Miért a Chelsea?

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Miért a Chelsea?

#61 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sziasztok !
Én voltam a régi fórumon meg ezen is CFCBoy (nem összekeverve a blogon található úriemberrel, mert ő nem én vagyok :) ), csak elfelejtettem a jelszavam, meg ezt a nevet még kb 12 éves fejjel találtam ki, mert kb ennyit tudtam angolul, hogy fiú :lol: azóta eltelt jó pár év, sok új arc tűnt fel, a régiek pedig el-eltűntek. Ezután ezzel a névvel fogom véleményemet kinyilvánítani köztetek :) De hogy a témához is szóljak: 10-11 évesen kezdtem megismerkedni a focival, addig nem volt kimondott kedvenc. aztán láttam egy Chelsea-Birmingham meccset a tv-ben, FIFA 2002-ben elkezdtem velük játszani, és előreugrott a rangsorban :) aztán 1 évre rá már nem is érdekelt a többi csapat, csak a londoni kékek. A szerelem még mindig tart, ameddig élek addig biztos. :)

95syngates
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 13:06
Kedvenc játékos: Hazard Iva Lamps
Kedvenc exjátékos: Joe Cole Drogba Mata

Re: Miért a Chelsea?

#62 Hozzászólás Szerző: 95syngates »

Üdv!
Már egy ideje olvasgatom a fórumot, de csak most döntöttem úgy, hogy regisztrálok. 4-5 éve kedveltem meg a Chelsea-t, azóta szurkolok nekik, és igyekszem minél több meccset megnézni. A legszebb pillanatok számomra Chelsea-rajongóként azok, amikor a Liverpoolt kiejtve első BL-döntőnkbe jutottunk, és a másfél évvel ezelőtti bajnoki cím. A legrosszabbak pedig, amikor Terry elcsúszva kihagyta a sorsdöntő tizenegyest, és a tavaly előtti barca elleni "meccs". Remélem hasznos tagjává tudok válni a fórumnak.

Avatar
Varga Miklos
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 9:33
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#63 Hozzászólás Szerző: Varga Miklos »

tru23 írta:Lampard mióta nem a mi játékosunk? :D
szerintem ugy gondolta,hogy régebben o volt a kedvence de most már Drogba.

tru23

Re: Miért a Chelsea?

#64 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Lampard mióta nem a mi játékosunk? :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Miért a Chelsea?

#65 Hozzászólás Szerző: gerawba »

attila124 írta:Sziasztok Attila vagyok 17 éves Békés megyéből szurkolok 2 éve szurkolok a Chelseanak

Kedvenc Játékos Dieder Drogba

kedvenc ex Frank Lampard
Milyen ritka vezetéknév :) Viccet félretéve üdv, jó időtöltést itt!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
attila124
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010. október 7., csütörtök 10:51
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Anelka
Tartózkodási hely: Békés

Re: Miért a Chelsea?

#66 Hozzászólás Szerző: attila124 »

Sziasztok Attila vagyok 17 éves Békés megyéből szurkolok 2 éve szurkolok a Chelseanak

Kedvenc Játékos Dieder Drogba

kedvenc ex Frank Lampard
Hajrá Kék hajrá Kék Chelsea drukker vagyok én

CFC98
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011. június 20., hétfő 14:53
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Miért a Chelsea?

#67 Hozzászólás Szerző: CFC98 »

Ja amikor még ezek voltak, hogy Gudjhonsen,Duff,Robben,Carvalho,régi Lampard,Shevchenko,Makelele.
Milyen jó volt az.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#68 Hozzászólás Szerző: frentzen »

béla írta:
Ádi18 írta:Sziasztok Én már 7 év óta a Chelsea-nek szurkolok de csak most találtam ezt a honlapot, és nagyon jó!
kedvenc exjátékos: Frank Lampard :D korrekt vagy xDD :D
Hát, a régi biztos jobb volt
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Miért a Chelsea?

#69 Hozzászólás Szerző: béla »

Ádi18 írta:Sziasztok Én már 7 év óta a Chelsea-nek szurkolok de csak most találtam ezt a honlapot, és nagyon jó!
kedvenc exjátékos: Frank Lampard :D korrekt vagy xDD :D

Ádi18
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011. augusztus 15., hétfő 8:11
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Miért a Chelsea?

