Miért a Chelsea?

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Miért a Chelsea?

#201 Hozzászólás Szerző: Dani »

Ez sanszos most, hogy mondod :D
Nekem új h.sz-ként tüntette fel és nem néztem, so sorry :)
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Miért a Chelsea?

#202 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Dani írta:Ez baromság.
Én nekem nem kell, hogy felerősítsenek bármiféle szeretetet, mert a Barca meccs után nem gyengült semmi, sőt inkább erősödött.
Aki emiatt "elgyengül" és csak egy ilyen győzelem hozza vissza a kedvét, az gondolkodjon el, hogy megfelelő csapatnak drukkol-e!

Dani szerintem benézted a dátumot :wink:
I'm Chelsea till I die

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Miért a Chelsea?

#203 Hozzászólás Szerző: Dani »

Ez baromság.
Én nekem nem kell, hogy felerősítsenek bármiféle szeretetet, mert a Barca meccs után nem gyengült semmi, sőt inkább erősödött.
Aki emiatt "elgyengül" és csak egy ilyen győzelem hozza vissza a kedvét, az gondolkodjon el, hogy megfelelő csapatnak drukkol-e!
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#204 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Egyébként ez a tegnapi is azon meccsek közé tartozik,amelyek felerősítenek minden igaz drukkerben a Chelsea iránti szeretetet.Sok negatívum között legalább ez jó,kiderül ki igazi kék,és kiderül ki csak divatból szereti a csapatot!

True_Blue
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. március 8., vasárnap 18:37
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Gór

Re: Miért a Chelsea?

#205 Hozzászólás Szerző: True_Blue »

hi!
az egész tavaly előtt kezdődött a papám kedvenc cspata volt ezért gondoltam megnézem a meccsüket.Mikor megláttam ho hogyan játszanak egyből nekik szurkoltam!Szerelem lett első látásra! :D

Avatar
Lecso
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 17:10
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Miért a Chelsea?

#206 Hozzászólás Szerző: Lecso »

Sziasztok!

Az egész 1962-ben kezdődött, amikor -18 éves voltam. Akkor született egy srác, aki azóta is az egyik kedvenc játékosom. Nem állítom, hogy mindenidők legnagyobb zsugása, vagy a valaha volt legzseniálisabb labdarúgó. Valszeg azért lett a kedvencem, mert amikor először láttam az 1988-as EB-n egy rikító narancssárga mezben baromi idétlenül nézett ki. Nagyon érezte a kaput és remekül szolgálta ki a társait.

A fiatalember a Feyenoordban hívta fel magára a figyelmet, aztán a PSV-hez került és onnan 2 válogatott társával együtt az AC Milan-ba. Itt együtt játszott Van Basten-nel, Rijkaard-dal, Baresivel, Maldinivel. Az vitathatatlanul minden idők egyik legjobb klubcsapata volt.

Aztán a Sampdoria érintésével az 1995/96-os szezont bizonyos Glenn Hoddle hívására a Chelsea-ben kezdte. Kb innen datálódik az az őrület, amivel rajongok ezért a klubért. A (akkor már nem is annyira) fiatalember később a csapat játékos-edzője, majd menedzsere lett. Olyan játékosokkal futballozott itt akkor, mint Leboeuf, Desailly, DENNIS WISE, Zola, Vialli, Di Matteo, vagy Duberry, de sorolhatnám, biztosan mindenki ismeri őket.

Akkoriban rendszeresen versenyben voltunk az UEFA-kupát érő helyekért, nem igazán voltak komoly esélyek semmiféle trófea megszerzésére, de valami zseniálisan gyönyörű módon űzték ezt a labdarúgás nevű sportágat. Mégis 1997-ben sikerült megnyerni az FA kupát, majd már Vialli edzősége alatt a KEK-t.

Ő ment, én maradtam. Már biztosan mindenki tudja: Hogy miért a Chelsea? Ruud Gullit!!
Blue is the colour, football is the game

Avatar
Di Santo
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. március 2., hétfő 16:30
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Miért a Chelsea?

#207 Hozzászólás Szerző: Di Santo »

Mert a legjobb csapat, mert a többiek csak fociznak!

Én láttam egy meccset, amit a Chelsea 0-3-ról 10 perc alatt fordítva 4-3-ra nyert meg, jó meccs volt, ezért eldöntöttem, hogy Chelsea szurkoló leszek; az egész 8 éves koromban történt, most pedig 12 vagyok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZenZo 2009. május 4., hétfő 16:17-kor.
Ok: Mert a legjobb csapat!!!! Mert a töbiek csak fociznak! án láttam egy mecset és a chelsea 0:3-ról nyert 4:3ra az egész mecset 10 perc allatt nyerte meg jó megy volt ezért eltöndötem hogy chelsea szurkolo leszek az egész 8 éesen történt most meg 12 vagyok :

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Miért a Chelsea?

#208 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelkozi írta:Én most szeretnélek megismertetni Kazinczy Ferenccel, hátha neki is a rajongója leszel...
Azt sem fogod megbánni...
Nézd, végülis a 'Chelsea'-t helyesen leírta, s volt ott egy 'azért, mert, még' is 8)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Miért a Chelsea?

#209 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Én most szeretnélek megismertetni Kazinczy Ferenccel, hátha neki is a rajongója leszel...
Azt sem fogod megbánni...

szabykerekes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 11:13
Kedvenc játékos: P.Cech
Kedvenc exjátékos: D.Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#210 Hozzászólás Szerző: szabykerekes »

Azért, mert még 10 évesen hallottam D. Drogba-ról, s gondoltam utána nézek, megtudtam, hogy a Chelseaben játszik, így megnéztem egy mérkőzést, ekkor döntöttem úgy, hogy mától fogva Chelsea rajongó leszek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZenZo 2009. május 4., hétfő 16:20-kor.
Ok: Azért mert még 10-évesen halotam D.Drogbarol. És gondoltam útána nézek és akkor meg latam hogy ö a Chelseaban játszi és igy néztem a mecset és el dőntötem,hogy mátol fogva Chelsea rajongo leszek. :D :D

Bluemini
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009. május 2., szombat 19:58
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Miért a Chelsea?

#211 Hozzászólás Szerző: Bluemini »

Na ezt én nem tudom megmondani,úgy jött valahogy de azt hiszem'' jól választottam".Az ember nem emlékszik vissza 10 évre.

bandzsiscsoki
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Wayne Bridge

Re: Miért a Chelsea?

#212 Hozzászólás Szerző: bandzsiscsoki »

és azt tudtátok, hogy a klub himnuszát egy győri fiú(a helyi kocsma tulajdonosának szomszédja) komponálta?! nem semmi!! :D :shock:
'Eleven Men Wen To Mow..'

F_Adam888
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:03
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Miért a Chelsea?

#213 Hozzászólás Szerző: F_Adam888 »

Amikor megkaptam a FIFA2004 nevű játékot az argentín válogatottal minden csapatot le tudtam győzni kivéve egyet: ez a Chelsea. Elképesztő volt a játékban is a csapat morálja és megnéztem egy meccsüket a valóságban is, és az valami hihetetlen volt hogy mit csináltak a labdával, lefocizták az ellenfelet. Tetszett a játékuk ráadásul ott játszott akkori nagy kedvencem Hernán Crespo. Azóta Chelsea Chelsea Chelsea 4EVER
PC
BI DL JT AC
ME FL JOM
SK DD FM

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#214 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Hát nekem nem ilyen érdekes. Mikor még egyáltalán nem érdekelt a foci, akkor adtak nekem egy CFC posztert, utánanéztem, és egy csomó meccsüket megnéztem. Kb. Ennyi :)

gauntlet
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. április 19., vasárnap 18:37
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Miért a Chelsea?

#215 Hozzászólás Szerző: gauntlet »

Egészen kis koromban történt. Akkor még nem tudtam szinte semmit a fociról, a csapatokról csupán tudtam, hogy egy labdát rugdosnak és az jó, ha a labda be megy a hálóba.^^

Kirakósoztam és közbe ment egy meccs a TV-be. Eltelt 45 perc, semmi. Eltelt még egy 45 perc, semmi. Utána befejztem a kirakóst és leültem keresni egy másik meccset, de ekkor megszólalt valaki a TV-be: ,,most pedig kezdődjék a kétszer 15 perces hosszabítás." Odáig nem is tudtam, hogy a 90 perc után még van valami hosszabítás, de nem bántam legalább nem kell keresni.

Valami furcsa nevű csapat játszott piros mezbe és egy még rövidebb, szolidabb kékben. A kékek támadtak a pirosak védekeztek, nem volt valami izgalmas. Letelt a 30 perc is és ekkor újabb meglepetés történt: ,,jöhetnek a tizenegyesek!" Nem volt sok szünet rögtön odaálltak a csapatok. Rúgták, szinte minden be ment, de ekkor az egyik csapat kapusa bravúrosan védett és vége lett a meccsnek.

Utána néztem, hogy ki volt az a kék csapat aki akkor nyert. Nem a Chelsea volt az, de ahogy a kék csapatok között keresgéltem, találtam pár érdekes beszámolót a Chelsearől. Beleolvastma és láttam egy meccs kiírást is, amit élőben közvetítettek. Odakapcsoltam és megnéztem a meccset. Parádésan játszott a Chelsea. Onnantól elkezdett érdekelni a foci és a Chelsea is. Minden meccset megnézek ma már és örülök, hogy ennek a csapatnak drukkolhatok!!!

