Miért a Chelsea?

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#121 Hozzászólás Szerző: chiedis »

üdv. Zola, Vialli stb. szereplése óta szeretem a csapatot (kb. 2000), Raineri+Abra (~2003) óta még-még-még jobban szeretem, José alatt imádtam, és addig biztosan imádom amíg a 3 kedvenc (Lampi-Terry-Drogbító) egyike is itt szerepel a klubban.
Ezekhez mindig hozzátettek azok a meccsek amik örökké emlékemben maradnak (2006 - CFC-Man UTD 3-0 /bajnoki zárás/ ; 2005 - barca legyőzése a BL-ben ; 2008 - Moscow ; 2009 Övrebro effektus)
Hát röviden ennyi az én sztorim :wink:
üdv
Nyugodj bekeben Mister !

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Miért a Chelsea?

#122 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Csekinho írta:
maxer írta:
Csekinho írta:Sziasztok !!! Cseke Sándor vagyok Debrecenben lakom, a becenevem, Csekinho.
Bizonyára ismertek már a ChelseaFanaticsról. Azért váltottam, mert elviselhetetlen ami ott van. :?
De kemény vagy Captain ..
akár tetszik, akár nem, ez az igazság, csak fórumozni tudtok, semmi komolyabb érdeklődés a csapat és a szurkolótársak iránt, ja és én csak jót akarok oszt még engem kell basztatni
hát köszönöm szépen, elég volt
Csekinho, ne sértődj már meg ez a !maxer! még újonc itt.
Üdv a fórumon!

Csekinho
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010. augusztus 14., szombat 16:24
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Miért a Chelsea?

#123 Hozzászólás Szerző: Csekinho »

Sziasztok !!! Cseke Sándor vagyok Debrecenben lakom, a becenevem, Csekinho.
Bizonyára ismertek már a ChelseaFanaticsról. Azért váltottam, mert elviselhetetlen ami ott van. :?
2002 tavasza óta szurkolok a Chelsea-nek, egy nap kapcsolgattam a tv-t és mivel szeretem a focit, ezért megálltam a SportTV-n, hogy meccset nézzek. Így 8 év után nem tudom melyik meccs volt az, de a kék mezben lévő csapat nagyon szépen játszott és megtetszett amit csinálnak. Aztán egyre többet néztem a PL-t, így megszerettem a Chelsea-t. :wink: Azóta is hűsgéges szurkoló vagyok, amikor van rá lehetőségem, megnézem a meccseket.
A Chelsea volt, van és lesz,
Ez engem boldoggá tesz,
A Chelsea élt, él és élni fog,
Chelsea-s szívem mindíg dobog !!! :wink:
Örökké Chelsea !!! :D

Avatar
csut88
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 16:08
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyál

Re: Miért a Chelsea?

#124 Hozzászólás Szerző: csut88 »

Az én történetem 2007-ben kezdődött, (3 éve) amikor is egy barátom mesélt mélyebben az angol bajnokságról és a manchester u.-ról, hogy mekkora csapat és legyőzhetetlen. :)
Engem meg nagyon idegesített , hogy ennyire isteníti őket és választottam egy riválist a Chelsea-t akikkel visszavághatok. Aztán el kezdtem nézni a meccseiket és mondanom se kell hogy nagyon megfogott az a fajta játékstílus amit játszanak.Azóta szinte minden meccset láttam élőben, semmi pénzért sem hagynék ki eggyet sem. Nagyon szeretem a Chelsea-t és a játékosokat.

HAJRÁ CHELSEA FOREVER!!!

swajni77
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 20:45
Kedvenc játékos: salamon kalou
Kedvenc exjátékos: gianfranco zola

Re: Miért a Chelsea?

#125 Hozzászólás Szerző: swajni77 »

Én úgy lettem Chelsea szurkolo h kb. 13 éves koromban kaptam egy lampardos mezt, ozt rájottem h hol játszik ez a lampardos newu ficko aztan elkezdtem figyelni a meccseket...azóta wagyok Chelsea szurkolo :) És orkokké azis maradok

Avatar
1988ricsi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 12:58
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Pogány

Re: Miért a Chelsea?

