Miért a Chelsea?

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
technika
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:32
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Miért a Chelsea?

#221 Hozzászólás Szerző: technika »

Én egyszer kapta egy Chelsea-s csapatképet utána meg láttam egy meccsüket (2006 egy bajnoki mérközés) és én tudtam hogy ez a csapat lesz a király!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Miért a Chelsea?

#222 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Én 5-6 éve vagyok Chelsea drukker azóta,hogy Chelsea-Arsenal meccset láttam a 2003/2004 bl negyeddöntőt!Aztán 2004 nyarán jöttek az új játékosok az új edző és egyre erősödött bennem ,hogy ez a csapat lessz az én kedvencem :D !Kedvenc játékosom pedig Petr Cech lett!Zseniális védéseket mutatott be már az első nálunk töltött szezonjában(Góltalansági rekord,25 meccsen nemkapott gólt)és a 2004-es Eb is fantasztikus volt!De Frank Lampard és John Terry is nagy kedvencem lett és persze Jose Mourinho is! Egyszer 1 újságíró ezt írt róla:Őrült?Zseni?Őrültenzseniális!!!Hát szerintem is 1 zseni :wink:!Kár ,hogy már nincs nálunk :( Chelsea The Pride Of London!!!
Chelsea The Pride Of London

blues7
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 12:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Miért a Chelsea?

#223 Hozzászólás Szerző: blues7 »

Kicsi voltam még amikor 98 tájékán láttam egy kék mezes csapatott játszani...Gyerek koromba mindig is a kék volt a kedvencem:)Onanntol fogva mindig megnézztem amikor csak tudtam hogy a kéke hogyan rugják a bör lasztit...szerencsére édes apám nagy angol bajnokság rajongo volt...sokszor nézzte a pl-t!én is betársultam mellé,és mivel apám látta hogy mennyire rajongok a kék mezesekért ezért együtt keztünk el szurkolni...késöbb nagyobb koromba már a Chelsea játék stílusa tetszet nagyon ezért nézztük a mecseket...egyszerüen leragadtam ennél a klubnál és már jo 10 éve szurkolok nekik :roll: :D

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Miért a Chelsea?

#224 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Akkor azt hiszem én leszek itt a leggyengébb láncszem közöttetek!
Édesapám nagyon szereti a focit, és mindig ha tehettem mellette ültem és néztem én is! Ő nem szereti az olaszokat meg a németeket, úgyhogy mindig azok ellen szurkoltunk, VB, EB, BEK, BL mindegy volt, csak ellenük! Én ismertem a Chelsea-t láttam amikor Abra miatt felfejlődtek, bajnokok lettek, FA és Liga kupát nyertek, de nem szurkoltam se nekik, se senkinek. Aztán tavalyi szezon elején kaptam egy lehetőséget, hogy Londonba utazhatunk 2008.május 10.-én. Én egyből néztem hogy milyen meccsre tudnék kimenni, és csak a Chelsea játszott otthon, Bolton utolsó forduló! Úgyhogy ráálltam az ügyre, az egyik utazási irodával le is egyeztettem, hogy tudok tőlük majd jegyet venni, úgyhogy hátradőltem és elkezdtem figyelni, hogy lesz-e tétje egyáltalán kimenni a Bolton meccsre. És ahogy figyeltem őket, a bajnokságban, a BL-ben és a ligakupában, nagyon megszerettem őket. Rájöttem, hogy egyáltalán nem zsoldosok, hanem mindenki egy egyéniség, aki csapatként nagyon jól mozog a pályán! Aztán jött a Stamford és vele az élmény, amit fölösleges lenne most szavakba öntenem! És zárásnak a BL döntő, és az akkori kudarc, ami megerősített engem a friss Chelsea mániámban, hogy folytatnom kell....!
Kámoncselszí!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Miért a Chelsea?

#225 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Zsoca87 írta:Kis helyesbítés, összefolyhattak az évek : 2002ben még tuti nem volt nálunk Crespo. :) 2003 nyarán igazoltuk.
Bocsi, pontosítok

Charlton 4 - 2 Chelsea (Premiership: 26-12-2003)

Hm, eléggáz, még soha nem jártam utána, pedig elég rég abban a tudatban élek, hogy 5-3 lett :D

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Miért a Chelsea?

#226 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Zsoca87 írta:Kis helyesbítés, összefolyhattak az évek : 2002ben még tuti nem volt nálunk Crespo. :) 2003 nyarán igazoltuk.
valószínűleg összekeverednek az emlékek, van ilyen ;)
kíváncsiságból elkezdtem kutatni a meccs után, de menet közben rájöttem hogy felesleges, ez a topic nem a statisztikákról és a meccs-adatbázisról szól :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#227 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Kis helyesbítés, összefolyhattak az évek : 2002ben még tuti nem volt nálunk Crespo. :) 2003 nyarán igazoltuk.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Miért a Chelsea?

#228 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Hű, akkor énis elmondom ezt a furcsa történetet. Igazából, még nem vagyok 16 éves sem, de nagy szurkolónak érzem magam.
Szoval, mikor a focit elkezdtem nézni, az nem úgy kezdődött hogy Barca,Arsenal,MU stb.... Falun laktam még, és kimentem egyik meccsre, onnantol kezdett érdekelni a sportág. Utána elkezdtem járni edzésekre, énis fociztam, és gondoltam nem lenne rossz ha esetleg nagy csapatokat látnék focizni. Nos, voltam kb 9 éves, 2002-ben akkor ismertem a Real Madridot és a Bayern München-t, hát nyilván valóan nekik szurkoltam, de csak a magam sajátos módján. 2002 végén, egy vasárnap délután otthon üldögéltem, Sport1-en ráakadtam egy bizonyos Chelsea és egy Chartlon nevű csapat összecsapására. Szimpatikusnak tűntek a "kékek" , ezért, szurkoltam nekik, hogy nyerjék meg a meccset. Sajnos az a mérkőzés 5-3al zárult a Charlton javára, ekkor még Crespo is nálunk volt, aki jó 3 évig még ezután a kedvencem volt. Hát körülbelül ennyi lenne, jah, és 2002 óta teljesen Chelsea fanatikus vagyok, nem fordult meg a fejemben az a gondolat hogy áttérjek valahova máshova, azóta néztem videókat, ovlasgattam a csapatról, sőt, megvan a Chelsea DVD is, amiből szintén nagyon sokat tudtam meg. Meg van még jópár Chelsea-s dolgom :)) Na köszi a figyelmet. Hali :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Miért a Chelsea?

#229 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Én körülbelül 3-4 éve vagyok Chelsea szurkoló, amikor is egy focis játékban a Chelsea-vel voltam és nagyon megtetszett a csapat. Vettem egy Chelsea játékosokról szóló dvd- és teljesen elvarázsolt a csapat. Az meg csak még rokonszenvesebbé tette, hogy voltak nehéz időszakai is és hogy tényleg megküzdöttek a sikerért. Utálom, hogy sokan csak Abramovicsnak tulajdonítják a sikert, de tudom, ez teljesen jogtalan és csak a eredményeket irígylik. Azóta imádom a Chelsea-t, egyik életcélom elmenni a Bridge-be, csakhát London messze van :( Ja és mégvalami: ugyanazon a dvd-n láttam Zola sarkazásos gólját, hát én még annál szebbet nem láttam(talán Lamps Barca elleni találata vetekedhet vele). Minden Chelsea-s dolgot gyűjtök a szobám lassan már múzeumnak is beillene :D
211! NEW RECORD!

Bence11
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009. január 10., szombat 20:15
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Miért a Chelsea?

#230 Hozzászólás Szerző: Bence11 »

2002 előtt szerettem a focit, de nem volt kedvenc csapatom 2002-2003-ig az Aston Villa-nak szorítottam akkor 13-14. hely környékén volt és ezt keztem megunni, szerettem volna egy nagyobb kedvencet (persze, ahogy most áll a Villa akkor nem biztos így döntöttem volna) így jöttek a szempontok először is az Angol focit szerettem legjobban, és hát ha erősebb klub kellett csak 1. osztályba lehetett gondolkodni. Arsenal - utáltam szóba se jöhetett, M.U.-val is hasonoló volt a helyzet.
Lpool nem tünt olyan nagyon erősnek hiába is erős klub. Így a 4 nagy közül maradt a Chelsea amit 2003 óta szeretek/drukkolok nekik és nem hisszem, hogy lesz más is valamikor. valószínű, hogy örökké Kék leszek

Vialli
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 14:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Vialli Zola

Re: Miért a Chelsea?

#231 Hozzászólás Szerző: Vialli »

Nálam a szeretet a Vialli, Zola nevével fémjelzett csapatnál kezdődött.
Akkoriban kaptam az első mezemet is apukámtól aki egyébként Liverpool szurkoló... :x

Azóta csak a CHELSEA!!!

Avatar
Verusss
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 20:03
Kedvenc játékos: Terry+Lampard+Cech+Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba+Joe Cole+Zola
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#232 Hozzászólás Szerző: Verusss »

Nekem érdekes sztorim van :lol: :lol:
2005 tavaszán nagy lakásfestés volt nálunk és egyedül voltam otthon egy nagy felfordulás közepén. Nagyon unatkoztam és elhatároztam,hogy megnézek egy focimeccset-hogy megértsem mi a jó benne. Pont egy Milan BL meccs ment és nagyon megtetszett. Félidőben azon gondolkodtam,hohy kéne egy kedvenc csapat. Meghallottam a reklámban: kedden megtekinthetik a Chelsea és a Bayern találkozóját. Chelsea. Húúú de ismerős-gondoltam magamban. Úgy hívták a kedvenc műsorvezetőmet egy műsorban :D:D:D
Ezért elhatároztam,hogy megnézem a meccset,és tetszik amit látok,drukkolok nekik,ha nem,akkor nem. Megnéztem. És 4-2-re nyertünk. Joe Cole rúgta az első gólt-azóta imádom :)
Attól a pillanattól kékült a vérem :) De komolyan. Lány létemre iszonytosan szeretem a focit. A szobám Chelsea ereklyékkel van tele. Elolvastam több könyvből a történetüket,nyomon követem és ismerem a játékosokat. A magánéletüket is figyelemmel kísértem.
Nem utálom a rivális csapatokat,mert az undorító dolog,de tapasztalataim alapján a Manchesteresek szekálnak OK NÉLKÜL minket. De azt nem veszik észre,hogy a Chelsea jó,sőt néha jobb....
Nekik van sok divatdrukkerük,ugye lányok és C.Ronaldo..... :roll:
Én nem csípem....de mindegy.
Ez a történetem,és egy biztos: nem vagyok divatdrukker. Szeretem a Chelsea-t és azért amilyen és amilyen volt. A Vérem KÉK,amíg élek,ez biztos. :D

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Miért a Chelsea?

#233 Hozzászólás Szerző: Pöri »

na az ígéretem megtartom megírom :)

Hát pontos időt én nem mondanék hogy mikor lettem Chelsea drukker de kb az Abra-érába tehető mint sokan én is a cseheknek drukkoltam és Cech játéka tetszett nagyon de nem ő volt a kedvencem hanem Robben a szélvész holland aki néha önző volt de remek játékos.Akkoriban nagy foci lázban égtem és állandóan meccseket néztem mondanom se kell hogy a világ legjobb bajnokságát az angol bajnokságot favorizáltam így legtöbbször angol meccset néztem és megakadtam egy csapatom akinek máig is szurkolok az edző modorán a gólerős csatárok megfogtak innentől kezdve néztem minden meccset ha máshogy nem felvételről.. :) amióta lett netem azóta már a híreket is nyomon követem h ki igazol kiről pletykálnak stb.. Szóval én így lettem CFC drukker és más már nem igen hiszem h leszek számomra ez egy örök "szerelem" lesz minden bizonnyal.. :D
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#234 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Nálam a rajongás a 2004/2005-ös szezontól kezdődött. Már azelőtt is hallottam a londoni Kékekről és mesterükről, José Mourinhóról. Nah szóval az a bizonyos Bolton elleni idegenbeli meccs, ahol bajnok lett a csapat. Unalmanban össze vissza kapcsolgattam a TV-t és egyszerre csak az egyik külföldi (Slo 2) adóra kapcsoltam. Éppen a kezdő sípszó előtt. Mivel más nem volt a TV-ben, és azt a bizonyos José Mourinhót megláttam a képernyőn, elkeztem nézni a meccset. Nagyon megfogott a Kékek játéka, hiszen a kommentátor mondta, hogy ha nyernek, akkor 50 év után először lesznek bajnokok. (apám fordította e szavakat) Amikor egy bizonyos Frank Lampard belőtte a Kékek első gólját, akkor komolyan mondom: belszerettem a csapatba. Az az önfeledt öröm és ünneplés, s az amikor mindenki Frankiere ugrott, az még máig is megmaradt bennem. A második gól már csak hab volt a tortán. A meccs után az Interneten néztem utánna a csapatnak...És máig is kitartok a Chelsea mellett, mert van valami különleges a csapatban, ami rabul ejtette a szívem, ami máig Kék színben dobog! Nagy álmom, hogy egyszer a Stamford Bridgen ordíthassam a Carefreet...Remélem erre sem kell sokat várnom.

C'mon Blues!
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Miért a Chelsea?

#235 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

2004 Portugália Labdarúgó EB
Hatalmas pozitív csalódás volt számomra egy csapat fantasztikus teljesítménye, főleg a fiatal kapusuk bravúrjai. Mit se kell mondani egyből nagy kedvencem lett ez a kapus és a csapatnak is szurkolok ha nincs kinn a magyar válogatott (márpedig nincs kint szóval mindig nekik szurkolok). Az akkori idióta ezüstgólos szabály miatt nem kerültek döntőbe, nagyon le voltam törve. De a kapus nevét megjegyeztem és a nyár során klubot váltott. Ez a klub pedig középpontba került nálam.
Nem kell gondolom mondani, hogy a csehekről Petr-ről és a Chelsea-ről szól a sztori.

