Miért a Chelsea?

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Z0-Lee
Hozzászólások: 423
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 23:51
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tengelic, Budapest, Veresegyház, Őrbottyán

Re: Miért a Chelsea?

#161 Hozzászólás Szerző: Z0-Lee »

Most 14 éves vagyok és a foci is csak a 2006-os VB óta érdekel (leszámítva, amikor én rúgom a bőrt) , ott pedig Lamps volt a kedvenc játékosom, az ő csapata pedig a Chelsea volt!
Amikor Murinho átment az Interhez és Lampardot is magával akarta vinni, akkor már az egész csapatot szerettem, nem csak Lampardot és igazából azóta nézem csak meg minden meccsüket és gyűjtök Chelsea-s cuccokat...
H..Németország..
A..Chelsea..
J..Bayern München..
R
Á
!

jancsika22
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. január 7., csütörtök 20:56
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Miért a Chelsea?

#162 Hozzászólás Szerző: jancsika22 »

Most 22 éves vagyok 1998 óta szeretem őket,már 12 éve csapatom.azért mert kis koromban szerettem a kék színeket és néztem a focikat,és pont a chelsea lett a kedvencem mert ők is kékek.

Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Miért a Chelsea?

#163 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

én 7-8 éves lehettem, mikor megláttam, hogy apukám Chelsea meccset néz.
leültem mellé beszélgettünk a csapatról, néztük a meccset és nekem nagyon megtetszett a játékuk.
azóta, ha tehetjük mindig az apámmal együtt nézzük a Chelsea meccseit és azóta vagyok én is Chelsea fan :)
We're by far the greatest team...

rusvaihenrik
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009. november 3., kedd 14:03
Kedvenc játékos: John Terry+John Obi Mikel
Kedvenc exjátékos: Wright-Philips+Makalele
Tartózkodási hely: Jászapáti

Re: Miért a Chelsea?

#164 Hozzászólás Szerző: rusvaihenrik »

legeőször én is a fifa 07ben láttam őket aztán az egyik meccsüket megnéztem és azóta amikor csak tudom megnézem nagyon megfogott bennük valami. nagyon jó csapat szeretem őket. :D már 3 éve

______________
True Blue

nagynorbert56
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 21:35
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: shevchenko

Re: Miért a Chelsea?

#165 Hozzászólás Szerző: nagynorbert56 »

en azota szurkolok nekik miota shevchenkot leigazoltak mivel o a kedvenc jatekosom,aztan lassan megtetszett a csapat jateka,s tobb hihetetlen tehetseges jatekost is megkedveltem a csapatban(pl Lampard,Terry,Cech)es seva tavozasaval is maradtam Chelsea fan!

kacsaman96
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. december 25., péntek 21:04
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Duff

Re: Miért a Chelsea?

#166 Hozzászólás Szerző: kacsaman96 »

Hello!Én 4-5 éve vagyok nagy ChelseaFan.Egyszer egy haverom mondta h nézzek meg egy meccset.Megnéztem....és nagyon tetszett JT játéka..igazi vezéregyéniség..egyszerűen azóta ő a példeképem...Chelsea 4 ever

Avatar
Pedro
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. december 10., csütörtök 23:22
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink

Re: Miért a Chelsea?

#167 Hozzászólás Szerző: Pedro »

Sziasztok! Én már kb. 6-7 éve Chelsea fan vagyok! Egyik hétvégén kapcsolgattam a tv-t és épp egy chelsea meccsre kapcsoltam ahol épp Lampard és Hasselbaink brillírozott. Egyszerűen minden passzolt a csapat színe, a játékosok, a stílus és az hogy ez nem egy olyan csapat ami tele van trófeákkal, nem a chelsea volt a legjobb amikor nekik szurkoltam de mára már azok:) Hát ezért a Chelsea! Blue is the color, Football is the game!

Avatar
miska1
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009. december 5., szombat 21:46
Kedvenc játékos: Lampard_Essien_Terry_Cech
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo
Tartózkodási hely: Pest

Re: Miért a Chelsea?

#168 Hozzászólás Szerző: miska1 »

Hello!
Hát érdekes sztori :D, anno a haverjaim közül mind1-ik rühellte a Chelsea-t, azt direkt miattuk elkezdtem szurkolni a Chelsea-nek, pedig akkoriban nem is ismertem ezta csapatotxD utána hogy valamit tudjak róluk elkezdtem a meccseiket nézni, aztán meg nem hittem volna hogy ennyire nagy hatással lesz rám eza csapat, (talán mert a kedvenc színem a kék?! :D, nemtom pontosan, de a lényeg hogy valamiért nagyon megfogott) (Főleg Lampard és Cech). :D azóta már csak nekik szurkolok, lasan 4 éve már. Emelett a foci is azóta az érdeklődési körömbe került.
Keksz!!!

shevchenko
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. november 20., péntek 22:50
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Shevchenko and Zola

Re: Miért a Chelsea?

#169 Hozzászólás Szerző: shevchenko »

üdv
én 2002-ben szerettem meg a chelsea-t akkor még nem néztem focit de mindig a fifában chelsea-val voltam és zolával löttem a gólokat
majd kb 2004-ben kezdtem el chelsea mecscseket nézni akor még nem volt ojan hatalmas csapat de nem volt rossz
és igy lettem végülis chelsea szúrkolo
a fénypont az volt mikor kedvenc játékosom oda igazolt andrey shevchenko de sajna csalodás volt
de azért imádom a chelsea-t HAJRÁ!!! xD

focista
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. november 20., péntek 15:12
Kedvenc játékos: CECH
Kedvenc exjátékos: ROONEY

Re: Miért a Chelsea?

#170 Hozzászólás Szerző: focista »

azért a chelsea a kedvenc csapatom mert megtetszett nekem a fifa07-ben már három éve szurkolok neki

Avatar
Villam
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. november 8., vasárnap 9:31
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Miért a Chelsea?

#171 Hozzászólás Szerző: Villam »

Norbert írta:És a kutyaharapásos sztoriról még nem is szóltál... :wink:
Azt valoban kihagytam ez meg erdekesebbe teszi a Chelsea megalapitasat...mondom, hogy fura mult(ha nem nagyon de egy keveset biztos).

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#172 Hozzászólás Szerző: Norbert »

És a kutyaharapásos sztoriról még nem is szóltál... :wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Villam
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. november 8., vasárnap 9:31
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Miért a Chelsea?

#173 Hozzászólás Szerző: Villam »

Norbert írta:
Villam írta:Nagyszeru csapat fura multtal, es nagyszeru szurkolokkal. GO C.F.C. !!!:D
A mondatod második részével teljesen egyetértek, tényleg nagyszerű szurkolóink vannak. :wink: A "fura múlttal" részt nem értem. Mitől fura a klub múltja? Csak mert elmaradtunk más kluboktól trófeagyűjtésben...na és?
"Mears fontolóra vette az ötletet, hogy eladja a területet egy vasúti vállalatnak, a Great Western Railway Company-nek, akik szenet akartak itt lerakni. Ezt végül mégsem tette meg, kollégája, Fred Parker rábeszélte, hogy tartsa meg a területet, és alapítson egy saját labdarúgócsapatot..." es sokszor cserelt cimert. A mult pedig olyan volt mint egy hullamvasut egyszer fent maskor lent, de megis a C.F.C.-nak volt a legtobb szurkoloja N. B.-ban.

rebetti
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 15:41
Kedvenc játékos: Lampard

Re: Miért a Chelsea?

#174 Hozzászólás Szerző: rebetti »

Kb. 2 éve vagyok Chelsea drukker! Azóta szeretem, mióta megkaptam a Fifa 08-at. Nagyon megtetszett a ˝kék csapat˝!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#175 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Villam írta:Nagyszeru csapat fura multtal, es nagyszeru szurkolokkal. GO C.F.C. !!!:D
A mondatod második részével teljesen egyetértek, tényleg nagyszerű szurkolóink vannak. :wink: A "fura múlttal" részt nem értem. Mitől fura a klub múltja? Csak mert elmaradtunk más kluboktól trófeagyűjtésben...na és?
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Villam
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. november 8., vasárnap 9:31
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Miért a Chelsea?

#176 Hozzászólás Szerző: Villam »

Hat kb. ket eve tortent. Megtudtam, hogy az Open Stage egyik tagja a Chelsea szurkoloja. Mivel szeretem az O. S.-t kezdett erdekelni a Chelsea es par het alatt beleszerettem. Nagyszeru csapat fura multtal, es nagyszeru szurkolokkal. GO C.F.C. !!!
:D

Ády8
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009. augusztus 2., vasárnap 22:05
Kedvenc játékos: FRANK LAMPARD
Kedvenc exjátékos: GIANFRANCO ZOLA
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Miért a Chelsea?

#177 Hozzászólás Szerző: Ády8 »

Miért a CHELSEA?? A válasz egyszerű! 16-éves leszek komolyabban 6 éve foglalkozom a Foci világával!10 évesen a sapnyol bajnokságot kóstolgattam.Nem tetszett a játékuk bár legelösször a Real Madrid-volt a kedvencem.Biztos Emlékeztek az akkori nagy Real-ra! Gyerek voltam még és nem tudtam h van valami a világon amibe beleszerethetek ennél jobban!Akkor történt mikor hatalmas szenzáció volt h a híres középpályás FRANK LAMPARD a CHELSEA-ba érkezik!2001-et írtunk mindt tudjuk.Akkor még nem volt egy imádott Abramovich-unk de valami jó érzés fogott el akkor.Valamiolyanhoz tudom hasonlítani mindt a szenvedély betegség,egyszerűen nem pörgött az agyam máshol csak a CHELSEA-körül.Szinte minden meccsüket láttam.Beleszerettem a csapatba.Lampard és Terry fogott meg máig a legjobban.A 2 jó barát mellesleg a világ legjobbjaik a maguk posztján.Aztán jött Abramovich.Neki hála a CHELSEA magasba emelkedett.Nem is gondoltam volna 2001-ben h nekünk lessz Drogbánk,Ricardo Carvallho,Petr Cech és még sorolhatnám!2005 PL CÍM SÍRTAM AZ ÖRÖMTŐL ÉS AZÓTA VALAMI HIHETETLEN KÖT ÖSSZE A CSAPATTAL! VALAMI OLYAN AMIMIATT LÁTNOM KELL MINDENT ÉS TUDNOM KELL MINDENT RÓLUK! IGAZI VÉRBELI CHELSEA FAN LETTEM!AZÓTA KÉK A VÉREM!! ÜDV MINDEN EGYES BARÁTOMNAK ITT!! HISZ AKI CHELSEAFAN AZ NEKEM MIND TESTVÉREM!

Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#178 Hozzászólás Szerző: Buby »

Régi ismerősök, szevasztok! :P :P
C'mon Chelsea!

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#179 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Hello Buby mester! : D
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Miért a Chelsea?

#180 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Buby írta:Először is üdv mindenkinek!
Mostantól én is aktívan fogom látogatni az oldalt és megszeretnék ismerkedni az itteni fórumozókkal. Első lépésként elolvastam, hogy ki hogyan szeretett bele a Chelseabe.

Mivel csak 17 éves vagyok, így a Kékek 90'es éve kimaradt az életemből (de már pótoltam :) ), azonban apám sokat mesélt a nagy Gullitról, a fineszes Vialliról és Zolaról. Szerintem rájöttetek a fater is Chelsea szurkoló (már jó 15 éve), így nem volt kérdés hogy a fia is kinek fog szorítani. (ugyanez volt a Fradival is) Én 2001-ben szerettem bele a csapatba, mikor születésnapomra Gudjohnsen mezt kaptam. Kedvenc játékosom azonban JT. Remélem e szép tradíció a későbbiekben folytatódik családomban. :P
Üdv. :)
2012. 05. 19.

Válasz küldése