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Miért a Chelsea?

#216 Hozzászólás Szerző: bádika »

Én úgy ismerkedtem meg a csapattal, hogy az egyik barátom még régen elhozta az iskolába a chelsea-s CD-t, amin zenék voltak. De nem ilyen Blue is the Colour vagy Pride of London, hanem sokkal ismeretlenebbek. Egy volt rajta, ami tetszett és ismert volt: a Blue Day. Anno ezt a számot egy nap vagy 20-szor meghallgattam. Ugye ebben a számban van egy olyan rész, mikor a szurkolók hangja hallatszik... kisgyerekként ez fogott meg.
Aztán nemsokkal később eszembe jutott, hogy a Chelsea-nek meg kéne nézni pár meccsét, és ha tetszik a játékuk stb., akkor nekik fogok szurkolni.

Az első ilyen meccs pont 2004-ben a Monaco elleni BL-elődöntő második meccse volt. Mikor megtudtam, melyik napon lesz a visszavágó, elhatároztam: akármi lesz, akár engedik a szüleim, akár nem, én akkor is végignézem a meccset.
Nagyon jó produkciót nyújtottak a srácok aznap, ha jól tudom a félidőben hosszabbításra állt a párharc, hiszen 2-0-ra vezettünk a monacói 1-3 után.
De sajnos, ekkor még nem voltam igazi szurkoló, és az álmosság legyűrt, elaludtam a szünetben.(ma ez sosem fordul elő, még a legunalmasabb meccsen sem, hiszen akkor is van bennem egyfajta drukk, ami soha nem engedi)

Reggel, mikor felkeltem hatalmas lelkiismeret furdalásom volt, hogy nem láttam végig a meccset. Ekkor kipattantam az ágyból, bekapcsoltam a TV-t és a teletexten megnéztem a végeredményt. Majdnem sírva fakadtam, mikor láttam: Morientes a félidő után kétszer is betalált, így kiesett a Chelsea!
Ezt követően megerősödött bennem: CHELSEA-SZURKOLÓ LESZEK! Napról-napra többet tudtam meg a csapatról, a játékosokról stb. Azóta bátran állítom: fanatikus lettem, s élek halok a csapatért! Megvédem őket, illetve harcolok értük, még akkor, is ha nincs igazam. Az érzelmeimet a klub iránt meg nem tudom szavakba önteni.

Az évek alatt rengeteg chelsea-s ereklyét gyűjtöttem össze, a legtöbb rigmust megtanultam. Sajnos a legfőbb vágyam, a meccsre való kimenetel még nem jött össze..


CHELSEA FOREVER!
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Miért a Chelsea?

#217 Hozzászólás Szerző: misakd »

"Miért pont a Chelsea?"talán mourinho nyilatkozataik tetszettek meg aztán azt mondtam meg nézem ez a csapatott a 2005-benlettem Chelsea szurkolo asszem Februárban és egyböl bajnokok lettünk.Kell ennél több?

Márkus
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. március 21., szombat 15:40
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Miért a Chelsea?

#218 Hozzászólás Szerző: Márkus »

Sziasztok.

Én nem tudom ,hogy miért lettem Chelsea fan. Emlékszem, régebben Juventusnak szurkoltam Alessandro Del Piero varázslatos játéka miatt. Nem tudom ,hogy mikor, miért és hogyan tértem át, de nem is érdekel. Kék lettem , az is leszek.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Miért a Chelsea?

#219 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

"Nincs BL-címem, nem vagyok Arsenal-os és nem hordok Liverpool-mezt. A világ legjobb és legszerethetőbb csapatának szurkolok és rajtam kívül több millióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: Blue is the Colour. A hírnevünk az egekben van és nem szeretjük, ha orosz nevekkel illetnek minket. Büszkén gondolok Osgoodra, Zola-ra és a közelmúlt sztárjai közül Lampardra és Terry-re. Szeretem a zsúfolt és gyönyörű Stamford Bridge-et, a szép focit.. Itt élek egy gyönyörű városban, csapatjátékban, s összetartásban mi vagyunk a császárok és igenis mi vagyunk a legjobbak! CHELSEA, én így szeretlek."
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Miért a Chelsea?

#220 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

2002 ben Realos voltam vagyis a Bl döntőn nekik szurkoltam meg utánna egy darabig de nagyon foglalkoztam velük, csak Zizu meg Raul miatt szerettem, elkezdtem FIFA zni (akkoriban nem nagyon ismertem a csapatokat) és volt egy szimpi csapat Gudjohnsennel, Hesselbainkkel és hasonlókkal szép KÉK mezben(utálom a pirosat) na mondom ez kell nekem, aztán láttam Lampardot játszani, azóta KÉK a szívem!!!Azóta már eljutottam a Bridge-re is szal életem egyik álma teljesült:)

Válasz küldése