True Blue tagság - kérdések és válaszok

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#41 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

sztomi8 írta:Sziasztok!
Szeretném megkérdezni,h milyen módon tudok hozzájutni 2db jegyhez az áprilisi stoke elleni meccsre? Azt tudom,h érdemes tagsági kártyát csináltatni, de ha jól láttam akkor ezt már az idei szezonra nem lehet megrendelni. Ez igaz? Tudnátok valamilyen más opciót mondani aminek a segítségével tudnék jegyet venni? Válaszotokat előre is köszönöm!
Lépj be a szurkolói klubba, akkor tudunk segíteni.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#42 Hozzászólás Szerző: daw3 »

sztomi8 írta:
daw3 írta:Tudsz úgy is venni, ha nem vagy tag, csak úgy drágább.
Esetleg megkérsz valakit a fórumról aki tag, hogy vegyen neked jegyet és meghívod később egy sörre. :D
És kivel tudnám felvenni a kapcsolatot aki segítene nekem ebben? Sajnos nem ismerek itt senkit! Nagyon hálás lennék! :)
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=jegy_" onclick="window.open(this.href);return false;
Ezt is olvasd végig, az oldal alján vannak utazási irodák, onnét is tudsz venni.
De lehet valaki megsajnál :D és segít neked.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

sztomi8
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014. február 9., vasárnap 20:12

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#43 Hozzászólás Szerző: sztomi8 »

[quote="daw3"]Tudsz úgy is venni, ha nem vagy tag, csak úgy drágább.
Esetleg megkérsz valakit a fórumról aki tag, hogy vegyen neked jegyet és meghívod később egy sörre. :D[/

És kivel tudnám felvenni a kapcsolatot aki segítene nekem ebben? Sajnos nem ismerek itt senkit! Nagyon hálás lennék! :)

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#44 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Tudsz úgy is venni, ha nem vagy tag, csak úgy drágább.
Esetleg megkérsz valakit a fórumról aki tag, hogy vegyen neked jegyet és meghívod később egy sörre. :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

sztomi8
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014. február 9., vasárnap 20:12

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#45 Hozzászólás Szerző: sztomi8 »

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni,h milyen módon tudok hozzájutni 2db jegyhez az áprilisi stoke elleni meccsre? Azt tudom,h érdemes tagsági kártyát csináltatni, de ha jól láttam akkor ezt már az idei szezonra nem lehet megrendelni. Ez igaz? Tudnátok valamilyen más opciót mondani aminek a segítségével tudnék jegyet venni? Válaszotokat előre is köszönöm!

tramtri
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. december 30., hétfő 16:18
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#46 Hozzászólás Szerző: tramtri »

kdako írta:
tramtri írta:Sziasztok!
El szeretnénk menni a Tottenham vagy az Everton elleni bajnokira, de hallottam olyat hogy megváltozhat az időpont meccs előtt egy-két héttel és ez a repülőjegy foglalása szempontjából nem mindegy hogy mikor van... érdeklődnék hogy ez mennyire jellemző vagy mik a tapasztalatok gyakran változtatnak az időponton, vagy csak néha van ilyen?
Igen, előfordulhat, a tv-közvetítés miatt is, de azt már nagyjából másfél héttel korábban kijelölik. Ami még bejöhet: FA-kupa meccs esik arra a hétvégére.
Értem, köszi a segítséget!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#47 Hozzászólás Szerző: kdako »

tramtri írta:Sziasztok!
El szeretnénk menni a Tottenham vagy az Everton elleni bajnokira, de hallottam olyat hogy megváltozhat az időpont meccs előtt egy-két héttel és ez a repülőjegy foglalása szempontjából nem mindegy hogy mikor van... érdeklődnék hogy ez mennyire jellemző vagy mik a tapasztalatok gyakran változtatnak az időponton, vagy csak néha van ilyen?
Igen, előfordulhat, a tv-közvetítés miatt is, de azt már nagyjából másfél héttel korábban kijelölik. Ami még bejöhet: FA-kupa meccs esik arra a hétvégére.
GO BLUES!

tramtri
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. december 30., hétfő 16:18
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#48 Hozzászólás Szerző: tramtri »

Sziasztok!
El szeretnénk menni a Tottenham vagy az Everton elleni bajnokira, de hallottam olyat hogy megváltozhat az időpont meccs előtt egy-két héttel és ez a repülőjegy foglalása szempontjából nem mindegy hogy mikor van... érdeklődnék hogy ez mennyire jellemző vagy mik a tapasztalatok gyakran változtatnak az időponton, vagy csak néha van ilyen?

appledda
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. november 29., péntek 21:57

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#49 Hozzászólás Szerző: appledda »

Sziasztok!
Szeretném meglepni a férjemet egy Chelsea meccsel élőben, mert nála ez a minden...
Kinéztem neki a márciusi Arsenal ( márc.22.) meccset, de most, hogy utána olvastam, arra nem egyszerű jegyet szerezni. Gondolkoztam, hogy megveszem a tagságit, de pontok nélkül még így sem tudnék arra jegyet venni.
Tehát, ha valaki tudna nekem segíteni az Arsenal elleni meccsre jegyet venni, akinek van tagságija és pontja is esetleg, akkor szeretném megvenni tőle.
Természetesen kifizetem a tagsági árát is a jegyen felül, hogy mindenki jól járjon. Csak egy jegy kellene:)
Köszönöm előre is ha tudtok segíteni!
:roll:

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#50 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Smidi1 írta:Sziasztok!
Apukámmal tervezzük,hogy megnézzük a Chelsea-Crystal Palace meccset dec.14-én.A repülőjegyeket megvettük,volt egy illető,aki azt ígérte,hogy tud nekünk a jegyvásárlásban segíteni,de aztán most közölte,hogy mégsem tud.Szeretném kérni ebben a segítségeteket!Ha van olyan esetleg,akinek van True Blue tagsága és esetleg tudna nekünk venni jegyeket az kérem írjon nekem!Nagyon fontos lenne!Köszönjük előre is!
A meccs hivatalosan mar telt hazas, tehat nehez lesz segiteni :(
(http://www.chelseafc.com/tickets)

Smidi1
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. november 22., péntek 18:05
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#51 Hozzászólás Szerző: Smidi1 »

Sziasztok!
Apukámmal tervezzük,hogy megnézzük a Chelsea-Crystal Palace meccset dec.14-én.A repülőjegyeket megvettük,volt egy illető,aki azt ígérte,hogy tud nekünk a jegyvásárlásban segíteni,de aztán most közölte,hogy mégsem tud.Szeretném kérni ebben a segítségeteket!Ha van olyan esetleg,akinek van True Blue tagsága és esetleg tudna nekünk venni jegyeket az kérem írjon nekem!Nagyon fontos lenne!Köszönjük előre is!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#52 Hozzászólás Szerző: Wisey »

chrompi írta:
Chris22 írta:
chrompi írta:Kis segítség kellene, vagy nem is olyan kicsi. Szeretnénk hárman kiutazni az augusztus 31-ei Aston Villa elleni mérkőzésre. Ehhez a jegybeszerzéshez kérnék segítséget. True Blue tagságot is kifizettem /25font/, de nem enged vásárolni, mert három pont kellene a jegyvásárláshoz. Amennyiben ebben nem tudtok segíteni, akkor a szept. 21-ei Fulham elleni mérkőzés is egy alternatív megoldás lenne. Köszönöm előre is!!!! :)
Az Aston Villa elleni meccs előbb lesz lejátszva (augusztus 21) az Európai Szuperkupa miatt.
Akkor Fulham meccsre való jegybeszerzéshez kérnék segítséget!!!
Ket megoldas van:
- Harom jegyet egy TrueBlue kartyaval csak a jegyarusitas masodik heteben tudtok majd rendelni. A Fulham meccs eseteben ez a datum aug.19 (chelseafc.com/ticket-news).
- Ha jol emlekszem, Te is klubtag vagy nalunk. Irj Kdako-nak, es ö lehet hogy tud segiteni abban, hogy mar a jegyarusitas elsö napjaiban lefoglaljatok mind a harom jegyet.

A Villa meccsre elvileg a mai naptol tudnatok harom jegyet venni. Probaltatok ma is? Elvileg nem kerhet husegpontot, mert ez nem olyan meccs. A honlapon levö 3 loyalty point az azt jelenti, hogy annyit kaptok majd a rendeles utan.
(Az viszont igaz, hogy elörehoztak a Villa meccset aug.21-re.)

Avatar
chrompi
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010. május 31., hétfő 13:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Piliscsév
Kapcsolat:

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#53 Hozzászólás Szerző: chrompi »

Chris22 írta:
chrompi írta:Kis segítség kellene, vagy nem is olyan kicsi. Szeretnénk hárman kiutazni az augusztus 31-ei Aston Villa elleni mérkőzésre. Ehhez a jegybeszerzéshez kérnék segítséget. True Blue tagságot is kifizettem /25font/, de nem enged vásárolni, mert három pont kellene a jegyvásárláshoz. Amennyiben ebben nem tudtok segíteni, akkor a szept. 21-ei Fulham elleni mérkőzés is egy alternatív megoldás lenne. Köszönöm előre is!!!! :)

Az Aston Villa elleni meccs előbb lesz lejátszva (augusztus 21) az Európai Szuperkupa miatt.

Akkor Fulham meccsre való jegybeszerzéshez kérnék segítséget!!!

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Közös meccsnézések, találkozók

#54 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

chrompi írta:Kis segítség kellene, vagy nem is olyan kicsi. Szeretnénk hárman kiutazni az augusztus 31-ei Aston Villa elleni mérkőzésre. Ehhez a jegybeszerzéshez kérnék segítséget. True Blue tagságot is kifizettem /25font/, de nem enged vásárolni, mert három pont kellene a jegyvásárláshoz. Amennyiben ebben nem tudtok segíteni, akkor a szept. 21-ei Fulham elleni mérkőzés is egy alternatív megoldás lenne. Köszönöm előre is!!!! :)

Az Aston Villa elleni meccs előbb lesz lejátszva (augusztus 21) az Európai Szuperkupa miatt.

Avatar
chrompi
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010. május 31., hétfő 13:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Piliscsév
Kapcsolat:

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#55 Hozzászólás Szerző: chrompi »

Kis segítség kellene, vagy nem is olyan kicsi. Szeretnénk hárman kiutazni az augusztus 31-ei Aston Villa elleni mérkőzésre. Ehhez a jegybeszerzéshez kérnék segítséget. True Blue tagságot is kifizettem /25font/, de nem enged vásárolni, mert három pont kellene a jegyvásárláshoz. Amennyiben ebben nem tudtok segíteni, akkor a szept. 21-ei Fulham elleni mérkőzés is egy alternatív megoldás lenne. Köszönöm előre is!!!!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#56 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ChelseaFC1905 írta:Értem ! Köszönöm a választ ! de Ti így többen szoktatok menni meccsre ? :)
A szurkoloi klubon belul szoktunk szervezkedni neha, es akkor mar tudunk meccsjegyeket is szerezni egymasnak. De ilyeneket nem szoktunk meghirdetni a honlapon, ez az egyesulet egyik szolgaltatasa. (Nagy tömegekre ne gondolj, csak 3-4 fös tarsasagokra.)

ChelseaFC1905
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. augusztus 1., csütörtök 8:51
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#57 Hozzászólás Szerző: ChelseaFC1905 »

Értem ! Köszönöm a választ ! de Ti így többen szoktatok menni meccsre ? :)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#58 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ChelseaFC1905 írta:Sziasztok ! Szoktatok így többen menni meccsekre ? Gondolom repülővel mentek ,ha mentek ! Úgy mennyi repülővel az ár jeggyel együtt ?
Erre a kerdesre sajnos nem tudunk valaszolni, hiszen a repülöjegyek a nehany ezer forinttol szazezerig akarmennyibe kerülhetnek, es teljesen kiszamithatatlan hogy mikor mennyibe kerülnek.
(Es persze függ a poggyasz-dijtol, vagy attol hogy epp van-e valami akcio a jegyekre. De altalanos tapasztalat, hogy minel elöbb veszed meg a jegyet, annal olcsobb.)
Ha jol tudom, most a Wizzair, a Ryanair, az EasyJet es a British Airways repül Budapeströl Londonba. Az ö honlapjaikat nezd meg valamelyik hetvegere.

Most csinaltam egy proba-keresest: az EasyJet-nel augusztusra 80.000 körül volt a jegy, de oktoberben mar egy ugyanolyan pentek-hetföi jegy mar csak 24.000. Tehat ilyen különbsegekre szamits.

Persze erre meg rajon a repteri transzfer költsege (vonat, repteri busz; kb 10 font), mivel a fapadosok a varostol tavoli repterekre szallnak le.

ChelseaFC1905
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. augusztus 1., csütörtök 8:51
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#59 Hozzászólás Szerző: ChelseaFC1905 »

Sziasztok ! Szoktatok így többen menni meccsekre ? Gondolom repülővel mentek ,ha mentek ! Úgy mennyi repülővel az ár jeggyel együtt ?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#60 Hozzászólás Szerző: Wisey »

tibus írta:Sziasztok.Valaki elmagyarázná hogy működik a tagsági megszerzése .Először szeretnék tag lenni.A következő szezonra mikortól lehet bejelentkezni?köszönöm
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=trueblue_

http://www.chelseafc.hu/index.php?p=sho ... 48&archive

Válasz küldése