Miért a Chelsea?

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
tru23

Re: Miért a Chelsea?

#101 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Sziasztok!

Ott kezdeném, hogy alapból a profi foci kb. 1 éve érdekel. Előtte nagyjából annyit foglalkoztam a sportal, hogy játszottam néha a haverokkal és megnéztem egy-egy meccset a VB-ken, illetve a BL-ben. Az változtatott meg mindent, mikor egyik jó barátom elkezdett tippmixelni, amibe persze első dolga volt engem is belerángatni...

Nyilván ilyen (nem létező) ismeretekkel nem sokra vittem kezdetben, de aztán jött pár nyeremény, és így egyre többet játszottam. Ehhez elengedhetetlen volt követni minden eredményt, hírt, és persze rengeteg időt szánni minderre.

Így jutottam el a PL tavalyi zárófordulójához, ahol a Chelsea 8-0ra kalapálta el a Wigant, és ezzel megnyerték a bajnokságot. Itt figyeltem fel a csapatra. Első dolgom volt részletesebben utánna is nézni. Eredmények, játékosok, videók, történelem, és mit mondjak, le voltam nyűgözve. Ekkor könyveltem el a Chelseat egy nagyon szimpatikus csapatnak, de még nem éreztem magam elkötelezve, és a nyári szünet alatt nem is foglalkoztam jobban a dologgal.

Aztán augusztusban elindult az új szezon, és a Chelsea rögtön 6ot vert a WBA-nak. Ez megint megragadta a figyelmem, és a következő meccseket már a kékeknek szurkolva néztem végig. Teljesen le voltam nyűgözve. A precíz, lendületes játék, a halálos kontrák, a rettegett szögletek, egyszóval az egész játék magával ragadott. Innentől fogva feszülten vártam a BL sorsolást, végigizgultam a Liverpool elleni megingást, tomboltam a szégyenteljes Sunderland elleni vereség alkalmával, most pedig elkeseredetten figyelem, ahogy a csapat játékából lassanként kiveszik minden, amiért annak idején megszerettem.

Szó sincs arról, hogy ezentúl Barcás leszek mert bezzeg ők mindig nyernek, hisz akkor nem is lennék itt. Csak szimplán keresem az okokat, és várom a csodát. Reménykedek, hogy nem kell sokáig várnom. Hajrá Chelsea!

mici
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010. december 25., szombat 19:46
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Miért a Chelsea?

#102 Hozzászólás Szerző: mici »

üdv.futár a bece nevem,és új tag, de Zola Chelseabe igazolása ota követem a csapat mérkőzéseit,és azóta rajongója lettem.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#103 Hozzászólás Szerző: chiedis »

koni0725 írta:
Berclas írta:Én 2004 óta vagyok CFC-szurkoló. A nyugdíjas korcsoportot képviselem. Felejthetetlen volt a centenáriumi szezonban elért bajnoki cím (29-8-1=95 p. 72:15= +57 gól) Egyik szobám"bekékült" a Chelsea sálaktól, zászlóktól, óráktól, poharaktól, labdáktól, poszterektől. Takarítónőm -bár nem ért a focihoz, -látván a relikviákat- kezd Chelsea-drukkerként megnyilatkozni. 94 éves -nyugdíjas történész- anyám is követi csapatunk sikertörténetét. :roll: HAJRÁ CHELSEA! Hajrá Stamford Bridge - Home of the Blue Army!
Üdvözlet a fórumon, öröm számomra ilyen kommenteket olvasni! :D
ez tényleg jó volt :)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Varga Miklos
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 9:33
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#104 Hozzászólás Szerző: Varga Miklos »

En 2008 ota vagyok Chelsea-s a csapatok kozul ez volt ami a legjobban megfogott a chelsea elott voltam liverpool-os is,es arsenal-os is,nehogy azt higyjetek,hogy divatdrukker vagyok csak nem tudtam magam megtalalni igazan, hogy melyik csapat illik hozzam+melyik jatekos.2008 szeptemberében viszont mind a kettot megtalaltam:Chelsea FC,es Petr Cech.Nagy szenvedellyel gyujtom a chelseas cuccokat,mar van Chelseas falioram,penztarcam,kulcstartom,baseball sapka,teli sapka,sal,bogre,es 3napja beszereztem egy chelseas falinaptart (2011-es) es meg szeretnem boviteni a gyujtemenyemet. :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Miért a Chelsea?

