001 óta régebben nem tudtam meccseket nézni ezért csak újságból követtem figyelemmel szeretett klubom ténykedését..már amennyit irtak a magyar lapok régebben a Chelsea-ről..2004-től már meccseket is láttam elég sokat..és azóta igyekszem folyamatosan követni a klubbal kapcsolatos dolgokat...
remélem nem volt túl unalmas...bocsi ha mégis :D
Tényleg érdekes történet!!
De számomra nem volt unalmas sőt tetszet! :lol: :lol:

GO BLUES!!! HAJRÁ CHELSEA!!!

ddeeff
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009. január 11., vasárnap 14:25
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Miért a Chelsea?

#186 Hozzászólás Szerző: ddeeff »

sziasztok... miért pont a Chelsea?... ennek nálam nagyon érdekes története:D
amikor néztem régebben a focit ez kb. 1998-tól kezdödött akkor még nem igazán szurkoltam senkinek.. aztán pár évvel később megkaptam a 2dik számítógépem és megszereztem a fifa 2001 játékot..és mivel a kék szín a kedvencem így pont a Chelsea-re esett a választásom h nekik szurkoljak.. és nekik szurkolok már 2001 óta régebben nem tudtam meccseket nézni ezért csak újságból követtem figyelemmel szeretett klubom ténykedését..már amennyit irtak a magyar lapok régebben a Chelsea-ről..2004-től már meccseket is láttam elég sokat..és azóta igyekszem folyamatosan követni a klubbal kapcsolatos dolgokat...
remélem nem volt túl unalmas...bocsi ha mégis :D

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#187 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

LaTe írta:(Sorry, kicsit hosszú lett)
Amíg nem unalmas nem baj! :wink:

LaTe
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009. szeptember 2., szerda 19:46

Re: Miért a Chelsea?

#188 Hozzászólás Szerző: LaTe »

Sziasztok!

Első hozzászólásként megosztanám veletek, hogy lettem Chelsea szurkoló.
Még anno hat évesen kerültem először közelebbi kapcsolatba a focival, a fradi BL szereplése kapcsán. Az volt az első konkrét, bár halovány emlékem. Azt követte a 96os EB-n az angol-német elődöntő illetve a cseh-német döntő. Azután válogatottaknak szurkoltam, előbb a németeknek, majd az olaszoknak, mert a Tv-ben a kontinens tornákat tudtam figyelemmel követni.
Így kerültem kapcsolatba Filippo Inzaghival. Már én sem tudom, hogy miért is lett egy ideig a kedvencem, de amíg az volt, az aktuális csapatai meccseit próbáltam figyelemmel követni. Miután a Milanba igazolt, eltűnt egy időre a szemem elől, lehet sérülés miatt, nem tudom. A 2002-es VB után nem sokkal kezdtem eltávolodni a válogatottaktól, elég idős voltam már, hogy találjak magamnak egy klub csapatot, amelynek igazi szurkolójává válhatok.
A csapat keresést ismét egy kedvelt személyen keresztül kezdtem. Ez a személy volt Frank Lampard...
Az első Chelsea emlékem pedig a 2004-es Arsenal elleni BL negyeddöntő.

(Sorry, kicsit hosszú lett)

Gyuri88
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. július 27., hétfő 0:19
Kedvenc játékos: Lampard Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola Vialli
Tartózkodási hely: Kalocsa

Re: Miért a Chelsea?

#189 Hozzászólás Szerző: Gyuri88 »

Norbertoo írta:
ToreAndre írta:Egy élet, egy klub.
Ebben nem igazán értek egyet.
A kisgyerekeknél még nincs meg az az igazi ragaszkodás vagy fanatizmus, ezért van olyan, hogyha valamelyik klub játéka, álláspontja jobban tetszik neki akkor inkább azt fogja szeretni, mint a másikat.
Nagyon sok ember is itt a fórumon a Chelsea előtt is szurkolt valamilyen klubbnak(pl.Bayern(ez elég tipikus :D), real). Lehet, hogy nem olyan intenzíven, mint később tette, de akkor is elmondhatta magáról, hogy ő ha tudja, követi kedvencének sorsát.
Ebben egyet értek veled Norbertoo!!!
De ToreAndrénak is igaza van!!!
Ha igazán szeretsz egy Klubbot Akkor egy életen át drukkolsz neki mégha az utolsó is lesz.
A csapattal együtt örülsz ha nyernek,együtt sírsz ha vesztenek.
És bármit megteszel a csapatért!!! Én 6 éves korom óta CHELSEA szurkoló vagyok és életem végéig az is maradok!!!!!!!!!!!!!!
Mégha egyszersem nyerjük meg a BL-t,nem drukkoltam más csapatnak és nem is fogok!!!!
Én kiskoromban eldöntöttem hogy a CHELSEA-nek drukkolók és soha nem váltosztattam meg és nem is bántam meg!!!!!!!!

