True Blue tagság - kérdések és válaszok

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#21 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Soma írta:Sziasztok. Egy nagyon hülye kérdésem lenne, de ti biztos tudok segíteni. Szóval van True Blue tagságom, viszont aki jönni szeretne velem annak nincs. Miután kiválasztom a szektort és a darabszámot, jön az az oldal ahova a jegyekhez kell a tagsági számot és nevet kiválasztani. De mivel csak nekem van, mind a kettő az én nevemre szól. Ez nem probléma a másik személy miatt, neki nem fontos a név és a tagsági? Szóval felvehetem és bemehetünk mind a ketten az én nevemre szóló jegyekkel? Köszönöm előre is a segítséget
Mivel egy tag harom jegyet is vehet, ezert nem szükseges hogy a "vendeg(ek)nek" is legyen tagsagija.
En mar negy eve nem voltam meccsen, de tudtommal amugy sem nevre szolok a jegyek, es senki sem fogja megnezni a belepeskor sem, hogy ki vette a jegyet.

Soma
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. május 1., csütörtök 10:30
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#22 Hozzászólás Szerző: Soma »

Sziasztok. Egy nagyon hülye kérdésem lenne, de ti biztos tudok segíteni. Szóval van True Blue tagságom, viszont aki jönni szeretne velem annak nincs. Miután kiválasztom a szektort és a darabszámot, jön az az oldal ahova a jegyekhez kell a tagsági számot és nevet kiválasztani. De mivel csak nekem van, mind a kettő az én nevemre szól. Ez nem probléma a másik személy miatt, neki nem fontos a név és a tagsági? Szóval felvehetem és bemehetünk mind a ketten az én nevemre szóló jegyekkel? Köszönöm előre is a segítséget

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#23 Hozzászólás Szerző: Wisey »

lacko94 írta:Üdv. Érdeklődnék, hogyha befizetem a pártolói pénzt és megkaptam a szurkoló kártyát, és nem egyedül megyek a meccsre, hanem bátyám kísérne, akkor elég, ha csak nekem van tagságim nálatok és mondjuk 2 belépőjegy ügyében kérek tőletek segítséget? A másik meg, hogy Chelsea szurkoló kártyát azt, hogy lehet beszerezni, amivel betudok menni a meccsre? :)
A kerdesed masodik reszere valaszolok: a meccsre valo bejutashoz nem kell szurkoloi kartya. A True Blue kartya valoban kell a jegy megrendelesehez, de ha a magyar egyesület meg tudja venni neked, akkor magahoz a belepeshez mar nem kell semmilyen kartya. Sima papir alapu jegyre van csak szükseg.

lacko94
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. szeptember 25., csütörtök 15:45
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#24 Hozzászólás Szerző: lacko94 »

Üdv. Érdeklődnék, hogyha befizetem a pártolói pénzt és megkaptam a szurkoló kártyát, és nem egyedül megyek a meccsre, hanem bátyám kísérne, akkor elég, ha csak nekem van tagságim nálatok és mondjuk 2 belépőjegy ügyében kérek tőletek segítséget? A másik meg, hogy Chelsea szurkoló kártyát azt, hogy lehet beszerezni, amivel betudok menni a meccsre? :)

lacko94
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. szeptember 25., csütörtök 15:45
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#25 Hozzászólás Szerző: lacko94 »

Üdv. Érdeklődnék, hogyha befizetem a pártolói pénzt és megkaptam a szurkoló kártyát, és nem egyedül megyek a meccsre, hanem bátyám kísérne, akkor elég, ha csak nekem van tagságim nálatok és mondjuk 2 belépőjegy ügyében kérek tőletek segítséget? A másik meg, hogy Chelsea szurkoló kártyát azt, hogy lehet beszerezni, amivel betudok menni a meccsre? :)

csongor84
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. december 7., vasárnap 17:36
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#26 Hozzászólás Szerző: csongor84 »

Sziasztok!

Egy kéréssel fordulnék hozzátok. Kimennék a január 31-i man city elleni bajnoki meccsünkre. Ha esetleg olvassa valaki aki szintén kimenne erre a meccsre kérem jelentkezzen, lenne bár kérdésem az utazással kapcsolatban.

Előre is köszönöm.

cheepy2004
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. október 20., hétfő 7:48

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#27 Hozzászólás Szerző: cheepy2004 »

Sziasztok!