#105 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Berclas írta:Én 2004 óta vagyok CFC-szurkoló. A nyugdíjas korcsoportot képviselem. Felejthetetlen volt a centenáriumi szezonban elért bajnoki cím (29-8-1=95 p. 72:15= +57 gól) Egyik szobám"bekékült" a Chelsea sálaktól, zászlóktól, óráktól, poharaktól, labdáktól, poszterektől. Takarítónőm -bár nem ért a focihoz, -látván a relikviákat- kezd Chelsea-drukkerként megnyilatkozni. 94 éves -nyugdíjas történész- anyám is követi csapatunk sikertörténetét. :roll: HAJRÁ CHELSEA! Hajrá Stamford Bridge - Home of the Blue Army!
Üdvözlet a fórumon, öröm számomra ilyen kommenteket olvasni! :D
211! NEW RECORD!

Berclas
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010. október 5., kedd 6:06
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Miért a Chelsea?

#106 Hozzászólás Szerző: Berclas »

Én 2004 óta vagyok CFC-szurkoló. A nyugdíjas korcsoportot képviselem. Felejthetetlen volt a centenáriumi szezonban elért bajnoki cím (29-8-1=95 p. 72:15= +57 gól) Egyik szobám"bekékült" a Chelsea sálaktól, zászlóktól, óráktól, poharaktól, labdáktól, poszterektől. Takarítónőm -bár nem ért a focihoz, -látván a relikviákat- kezd Chelsea-drukkerként megnyilatkozni. 94 éves -nyugdíjas történész- anyám is követi csapatunk sikertörténetét. :roll: HAJRÁ CHELSEA! Hajrá Stamford Bridge - Home of the Blue Army!

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Miért a Chelsea?

#107 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

én azota vagyok chelsea szurkolo amiota a blben egyszer játszottak a barcával othon 1-0ra nyertek drogba goljával és annyira szimpatikusak voltak egyböl megtetszett a játékuk kedvencem frank lampard

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Miért a Chelsea?

#108 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

bobbymate írta:99 óta vagyok Chelsea párti a 98as VB volt az első komolyabb fociesemény amit követtem és a franciákat kedveltem meg legjobban (nyilván mert ők nyertek 8) ) és mivel a chelsea bővelkedett francia játékosokban mint Frank Leboeuf,Didier Deschamps ,Marcel Desailly a választás egyértelmű volt. Azóta elkötelezett híve vagyok a klubnak!
Lampard, Drogba xD

Welcome! 8)

Avatar
kakáxy
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. október 10., vasárnap 13:02
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Bezi

Re: Miért a Chelsea?

#109 Hozzászólás Szerző: kakáxy »

Hali mindenkinek! Én nem régóta vagyok Chelsea-drukker. hogy miért a Chelsea? Egyértelmű! Mert kemények, kitartóak és kellőképpen technikásak. Kb. 2 éve szurkolok a csapatnak, azóta kékre lett kifestve a szobám, kék az ágyneműm és egy hatalmas Drogba poszter díszíti a szekrényajtómat. Off: A szekrényajtó belső felén Kaká poszter van.

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Miért a Chelsea?

#110 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

99 óta vagyok Chelsea párti a 98as VB volt az első komolyabb fociesemény amit követtem és a franciákat kedveltem meg legjobban (nyilván mert ők nyertek 8) ) és mivel a chelsea bővelkedett francia játékosokban mint Frank Leboeuf,Didier Deschamps ,Marcel Desailly a választás egyértelmű volt. Azóta elkötelezett híve vagyok a klubnak!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#111 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Én egy Terry mezt kaptam nagynénémtől szülinapomra és megnéztem a tévébe Terry-t Chelsea meccsen és meg szerettem a a játékukat és a csapatot is BLUE IS THE COLOUR
Ohh Chelsea we love you..

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#112 Hozzászólás Szerző: kdako »

Üdv minden új fórumozónak! Ismerkedjetek meg a fórum szabályzatával és a Szurkolói Klub működésével is!
GO BLUES!

Roan
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. augusztus 25., szerda 12:23
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Miért a Chelsea?

#113 Hozzászólás Szerző: Roan »

2002 óta vagyok chelsea drukker, és miért a chelsea? mert nagyon szeretem a játékukat és nagyon tisztelem a játékfelfogásukat is. Tisztelem őket azért, mert nem esnek el a saját lábukban és nem esnek el egy kis menetszéltől, mint ahogy főleg a "déli" játékosok csinálják ezt.

Ivanovic
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010. augusztus 24., kedd 0:35
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Miért a Chelsea?

#114 Hozzászólás Szerző: Ivanovic »

Hát az úgy kezdődött hogy bátyámtól kaptam 2004-ben egy Chelsea mezt Robben volt rajta akkor még nem tudtam hogy melyik az a Chelsea Fc aztán leültem aTv elé és szinte minden meccsét megnéztem. . .
Imádom a csapatot Főleg Drogbát :)

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#115 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Hogy miért Chelsea?
Cech-re vezethető vissza az aktív szurkolás(minden mecs megnézve,emléktárgyak,stb...)
De már előtte(tehát 2004 előtt) is szerettem őket,elsősorban Zola és Hasselbaink miatt.
Tehát kb.2002 óta hatalmas szurkoló vagyok,viszont sajnos csak most regisztráltam,eddig csak néztem az oldalt.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

dancsobeka94
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2009. október 12., hétfő 19:57
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Domaszék

Re: Miért a Chelsea?

#116 Hozzászólás Szerző: dancsobeka94 »

igazából én sem tudom h h kezdődött...arra emlékszek h egy 2004-es bl meccen lett kedvencem a Chelsea!!!Sztem nem lehet nem szeretni ezt a csapatot!!!egyszerűen imádom a játékukat ,s persze a Srácokat,ja és Sir Carlót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Miért a Chelsea?

#117 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Ez egy nagyon jó kérdés!!
Talán 2003/2004-es Premier League szezonban kezdődött, ha jól rémlik egy Manchester elleni találkozó volt. A csapat nagyon meggyőzően játszott, már akkor nagyon szerethető csapatnak tűnt a számomra. Akkor lettem teljes mértékben drukker, amikor az Arsenalt megvertük a BL nyolcaddöntőben ugyanebben a szezonban, akkor még a Highbury-ben játszottak az ágyusok. Azután kitörölhetetlen lett belőlem a kékség!! És mindennek már 7 éve... :) Ha azt kérdeznék ki a kedvenc játékosom, akkor abszolút Frank Lampardot említeném!! Az az ember egy hihetetlen képességű futballista!! :D Ezt a csapatot nem lehet nem szeretni!! :)
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Miért a Chelsea?

#118 Hozzászólás Szerző: laczze »

daw3 írta:Én a chelsea előt nagyon focit nem is néztem, leszámítva néhány BL meccset, VB-t.
Aztán már nem is tudom mikor. 2005környékén kezdtem szurkolni nekik, de már nemtom miért. Lehet én is csak azért mert az osztálytársam istenítette a MU-t. Azóta szeretem a Chelsea-t.
bocsi de a sporthiradon nem te vagy a Nagy Dávid ?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#119 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Én a chelsea előt nagyon focit nem is néztem, leszámítva néhány BL meccset, VB-t.
Aztán már nem is tudom mikor. 2005környékén kezdtem szurkolni nekik, de már nemtom miért. Lehet én is csak azért mert az osztálytársam istenítette a MU-t. Azóta szeretem a Chelsea-t.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Csekinho
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010. augusztus 14., szombat 16:24
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Miért a Chelsea?

#120 Hozzászólás Szerző: Csekinho »

hát most jelenleg úgy néz ki, hogy lesz tali :D ha nem is 20-25 en, de legalább annyian leszünk, hogy 2 csapatot összehozzunk :)
de garantálom, hogy ez az első, de egyben utolsó tali is :wink:

Válasz küldése