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Miért a Chelsea?

#236 Hozzászólás Szerző: Hege »

Én a 2004/05-ös szezon óta vagyok chelseafan.Lampard miatt döntöttem így mert akkoriban nagyon ment Lampsnak és halottam róla hogy 2.lett az aranylabda sorsoláson elötte még nem nagyon ismertem senkit se a chelseaből de akkor mikor megtudtam hoggy Lamps második lett az aranylabdán úgydöntöttem megnézek egy chelsea meccset asszem az everton ellen játszottunk és annyira megtetszett a chelsea játéka hogy márt elképzelhetetlennek tartom hogy mást csaptnak szurkoljak az everton elleni meccs végeredményéra nem emlékszem.És eddigi 4,5 év alatt kb 6 chelsea meccet nem láttam azok közül amiket adott a tv remélem majd egyszer élőbe is láthatok egy meccset de legalább annyi örömöm jutott chelsea játékossal hogy ballackal kezet fogtam amikor a németekkel volt felkészülési meccse münchenbe.Talán jövre sikerül kijutnom egy meccsre.


na ennyi...röviden!!!
ezért vagyok chelseafan
We love you Chelsea^^

Frank

Re: Miért a Chelsea?

#237 Hozzászólás Szerző: Frank »

Én 2001 óta szurkolók a Chelseanek.Ugy kezdődött az egész,hogy véletlenül láttam egy Chelsea meccset és nagyon megfogott Zola és az egész Chelsea játéka.És azóta kék vagyok és leszek örökre.
Forever CHELSEA!!!!!!!!!!!!

Avatar
gab91
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 19:31
Tartózkodási hely: Sajóvámos
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#238 Hozzászólás Szerző: gab91 »

Azt hiszem én is a 04/05ös szezon óta drukkolok a Chelsea-nek. Elég furcsán kezdtem szoritani , szurkolni a kékenek. A fifa 05ben csináltam embert nézegettem hova tegyem egyszer csak: Chelsea Fc....hmm vmi gyerekkoromról beugorhatott,mert minta már ismertem volna ezt a nevet!-előtte nem voltam nagy meccsnéző,sem drukker, inkább csak játszottam-
Hát mentsem ide... Azóta csak a Chelsea a valóságban, és a FIFAban is ! :lol: 8) Valahogy igy lettem fan, és az is maradok amíg élek!!!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Miért a Chelsea?

#239 Hozzászólás Szerző: Spring »

2004/2005-ös szezon óta szerettem bele a Chelsea-be, de sajnos akkoriban (mivel kertesházban élünk) nem volt oda még kiköttetve a UPC, ezért max. csak a haverjaimnál bírtam nézni a meccseket. Engem az egész Chelsea-ben Mourinho fogott meg, az a pasas valami elképesztő, én ilyen szívvel-lélekkel dolgozó edzőt még nem láttam. Megvédi játékosait, megvédi a csapatot és (megvédi magát :lol: ). Én nagyon sajnáltam, amikor menesztették, a MU elleni meccset bosszúból meg sem néztem, de aztán persze amikor csak bírtam és volt rá időm minden meccset megnéztem, bár a sopcast eléggé elrontotta az idei szezonom.. :( Na, visszatérve a témára, nem tudom, hogy milyen csapat ellen játszottunk, bár azt tudom, hogy győztünk. Akkor ott engem Lamps játéka fogott meg, de nagyon, na meg persze Mourinho tevékenykedése :lol: Na, én 2004. óta vagyok Chelsea szurkoló!

Blue is the colour, football is the game! :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
dellastreet
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. február 14., csütörtök 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Miért a Chelsea?

#240 Hozzászólás Szerző: dellastreet »

Nő létemre mindig is szerettem a focit. A 2006-os vb idején "beleszerettem" az elefántcsontparti csapat játékába és a csapatkapitányba.... :oops: Addig halvány fogalmam sem volt arról, ki is az a Drogba. Tesóm mondta, hogy az angol bajnokságban focizik. Elkezdtem a Chelsea meccseit nézni...és az angol bajnokság a szívem csücske lett. A drukkerségem azóta független lett Drogbától, a szívem ugyanúgy összeszorul a Kékekért, ha nélküle játszanak...és ez most már így is marad. Számomra ők az EGYETLEN csapat!
We can do it!

Válasz küldése