#126 Hozzászólás Szerző: 1988ricsi »

Örökkön örökké csa CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Balazska7
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 20:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Szigetvár
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#127 Hozzászólás Szerző: Balazska7 »

rafanadal írta:Mintha csak a saját sztorimat olvasnám. Nekem is nagyon hasonló. Amúgy még most is szimpatizálsz a Reallal?
nem szimpatizálok a reallal. nem is utálom őket. elvagyok velük. inkább ők nyerjenek mint a barca. ugyanez a helyzet az inter ellen. inkább akárki mint ők :D
Blue is the colour, football is the game...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Miért a Chelsea?

#128 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Balazska7 írta:Na hát még én se írtam le, hogy miért a Chelsea?

Kiskorom óta nézek focit. A Real Madriddal szimpatizáltam sokáig kisebb koromban. Aztán jött a 2004-05ös idény és a Chelsea-Barcelona BL-nyolcaddöntő 2. mérkőzése. Ott már az első 20 percben beleszerettem ebbe a csapatba. Az az erő, dinamizmus, technika, gyorsaság, 3-0 húsz perc alatt, Mourinho személyisége megfogott nagyon. Amikor Ronaldinho 3-2-re hozta a meccset, akkor izgultam rendesen hogy meg legyen, és meg is lett 4-2 vel ugye. Onnantól kezdve követtem szinte minden meccset. És azóta is tart a szerelem, és egyre erősebb :) :D
Mintha csak a saját sztorimat olvasnám. Nekem is nagyon hasonló. Amúgy még most is szimpatizálsz a Reallal?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Balazska7
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 20:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Szigetvár
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#129 Hozzászólás Szerző: Balazska7 »

Na hát még én se írtam le, hogy miért a Chelsea?

Kiskorom óta nézek focit. A Real Madriddal szimpatizáltam sokáig kisebb koromban. Aztán jött a 2004-05ös idény és a Chelsea-Barcelona BL-nyolcaddöntő 2. mérkőzése. Ott már az első 20 percben beleszerettem ebbe a csapatba. Az az erő, dinamizmus, technika, gyorsaság, 3-0 húsz perc alatt, Mourinho személyisége megfogott nagyon. Amikor Ronaldinho 3-2-re hozta a meccset, akkor izgultam rendesen hogy meg legyen, és meg is lett 4-2 vel ugye. Onnantól kezdve követtem szinte minden meccset. És azóta is tart a szerelem, és egyre erősebb :) :D
Blue is the colour, football is the game...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Miért a Chelsea?

#130 Hozzászólás Szerző: paco83 »

ritatth írta:Sziasztok:)
Először is örülök, hogy Chelsea szurkolónak születtem:)

Jókat mosolyogtam néhány hozzászóláson :) Én most 19 vagyok, kb 16 éves koromig rühelltem a focit, mint minden lány :D nálunk itthon édesapám nagy Chelsea-s kb a 2004-es évek óta. Egyszer mégis ott ragadtam a Tv előtt...és hát mint mondtam ott ragadtam :) és ez egyre gyakrabban fordult elő. Ma már fanatikus vagyok. Volt, van és lesz is mindig valami varázslatos ebben a csapatban amit az ember nem tud megfogalmazni. (bár ezzel sztem minden igazi drukker így van). Lehet hülyeség amit mondok, (vagy még fiatal vagyok :) ) de én élek halok a Chelsea-ért. Néha azt hiszem, hogy én rossz helyre születtem :D nekem ott kellene szurkolnom a helyszínen minden meccsen és hiszem hogy életem végéig nekik fogok szurkolni :) bocsi hakicsit nyálas voltam (egy lánytól ennyi tellik :D ) de szavakban kb így tudom kifejezni, hogy miért a Chelsea :)
Üdv köztünk! :)
\o/ \o/ \o/ \o/ \o/

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Miért a Chelsea?

#131 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ritatth írta:... bocsi ha kicsit nyálas voltam (egy lánytól ennyi tellik :D ) de szavakban kb így tudom kifejezni, hogy miért a Chelsea :)
Isten hozott először is, másodsorban pedig ne aggódj, itt (ebben a topikban) nincs rossz válasz ;)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ritatth
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010. február 12., péntek 9:48
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: London

Re: Miért a Chelsea?

