Miért a Chelsea?

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Henglár Erik
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2007. január 8., hétfő 16:48
Kedvenc játékos: Belletti
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Karancsberény
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#281 Hozzászólás Szerző: Henglár Erik »

Én 2004 óta vagyok FAN,de már 2001 óta drukkolok a klubnak

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#282 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Sziasztok.
Nekem a Chelsea iránti szerelem '96 körül kezdődött. Az ok nekem se volt túl prózai, szerettem az angol focit és szerettem volna egy csapatot aminek őszintén szurkolhatok. Akkoriban mindenki az Arsenalnak, a MU-nak vagy a Liverpoolnak szorított. Kispestiként bármelyiket választhattam volna (már csak a színek miatt is), de nem akartam olyan gárdát amelyik közkedvenc, úgymond divatcsapat!
A Chelsea-ben a neve fogott meg elsőként. Micsoda szép név, gondoltam magamban. Aztán elkezdtem követni a híradásokat, hogy miként szerepelnek a bajnokságban. Főleg a mezöny első felében végeztek, de a '97-es FA kupa győzelem már sejtette, hogy nem döntöttem rosszul. '98-ban a KEK döntőben szerintem a fél ország a Stuttgartnak szurkolt Lisztes miatt, de akkor én már Chelsea mezben feszítve ugráltam a siker után. Ezután még a szuperkupát is sikerült behúzni a Real Madrid ellen és teljes volt a gyönyör. Utána 2000-ig semmi. De ezalatt sem pártoltam el. Amennyire tudtam figyeltem csapatom eredményeit és drukkoltam így a távolból is. Az elvesztett BL elődöntők engem is elég mélyen érintettek, főleg a 2004-es meg a 2005-ös (Monaco, 'Pool). Viszont a két bajnoki cím az maga volt az álom. Hála a Sport tv-nek szinte az elejétől a végéig élvezhettem.
Mára már én is rendelkezem pár Chelsea relikviával (mezek, polók, sálak). Nagy fájdalmam azonban, hogy a helyszínen még nem szoríthattam a csapatnak, de remélem elöbb-utóbb erre is sor kerül majd. Addig is szorgalmasan nézem az általatok beküldött képeket és beszámolókat és ebből merítek erőt.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#283 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Chelsea kiejtését illik azért megtanulni. :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Miért a Chelsea?

#284 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:nah...köszi..tudtam hogy rád számíthatok..:)...akkor 96. nov 23 óta mondom magamat chelsea drukkernek..:)
igazan nincs mit, nemreg vegeztem a 96/97es szezont osszegzo konyvvel :)
emlekeztem a jelenetre es arra is, hogy zola egy korai meccse volt, innen meg konnyu volt kikeresni a pontos reszleteket.
ennyire sajna nem jo a memoriam, illetve nalam egy kicsit kesobb, '97 jan 26.-an kezdodott a szerelem :)

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#285 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Nem cselzás leszel,hanem Chelsea-s :wink:

Koroknai
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. január 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Miért a Chelsea?

#286 Hozzászólás Szerző: Koroknai »

