Miért a Chelsea?

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#81 Hozzászólás Szerző: kdako »

csabii írta:Üdv!
Talán nem ez a megfelelő topic, de szeretném jelezni (ezért is regisztráltam), hogy a nyár folyamán be szeretnék lépni a Magyar Chelsea Szurkolói Klubba. Elolvastam minden belépéssel kapcsolatos tudnivalókat.
További szép estét minden Kéknek.
És el is küldted a papírokat? mert akkor elindítjuk a folyamatot. és üdv a klubban!
GO BLUES!

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#82 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Fábián László írta:Üdvözlök Mindenkit!
Fábián László vagyok. A Magyar Honvédség kötelékben szolgálok immáron 11 éve, mint Őrmester.
A focival már egészen kis koromban megismerkedtem. Focista szerettem volna lenni, mint ahogy általában minden kisgyerek. Rengetegszer rúgtuk a bőrt a grundon akkoriban.
Amikor van egy kis időm szoktam olvasgatni a fórumot. Mivel most van pár hónap szabadidőm, ezért arra gondoltam, hogy regisztrálok. Remélem a jövőben hasznos tagja lehetek a fórumnak.
Miért a Chelsea? - Én a Chelsea-vel 2005 tavaszán ismerkedtem meg. Lenyűgözött az az akarás ami akkoriban jellemezte a csapatot. Mondanom sem kell, azonnal beleszerettem. Sajnos elég kevés meccset tudok élőben megnézni, de amikor az időm engedi akkor felvételről mindig megszoktam nézni. Nem ígérem, hogy aktív tagja leszek a fórumnak, de amikor úgy lesz időm biztosan hozzá fogok szólni a témákhoz.
Ennyit szerettem volna most így első körben. Annak pedig külön köszönet aki végig olvasta.
Üdvözlünk a fórumon
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Fábián László
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011. június 26., vasárnap 21:44

Re: Miért a Chelsea?

#83 Hozzászólás Szerző: Fábián László »

Üdvözlök Mindenkit!
Fábián László vagyok. A Magyar Honvédség kötelékben szolgálok immáron 11 éve, mint Őrmester.
A focival már egészen kis koromban megismerkedtem. Focista szerettem volna lenni, mint ahogy általában minden kisgyerek. Rengetegszer rúgtuk a bőrt a grundon akkoriban.
Amikor van egy kis időm szoktam olvasgatni a fórumot. Mivel most van pár hónap szabadidőm, ezért arra gondoltam, hogy regisztrálok. Remélem a jövőben hasznos tagja lehetek a fórumnak.
Miért a Chelsea? - Én a Chelsea-vel 2005 tavaszán ismerkedtem meg. Lenyűgözött az az akarás ami akkoriban jellemezte a csapatot. Mondanom sem kell, azonnal beleszerettem. Sajnos elég kevés meccset tudok élőben megnézni, de amikor az időm engedi akkor felvételről mindig megszoktam nézni. Nem ígérem, hogy aktív tagja leszek a fórumnak, de amikor úgy lesz időm biztosan hozzá fogok szólni a témákhoz.
Ennyit szerettem volna most így első körben. Annak pedig külön köszönet aki végig olvasta.

csabii
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011. június 19., vasárnap 21:59

Re: Miért a Chelsea?

#84 Hozzászólás Szerző: csabii »

Üdv!
Talán nem ez a megfelelő topic, de szeretném jelezni (ezért is regisztráltam), hogy a nyár folyamán be szeretnék lépni a Magyar Chelsea Szurkolói Klubba. Elolvastam minden belépéssel kapcsolatos tudnivalókat.
További szép estét minden Kéknek.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Miért a Chelsea?

#85 Hozzászólás Szerző: langidave »

Én előszőr azt, hogy a Chelsea a kedvencem 2000-ben ejtettem ki a számon, akkor voltam 12 éves. Nyílván sejthetitek mennyi tartalom volt a kijelentés mögött, tettem mindezt egy Lazio-Chelsea meccs után, amit ismétlésben láttam valamelyik csatornán.

Persze ennyi idősen azért nem lettem elvakult drukker, komolyabban gimi elsőben kezdtem nézni a meccseiket, minden évben fogadtam osztálytársammal, hogy mi nyerjük a BLt, a tét 2 szendvics volt, aztán az egyetemre ez átment egy üveg whiskeyre (ez az időszak kicsit minuszosabb volt számomra).

Kb olyan 3 éve váltam fanatikussá úgy érzem, azóta minden meccsünket láttam és legyen bármilyen jövője is a csapatnak én ki fogok tartani :)

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#86 Hozzászólás Szerző: frentzen »

cHaD95 írta:Helósztok!

