True Blue tagság - kérdések és válaszok

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
szata
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. május 6., csütörtök 11:51
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#1 Hozzászólás Szerző: szata »

Sziasztok!

A szurkolói klub főszerkesztője vagyok. Amint látjátok kicsit magatokra lettetek hagyva, ezért elnézést, de elég komoly átalakuláson mentünk át. Az egész rendszert megreformáljuk, így kérek mindenkit, akinek valami gondja van/volt facebookon írjon üzenetet és igyekszünk mindent orvosolni.

gyuriba
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. április 24., hétfő 17:18

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#2 Hozzászólás Szerző: gyuriba »

Sziasztok,
A TB igenyles most nem lehetseges, ezert szeretnem megkerdezni, hogy tudtok-e segiteni jegy vasarlasban? A Sunderland elleni meccsre kellene 4 jegy.
Elore is koszonom!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#3 Hozzászólás Szerző: Spring »

Nem tudom, hogy melyik a legmegfelelobb topic ennek a kérdésnek, ezért ide írom. Szeretnék elmenni a december 10-i Chelsea - West Brom meccsre, nézegettem már netes oldalakat, ahol lehet jegyet venni, de igazából nem tudok dönteni, az ár azonos mindenhol. Ha valakinek volt már hasonló tapasztalata, attól elfogadnek egy kis segítséget, melyik legjobb, legbiztosabb megoldás.Köszi
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#4 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta: ez így viszont elég gáz, kíváncsi vagyok, lesz-e valami reakció a klub részéről :)
Persze, majd kitorlik ezt a hozzaszolast is amikor valamelyik eszreveszi, mint tettek legutobb amikor itt ebben a temaban reagaltam.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#5 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:
cech19960320 írta: Ez már más tészta, felvetettwm csak egy lehetőséget... viszont ha ez már többször előfordult, akkor viszont érdekessé vàlik a dolog...
Én elküldtem nekik a jelentkezési lapot és megkérdeztem, hogy fizessek romániai számláról vagy kérjem meg egy magyar haveromat, hogy fizessen? Semmi válasz. Megkérdeztem egy héttel később még egyszer. Semmi válasz. Utána megkérdeztem, hogy el tudják postázni külföldre is a tagsági kártyát vagy kérjek meg valakit, hogy vegye ki helyettem. Erre se érkezett válasz. Na ekkor befejeztem a közreműködést velük és megalkottam a véleményemet róluk. Szerencsére arra van keret, hogy ha valaki kérdez jegyekkel kapcsolatban valamit akkor arra mindig az legyen a válasz, hogy lépj be a klubba és ott segítenek ...

ez így viszont elég gáz, kíváncsi vagyok, lesz-e valami reakció a klub részéről :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#6 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta: Ez már más tészta, felvetettwm csak egy lehetőséget... viszont ha ez már többször előfordult, akkor viszont érdekessé vàlik a dolog...
Én elküldtem nekik a jelentkezési lapot és megkérdeztem, hogy fizessek romániai számláról vagy kérjem meg egy magyar haveromat, hogy fizessen? Semmi válasz. Megkérdeztem egy héttel később még egyszer. Semmi válasz. Utána megkérdeztem, hogy el tudják postázni külföldre is a tagsági kártyát vagy kérjek meg valakit, hogy vegye ki helyettem. Erre se érkezett válasz. Na ekkor befejeztem a közreműködést velük és megalkottam a véleményemet róluk. Szerencsére arra van keret, hogy ha valaki kérdez jegyekkel kapcsolatban valamit akkor arra mindig az legyen a válasz, hogy lépj be a klubba és ott segítenek ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#7 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:
cech19960320 írta:.. a szurkolói klub az nem a true blue, valamint simán előfordulhat hogy aki a jelentkezésekkel, foglalkozik, éppen nem tud ezekre időt fordítani valamilyen oknál fogva.. legyél türelmes, valamint talán írj mégegy e-mailt emiatt...ha egyáltalán írtál azóta.
Erdekes modon sosem tudnak. Egy honapig vartam valaszt egy kerdesre, tobbszorosen megkerdezve es utana jarva.

Ez már más tészta, felvetettwm csak egy lehetőséget... viszont ha ez már többször előfordult, akkor viszont érdekessé vàlik a dolog...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#8 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta:.. a szurkolói klub az nem a true blue, valamint simán előfordulhat hogy aki a jelentkezésekkel, foglalkozik, éppen nem tud ezekre időt fordítani valamilyen oknál fogva.. legyél türelmes, valamint talán írj mégegy e-mailt emiatt...ha egyáltalán írtál azóta.
Erdekes modon sosem tudnak. Egy honapig vartam valaszt egy kerdesre, tobbszorosen megkerdezve es utana jarva.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#9 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

.. a szurkolói klub az nem a true blue, valamint simán előfordulhat hogy aki a jelentkezésekkel, foglalkozik, éppen nem tud ezekre időt fordítani valamilyen oknál fogva.. legyél türelmes, valamint talán írj mégegy e-mailt emiatt...ha egyáltalán írtál azóta.

lacko94
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. szeptember 25., csütörtök 15:45
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#10 Hozzászólás Szerző: lacko94 »

Látom már teljesen hasznavehetetlenek vagytok. Élvezzétek a pénzt, amit küldtem. True Blue az nagy szart. Come on Blues! <3

lacko94
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. szeptember 25., csütörtök 15:45
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#11 Hozzászólás Szerző: lacko94 »

Üdvözlet! Körülbelül 3 hete jelentkeztem a szurkolói klubba. Pénzt is elutaltam. Azonban semmi reagálás. Szeretnék kijutni egy meccsre idén. Általatok állítólag tudok jegyet szerezni, ha már tag vagyok. Tottenham vagy Leicester City elleni meccsre szeretnék 2 jegyet vásárolni. Válaszotokat előre is köszönöm!

laciee86
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. február 1., hétfő 21:25
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#12 Hozzászólás Szerző: laciee86 »

Sziasztok!

Szeretnék még az idei szezonban másodmagammal eljutni egy Chelsea meccsre, azonban látom, hogy True Blue tagságot már nem lehet igényelni. Ha a szurkolói klubba belépek, akkor van esélyem általatok jegyhez jutni? A West Ham, Tottenham, Leicester meccsek közül melyikre van a legnagyobb esélyem kijutni?

andy777
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. január 12., kedd 19:44
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#13 Hozzászólás Szerző: andy777 »

Sziasztok!

2016.03.19-ei Chelsea-West Ham meccsre szeretnék két db jegyet szerezni. Tudnátok segíteni, hogy mi ennek a menete? Úgy láttam, hogy a True Blue tagságot már nem lehet igényelni erre a szezonra. A barátomnak lenne meglepetés mert azon a hétvégén látogatjuk meg a tesómat Londonban először, úgyhogy minden segítséget, tanácsot szívesen fogadok!! :) Előre is köszönöm szépen!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#14 Hozzászólás Szerző: Wisey »

koni0725 írta:Lenne még egy kérdésem: meccsjegy vásárlásakor szükséges személyivel vagy útlevéllel igazolnom magam? Csak mert egy hét kinttartózkodás után sikeresen elhagytam minden iratom Londonban.
En meg nem vettem jegyet szemelyesen a penztarnal, de nem hiszem hogy kellenenek papirok hozza.
(Hacsak nem azzal akarnak kiszürni a kitiltott szemelyeket.)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#15 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

almos írta:
koni0725 írta:Lenne még egy kérdésem: meccsjegy vásárlásakor szükséges személyivel vagy útlevéllel igazolnom magam? Csak mert egy hét kinttartózkodás után sikeresen elhagytam minden iratom Londonban.
Bocsi, de hogy jött ez össze?
1 liter hazai hp megbontása után átmentem a boltba sörért, én hazaértem, a tárcám nem. :oops:
211! NEW RECORD!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#16 Hozzászólás Szerző: almos »

koni0725 írta:Lenne még egy kérdésem: meccsjegy vásárlásakor szükséges személyivel vagy útlevéllel igazolnom magam? Csak mert egy hét kinttartózkodás után sikeresen elhagytam minden iratom Londonban.
Bocsi, de hogy jött ez össze?
LAMPARD#8

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#17 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Lenne még egy kérdésem: meccsjegy vásárlásakor szükséges személyivel vagy útlevéllel igazolnom magam? Csak mert egy hét kinttartózkodás után sikeresen elhagytam minden iratom Londonban.
211! NEW RECORD!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#18 Hozzászólás Szerző: Wisey »

koni0725 írta:Srácok! Október elejéig kint vagyok Londonban és nagyon szeretnék ott lenni az augusztus 8.-ai szezonnyitón, de sajnos nincs True Blue tagságom. A kérdésem: hogyan tudnék a legegyszerűbben és a legolcsóbban hozzájutni egy meccsjegyhez?
A legolcsobb ha a "general sale" alatt (tehat ha maradnak szabad jegyek, miutan a berletesek es True Blue tagok megvettek a sajat jegyeiket) odasetalsz a jegypenztarhoz, es megveszed a jegyet. Ilyenkor mar nem kell True Blue tagsag.
A szezon elejen sokan vannak szabadsagon, "nincs tet", igy könnyebb jegyhez jutni. Garancia persze nincs ra, hogy marad jegy.

A legegyszerübb pedig ha kivaltod a 25 fontos True Blue "ticket only" tagsagot, es a jegyarusitas elejen bebiztositod magadnak a meccsjegyet.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#19 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Srácok! Október elejéig kint vagyok Londonban és nagyon szeretnék ott lenni az augusztus 8.-ai szezonnyitón, de sajnos nincs True Blue tagságom. A kérdésem: hogyan tudnék a legegyszerűbben és a legolcsóbban hozzájutni egy meccsjegyhez?
211! NEW RECORD!

Soma
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. május 1., csütörtök 10:30
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: True Blue tagság - kérdések és válaszok

#20 Hozzászólás Szerző: Soma »

Köszönöm a gyors választ, meg is vettem rögtön. :)

Válasz küldése