Van 1db jegyem a West Bromwich elleni meccsre, de nagyon kellene meg legalabb egy. Tudtok ebben segiteni? Vagy tippet adni megbizhato oldalhoz ahonnan biztonsagos rendelni. Elore is koszonom!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#28 Hozzászólás Szerző: kdako »

Itt is ajánlom a figyelmetekbe az akciót: http://www.chelseafc.hu/index.php?p=sho ... elpsi_akci" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#29 Hozzászólás Szerző: Wisey »

attila21 írta:Sziasztok van egy kérdésem menyibe kerül egy barátságos meccsre 1 db jegy?
Ez attol függ, ki az ellenfel, es hol jatszak a meccset. Minden meccs mas, de biztos hogy nem dragak.
Mas mondjuk a Fradi stadion avatoja, es egy jelentektelen angliai edzömeccs mondjuk egy MK Dons ellen.

A nyaron 15-20 font volt a Sociedad elleni hazai edzömeccsre.

attila21
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 2., kedd 15:25
Kedvenc játékos: Frank lampard
Kedvenc exjátékos: Mikel

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#30 Hozzászólás Szerző: attila21 »

Sziasztok van egy kérdésem menyibe kerül egy barátságos meccsre 1 db jegy?
Hajrá Chelsea fc

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#31 Hozzászólás Szerző: kdako »

lacko94 írta:Sziasztok! Szeretnék idén életemben először eljutni egy Chelsea bajnoki meccsre. Érdeklődnék, hogy ez a jegyszerzés hogyan működne? Tudtommal, ha Klubtag leszek, akkor ti tudtok nekem ebben segíteni. Hamarosan elküldöm jelentkezésemet, hogy tag lehessek. :) De előtte azért szeretnék tudni egy-két dolgot, hogy hogyan is működnek ezek. Szoktam olvasni beszámolókat, hogy többen utaztatok ki, megnéztétek a múzeumot is meg hasonló. Nagyjából körbeírnátok nekem, hogy működik ez?

- mivel utaztok
- kb mennyi lenne az összköltség

Ilyesmi.. :)

Válaszotokat előre is köszönöm! Tisztelettel Horváth László! Come on Blues! <3
Mi csak a jegyszerzésben tudunk segíteni, minden egyéb saját szervezése kérdése - persze tippeket tudunk adni. Érdemes figyelmi a fapados társaságok akciót, a Wizzairnek és a Ryanairnek is szokott ilyen lenni. A meccset jó előre ki kell nézni, akár több hónappal is. Így lehet garantálni, hogy legyen jegyed. Érdemes először nem rangadóra menni, mert biztosabb, hogy tudunk szerezni jegyet. A jegyrendelés a meccs előtt 6 héttel lehetséges. Egy jegy ára durván 20 ezer forint, BL-re kicsit olcsóbb.
GO BLUES!

lacko94
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. szeptember 25., csütörtök 15:45
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#32 Hozzászólás Szerző: lacko94 »

Sziasztok! Szeretnék idén életemben először eljutni egy Chelsea bajnoki meccsre. Érdeklődnék, hogy ez a jegyszerzés hogyan működne? Tudtommal, ha Klubtag leszek, akkor ti tudtok nekem ebben segíteni. Hamarosan elküldöm jelentkezésemet, hogy tag lehessek. :) De előtte azért szeretnék tudni egy-két dolgot, hogy hogyan is működnek ezek. Szoktam olvasni beszámolókat, hogy többen utaztatok ki, megnéztétek a múzeumot is meg hasonló. Nagyjából körbeírnátok nekem, hogy működik ez?

- mivel utaztok
- kb mennyi lenne az összköltség

Ilyesmi.. :)

Válaszotokat előre is köszönöm! Tisztelettel Horváth László! Come on Blues! <3

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#33 Hozzászólás Szerző: kdako »

tramtri írta:Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy a sunderland elleni bajnokira tudok-e valahogy majd két jegyet venni egy membershippel?
Írtam üzenetet privátban, ahogy legutóbbi érdeklődés után is.
GO BLUES!

tramtri
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. december 30., hétfő 16:18
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#34 Hozzászólás Szerző: tramtri »

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy a sunderland elleni bajnokira tudok-e valahogy majd két jegyet venni egy membershippel?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#35 Hozzászólás Szerző: kdako »

Kretek2 írta:Szia Anti

Köszi, a bátorító szavakat.
Ha egy 10-es skálán nézzük (ha ezt lehet így értelmezni) akkor az igazi szurkolói szint kb. 2.-3. szintjénél járhatok.
Tanácsodat megfogadtam és elküldtem a belépési nyilatkozatot.
Közben gondolkoztunk, a fiúkkal és egyikönknek (nem nekem) eszébe jutott, hogy a Stoke meccs idején nekünk állampolgári kötelezettségünk van és egyrészben ezért, másrészben, a Sunderland nagyobb meglepetést tud okozni a Chelseanek így arra gondoltunk
célkeresztben számunkra, a Sunderland meccs áll.

Szeretnék egy óvatos kérdést feltenni: Mekkora butaság lenne, meccs jegy nélkül nekiindulni, várva a csodát, hogy ott majd megoldjuk?

Köszi: Miki
Írtam privátot.
GO BLUES!

Kretek2
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. február 25., kedd 21:40
Kedvenc játékos: David Luiz

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#36 Hozzászólás Szerző: Kretek2 »

Szia Anti

Köszi, a bátorító szavakat.
Ha egy 10-es skálán nézzük (ha ezt lehet így értelmezni) akkor az igazi szurkolói szint kb. 2.-3. szintjénél járhatok.
Tanácsodat megfogadtam és elküldtem a belépési nyilatkozatot.
Közben gondolkoztunk, a fiúkkal és egyikönknek (nem nekem) eszébe jutott, hogy a Stoke meccs idején nekünk állampolgári kötelezettségünk van és egyrészben ezért, másrészben, a Sunderland nagyobb meglepetést tud okozni a Chelseanek így arra gondoltunk
célkeresztben számunkra, a Sunderland meccs áll.

Szeretnék egy óvatos kérdést feltenni: Mekkora butaság lenne, meccs jegy nélkül nekiindulni, várva a csodát, hogy ott majd megoldjuk?

Köszi: Miki

farkas_zoltan3
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014. február 25., kedd 19:42
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#37 Hozzászólás Szerző: farkas_zoltan3 »

Sziasztok!

Tegnap óta vagyok tagja a Magyar Chelsea Klubnak és a segítségeteket szeretném kérni jegyvásárlásban. Az április 5-i Stoke elleni meccsre szeretnénk ketten a feleségemmel jegyhez jutni.

Köszönöm előre is a kedvességeteket!

Üdvözlettel,

Farkas Zoltán

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#38 Hozzászólás Szerző: Anti »

Szia Miki.

Bár a TB tagsáól lemaradtál, nem gondoltál az egyik legegyszerűbb lehetőségről, ami persze olcsóbb is.

Lépj be ide a Magyar Chelsea szurkolói klubba, és máris közelebb kerültél a jegyekhez mint gondolnád, nem csak jegyvásárlásban tudunk segiteni, hanem további kedvezményeket nyújtunk egyébb vásárlásoknál, és a tagsági kártyáddal is sok kedvezményhez jutnál több száz üzletben MO-n.

A Stoke meccsre hamarabb lenne lehetőséged. Ha jól tudom mindkét meccsre vannak jegyek foglalva. Lehet hogy még intézhető.

Egy két dolgot megjegyeznék még. A tagság valamilyen módon felelősség, tehát nem csak arra jó, hogy belépek, megkapom a jegyem, és hagyom a dolgot. Évi 3000 Ft nem a világ vége, és még igy is jobban jártál, mint az internetes oldalakon feleslegesen drágított jegyeket vásárolnál.
Valahol mindenki divatként kezdi, a fontos, hogy ha elhivatott vagy, egy életérzéssé válik a dolog :)

Olvasd el ezt, itt minden fontos dolgot megtalálsz :)

http://www.chelseafc.hu/index.php?p=chelseaklub_" onclick="window.open(this.href);return false;

Sok sikert
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Kretek2
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. február 25., kedd 21:40
Kedvenc játékos: David Luiz

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#39 Hozzászólás Szerző: Kretek2 »

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon. Én egyenlőre a "Divatdrukker" kategóriába tartozom (sajnos, ez az igazság), de szeretnék kijutni egy igazi, élő Chelsea meccsre, ahol beleszívhatok abba a légkörbe amit eddig csak elképzelni tudtam a képernyő előtt. 3 barátommal osztoznék az élményeken. Ebből egyikőnk az igazi fun. Vele kezdtük a tervezgetést még a BL döntő alatt. (De szép is volt!)
Amiben szeretnék tanácsot/segítséget kérni, természetesen a jegyvásárlás.
Eddig a viagogo és a worldticketshop oldalon néztem a jegyeket, de összehasonlítva a Chelsea.com-al elég borsósnak tűnik.
A True Blue tagságról, részben már lekéstünk, másrészről meg 1-el többen vagyunk a kerethez képest.
A Stoke City és a Sunderland meccsek vannak a célkitűzéseink között és nem utolsó sorban egy Chelsea Pub, ami számunkra a teljes katarzist jelentené.
Ha valakinek, lenne kedve/lehetősége segíteni az infórmációkkal, hálámat a "konvencionális" szurkolói módon, -meghívóm egy sörre, a meccs előtt/után - fejezném ki.

Remélem, levelem mindenkit jó egészségben talál :), köszönettel: Miki

sztomi8
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014. február 9., vasárnap 20:12

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#40 Hozzászólás Szerző: sztomi8 »

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!:) Már sikerült felvennem valakivel a kapcsolatot aki tud nekem segíteni!

Válasz küldése