GO BLUES!!!!!!!!!!! HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Miért a Chelsea?

#190 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

ToreAndre írta:Egy élet, egy klub.
Ebben nem igazán értek egyet.
A kisgyerekeknél még nincs meg az az igazi ragaszkodás vagy fanatizmus, ezért van olyan, hogyha valamelyik klub játéka, álláspontja jobban tetszik neki akkor inkább azt fogja szeretni, mint a másikat.
Nagyon sok ember is itt a fórumon a Chelsea előtt is szurkolt valamilyen klubbnak(pl.Bayern(ez elég tipikus :D), real). Lehet, hogy nem olyan intenzíven, mint később tette, de akkor is elmondhatta magáról, hogy ő ha tudja, követi kedvencének sorsát.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Miért a Chelsea?

#191 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ToreAndre írta:Kedves rafanadal!
Sokan befognak neked itt szólni én nem teszem, inkább csak egy jó tanáccsal jönnék.
Ha szeretsz egy klubbot, akkor követed őket a pokolba is. Nincs olyan, hogy ha nem megy nekik vagy nem tetszik amit csinálnak, akkor másik csapatot választasz! Egy élet, egy klub. Úgyhogy ha netán 8.-ak leszünk a bajnokságban, remélem akkor is Chelsea drukker maradsz!

Béka!
Még most is imádom a Real-t de a gyengélkedése alatt is kellett BL-t nézzek. Azalatt szerettem meg a Chelsea-t s most 2 imádnivaló klubnak drukkolok. Akármilyen gyenge is a Real mostanában velük tartok. De mivel olyan is történt, hogy már márciusba nem volt Real a BL-ben valaki másnak is kellett szurkolni, így alakult ki nálam a Chelsea imádat. Mindkét klubot egyaránt szeretem!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#192 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kedves rafanadal!
Sokan befognak neked itt szólni én nem teszem, inkább csak egy jó tanáccsal jönnék.
Ha szeretsz egy klubbot, akkor követed őket a pokolba is. Nincs olyan, hogy ha nem megy nekik vagy nem tetszik amit csinálnak, akkor másik csapatot választasz! Egy élet, egy klub. Úgyhogy ha netán 8.-ak leszünk a bajnokságban, remélem akkor is Chelsea drukker maradsz!

Béka!
Only one Di Matteo!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Miért a Chelsea?

#193 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Őszintén szólva én kicsi korom óta Real Madrid drukker voltam, de ahogy 2003-tól arrafele kezdtek egyre gyengébben játszani, már nem volt akinek szurkolni. Figyelgettem a BL-t s 2004-ben feltűnt, hogy létezik egy ilyen csapat is, hogy Chelsea. Megnéztem pár meccsét és nagyon megtetszett a játékuk. Az a két bajnoki cím egymás után nagyon meggyőző volt.

Egy szó mint száz körülbelül azóta vagyok Chelsea drukker amióta a kékek megszerezték az első bajnoki címüket ebben az évszázadban!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Patrik223
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009. március 4., szerda 16:43
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Solymár

Re: Miért a Chelsea?

#194 Hozzászólás Szerző: Patrik223 »

én mielőtt Chelsea drukker lettem, előtte nem igazán szurkoltam egy csapatnak sem, csak így figyeltem a meccseket és amelyik csapatot szerettem annak szurkoltam, de aztán elkezdtem nézni az angol ligát, bajnokságot, majd felfigyeltem a kékek játékára ez kb. még Mourinho idejében volt és onnantól mondhatni, hogy Chelsea drukker vagyok.
!!!HAJRÁ CHELSEA!!!

Gyuri88
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. július 27., hétfő 0:19
Kedvenc játékos: Lampard Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola Vialli
Tartózkodási hely: Kalocsa

Re: Miért a Chelsea?

#195 Hozzászólás Szerző: Gyuri88 »

gerawba-nak üzenem a BL-ben a Barca ellen Zola lötte a 3-ik gólt.

Üdv mindenkinek! Miért a CHELSEA?
Nem is tudom,amikor elkesztem focit nézni nem volt kedvenc csapatom.
Talán a hangulattól ami az Angol stadionokban van.
És azért mert (nekem)nagyon tetszet a Chelsea játéka,a gyors rövid passzos játék és mert nem volt olyan csícsás a játék de célra tőrő és határozott.Leginkább Zola játéka tetszet a legjobban.
Asztán egyre több Chelsea meccset kezdtem nézni és nagyon megszeredtem a Chelsea-t ennek már lassan 15 éve.
6 éves korom óta Chelsea szurkoló vagyok és életem végéig az is maradok.