Én úgy lettem Chelsea druker hogy még általánosba negyedikbe tesi órákon az egyik osztálytársam ( chelsea druker ) mindig mondta hogy én vagyok Lampard :D....és én mek kérdeztem hogy az hol játszik mondta hogy a Chelseába azután egyre jobban megismertem a cfc-t...később már internetről is és most 14 éves vagyok!!!Röviden ennyi!!! Ja és mindöröké Chelsea!!!Chelsea szív Chelsea lélek chelseás leszek amig élek :P Chelsea Forever :!:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#287 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Geri! Tudsz te olvasni?:D
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#288 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Hát, én idén májusban jubilálok!
Sajnos senki nem nézett futballt a családban, így kicsit későn, 12 éves korom táján jött a futball mánia (az NBA-vel együtt). Akkoriban az HBO nyomott élőben német bajnoki meccseket, azokat kezdtem el nézni. Az első két kedvenc játékosom a Schalke-s Lehmann volt, akit azóta is szeretek és nagyra tartok, (Igazából hasonlított a kedvenc kosarasomra, Chris Laettner-re és a lazasága is megtetszett) illetve a Werder-es Haavard Flo volt. (már akkor is skandináv mániás voltam, így jó hogy egy norvégba szerettem bele.)
Később, 1998 májusában megtudtam, hogy az unokatesója, Tore Andre Flo a Chelsea csapatában villog, így 13-án megnéztem a KEK döntőt! Szinte mindenki szimpatikus volt, így akkor egy életre elköteleztem magam a klub mellett.
Eleinte én is csak txt-ről illetve innen-onnan követtem a csapatot, míg az 1999/2000-es szezonban elkezdtem (14-15 évesen) a Champions Bar nevű helyre járni BL meccseket nézni, ami ott van a lakóhelyemtől egy köpésre. A Barcelona elleni oda-vissza vágókat ott néztem végig rengeteg szurkolóval karöltve. A következő években, a Sport1 bevezetéséig is járogattam ide, hisz volt SkySports-uk, így bajnoki meccseket is tudtam nézni. Sokszor egyes egyedül voltam a helyen, és a pultnál néztem végig a meccseket...Még kis füzetet is vezettem, eredményekkel illetve a saját osztályzásaimmal!:)
Az első pár évben, Abramovicsig a kedvenceim: Flo, Petrescu, DiMatteo, Zola, Poyet, Terry, Le Saux, Ferrer, Grönks, Guddy, Zenden és persze Carlo voltak.
18 éves voltam a Roman-éra bekövetkeztekor, eleinte örültem, majd miután a kedvenceimet szépen elküldték, már annyira nem az egésznek. 2003-ban irreálisan sokat vásároltunk, de szerencsére Claudio értett hozzá. A következő két év csodálatos volt. Jöttek a sikerek is, bár Ranieri-nek mindenféle képpen adtam volna egy évet még legalább. Josénak nem örültem, mert nem szerettem. De első év végére, a Ranieri csapatot kipótolva egy-két emberrel csodát művelt és bajnokságot nyert. A következő PL cím már kicsit nyögvenyelős volt, majd 2006 nyarán pár idióta traszfer miatt elfordultam a klubtól. Viszont nagyon érdekelt az utánpótlás. Számomra Ők jelentik a CHELSEA-t! Azok, akik 8-9 éves koruk óta itt játszanak!
Mára a nagycsapat már annyira nem érdekel, hisz undorodom a sikerért mindent megtenni életfelfogásért, amit sajnos a klub képvisel manapság.
A fiatalokért, az igazi Chelsea-ért viszont élek-halok, így valószínű örökre Chelsea fan maradok.
2007-ben jutottam el először egy meccsre. A Stamford Bridge környéke fantasztikus, de magában a stadionban csalódtam egy kicsit. Cobham sokkal jobb hely!:)
Hát így.
Flo távoztával Gudjohnsen lett az új kedvenc
Itt nyugszik Tore Chelsea drukker vénája....élt 10 évet...(1998-2008)...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#289 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, én idén májusban jubilálok!
Sajnos senki nem nézett futballt a családban, így kicsit későn, 12 éves korom táján jött a futball mánia (az NBA-vel együtt). Akkoriban az HBO nyomott élőben német bajnoki meccseket, azokat kezdtem el nézni. Az első két kedvenc játékosom a Schalke-s Lehmann volt, akit azóta is szeretek és nagyra tartok, (Igazából hasonlított a kedvenc kosarasomra, Chris Laettner-re és a lazasága is megtetszett) illetve a Werder-es Haavard Flo volt. (már akkor is skandináv mániás voltam, így jó hogy egy norvégba szerettem bele.)
Később, 1998 májusában megtudtam, hogy az unokatesója, Tore Andre Flo a Chelsea csapatában villog, így 13-án megnéztem a KEK döntőt! Szinte mindenki szimpatikus volt, így akkor egy életre elköteleztem magam a klub mellett.
Eleinte én is csak txt-ről illetve innen-onnan követtem a csapatot, míg az 1999/2000-es szezonban elkezdtem (14-15 évesen) a Champions Bar nevű helyre járni BL meccseket nézni, ami ott van a lakóhelyemtől egy köpésre. A Barcelona elleni oda-vissza vágókat ott néztem végig rengeteg szurkolóval karöltve. A következő években, a Sport1 bevezetéséig is járogattam ide, hisz volt SkySports-uk, így bajnoki meccseket is tudtam nézni. Sokszor egyes egyedül voltam a helyen, és a pultnál néztem végig a meccseket...Még kis füzetet is vezettem, eredményekkel illetve a saját osztályzásaimmal!:)
Az első pár évben, Abramovicsig a kedvenceim: Flo, Petrescu, DiMatteo, Zola, Poyet, Terry, Le Saux, Ferrer, Grönks, Guddy, Zenden és persze Carlo voltak.
18 éves voltam a Roman-éra bekövetkeztekor, eleinte örültem, majd miután a kedvenceimet szépen elküldték, már annyira nem az egésznek. 2003-ban irreálisan sokat vásároltunk, de szerencsére Claudio értett hozzá. A következő két év csodálatos volt. Jöttek a sikerek is, bár Ranieri-nek mindenféle képpen adtam volna egy évet még legalább. Josénak nem örültem, mert nem szerettem. De első év végére, a Ranieri csapatot kipótolva egy-két emberrel csodát művelt és bajnokságot nyert. A következő PL cím már kicsit nyögvenyelős volt, majd 2006 nyarán pár idióta traszfer miatt elfordultam a klubtól. Viszont nagyon érdekelt az utánpótlás. Számomra Ők jelentik a CHELSEA-t! Azok, akik 8-9 éves koruk óta itt játszanak!
Mára a nagycsapat már annyira nem érdekel, hisz undorodom a sikerért mindent megtenni életfelfogásért, amit sajnos a klub képvisel manapság.
A fiatalokért, az igazi Chelsea-ért viszont élek-halok, így valószínű örökre Chelsea fan maradok.
2007-ben jutottam el először egy meccsre. A Stamford Bridge környéke fantasztikus, de magában a stadionban csalódtam egy kicsit. Cobham sokkal jobb hely!:)
Hát így.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ToreAndre 2008. január 30., szerda 16:47-kor.
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Miért a Chelsea?

#290 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Wisey írta:
Oziris írta:Utólag talán ciki de volt h teletext előtt végigizgulva percenként frissitve "néztem " meccset(pl. KEK elődöntőt Mallorca ellen) vagyis az eredmény változását:)
Vagy pedig (még régebben) vártam egy hetet az eredményekre a Focivilág magazinban.
A Focivilágot én is vettem régen! :wink: Emlékszem egyszer Makelele volt asszem a hátulján, még Realosként... :)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Miért a Chelsea?

#291 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Oziris írta:Utólag talán ciki de volt h teletext előtt végigizgulva percenként frissitve "néztem " meccset(pl. KEK elődöntőt Mallorca ellen) vagyis az eredmény változását:)
Ezzel én is így voltam, más megoldás nem nagyon volt :) Vagy pedig (még régebben) vártam egy hetet az eredményekre a Focivilág magazinban.

(ui: Beckham viszont tényleg ciki ;))

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#292 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:
szpecnaz írta:1996-ban vagy 1997-ben lettem Chelsea drukker. Akkoriban még az Msat közvetített angol bajnoki összefoglókat. Egyszer at egyik meccsen született egy furcsa gól, amire felfigyeltem. A balszélről volt egy beívelés amit Zola végzett el. A labdát az ellenfél kapuja elé csavarta, ahol Vialli robbant be a labda irányába. A labda végül a hálóban kötött ki. A gólra a két játékos (Zola és Vialli) két irányba futott és ünnepelt hogy gólt szerzett. Visszajátszás után sem lehetett eldönteni hogy most akkor Vialli belecsúsztatott a labdába vagy senki sem ért bele és úgy kötött ki a hálóban a labda. Ez a vicces jelenet nagyon megtetszett és felfigyeltem a csapatra. Onnantól kezdve követtem az eredményeiket, hogy állnak a tabellán meg ilyeneket. Persze akkoriban csak a nemzeti sport volt meg az angol összefoglalók. A 1998-as KEK győzelmet már végigizgultam, mint chelsea drukker. Ez az én Chelsea-aktám!:)
'96 nov 23. chelsea-barcodes 1-1
gullit szerint talan a hajaval beleert vialli :lol:
egyebkent ez volt zola elso meccse a bridgen.
nah...köszi..tudtam hogy rád számíthatok..:)...akkor 96. nov 23 óta mondom magamat chelsea drukkernek..:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Miért a Chelsea?

#293 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na nézzük: pontos dátumhoz nem kötöm én sem a dolgot, de igazából '97 körül. Ezt abból tudom legjobban leszűrni, hogy ha a Chelsea tv adásain '96-os meccsek mennek, az még "új", az egy évvel későbbieknél már tudom, kik rohangásztak a pályán név szerint, egy-egy meccs, gól már ismerős.

A foci életem része volt egész kis koromtól fogva, de nemzetközi szinten főleg válogatottakhoz kötődtem, ez akkoriban az olasz és a holland nemzet játékára, játékosaira volt igaz (a hollandokat azóta is imádom). És nagyjából a történetnek ez a vége: Gullit volt a korai kezdet, igazán szurkolvá az olaszok (Vialli, Zola, Di Matteo és társaik) érkezésével váltam, és durván '97-től rendszeresen követem az eredményeket, eseményeket. A Fifa igen jól sikerült sorozatának aktuális részeit már a Chelseavel nyomtam végig :) (hozzáteszem a 99 volt az utolsó, amivel érdemben foglalkoztam).

A Stamfordra még nem sikerült eljutnom, de ami késik, nem múlik. Az oldalra a .hu domain regisztrálása óta relatíve rendszeresen járok, nemsokkal később a fórum rendszeres olvasója, majd később a fórum rendszeres látogatója lettem. Asszem ennyi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Miért a Chelsea?

#294 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:1996-ban vagy 1997-ben lettem Chelsea drukker. Akkoriban még az Msat közvetített angol bajnoki összefoglókat. Egyszer at egyik meccsen született egy furcsa gól, amire felfigyeltem. A balszélről volt egy beívelés amit Zola végzett el. A labdát az ellenfél kapuja elé csavarta, ahol Vialli robbant be a labda irányába. A labda végül a hálóban kötött ki. A gólra a két játékos (Zola és Vialli) két irányba futott és ünnepelt hogy gólt szerzett. Visszajátszás után sem lehetett eldönteni hogy most akkor Vialli belecsúsztatott a labdába vagy senki sem ért bele és úgy kötött ki a hálóban a labda. Ez a vicces jelenet nagyon megtetszett és felfigyeltem a csapatra. Onnantól kezdve követtem az eredményeiket, hogy állnak a tabellán meg ilyeneket. Persze akkoriban csak a nemzeti sport volt meg az angol összefoglalók. A 1998-as KEK győzelmet már végigizgultam, mint chelsea drukker. Ez az én Chelsea-aktám!:)
'96 nov 23. chelsea-barcodes 1-1
gullit szerint talan a hajaval beleert vialli :lol:
egyebkent ez volt zola elso meccse a bridgen.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Miért a Chelsea?

#295 Hozzászólás Szerző: Dani »

Én Pontosan már nem emlékszem mikor lettem Chelsea drukker, de úgy 1999 és 2000 között...
Több dolog is közre játszott...
Nekem is volt egy gombfoci csapatom (nem ezek a játékok, amiket lehet kapni,) hanem a hivatalos verseny gombok (sokkal nagyobb méret, középen lyukas, pálcával, nagy asztalon, stb...versenyszerűen játszottam)
http://www.zoldpont.eu/bulletin/foto/070523/gomb.jpg
http://notincs.hu/images/stories/static ... orfoci.jpg
illetve angol rokonaim révén, akik járnak MO-ra, mindíg hoztak külföldről valamit és egyszer egy MU-Chelsea meccset hoztak,videó kazettán, amikor elég csúfosan kikaptunk...és nem a manure volt szimpatikus, hanem a mi játékunk...
és ezentúl több Chelsea cuccot hoztak, követtem az eredméyneket, stb...tehát folyamatosan alakult a szimpátia... :)
röviden ennyi :wink:
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#296 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

˙
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DjNeo92 2008. július 15., kedd 18:18-kor.

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Miért a Chelsea?

#297 Hozzászólás Szerző: findex »

Nah az én sztorim:
Már egész kis korom óta imádtam a focit!(most 18 vagyok szóval ez nem volt azért olyan nagyon régen...)
Először csak focizni szerettem ,nézni nem igazán...!Kapus poszton játszottam/játszok.Mint minden kissrác énis egy példaképet kerestem magamnak!Ő lett Peter Schmeichel!aki akkoriban a mu-ban játszott :? Elsősorban a válogatott meccseken láttma játszani.Kinyomoztam hogy a mu-ban véd.ígyhát megismerkedtem a klubbal,és nekik kezdtem el szurkolni.Amikor jobban megismertem a csapattal napról napra nyomon követtem h mi van velük.de egy idő után hanyagolni kezdtem,pedig akkoriban bl-t is nyertek.A hanyagolásból utálat lett.Ebben D.Beckham-nek is nagy szerepe volt akit azóta sem kedvelek.
Aztán egyszer megnéztem vmi véletlen folytán egy Chelsea meccset(azóta sem tudom h melyiket...csak arra emlékszem hogy hazai meccs volt.)
Annyira megfogott a meccs h élénk érdekldést kezdtem el mutatni a klub iránt!aztán megtaláltam ezt a honlapot (csak még a régi verzióban)és itt ismerkedtem meg igazából a klubbal!
Az első meccs amit már Chelsea fan-ként izgultam végig a 4-2-es győzelem volt a Barca ellen!!!!
Az az este életem egyik legjobb estéje volt!Azóta szinte minden meccset megnézek amit tudok!(sajnos mostanában csak az interneten,dehát a Chelsea-ért mindent!!!!!!!!
Lehet h hülyén hangzik h MU kedvelőből CHELSEA szurkoló lettem dehát ez így történt.. :lol:
Carefree, wherever we may be

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Miért a Chelsea?

#298 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Zsoca87 írta:Nekem picit más a "históriám". Fiatalkoromban leginkább a BL-ből ismertem csapatokat, játékosokat és nagy kedvencem volt Crespo. Én is kerestem egy csapatot, akinek állandóan szurkolhatok úgy, hogy a legtöbb meccsüket lássam a TV-ben. Ez ugye lehetővé is vált, mert beindult a Sport1 2002-ben vagy 2003-ban(legalábbis nálunk akkor lett asszem, 2003/04es szezonban már tuti volt :D). Az angol foci fogott meg legjobban emlékeim szerint, néztem pár meccset és az aktuális fifa részekben is mindig angol csapattal voltam. :)
Aztán 2003ban Crespo a Chelsea-be igazolt, és akkor én úgy voltam vele, hogy dejó, egy nem igazán sztárcsapatba ment az egyik kedvenc focistám, hát drukkolok nekik. (mert nem akartam egy igazán topcsapatnak drukkolni :D) És itt vagyok.
Ez hihetetlen... Kb. én is így lettem Chelsea-drukker... :D

Régen nem drukkoltam klubcsapatoknak, mivel a bajnoki meccsek elérhetetlenek voltak számomra. Ezért maradtak az EB-k és VB-k. A 98-as VB-n ki másnak is drukkolhattam volna, mint a braziloknak...:) Igaz hatalmas csalódás volt, hogy Romáriót nem hívták be, hisz nekem akkoriban ő volt a LEG.
Aztán elkezdtem nézegetni a BL-meccseken az m1-en, és nagyon megtetszett két csapat, a Real és az Inter. Nem tudom miért ezek (bár előbbi elég közkedvelt csapat volt az általános iskolások körében akkoriban...:). Az Interből a nagy kedvencem Crespo lett, imádtam, ahogy vágdossa a gólokat!
Aztán 2003 nyarán az egyik családi kirándulás során hallottam a kocsiban a rádióban, hogy Crespót leigazolta az általam kevésbé ismert Chelsea, amit nemrég vett meg egy multimilliomos és már elkezdte a bevásárlást (Mutu, Verón). A régebbi fifákból már tudtam, hogy létezik egyáltalán a Chelsea, főleg a Hasselbaink-Guddy csatárkettős tetszett nagyon és így sokszor velük voltam.:)
Aztán így elkezdett foglalkoztatni maga a klub. Mikor gimiben elsős voltam, a koliban mindig néztük a BL-meccseket. Hihetetlen jó hangulat volt ott, és szinte mindenki drukkolt valamelyik csapatnak. De a Chelsea-nek senki. Aztán ahogy láttam a meccseket, nem csak egy-két játékos, hanem már az egész csapat, a klub is a kedvencem lett.
Azóta ha tehetem, minden meccset megnézek. Sose fordultam el a csapattól, amikor szidták, védtem, amikor szívattak a többiek, hogy kiestünk vagy kikaptunk, nem rohantam másik csapathoz.

Most már tudom, hogy AMÍG ÉLEK, CHELSEA-DRUKKER MARADOK!!! 8)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Miért a Chelsea?

#299 Hozzászólás Szerző: Oziris »

96-97es Bl szezon!Fradi "brillirozás" :) kb ott szerettem meg a focit igazán!Juve -Nantes elődöntön emlékszem még a kis csapat Nantesnak drukkoltam nemtom miért:),pedig akkor még nemis tudtam ki az a Makelele,merthogy ekkor még ott játszott érdekes módon!De Viallit nagyon bírtam a Juvéból!Az Ajax -Juve döntőn pedig a Juventusnak drukkoltam,kb onnantól vallom magam Chelsea drukkernek!Az a meccs ami felejthetetlen számomra!Ott hallottam h a csapatkapitány Vialli a Chelseaben folytatja(aztse tudtam mi az meg merre van kb. föleg h akkor még nem nagyon adtak bajnokikat max európai kupákat!Ezután már ahogy tudtam figyelemmel követtem az angol bajnokságot és hát a Juventus illetve Vialli álltal Chelsea drukker lettem:)
Utólag talán ciki de volt h teletext előtt végigizgulva percenként frissitve "néztem " meccset(pl. KEK elődöntőt Mallorca ellen) vagyis az eredmény változását:)

Ja és Etelközi kolléga történetét olvasva nemcsak a Juve volt közös szál,nekem is Beckham volt a kedvenc focitám! Tudom ezis ciki:)


Kb. This Is My Story... :)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#300 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Én 2004-2005-ös szezon elejétől Szurkolok a Chelsea-nek...egyszer fogtam magam,bekapcsoltam a TV-t és pont a MU-Chelsea ment tetszett,ahogy a Chelsea játszik,megnéztem még utána pár meccsüket és aztán már biztos voltam benne:Ennek a csapatnak fogok szurkolni életem végéig.

Válasz küldése