#132 Hozzászólás Szerző: ritatth »

Sziasztok:)
Először is örülök, hogy Chelsea szurkolónak születtem:)

Jókat mosolyogtam néhány hozzászóláson :) Én most 19 vagyok, kb 16 éves koromig rühelltem a focit, mint minden lány :D nálunk itthon édesapám nagy Chelsea-s kb a 2004-es évek óta. Egyszer mégis ott ragadtam a Tv előtt...és hát mint mondtam ott ragadtam :) és ez egyre gyakrabban fordult elő. Ma már fanatikus vagyok. Volt, van és lesz is mindig valami varázslatos ebben a csapatban amit az ember nem tud megfogalmazni. (bár ezzel sztem minden igazi drukker így van). Lehet hülyeség amit mondok, (vagy még fiatal vagyok :) ) de én élek halok a Chelsea-ért. Néha azt hiszem, hogy én rossz helyre születtem :D nekem ott kellene szurkolnom a helyszínen minden meccsen és hiszem hogy életem végéig nekik fogok szurkolni :) bocsi hakicsit nyálas voltam (egy lánytól ennyi tellik :D ) de szavakban kb így tudom kifejezni, hogy miért a Chelsea :)
C'mon Chels'

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#133 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Erik5 írta:Én valójában 7 éves koromig a Manchester-t szerettem.A fifa 08-on játszottam és kipróbáltam a chelsea-t menedzser módban.És nagy megtetszett.Azóta lettem rajongója.
Akkor 9 éves vagy? :o

Erik5
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010. május 22., szombat 16:42
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Kahn

Re: Miért a Chelsea?

#134 Hozzászólás Szerző: Erik5 »

Én valójában 7 éves koromig a Manchester-t szerettem.A fifa 08-on játszottam és kipróbáltam a chelsea-t menedzser módban.És nagy megtetszett.Azóta lettem rajongója.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Miért a Chelsea?

#135 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hans12 írta:Üdv a fórumon!
...
Lényegében azért regisztráltam, mert beleolvastam a hozzászólásokba és intelligensnek ítéltem meg az ide írók többségét, a fórumot pedig kultúráltnak.

Ha esetleg kritizálnám a Chelsea-t...
Üdv és kösz :)

A józan hangvételű kritikákat szerintem senki nem tartja itt bántónak, sértőnek, sőt, néha üde színfolt, érdekes vitákra ad lehetőséget. Persze azzal meg kell bírkóznod, hogy itt 30-1 ellen :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Hans12
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010. április 28., szerda 16:55
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#136 Hozzászólás Szerző: Hans12 »

Üdv a fórumon!

Én igazából Bayern szurkoló vagyok :oops: , de a Chelsea győzelmeknek a 2000-es évektől szorítok az akkori kedvenceknek köszönhetően (Leboeuf, Desailly, Hasselbaink, Babayaro és természetesen a nagy kedvencem: Zola... pedig se előtte, se azóta nem rajongom az olaszokért).

Lényegében azért regisztráltam, mert beleolvastam a hozzászólásokba és intelligensnek ítéltem meg az ide írók többségét, a fórumot pedig kultúráltnak.

Ha esetleg kritizálnám a Chelsea-t valami miatt (pl.: ötlettelen játék, dekoncentrált csatárko...), az nem azért lesz, mert befurakodtam közétek és feszültséget akarok kelteni, hanem, mert úgy gondolom.

Remélem jól megleszünk!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Miért a Chelsea?

#137 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Anyboy írta:Hát ez a grimrieper kész :) :P
Elég furcsa, hogy ő él kint Angliában és ő tudja a legjobb magyar dumákat :lol:
te meg nem talalkoztal az alteregommal akit ugy hivnak hogy sonofsam ha o be indul akkor mindenki vagy szet rohogi maat vagy bele pirul vagy akinek szol az elsirja magat

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Miért a Chelsea?

#138 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Hát ez a grimrieper kész :) :P
Elég furcsa, hogy ő él kint Angliában és ő tudja a legjobb magyar dumákat :lol:

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Miért a Chelsea?

