Miért a Chelsea?

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
csongor84
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. december 7., vasárnap 17:36
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Miért a Chelsea?

#1 Hozzászólás Szerző: csongor84 »

Üdv minden CHELSEA rajongónak.
Egész pontosan nem tudom megmondani mikor lettem e nagyszerű klub szurkolója, de kb. akkorra tehető amikor Abramovics megvette. Akkoriban nem igen érdekelt a foci, de pár meccs után beleszerettem a klubba a játék stílusába. Azóta apukámat is megfertőztem a CHELSEA iránti rajongásommal.

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Miért a Chelsea?

#2 Hozzászólás Szerző: Fox »

Nosss... Először is azzal kezdeném , hogy már nagyon régóta nézegetem az oldalt , illetve a fórumot . Ami azt illeti már elég régen regisztráltam (az első hozzászólásom idejéhezt persze ) . De ez most mind nem is számít oly sokat .
Mindanyiunkban felmerült az a kérdés , hogy miért a Chelsea ? Nos erre mint én , mint ti kékszívű társaim nem tudunk megfelelő indokot írni , mert egy csapatot nem úgy szeretsz meg , hogy máról holnapra én pl madridista vagyok ... Ehez a felfogásom alapján sokkal több idő kell .
Szóval , hogy hogyan szerettem meg a csapatot ? Őszintén szólva nem rég (ez talán lehet korom , nemem miatt ) a BL döntőben , ennek ellenére egyáltalán nem vallom magam tömegdrukkernek , mert azon a bizonyos Müncheni éjszakát igazából végig sem néztem . Lágy szívemnek köszönhetően automatikusan a gyengébnek játszó csapatnak szurkoltam . Miután lejárt a rendes játékidő a fáradság győzött és nem néztem meg a további perceket (azóta is bánom , bár sikerült letöltenem , de akkor is más a varázsa ) . Természetesen ezelött is ismertem a Chelsea játékosait , de csak kb 1,5 éve váltam igazán fanatikussá ... Aki ha megnézi a döntőket sír rajtuk , ha Lampardos videókat kezdek nézni egyszerüen egy hisztis kislányá változok ... És szerintem ez az ami meghatározza a szurkolást,a fanatikusságat , és nem az idő .
Köszönöm ha végigolvastátok :)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#3 Hozzászólás Szerző: Anti »

Tvajs írta:Én azután kezdtem a Chelsea - nek szurkolni amikor Abramovics megvette a csapatot. Valamiért örültem hogy egy orosz milliárdos vett egy Angol csapatot, holott akkor az Oroszok még nem fektettek a fociba. De amikortól igazan Chelsea drukker lettem az attól a perctől volt amikor Drogbát leigazoltak! Ugy hogy hihetetlenül örülök hogy vissza tért az éven, nekem a chelsea egyet jelent a támadó szellemével. Tehát ezen az éven is HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!! És szerezzük meg ismét a BL trófeát !!!!!!!!!!!!!!!!

És életünk végéig!!!!!!!!!! :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Tvajs
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. augusztus 31., péntek 12:18
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#4 Hozzászólás Szerző: Tvajs »

Én azután kezdtem a Chelsea - nek szurkolni amikor Abramovics megvette a csapatot. Valamiért örültem hogy egy orosz milliárdos vett egy Angol csapatot, holott akkor az Oroszok még nem fektettek a fociba. De amikortól igazan Chelsea drukker lettem az attól a perctől volt amikor Drogbát leigazoltak! Ugy hogy hihetetlenül örülök hogy vissza tért az éven, nekem a chelsea egyet jelent a támadó szellemével. Tehát ezen az éven is HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!! És szerezzük meg ismét a BL trófeát !!!!!!!!!!!!!!!!

Zalán

Re: Miért a Chelsea?

#5 Hozzászólás Szerző: Zalán »

jkopfner írta:
Zala0821 írta:Én kiskoromban kb 6-7 éves lehettem amikor elkezdtem nézni a PL meccseket, ekkor még nem volt kedvenc csapatom de minden meccset megnéztem amit tudtam. Amikor nagyjából 9 éves voltam apukám hazajött és azt mondta, hogy hozott valamit aminek örülni fogok és ekkor egy Chelsea mezt adott nekem és azóta minden Chelsea meccset abban a mezben izgulok és nézek végig és ezért szurkolok kiskorom óta a "kékek"-nek.
Visszamaradtál a fejlődésben, hogy még mindig jó rád az a mez? Egyébként légy üdvözölve itt a fórumon.
Nem 187 cm vagyok csak a mez 2XL-es volt!!! :D

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#6 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Zala0821 írta:Én kiskoromban kb 6-7 éves lehettem amikor elkezdtem nézni a PL meccseket, ekkor még nem volt kedvenc csapatom de minden meccset megnéztem amit tudtam. Amikor nagyjából 9 éves voltam apukám hazajött és azt mondta, hogy hozott valamit aminek örülni fogok és ekkor egy Chelsea mezt adott nekem és azóta minden Chelsea meccset abban a mezben izgulok és nézek végig és ezért szurkolok kiskorom óta a "kékek"-nek.
Visszamaradtál a fejlődésben, hogy még mindig jó rád az a mez? Egyébként légy üdvözölve itt a fórumon.

Zalán

Re: Miért a Chelsea?

#7 Hozzászólás Szerző: Zalán »

Én kiskoromban kb 6-7 éves lehettem amikor elkezdtem nézni a PL meccseket, ekkor még nem volt kedvenc csapatom de minden meccset megnéztem amit tudtam. Amikor nagyjából 9 éves voltam apukám hazajött és azt mondta, hogy hozott valamit aminek örülni fogok és ekkor egy Chelsea mezt adott nekem és azóta minden Chelsea meccset abban a mezben izgulok és nézek végig és ezért szurkolok kiskorom óta a "kékek"-nek.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Miért a Chelsea?

#8 Hozzászólás Szerző: royston »

Sziasztok!
Most regeltem,de már régóta olvasgattam a fórumot!
29 éves vagyok a csapatot a '98-as KEK győzelem idején kedveltem meg,azóta "szerelmes" vagyok a Chelsea-be :)
Tavaly decemberben sikerült eljutnom a Bridge-re a S'oton elleni hazait néztem meg,életem nagy álma valósult meg!
Röviden ennyi,remélem sok nagy sikert élünk át a csapat által!
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Miért a Chelsea?

#9 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Wisey írta:
pulci03 írta:Talán ez a legjobb hely ahova passzol ez a cikk
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... YEARS.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez a nő 34 év után először fog kihagyni egy chelsea meccset!
Szinte hihetetlen, hogy közel 35 évig minden meccsre elkövette szeretett klubunkat és ki tudja mekkora vagyont költött a klubra és mi mást vehetett volna magának és családjának ebből.
Ezt nevezem klubhűségnek a növekvő költségek mellett mindig szükség lesz ilyen szurkolókra akik életük egy nagy részét a klubra áldozzák!
Ez mar tulzas szerintem, söt, hülyeseg, de mindenki arra költi a penzet amire akarja ;)
Mondjuk az erdekes a dologban, hogy az elmult harom evben munka nelkül volt.


Hát ha megteheti.. :) Valószínűleg én is ott lennék minden meccsen ha lenne rá lehetőség, persze azért nem ilyen mániákusan. Gondolom az évek alatt kihagyott jópár családi pillanatot.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Miért a Chelsea?

#10 Hozzászólás Szerző: Wisey »

pulci03 írta:Talán ez a legjobb hely ahova passzol ez a cikk
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... YEARS.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez a nő 34 év után először fog kihagyni egy chelsea meccset!
Szinte hihetetlen, hogy közel 35 évig minden meccsre elkövette szeretett klubunkat és ki tudja mekkora vagyont költött a klubra és mi mást vehetett volna magának és családjának ebből.
Ezt nevezem klubhűségnek a növekvő költségek mellett mindig szükség lesz ilyen szurkolókra akik életük egy nagy részét a klubra áldozzák!
Ez mar tulzas szerintem, söt, hülyeseg, de mindenki arra költi a penzet amire akarja ;)
Mondjuk az erdekes a dologban, hogy az elmult harom evben munka nelkül volt.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Miért a Chelsea?

#11 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Talán ez a legjobb hely ahova passzol ez a cikk
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... YEARS.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez a nő 34 év után először fog kihagyni egy chelsea meccset!
Szinte hihetetlen, hogy közel 35 évig minden meccsre elkövette szeretett klubunkat és ki tudja mekkora vagyont költött a klubra és mi mást vehetett volna magának és családjának ebből.
Ezt nevezem klubhűségnek a növekvő költségek mellett mindig szükség lesz ilyen szurkolókra akik életük egy nagy részét a klubra áldozzák!

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Miért a Chelsea?

#12 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Sziasztok, Andras vagyok Erdelybol, 30 eves es mint ugyvezeto dolgozom.
Tavaly iratkoztam fel a forumra eppen kerestem valamit es bedobta az oldalt.
Az en Chelsea rajongasom valamikor a 90 evek vegen Dan Petrescu idejeben kezdodott amikor nalunk a hirekbe mutatak Petrescu goljat a Sp*rs ellen,akkor kevesebb mecset de amit a tv kozvetitett megneztem.
De szep idok voltak es igazi nagy legendak: Gullit, Zola, Di Mateo, Petrescu, Gianluca.....
Mourinho megjelenesevel a szivembe veste a Chelsea magat teljesen, utana nem volt mas csapat szamomra.
Tavaly ereztem hogy nem csak egy okom van unnepelni 19.05.2012-en hanem eppen dupla lesz az orom szamomra, ezert elore erre a datumra tettuk paromal az eljegyzesunket, es nem bantam! Elettem egyik legszebb es emlekezetesebb napja volt.
Itt az igazolo foto (Nagyitasert klikk a kepre)
Kép

house
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. február 6., szerda 20:58
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Miért a Chelsea?

#13 Hozzászólás Szerző: house »

Sziasztok, pár hónapja látogatom a fórumot és úgyéreztem eljött az ideje, hogy csatlakozak hozzátok, igazából a Chelseanek 2009 óta szurkolok, azóta ragadtam le itt ennél a klubál miután azon a sajnos felejthetetlen elcsalt mérkőzésen kiestünk a Bajnokok Ligája elődöntőjéből a Barcelonával szemben és akkor örök hűséget fogadtam a klub iránt. Egyébként gyors pár szó magamról, a Szegedi egyetemre járok orvosi karra, ha minden jól megy sebész leszek vagy általános sebész vagy idegsebész, valaki jár még a SZTE re? Ja és Dávidnak hìvnak egyébként Zalai vagyok.
Üdv Mindenkinek!

Avatar
antiche
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012. november 27., kedd 23:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#14 Hozzászólás Szerző: antiche »

Még kicsi koromban ( 5-6) évesen beírattak engem focizni a Budapest Solymokhoz, már nem emlékszem pontosan. Egyik csapattársam egyik nap Chelseas pólóban jött edzésre, azon nyomban - mikor akkor még azt se tudtam, mi az hogy foci - hisztizni kezdtem, hogy nekem is ez kell...
Nemtudom, mennyire bömböltem, de gondolom hatásos volt, mert rá 2 napra már nekemis megvolt a póló, mikor nagyobb lettem , kb. 11 éves, eszembe jutott hogy volt egy ilyen mezem, előkerestem valahogy, utána néztem a csapatnak, és azóta mellettük vagyok. :)
c'mon Chelsea, c'mon.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Miért a Chelsea?

#15 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Napra pontosan 10 éve hogy először láttam a Chelsea-t. A Manchester United ellen játszottak emlékszem Gudjohnsen góljával hamar megszereztük a vezetést, de a hosszabbításban Forlán góljával nyert a MU. Akkoriban inkább NB1-s meccseket néztem a külföldi bajnokságokat nem nagyon követtem, mondjuk csak a BL-t követtem azt is csak felületesen. Erre a meccsre is azért lettem figyelmes mert már a MU-t ismertem de Chelsea-t még nem, és kíváncsi voltam hogy játszanak a vörös ördögök ellen. Akkoriban még a Chelsea kis csapatnak számított és nem volt annyi nagy nevű játékos mint az ellenfélnél ezért a gyengébb csapatnak szurkoltam. Attól a meccstől lett szimpatikus csapat a Chelsea és úgy gondoltam hogy ők lesznek a kedvenc csapatom. 10 évvel ezelőtt nem gondoltam hogy ilyen nagy változáson megy majd át a csapat, és azt se gondoltam volna hogy ilyen sokáig ki tartok mellettük. Remélem sokáig szurkolhatok még ennek a csapatnak és még több örömet fognak nekem szerezni.
Blue is the Colour

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#16 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Pat326 írta:
mezei10 írta:a chelsea szerintem egy olyan csapat aki szívvel lélekkel küzd és azért szeretem olyannyira.13 éves korom óta imádom a chelsea-t most 19 éves vagyok.ahogy megláttam akkoriban azt a fantasztikus csapatot zolával meg lampardal meg anelkával egyböl beléjük szerettem.ma már valamivel gyengébb a chelsea a régi hírnevéhez képest de a nagy szívük mindig eredményessé teszi ezt a fantasztikus csapatot.

a chelsea a legjobb for ever xd
Zola 2003ig volt a Chelsea jàtékosa, Anelka meg 2008tol... :D
Anelkát azért nem említettem meg, mert Őt legalább már láthatta játszani:)

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#17 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

mezei10 írta:a chelsea szerintem egy olyan csapat aki szívvel lélekkel küzd és azért szeretem olyannyira.13 éves korom óta imádom a chelsea-t most 19 éves vagyok.ahogy megláttam akkoriban azt a fantasztikus csapatot zolával meg lampardal meg anelkával egyböl beléjük szerettem.ma már valamivel gyengébb a chelsea a régi hírnevéhez képest de a nagy szívük mindig eredményessé teszi ezt a fantasztikus csapatot.

a chelsea a legjobb for ever xd
Zola 2003ig volt a Chelsea jàtékosa, Anelka meg 2008tol... :D

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért a Chelsea?

#18 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

mezei10 írta:a chelsea szerintem egy olyan csapat aki szívvel lélekkel küzd és azért szeretem olyannyira.13 éves korom óta imádom a chelsea-t most 19 éves vagyok.ahogy megláttam akkoriban azt a fantasztikus csapatot zolával meg lampardal meg anelkával egyböl beléjük szerettem.ma már valamivel gyengébb a chelsea a régi hírnevéhez képest de a nagy szívük mindig eredményessé teszi ezt a fantasztikus csapatot.

a chelsea a legjobb for ever xd
Gyengébb a Chelsea régi hírnevéhez képest? Biztos ezt akartad írni? Ha 6 évvel ezelőtt azért szerettél bele a csapatba, mert szívvel lélekkel küzdöttek, akkor bármelyik brit földön játszó csapatba beleszerethettél volna osztálytól függetlenül. Személy szerint örülök, hogy a Chelsea-t választottad, légy üdvözölve itt a fórumon, remélem nem fogsz nagyon sok hülyeséget írni. És hidd el nagyon erős az utóbbi évek Chelsea-je és a mostani is bivalyerős lesz.

Ja és amikor 13 éves voltál már Zola rég nem játszott a csapatban:)

mezei10
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. január 2., szerda 15:28
Kedvenc játékos: terry
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Miért a Chelsea?

#19 Hozzászólás Szerző: mezei10 »

a chelsea szerintem egy olyan csapat aki szívvel lélekkel küzd és azért szeretem olyannyira.13 éves korom óta imádom a chelsea-t most 19 éves vagyok.ahogy megláttam akkoriban azt a fantasztikus csapatot zolával meg lampardal meg anelkával egyböl beléjük szerettem.ma már valamivel gyengébb a chelsea a régi hírnevéhez képest de a nagy szívük mindig eredményessé teszi ezt a fantasztikus csapatot.

a chelsea a legjobb for ever xd

felpsz
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. november 14., szerda 12:14
Kedvenc játékos: Mikel
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Miért a Chelsea?

#20 Hozzászólás Szerző: felpsz »

Sziasztok Cheslesa fanok!
Lassan 6 éve követem az európai labdarúgást komolyabban, mivel még csak 19 éves vagyok, ez az én életemben elég markáns időmennyiségnek számít. Eleinte nem volt kifejezetten kedvenc külföldi csapatom, persze volt minden bajnokságban egy-két csapat, amelyek szimpatikusak voltak.
Aztán adódott előttem egy lehetőség, hogy utakat szervezzek londoni meccsekre, és így jutottam el az Emirates-be és a Stamford Bridge-re is. Azonnal az angol foci szerelmese lettem. Előtte is tudtam, hogy egy angol meccsen különleges hangulat uralkodik, de ezt élőben megtapasztalni leírhatatlan.
Ezután kiemelt helyet kapott a szívemben a Chelsea és az Arsenal is. Ne ítéljetek el, amiért nem vagyok teljesen kék, az Emirates is nagyon megérintett (asszem egy Arsenal-Tottenham 5-2 után bárki így járt volna :) ). Legutóbbi helyszíni élményem a vasárnapi 'Pool elleni 1-1 volt, sajnáltam a meccs végét, de az atmoszférát nem lehet elfelejteni.
Ezt a fórumot teljesen véletlenül találtam meg, eredetileg a Chelsea hivatalos honlapjára akartam felmenni, aztán valahogyan ide keveredtem :D . Mindig is érdekelt a foci elemző megközelítése és a kulturált vitatkozás, ezért ragadta meg a figyelmemet.
Egyébként úgy gondolom, hogy minden Chelsea drukkernek legalább egyszer el kell látogatnia a Stamford Bridge-re, illetve jó módszer új szurkolók toborzására is :) .
Nagyjából ennyit magamról, egyébként ha bárkit érdekelne egy esetleges utazás, nyugodtan keressen meg emailen keresztül. (sb9307@gmail.com)

Hajrá Chelsea! :)

Válasz küldése