#70 Hozzászólás Szerző: Ádi18 »

Sziasztok Én már 7 év óta a Chelsea-nek szurkolok de csak most találtam ezt a honlapot, és nagyon jó!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#71 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Hoppá, valóban. Elnézést elcsesztem.

Javítva:

https://picasaweb.google.com/1183048845 ... 1c2cwKqFSg" onclick="window.open(this.href);return false;

J

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Miért a Chelsea?

#72 Hozzászólás Szerző: paco83 »

jkopfner írta:Itt megnézhettek pár képet:

https://picasaweb.google.com/1183048845 ... fordBridge" onclick="window.open(this.href);return false;

Üdv mindenkinek.

J
Ezt írja ki: "Hoppá... itt nincs semmi. Vagy nincs hozzáférési jogosultsága ezekhez a fotókhoz, vagy a fotók nincsenek ezen az internetcímen. Ha hozzáférési jogosultságot szeretne kapni, forduljon közvetlenül a tulajdonoshoz."

:)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#73 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Sziasztok!

Már régóta olvasom/böngészem az oldalt, de csak most határoztam úgy, hogy be is regisztrálok. Miért éppen a Chelsea? Miskolcon születtem, sok Diósgyőr meccsen voltam, de a magyar futballból és az egész közegből ami körbeveszi hamar kiábrándultam. Ekkoriban még nem csapatnak szurkoltam, hanem játékosnak. Hriszto Sztoicskov volt a nagy kedvencem, akkoriban szinte minden Barcelona és bolgár válogatott meccset megnéztem miatta. Amikor Sztoicskov a Parma-ba szerződött egy rövid ideig Parma drukker lettem és Gianfranco Zola lett a legnagyobb kedvencem. Chelsea iránti rajongásom Zola Londonba szerződéséhez datálható. És innentől meg is maradtam a Kékek mellett.

Egyébként pont a héten voltam Londonban. Sp*rs-Atletic Bilbao meccsen kint voltam. A mérkőzés végén, ahogy jöttünk haza öcsémmel a rendőrség előtt már gyülekezett egy 40 fős fekete társaság, transzparensekkel. Ordibáltak, dobálták a rendőrség épületét, ekkor még nem gondoltuk, hogy ez az egész ekkora fosztogatási hullámot fog elindítani. Félelmetes volt. De az egészben az volt a legbosszantóbb, hogy elmaradt az angol-holland válogatott meccs, pedig arra is meg volt a jegyünk.

Természetesen nem maradhatott ki a Stamford Bridge megtekintése sem. 18:00 után értünk oda öcsémmel, már teljesen kihalt volt a környék, minden zárva volt. Körbesétáltuk a stadiont. Gondoltam bepróbálkozom a kerekesszékeseknek fentartott bejáraton és csodák csodája nyitva volt az ajtó. Véletlenül nyitva hagyták. Beosontunk és addig kattingattuk a fényképezőgépet amíg le nem merült. Közben folyamatosan figyeltük, hogy mikor jönnek a biztonságiak, de a kutya sem vette észre, hogy bent vagyunk a szentélyben:)

Itt megnézhettek pár képet:

https://picasaweb.google.com/1183048845 ... fordBridge" onclick="window.open(this.href);return false;

Üdv mindenkinek.

J

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#74 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

hártó dávid jános írta:
rolandcfcfan írta:
CFC98 írta:Nem úgy van, hogy itt mindenki egy csapatnak szurkol?
Bár lehet, hogy azért ítrad ezt, hogy Mahacskala szurkoló vagy?
Inkább keresd meg az anzsi mahacskalanak a honlapját ne keress itt semmit sem, mert ez nem a nnak a komunista szovjet csapatnak a honlapja ez.
És amúgy én chelseas is maradok.
Azért írta, mert ~4 év alatt 4 csapatnak is szurkoltál, és mindig olyanoknak, akik feltörekvők vagy sztárcsapatok, és lehet, hogy már jövőre mahacskala szurker leszel, hisz most igazolnak sztárokat stb... De ha a Chelseat szereted, de előtte másokat, szerintem azzal sincsen gond. mellesleg üdv a fórumon. :)


mért te hámy nak????
2-nek Rimóc SE (a falu csapata) és a Chelsea ;)

hártó dávid jános
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 14:46
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: dixon

Re: Miért a Chelsea?