Hajrá CHELSEA Mindent bele!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#196 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én szeretem a Bayern-t... :wink:
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#197 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Norbertoo írta:én azt vettem észre, hogy nagyon sokan, köztük én is a Chelsea előtt a Bayernnek szurkoltak. fura :D
Ez nem fura, ez gáz! :lol: :P (bocs, magas labda volt :D)

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Miért a Chelsea?

#198 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Norbertoo írta:én azt vettem észre, hogy nagyon sokan, köztük én is a Chelsea előtt a Bayernnek szurkoltak. fura :D

Sziasztok !
én is mielőtt nem szerettem meg a Chelsea-t akkor a Bayernnek szurkoltam :D :D
de valahogyan már kiábrándultam a bayernböl néztem régebben chelsea meccseket meg bl.t és olvasgattam a chelsearol és amikor láttam játszani őket mindig nekik szurkoltam, valahogy kb így lettem chelsea drukker jah és aztán megtudtam mindent a klubról a játékosokról.
mostmár mindenkit szeretek a csapatból és csak annyi hogy HAJRÁ CHELSEA !! :wink:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Miért a Chelsea?

#199 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

én azt vettem észre, hogy nagyon sokan, köztük én is a Chelsea előtt a Bayernnek szurkoltak. fura :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Miért a Chelsea?

#200 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Üdv mindenkinek!
Most regeltem a fórumon, habár nem most lettem CFC drukker!
'90-ben születtem, és akkor kezdtem megkedvelni a Chelsea-t, amikor Flo két góljával - már nem emlékszem ki volt a 3. gólszerző - nyertek a Barca ellen a BL-ben.
Igaz akkor még azért szorítottam a Chelseanek, mert egyszerűen utáltam a Barcát - azaz ilyen ellendrukkerként. A visszavágó 1-5 lett, így ki is esett a csapat, ami miatt nagyon sajnáltam a Chelseat, és elkezdtem figyelgetni az eredményeit, szorítani nekik.

Mivel gyerekkorom nagy kedvence a Bayern volt, így a MU-t alapból utáltam egész életemben - '99-es BL döntő...

CFC drukker Lampard ideigazolása óta vagyok - 2001. Ő a kedvenc a játékosom, egyszerűen imádom, jónéhány mezem van Lampard felirattal - igaz nem mind Chelseas, van egy angol válogatottas is.

Mint irtam nagyon szeretem a Bayernt is, és egy BL - ha jól emlékszem - negyeddöntőn dőlt el, hogy szerelmes vagyok a Chelseabe, amikor is Chelsea-Bayern összecsapás volt. Úgy ültem neki a meccseknek, hogy nem drukkolok ,,direkt'' senkinek, gondotlam majd magától jön az érzés, hogy melyik csapat továbbjutását szeretném jobban. Aztán elég gyorsan kiderült, hogy a Chelseat. Na azóta érzem magam igazi CFC drukkernek.

Tavaly jártam a Stamford Bridgen, igaz nem meccsen, hanem Stadion Touron, nagyon élveztem, ahogy a cfc múzeumot is, rengeteg képet csináltam, de ahogy tudom elég sokan voltak már ilyenen innen!
Szeretnék pár Chelsea meccsre kimenni majd, és tervem, hogy Angliában járok majd egyetemre 2010-től, így ha ez megvalósulna, akkor biztos bérletes lennék!

Ami a jövőbeni hsz-emiet illet, midnig azt fogom mondani amit gondolok, ami lehet, hogy a teljes ellentéte annak amit ti gondoltok.
Máris kezdeném azzal, hogy - sokakkal ellentétben - szerintem egy nagy rakás szar az új mez, baromira nem néz ki jól - ettől függetlenül veszek majd minimum egyet. A tavalyi - azaz idei, amit már nem használunk a Blackburn meccs óta, és ha jól emlészem a moszkvai BL döntőn viseltünk először - nagyon tetszett, szerintem az adidas érában az volt a legszebb. Szeretem az adidast, de szerintem 08/09-est leszámítva nagyon ,,szürke'' mezeket kaptunk - mint a 'pool. A centenáriumi Umbro - na az minden idők legszebb Chelsea meze. Az maga a gyönyör.

Nem tudom ki ismerei ezt az oldalt, de én mindig itt nézem meg a csapatok új mezeit. Tapasztalataim szerint ide nagyon gyorsan felkerülnek az új mezek, itt láttam először a miénket is jónéhány napja... (http://soccerlens.com/shirts/category/09-10-kits/" onclick="window.open(this.href);return false;)

Ennyit a mezkérdésről, habár jó lenne, ha ebben a csúnya mezben jövőre mindent megnyernénk. 8)


Sok Chelsea okozta örömöt mindenkinek
i am a TRUE BLUE
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése