True Blue tagság - kérdések és válaszok

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#61 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

tibus írta:Sziasztok.Valaki elmagyarázná hogy működik a tagsági megszerzése .Először szeretnék tag lenni.A következő szezonra mikortól lehet bejelentkezni?köszönöm



A következő szezonra nemsokára lehet jelentkezni, a hivatalos honlap szerint április végén.

Avatar
tibus
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009. december 12., szombat 14:18
Kedvenc játékos: mikel
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: pered szlovákia

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#62 Hozzászólás Szerző: tibus »

Sziasztok.Valaki elmagyarázná hogy működik a tagsági megszerzése .Először szeretnék tag lenni.A következő szezonra mikortól lehet bejelentkezni?köszönöm
Blue is the colour

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#63 Hozzászólás Szerző: Wisey »

dancsobeka94 írta:Ugye egy jegyem van a membersihip szerint de kellene mégegy fateromnak is amit majd csak jan. 28-tól lehet venni a tagoknak. A kérdés ha elfogynak a jegyek jan. 28-ig akkor nem lehet már még egy jegyet vennem? Vagy azt garantálják a tagoknak de akkor nem biztos hogy a faterom mellé szól a jegy? Nem tudom a variációs lehetőségeket. vagy ha csak jan 28. után akarnám megvenni akkor már egy se lesz?
Az alap szolgaltatas az az 1 tagsagi = 1 jegy.
Amennyiben maradnak meg jegyek, akkor van lehetöseg plusz 2 jegy (illetve összesen 3 jegy, ha az elsö heten nem rendeltel) rendelesere.

Ha az elsö heten veszel egyet, akkor egy hetre ra a masik 1-2 jegyet mar csak a fennmarado helyekre rendelheted, azaz 99% hogy nem az elsö jegy melle fog(nak) szolni.

Ha kivarsz a masodik hetig, akkor biztos hogy egymas melle tudnal rendelni, de benne van a kockazat, hogy teljesen elfogynak addigra a jegyek, es akkor mar nem szamit hogy az elsö heten tudtal volna egyet rendelni (magyarul, azt nem tartjak fenn neked!).

Szerintem egy WBA elleni meccsen jo esely van ra, hogy maradnak meg jegyek a masodik hetre is, azaz egyszerre tudnal 2 jegyet rendelni. (Egy topcsapat ellen gyakran elkel minden jegy mar az elsö napokban, de a WBA szerencsre nem az.)

dancsobeka94
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2009. október 12., hétfő 19:57
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Domaszék

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#64 Hozzászólás Szerző: dancsobeka94 »

Sziasztok Srácok!
Lenne egy fontos kérdésem azokhoz akik rendelkeznek membership-pel de minden tanácsnak vagy ötletnek is nagyon örülnék.Az a helyzet hogy márciusban a faterommal kimegyünk a WBA elleni meccsre és még nem rendeltem sohasem jegyet,szóval ehhez kéne egy kis segítség.Van tagsági kártyám és a hivatalos honlap szerint jan. 21-től árulják a jegyeket.Ugye egy jegyem van a membersihip szerint de kellene mégegy fateromnak is amit majd csak jan. 28-tól lehet venni a tagoknak.A kérdés ha elfogynak a jegyek jan. 28-ig akkor nem lehet már még egy jegyet vennem?Vagy azt garantálják a tagoknak de akkor nem biztos hogy a faterom mellé szól a jegy?Nem tudom a variációs lehetőségeket.vagy ha csak jan 28. után akarnám megvenni akkor már egy se lesz?
nem tudm h érthető-e amit kérdeznék de kérlek szpen Titeket hogy aki járt már hasonló cipőben az segítsen.Előre is köszönöm szépen. :wink:

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#65 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

Wisey írta:
MrLazy írta: Na az én jegyem a kovetkezo helyre szol:
Section Row Seat Price Type
L16C JJ 192 £23.50 Restricted View

és ugye a RESTRICTED VIEW azt jelenti h korlátozott a kilatás azért ilyen olcso kevesebb mint a fele egy normál áru jegynek!!!

A te jegyedre is ez volt irva?? te is féláron vetted??
Láttam egy videot a youtube-on azon a videon azért tényleg korlátozott a rálátás!!

http://www.youtube.com/watch?v=WNzBcwkAWyY" onclick="window.open(this.href);return false;
Bocs, azt igy nem vagom hogy az "L16C" melyik lelato :(
Igen, nekem is "restricted view" volt.


Ok koszi szépen!!!
Csak mondom rákérdezek hátha valaki ult mar ilyen helyen!! Hsa anaggyát látom már jo lesz!!!!
Foleg egy ilyen rangado a szuletésnapomon!!!! Igy is orulok h kaptam barmilyen jegyet mert csak 5 pontom volt és mire én vehettem jegyet már csak ezek maradtak!!!
A video kb onnan keszult, ahol en is ultem mar. A videon allnak az emberek, es akkor tenyleg nem latni rendesen. Ha ulsz, pont latod a szemben levo kaput. A riziko ugye az, hogy a kapu mogott szeretnek allni az emberek. Es ugye ha valaki elol felall, akkor a mogotte levo osszes sorban fel fognak allni az emberek, hogy lassanak.

Viszont en ugy emlekszem vissza a meccsre, hogy nem volt veszes a kilatas. Ha totalisan elvezhetetlen lett volna, akkor arra emlekeznek :) De lehet hogy nem a legutolso sorban ultem, ahonnan esetleg mar tenyleg gazos a dolog.
L16-os lálato amugy pont a sarok!!
One life. One team. CHELSEA

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#66 Hozzászólás Szerző: Wisey »

MrLazy írta: Na az én jegyem a kovetkezo helyre szol:
Section Row Seat Price Type
L16C JJ 192 £23.50 Restricted View

és ugye a RESTRICTED VIEW azt jelenti h korlátozott a kilatás azért ilyen olcso kevesebb mint a fele egy normál áru jegynek!!!

A te jegyedre is ez volt irva?? te is féláron vetted??
Láttam egy videot a youtube-on azon a videon azért tényleg korlátozott a rálátás!!

http://www.youtube.com/watch?v=WNzBcwkAWyY" onclick="window.open(this.href);return false;
Bocs, azt igy nem vagom hogy az "L16C" melyik lelato :(
Igen, nekem is "restricted view" volt.

A video kb onnan keszult, ahol en is ultem mar. A videon allnak az emberek, es akkor tenyleg nem latni rendesen. Ha ulsz, pont latod a szemben levo kaput. A riziko ugye az, hogy a kapu mogott szeretnek allni az emberek. Es ugye ha valaki elol felall, akkor a mogotte levo osszes sorban fel fognak allni az emberek, hogy lassanak.

Viszont en ugy emlekszem vissza a meccsre, hogy nem volt veszes a kilatas. Ha totalisan elvezhetetlen lett volna, akkor arra emlekeznek :) De lehet hogy nem a legutolso sorban ultem, ahonnan esetleg mar tenyleg gazos a dolog.

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#67 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

Wisey írta:
MrLazy írta:Sikerult vennem a MU elleni meccsre jegyet az egyetlen szépség hibája az egésznek hogy már csak olyan jegyek voltak amik rossz helyre szolnak korlátozott a rálátás a pályára nem lehet látni az egészet!!
Volt már valaki ilyen jeggyel????? Mennyire lehet azért látni a pályát?? a meccset?
Mondjuk igy is ugy is megérte mert csak 23 font volt és pont a szuletésnapomon lesz a meccs más nem a hangulat tuti jo lesz!!! remélem
En voltam; az egyik kapu mogotti also lelato leghatso soraiba szolt. Ott annyi volt a problema, hogy ha felalltal, akkor kicsit "belelogott" a felso karej a kepbe. Ha ultel, akkor pont lattal mindent.
A kapu mogott szerintem ez a leggyakoribb problema; azt nem tudom hogy az oldallelaton vannak-e hasonlo jegyek, illetve hogy mi akadalyozhatja ott a kilatast.

Ha jol remlik, akkor ezen a meccsen voltam ilyen helyen (Shed Lower):
http://www.chelseafc.hu/g/cfc-whu/image ... age34.html
http://www.chelseafc.hu/g/cfc-whu/image ... age24.html

Ha nem ez volt, akkor a Matthew Harding Lower lelato volt az, egy masik meccsen :)
http://www.chelseafc.hu/g/cfc-whu0910/cfc_whu_07.JPG
Na az én jegyem a kovetkezo helyre szol:
Section Row Seat Price Type
L16C JJ 192 £23.50 Restricted View

és ugye a RESTRICTED VIEW azt jelenti h korlátozott a kilatás azért ilyen olcso kevesebb mint a fele egy normál áru jegynek!!!

A te jegyedre is ez volt irva?? te is féláron vetted??
Láttam egy videot a youtube-on azon a videon azért tényleg korlátozott a rálátás!!

http://www.youtube.com/watch?v=WNzBcwkAWyY" onclick="window.open(this.href);return false;
One life. One team. CHELSEA

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#68 Hozzászólás Szerző: Wisey »

MrLazy írta:Sikerult vennem a MU elleni meccsre jegyet az egyetlen szépség hibája az egésznek hogy már csak olyan jegyek voltak amik rossz helyre szolnak korlátozott a rálátás a pályára nem lehet látni az egészet!!
Volt már valaki ilyen jeggyel????? Mennyire lehet azért látni a pályát?? a meccset?
Mondjuk igy is ugy is megérte mert csak 23 font volt és pont a szuletésnapomon lesz a meccs más nem a hangulat tuti jo lesz!!! remélem
En voltam; az egyik kapu mogotti also lelato leghatso soraiba szolt. Ott annyi volt a problema, hogy ha felalltal, akkor kicsit "belelogott" a felso karej a kepbe. Ha ultel, akkor pont lattal mindent.
A kapu mogott szerintem ez a leggyakoribb problema; azt nem tudom hogy az oldallelaton vannak-e hasonlo jegyek, illetve hogy mi akadalyozhatja ott a kilatast.

Ha jol remlik, akkor ezen a meccsen voltam ilyen helyen (Shed Lower):
http://www.chelseafc.hu/g/cfc-whu/image ... age34.html
http://www.chelseafc.hu/g/cfc-whu/image ... age24.html

Ha nem ez volt, akkor a Matthew Harding Lower lelato volt az, egy masik meccsen :)
http://www.chelseafc.hu/g/cfc-whu0910/cfc_whu_07.JPG

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#69 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

Sikerult vennem a MU elleni meccsre jegyet az egyetlen szépség hibája az egésznek hogy már csak olyan jegyek voltak amik rossz helyre szolnak korlátozott a rálátás a pályára nem lehet látni az egészet!!
Volt már valaki ilyen jeggyel????? Mennyire lehet azért látni a pályát?? a meccset?
Mondjuk igy is ugy is megérte mert csak 23 font volt és pont a szuletésnapomon lesz a meccs más nem a hangulat tuti jo lesz!!! remélem
One life. One team. CHELSEA

tom8
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. szeptember 6., csütörtök 21:03

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#70 Hozzászólás Szerző: tom8 »

kdako írta:
tom8 írta:ha semmilyen lehetőség nincsen,akkor a viagogon lehet úgy jegyet venni, hogy nincsen egy hűségpontom se? vagy oda is ugyanúgy vonatkozik ez a szabály, miszerint akinek több van az kapja meg hamarabb? segítsetek légyszíves! :)
ott ez nem számít, csak az, hogy legyen membershiped. Viszont jócskán rátesznek, 20-25 fontot jegyenként.
Hát sajnos ha más lehetőség nincsen, hogy 2 jegyhez jussak akkor ott kell megpróbálnom!Hamar szokták megvenni a jegyeket a vigagogon ilyen nagyon meccseknél?Vagy változik folyamatosan, hogy az elején elvisznek sokat majd rá 1hétre pedig újabb helyekre lehet foglalni olcsóbban? Köszi a segítséget!

MrLazy írta:
kdako írta:
tom8 írta:sziasztok.ősszel megyek londonba és pont akkor amikor a city elleni rangadó lesz.szeretnék arra a meccsre kimenni a bnőmmel de semmilyen tag nem vagyok még mert nem vagyok túl járatos ebben.szóval az lenne a kérdésem, h milyen módon juthatnék jegyhez? mindenféle lehetséges verzió érdekelne! hallottam erről a viagogorol.itt tudnék egyből 2 jegyet is venni csak kicsit drágábban? de látom oda is kell klub tagság. vagy olyan megoldás nincsen, hogy akinek van klubtagsága és több meccsen is volt már kint az megvegye nekem a jegyeket és utalnám neki a pénzt. vagy ez hülyeség? sajnos nem tudok sok mindent az ilyenekről. előre is köszönöm a segítségeteket!
sajnos egy ilyen rangadóra minimális az esély.
Én tavaly simán vettem 4 jegyet a city elleni meccsre ugy h nem volt nagyon pontom!! Bár szerintem az is kozre játszott h szerdan volt az a meccs!! De azért ki lehet fogni szerintem
És azokat a jegyeket az interneten keresztül vetted meg a chelsea honlapján? vagy másmilyen módon? Meg arra lennék még kíváncsi, hogy hány hónappal előtte foglaltad le a jegyeket? Köszi a segítséget!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#71 Hozzászólás Szerző: kdako »

tom8 írta:ha semmilyen lehetőség nincsen,akkor a viagogon lehet úgy jegyet venni, hogy nincsen egy hűségpontom se? vagy oda is ugyanúgy vonatkozik ez a szabály, miszerint akinek több van az kapja meg hamarabb? segítsetek légyszíves! :)
ott ez nem számít, csak az, hogy legyen membershiped. Viszont jócskán rátesznek, 20-25 fontot jegyenként.
GO BLUES!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#72 Hozzászólás Szerző: Wisey »

MrLazy írta:
kdako írta:
tom8 írta:sziasztok.ősszel megyek londonba és pont akkor amikor a city elleni rangadó lesz.szeretnék arra a meccsre kimenni a bnőmmel de semmilyen tag nem vagyok még mert nem vagyok túl járatos ebben.szóval az lenne a kérdésem, h milyen módon juthatnék jegyhez? mindenféle lehetséges verzió érdekelne! hallottam erről a viagogorol.itt tudnék egyből 2 jegyet is venni csak kicsit drágábban? de látom oda is kell klub tagság. vagy olyan megoldás nincsen, hogy akinek van klubtagsága és több meccsen is volt már kint az megvegye nekem a jegyeket és utalnám neki a pénzt. vagy ez hülyeség? sajnos nem tudok sok mindent az ilyenekről. előre is köszönöm a segítségeteket!
sajnos egy ilyen rangadóra minimális az esély.
Én tavaly simán vettem 4 jegyet a city elleni meccsre ugy h nem volt nagyon pontom!! Bár szerintem az is kozre játszott h szerdan volt az a meccs!! De azért ki lehet fogni szerintem
Meg azota a City bajnok lett... Par evvel ezelott ez egy B kategorias meccs lett volna; volt hogy 6-0-al kuldtuk oket haza ;)

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#73 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

kdako írta:
tom8 írta:sziasztok.ősszel megyek londonba és pont akkor amikor a city elleni rangadó lesz.szeretnék arra a meccsre kimenni a bnőmmel de semmilyen tag nem vagyok még mert nem vagyok túl járatos ebben.szóval az lenne a kérdésem, h milyen módon juthatnék jegyhez? mindenféle lehetséges verzió érdekelne! hallottam erről a viagogorol.itt tudnék egyből 2 jegyet is venni csak kicsit drágábban? de látom oda is kell klub tagság. vagy olyan megoldás nincsen, hogy akinek van klubtagsága és több meccsen is volt már kint az megvegye nekem a jegyeket és utalnám neki a pénzt. vagy ez hülyeség? sajnos nem tudok sok mindent az ilyenekről. előre is köszönöm a segítségeteket!
sajnos egy ilyen rangadóra minimális az esély.
Én tavaly simán vettem 4 jegyet a city elleni meccsre ugy h nem volt nagyon pontom!! Bár szerintem az is kozre játszott h szerdan volt az a meccs!! De azért ki lehet fogni szerintem
One life. One team. CHELSEA

tom8
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. szeptember 6., csütörtök 21:03

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#74 Hozzászólás Szerző: tom8 »

ha semmilyen lehetőség nincsen,akkor a viagogon lehet úgy jegyet venni, hogy nincsen egy hűségpontom se? vagy oda is ugyanúgy vonatkozik ez a szabály, miszerint akinek több van az kapja meg hamarabb? segítsetek légyszíves! :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#75 Hozzászólás Szerző: kdako »

tom8 írta:sziasztok.ősszel megyek londonba és pont akkor amikor a city elleni rangadó lesz.szeretnék arra a meccsre kimenni a bnőmmel de semmilyen tag nem vagyok még mert nem vagyok túl járatos ebben.szóval az lenne a kérdésem, h milyen módon juthatnék jegyhez? mindenféle lehetséges verzió érdekelne! hallottam erről a viagogorol.itt tudnék egyből 2 jegyet is venni csak kicsit drágábban? de látom oda is kell klub tagság. vagy olyan megoldás nincsen, hogy akinek van klubtagsága és több meccsen is volt már kint az megvegye nekem a jegyeket és utalnám neki a pénzt. vagy ez hülyeség? sajnos nem tudok sok mindent az ilyenekről. előre is köszönöm a segítségeteket!
sajnos egy ilyen rangadóra minimális az esély.
GO BLUES!

tom8
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. szeptember 6., csütörtök 21:03

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#76 Hozzászólás Szerző: tom8 »

sziasztok.ősszel megyek londonba és pont akkor amikor a city elleni rangadó lesz.szeretnék arra a meccsre kimenni a bnőmmel de semmilyen tag nem vagyok még mert nem vagyok túl járatos ebben.szóval az lenne a kérdésem, h milyen módon juthatnék jegyhez? mindenféle lehetséges verzió érdekelne! hallottam erről a viagogorol.itt tudnék egyből 2 jegyet is venni csak kicsit drágábban? de látom oda is kell klub tagság. vagy olyan megoldás nincsen, hogy akinek van klubtagsága és több meccsen is volt már kint az megvegye nekem a jegyeket és utalnám neki a pénzt. vagy ez hülyeség? sajnos nem tudok sok mindent az ilyenekről. előre is köszönöm a segítségeteket!

dancsobeka94
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2009. október 12., hétfő 19:57
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Domaszék

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#77 Hozzászólás Szerző: dancsobeka94 »

sziasztok!egy kérdésem lenne ahhoz (v aki jártas a dologban) akinek van True Blue tagsága.én most vettem kb 3 hete és faterommal a jövő évi west brom meccsre megyünk/mennénk mivel szállás meg repcsijegy már megvan de a jegyvételnél problémák merültek fel bennem.ugy írtam h most letttem tag így semmi hűségpontom nincs ezért most csak egy jegyet vehetek.viszont ha nem tudom 1 hét v 10 nap lejár akk már többet is (asszem max 3-at) de nem tudom h marad-e akkorra még jegy.tehát a kérdésem h amikor majd elkezdik árulni őket rögtön vegyek jegyet (1db-ot mert most még annyit tudok) és ha marad akk még egyet fateronak mert lehet el fog kelni mind és akk hoppon maradunk...
nem tudom érhető-e a dolog de egy kis segítségnek is nagyon hálás lennék
előre is köszi :D

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#78 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

persze h megjon!! a kártyának csak annyi szerepe van h rajta van a neved meg a szám amit adnak!! csunyan mondva akár egy papirdarabra is irhatnak mert csak egy muanyag kártya sehol sem kell felmutatni csak jol néz ki :) és emlék a lényeg a szám ha már megcsinaltad az acc-ot és a géped megjegyzi akkor már a kártyát sm kell elovenni csak belépsz és veszed a jegyeket :)
One life. One team. CHELSEA

Ktomi19
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012. július 31., kedd 16:26
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#79 Hozzászólás Szerző: Ktomi19 »

Értem :) Köszönöm a választ. De attól hogy nem írtam be a kártyaszámot amit ott írtál attól ugyanúgy meg fog jönni a kártya ? :)

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#80 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

Ktomi19 írta:Érdekes. Már a 2. hét telik le de még most se jött meg a Membership-em :S. Pedig nagy szükségem lenne rá.

Attol h a kártyát még nem kaptad meg még használhatod a tagságit mert nem a kártya a lényeg hanem a szám amit kapsz!!! én ugy emlékszem h amikor 4 éve vettem a akkor nem kellett megvárni a kárlyát csak meg kellett csinálni az accuntot az a szám alapjan amit az emailben kaptál csak jelszot csinálsz adatokat kitoltod és kész is!!! nekem ugye már 4 éve van és ugyen az a számom és mindig csak azt hosszabbitom!! Mondjuk ha neked ez az elso akkor lehet hogy hosszabb ido mint 2 hét lehet hogy tobb ido egy uj membernek csinálni taságit mint a meglévot meghosszabbitani ugyhogy legyél turelmes :) és probéld ki amit irtam mert nem a kártya a lényeg!!! hanem a kártya száma!!!!
One life. One team. CHELSEA

Válasz küldése