#139 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

grimrieper írta:
Sheenka írta:
ricsike16 írta:A Chelsea az egyetlen olyan csapat, ahol egység és szeretet van.
És ezt miből? Amúgy meg ilyen van az Aston Villában és a Vasasban is.
ricsike16 írta:Nem költekezünk minden évben "sztárokra" hiszen nálunk is vannak bőven.
Ez nem igaz.
ricsike16 írta:A Chelsea egy olyan csapat, akiket élvezet nézni, ha játszanak.
Ez sem igaz, persze ízlések és pofonok...
ricsike16 írta:Legyen szó egy MU-ról vagy egy Wiganről, de mi akkoris 110%-ot adunk bele a meccsbe!
Emlékszel a hétvégi Pool meccsre?
ricsike16 írta: TEHÁT COS CHELSEA!
cos neked is
ricsike16 írta:nevem:ricsi
Üdv a fórumon Ricsi.
apam te akkora feher repa vagy hogy a gyokerek teljesen el szegyelik magukat ha veled talalkoznak. ki vagy te hogy barkit is megszolitsal ilyen bunko modon. azert kuzdunk evek ota hogy minnel tobben legyunk erre te te beszolsz ekkora paraszt modon. nem volt neked esetleg szalonna jeled az oviban mert ekkora budos bocskoros parasztnak mint te csak az lehetett. mi az hogy nem elvezet nezni a csapatott? ha neked nem elvezet akkor mit keresel itt. kepzeld te sotet paraszt hogy amikor a wigan ellen tavaly 3-1 egtunk akkor is ugyanugy elveztem amerkozest mint amikor 7-0-ra vertuk a Villat. persze egy kicsitt morbid modon de akkor is a csapatom.az hogy nem adunk bele 110% a Poolellen te nepmuveszeti mazas edeny (gyengebbek kedveert kocsog) en ott voltam es igenis 1000 % toltak a fiuk. a masik tudod azt hogy az utolso 3 evben a Chelsea koltotte majdnem a legkevesebb penzt a PL-ben . na latod te majom ennyitt tudsz. te olyan sotet vagy hogy a negro vilagit a pofadban. ha estleg nem tetszik valami. tarcsazz 1-800-eat-shit-and-die
:lol: :lol: :lol:
Chelsea The Pride Of London

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Miért a Chelsea?

#140 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Sheenka írta:
ricsike16 írta:A Chelsea az egyetlen olyan csapat, ahol egység és szeretet van.
És ezt miből? Amúgy meg ilyen van az Aston Villában és a Vasasban is.
ricsike16 írta:Nem költekezünk minden évben "sztárokra" hiszen nálunk is vannak bőven.
Ez nem igaz.
ricsike16 írta:A Chelsea egy olyan csapat, akiket élvezet nézni, ha játszanak.
Ez sem igaz, persze ízlések és pofonok...
ricsike16 írta:Legyen szó egy MU-ról vagy egy Wiganről, de mi akkoris 110%-ot adunk bele a meccsbe!
Emlékszel a hétvégi Pool meccsre?
ricsike16 írta: TEHÁT COS CHELSEA!
cos neked is
ricsike16 írta:nevem:ricsi
Üdv a fórumon Ricsi.
apam te akkora feher repa vagy hogy a gyokerek teljesen el szegyelik magukat ha veled talalkoznak. ki vagy te hogy barkit is megszolitsal ilyen bunko modon. azert kuzdunk evek ota hogy minnel tobben legyunk erre te te beszolsz ekkora paraszt modon. nem volt neked esetleg szalonna jeled az oviban mert ekkora budos bocskoros parasztnak mint te csak az lehetett. mi az hogy nem elvezet nezni a csapatott? ha neked nem elvezet akkor mit keresel itt. kepzeld te sotet paraszt hogy amikor a wigan ellen tavaly 3-1 egtunk akkor is ugyanugy elveztem amerkozest mint amikor 7-0-ra vertuk a Villat. persze egy kicsitt morbid modon de akkor is a csapatom.az hogy nem adunk bele 110% a Poolellen te nepmuveszeti mazas edeny (gyengebbek kedveert kocsog) en ott voltam es igenis 1000 % toltak a fiuk. a masik tudod azt hogy az utolso 3 evben a Chelsea koltotte majdnem a legkevesebb penzt a PL-ben . na latod te majom ennyitt tudsz. te olyan sotet vagy hogy a negro vilagit a pofadban. ha estleg nem tetszik valami. tarcsazz 1-800-eat-shit-and-die

Válasz küldése