#75 Hozzászólás Szerző: hártó dávid jános »

rolandcfcfan írta:
CFC98 írta:Nem úgy van, hogy itt mindenki egy csapatnak szurkol?
Bár lehet, hogy azért ítrad ezt, hogy Mahacskala szurkoló vagy?
Inkább keresd meg az anzsi mahacskalanak a honlapját ne keress itt semmit sem, mert ez nem a nnak a komunista szovjet csapatnak a honlapja ez.
És amúgy én chelseas is maradok.
Azért írta, mert ~4 év alatt 4 csapatnak is szurkoltál, és mindig olyanoknak, akik feltörekvők vagy sztárcsapatok, és lehet, hogy már jövőre mahacskala szurker leszel, hisz most igazolnak sztárokat stb... De ha a Chelseat szereted, de előtte másokat, szerintem azzal sincsen gond. mellesleg üdv a fórumon. :)


mért te hámy nak????

CFC98
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011. június 20., hétfő 14:53
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Miért a Chelsea?

#76 Hozzászólás Szerző: CFC98 »

És amúgy 2008 őszén kezdtem nézni a focit.

CFC98
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011. június 20., hétfő 14:53
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Miért a Chelsea?

#77 Hozzászólás Szerző: CFC98 »

Oké bocsi.

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#78 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

CFC98 írta:Nem úgy van, hogy itt mindenki egy csapatnak szurkol?
Bár lehet, hogy azért ítrad ezt, hogy Mahacskala szurkoló vagy?
Inkább keresd meg az anzsi mahacskalanak a honlapját ne keress itt semmit sem, mert ez nem a nnak a komunista szovjet csapatnak a honlapja ez.
És amúgy én chelseas is maradok.
Azért írta, mert ~4 év alatt 4 csapatnak is szurkoltál, és mindig olyanoknak, akik feltörekvők vagy sztárcsapatok, és lehet, hogy már jövőre mahacskala szurker leszel, hisz most igazolnak sztárokat stb... De ha a Chelseat szereted, de előtte másokat, szerintem azzal sincsen gond. mellesleg üdv a fórumon. :)

CFC98
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011. június 20., hétfő 14:53
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Miért a Chelsea?

#79 Hozzászólás Szerző: CFC98 »

Nem úgy van, hogy itt mindenki egy csapatnak szurkol?
Bár lehet, hogy azért ítrad ezt, hogy Mahacskala szurkoló vagy?
Inkább keresd meg az anzsi mahacskalanak a honlapját ne keress itt semmit sem, mert ez nem a nnak a komunista szovjet csapatnak a honlapja ez.
És amúgy én chelseas is maradok.

CFC98
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011. június 20., hétfő 14:53
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Miért a Chelsea?

#80 Hozzászólás Szerző: CFC98 »

Amúgy lehet, hogy nem hiszitek el de amúgy régebben én a manhestr united-nek szurkoltam.
Azért, mert a bátyámnak ott volt a kedvenc játékosa és ezért döntöttem úgy, hogy a united-nek szurkolok. Aztán mondta, hogy ő az Internek szurkol és akkor én is az lettem.
És amikor meg tudtam, hogy van két olyan csapat, hogy:Bayern München és Chelsea akkor úgy döntöttem, hogy nem követem a bátyámat hanem más klubnak szurkolok.
Először a Bayernek szurkoltam és a Chelsea-t egy töltelék csapatnak tartottam.
Majd a 2009-2010 idény után úgy gondoltam, hogy milyen is lehetne ha nem a chelsea lenne a kedvenc csapatom.
És ezért úgy döntöttem, hogy a Chelsea-nek szurkolok és már a man utd-t és az intert azóta is tiszta szivemből gyűlölöm.
Így lettem manchesteresből CHELSEA-s! :D

Válasz küldése