Én őszintén beismerem, hogy itt számos más emberrel ellentétben, én még csak 2 éve vagyok Chelsea drukker. Azelőtt még nem is annyira érdekelt a foci, de a Chelsea játékát, elszántságát, és kitartását nézve megszerettem ezt a csodás sportot. Továbbá indok, hogy miért lettem CFC drukker az az, hogy London a kedvenc városom! Egyszerűn imádom, és egész Angliát imádom, nagy vágyam, hogy egyszer majd kinn élhessek. Itt merül fel a kérdés, hogy miért a Chelsea? Hiszen nem csak az az egy londoni csapat van. A válasz egyszerű: számomra ez a csapat jelenti London hivatalos csapatát. Jó tudom, hogy ott van az Arsenal, Tottenham, meg ugyebár West-Ham, Fulham. De nem tudom megmagyarázni miért, számomra a londoni kékek a nyerők. No meg, ahogy a Shedbe is éneklik: There's only one team in London! Félreértés ne essék ez nem azt jelenti, hogy ne ismerném el a többi londoni csapatot. 2008-as BL menetele során szerettem meg a csapatot. Annyira jó volt nézni, a meccsről meccsre való küzdeni akarást, elszántságot, nem is beszélve a játékosokról. Minden játékos a Chelseaből benne van az álomcsapatomban, tehát nekem ez az álomcsapatom. Mindenki nagyon szimpatikus, és jó játékos. Rengeteg további okot tudnék felsorolni, hogy miért ez a csapat a szívem csücske, de inkább most nem mennék bele, mert már így is eleget írtam.
Végszónak annyit, hogy bármi történik a csapattal, én mindig támogatom, szurkolok neki, és kitartok mellette.
GO BLUES! :)
Üdvözlünk :)
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
cHaD95
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. április 19., kedd 16:47
Kedvenc játékos: Drogba Lampard Terry

Re: Miért a Chelsea?

#87 Hozzászólás Szerző: cHaD95 »

Helósztok!

Én őszintén beismerem, hogy itt számos más emberrel ellentétben, én még csak 2 éve vagyok Chelsea drukker. Azelőtt még nem is annyira érdekelt a foci, de a Chelsea játékát, elszántságát, és kitartását nézve megszerettem ezt a csodás sportot. Továbbá indok, hogy miért lettem CFC drukker az az, hogy London a kedvenc városom! Egyszerűn imádom, és egész Angliát imádom, nagy vágyam, hogy egyszer majd kinn élhessek. Itt merül fel a kérdés, hogy miért a Chelsea? Hiszen nem csak az az egy londoni csapat van. A válasz egyszerű: számomra ez a csapat jelenti London hivatalos csapatát. Jó tudom, hogy ott van az Arsenal, Tottenham, meg ugyebár West-Ham, Fulham. De nem tudom megmagyarázni miért, számomra a londoni kékek a nyerők. No meg, ahogy a Shedbe is éneklik: There's only one team in London! Félreértés ne essék ez nem azt jelenti, hogy ne ismerném el a többi londoni csapatot. 2008-as BL menetele során szerettem meg a csapatot. Annyira jó volt nézni, a meccsről meccsre való küzdeni akarást, elszántságot, nem is beszélve a játékosokról. Minden játékos a Chelseaből benne van az álomcsapatomban, tehát nekem ez az álomcsapatom. Mindenki nagyon szimpatikus, és jó játékos. Rengeteg további okot tudnék felsorolni, hogy miért ez a csapat a szívem csücske, de inkább most nem mennék bele, mert már így is eleget írtam.
Végszónak annyit, hogy bármi történik a csapattal, én mindig támogatom, szurkolok neki, és kitartok mellette.
GO BLUES! :)
There's only one team in London!

flyvik
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 21:41
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damian Duff

Re: Miért a Chelsea?

#88 Hozzászólás Szerző: flyvik »

Sziasztok!

1995 óta vagyok Chelsea FC szurkoló. Itt viszont még új, habár az oldalt régóta, rendszeresen olvasom.
A csapatot Zola miatt kedveltem meg és azóta is kitartok a Kékek mellett. Összevásárolt csapatnak mondják, ahogy ezt apa81 is írta, és ugyanúgy nem értek egyet ezzel a jelzővel, mert úgy gondolom, hogy ez nem igaz. Minden játékos, a saját nevelésűek és akik ideigazoltak, itt lettek neves futballisták, a Chelsea FC zászló alatt. Kivétel Torres, akinek még idő kell, de remélem elkezdi a gólgyártást, mert egy nagyon szimpatikus hozzáállású játékos.
Beköszönés gyanánt írtam ezeket le, aztán majd meccsek közben illetve ha téma van, majd csatlakozom. True Blue!

apa81
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. február 26., szombat 10:54
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Miért a Chelsea?

#89 Hozzászólás Szerző: apa81 »

Üdv Mindenkinek!
Nem vagyok a legnagyobb fan, és nem is leszek soha. Szimplán szeretem nézni a játékukat, még akkor is, ha épp' kikapnak. Nem láttam még egy angol csapatot sem, amelyik ennyire elegánsan, -és ami a legfőbb- magabiztosan járatná a labdát. Sokan mondják, hogy összevásárolt csapat...stb, bár nem sok ember ismerte Essien, Drogba v. Ivanovic nevét a leigazolásuk előtt. És ne feledje senki, ha Ancelottinak is adnának annyi időt, mint a másik két csapat( MU, Arsenal) menedzserének, elképzelhető lenne a szezonbeli triplázás...bár ha jól emlékszem tavaly a dupla megvolt.( Első menedzseri évben azért az nem annyira lebecsülendő).
Hajrá Chelsea!

Berclas
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010. október 5., kedd 6:06
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Miért a Chelsea?

#90 Hozzászólás Szerző: Berclas »

A Vas megyei szurkolói csoport megalakításához várom a jelentkezéseteket. Üdv. Berclas

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Miért a Chelsea?

#91 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Postman írta:Üdvözöllek Benneteket Chhelsea-fanok!Nevem Borka Arnold,33 éves vagyok,kecskeméti lakos és szeretem a BLUES-t.Zenébe is.Mivel nem vagyok egy nagy fórumozó csak most regeltem,úgy érezvén itt a helyem.
Üdv Neked is, érezd jól magad köztünk!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#92 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Mondjuk én úgy gondoltam, hogy elmaradt pár meccs és , akkor ellehetne halasztani a miénket is. Jó álca lenne. :lol:
De azért én sem hiszem, hogy ez történt volna.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Strongerke
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 22:57
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Székelykeresztúr,Erdély

Re: Miért a Chelsea?

#93 Hozzászólás Szerző: Strongerke »

daw3 írta:
chelseaforce írta:kb, mint az elhalasztott United elleni meccs utani osszeeskuves elmelet ... az is nagy port kavart ;)
Mondjuk azért ki lehet nézni Abramovicbol, legalább is én nem tartom az totál hülyeségnek.
Mittom én tett X fontot a "foggalmamsincs" ki zsebébe és a meccs elhalasztva. D:
Ez azért nem valósznű mert aznap az összes meccs elvolt halasztva, és megnézném kinek kéne mennyit fizessen hogy PL-ben 6 meccset csak úgy elhalasszanak mert rossz a formánk ;). De télleg nem volt rossz dolog hogy elmaradt az a meccs :D

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#94 Hozzászólás Szerző: daw3 »

chelseaforce írta:kb, mint az elhalasztott United elleni meccs utani osszeeskuves elmelet ... az is nagy port kavart ;)
Mondjuk azért ki lehet nézni Abramovicbol, legalább is én nem tartom az totál hülyeségnek.
Mittom én tett X fontot a "foggalmamsincs" ki zsebébe és a meccs elhalasztva. D:
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Postman
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. január 22., szombat 21:57
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Miért a Chelsea?

#95 Hozzászólás Szerző: Postman »

Üdvözöllek Benneteket Chhelsea-fanok!Nevem Borka Arnold,33 éves vagyok,kecskeméti lakos és szeretem a BLUES-t.Zenébe is.Mivel nem vagyok egy nagy fórumozó csak most regeltem,úgy érezvén itt a helyem.

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#96 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

kb, mint az elhalasztott United elleni meccs utani osszeeskuves elmelet ... az is nagy port kavart ;)
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#97 Hozzászólás Szerző: kdako »

A United-blogon minden csapatról így írnak, poénból, én szeretem elolvasni ezeket. Nem kell az egész világot ennyire vérkomolyan venni.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#98 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Amit te csinált azt trollkodásnak hívják, gáz dolog és nem szokás arrafelé. Tudod, ezeket a blogokat olyan emberek csinálják nagyrészt, akik anno az ős NST oldalon (nst.blog.hu) kommenteltek és írtak. Voltak viták, sokféle szurkoló volt, de az esetek nagy részében a vita színvonalas, intelligens és nem utolsósorban humoros volt. A te kommented viszont nem az és gáz.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#99 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Én már kifejtettem. Inkább azt fejteném most ki, miért nem lettem UTD drukker. Na azért a stílusért és provokálásért-támadásért, amit a szurkolói állataik megengednek maguknak.
Válaszoltam is nekik ma. És jólesett, örömem ma ebben leltem, és az NFL Playoffban. Remélem nem fogom az Ipschwicssh-ben :lol:

http://manunited.blog.nepsport.hu/archi ... _Scousers/" onclick="window.open(this.href);return false;

Idézem kommentem ha esetleg törölnék:
'Nos, megszoktam ezt a támadó stílust a UTD drukkerektől, de azért Torrest nem kéne kigúnyolni. Jó képességű csatár, sőt idén sajnos sajnos jobb mint némely Citybe vágyódó- magának 121002030132342 millió fontos fizetést kiharcoló (azóta összesen 2 tizenegyest belövő vörhenyes Ogre) terhes feleségét prostikkal csaló angol "suhanc".
Szevasztok
ui: van töke megtartani a kommentem a szerknek? Hm :)"
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#100 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nekem a nagybátyjám is Chelsea-s egyszer vele néztem egy meccset pontosan nem emléxem ki ellen játszottunk, de vmi kis csapat ellen de nagyon megfogott a Chelsea játéka először csak Lampard miatt utána megszerettem az egész csapatot
BLUE IS THE COLOUR FOOTBALL IS THE GAME....
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése