Magyar Chelsea Szurkolói Klub

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#841 Hozzászólás Szerző: Norbert »

bence írta:Wisey: Akkor ma este lesznek beírva a tagok?? Mi van most?? Küldtem sms-t!
Bence állj! Akik az alakuló ülésen ott voltak, azok aláírták a taglistát, így Te is. Az üzenetem nem az alakuló ülésen résztvevőknek szólt , hanem Mourinhonak, aki nem volt ott és most jelzte, hogy a membership megfinanszírozásába beszállna. Mivel membershipet drukker klubszínten bonyolítjuk a befizetett tagdíjból, ezért a membership megfizetéséhez a leendő drukkerklubba be kell lépni, amit - a hatályos magyar jogszabályok értelmében - csak személyesen lehet megtenni.
Azt hiszem elég világos voltam! :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#842 Hozzászólás Szerző: Wisey »

zirkonium írta:
Wisey írta:Kicsit utánajártam...
https://frontline.mytickets.tickets.com ... 7&roomid=5
Tehát a jegyet át lehet ruházni másra, de az még nem tiszta hogy hogyan juthatunk hozzá a jegyekhez külföldről.
Szerintem át lehet venni meccsnapon vagy előtte a stadionnál a jegyirodában. De ezt is ki lehet pontosan deríteni, majd beszélek a ticket office-szal.
A membershipet regisztrálhatnánk a Magyar Chelsea Szurkolói Klub névre, tehát nem egy bizonyos személy nevére.
Kaptam választ egy angol CFC fórumon:

"Tickets are sent through the post. It is possible to have them sent to a different address than the one used for the membership, so you can have them sent directly to a third party."

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#843 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Wisey írta:Kicsit utánajártam...
https://frontline.mytickets.tickets.com ... 7&roomid=5
Tehát a jegyet át lehet ruházni másra, de az még nem tiszta hogy hogyan juthatunk hozzá a jegyekhez külföldről.
Szerintem át lehet venni meccsnapon vagy előtte a stadionnál a jegyirodában. De ezt is ki lehet pontosan deríteni, majd beszélek a ticket office-szal.
A membershipet regisztrálhatnánk a Magyar Chelsea Szurkolói Klub névre, tehát nem egy bizonyos személy nevére.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#844 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Wisey írta:
zirkonium írta:Addig is erre a szezonra összedobhatnánk egy membershipet!
Simán. Este a meccsnézésen megbeszéljük ki szállna be.
Azt tudod, hogy membershippel ki és hogyan juthat hozzá a jegyekhez? Elküldik postán, vagy helyszínen kell átvenni? Ha X nevén van, átveheti Y is?
Kicsit utánajártam...
https://frontline.mytickets.tickets.com ... 7&roomid=5
Tehát a jegyet át lehet ruházni másra, de az még nem tiszta hogy hogyan juthatunk hozzá a jegyekhez külföldről.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#845 Hozzászólás Szerző: Norbert »

mourinho írta:Én benne vagyok. Számoljatok bele engem is
Rendben, de ehhez a személyes részvételedre is szükség van, ami annyit tesz hogy ma a Véndiákba eljössz, hozod a személyes papírjaidat és a tagjegyzékbe beírod magad.Ok?
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#846 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Én benne vagyok. Számoljatok bele engem is

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#847 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Köszi az infót Zirk! A levelet a lógóhasználat megkérésével kapcsolatban és bírósági jogerős bejegyzéssel együtt ennek ellenére megkapják tőlünk. Egyúttal kérni fogjuk az elsőségi hely fenntartását a hivatalos drukkerklub bejegyzésével kapcsolatban.
Addig viszont egy gyors kalkulációt kéne megbeszélni a tagdíjjal kapcsolatban, mert írom a taggyűlési papírokat a bejegyzési kérelemhez.
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#848 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Én kérdeztem mindent, de nem akart semmit mondani addig, amig ő sem tudja biztosan a feltételeket stb. Ez érthető is. Azt viszont nem értem, hogy hagyhat ki egy ilyen klub egy teljes szezont a hivatalos fan klubok verbuválásában??

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#849 Hozzászólás Szerző: Wisey »

zirkonium írta: Azt is elmondta, hogy rajtam kívül mással is beszélt Mo-ról, esetleg közülünk volt valaki? Csak azért, mert jó lenne tudni, hogy mit beszélünk, vagy ha mások is akarják a hivatalos Chelsea klubot Mo-on, akkor sietnünk kell.
Mindenesetre van időnk mindent elintézni.
Lehet hogy Grimrieper volt, ő mondta nekem, hogy érdeklődött a klubnál.
Viszont úgy tudom a membershipes (jegyigénylős) dolgokra nem kérdezett rá.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#850 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Addig is erre a szezonra összedobhatnánk egy membershipet!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#851 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Most beszéltem Diane Broom-mal a hivatalos magyar Chelsea Klubról. A helyzet az, hogy egy teljesen új koncepciót dolgoznak most ki ezekre a célokra, amely sokkal hatékonyabban fogja összegyűjteni a világ Chelsea szurkolóit.
Ezért jelenleg nem vesznek fel sehonnan új hivatalos klubot. Az új koncepcióval és feltételekkel majd csak a következő szezonban állnak elő. Nagyjából jövő májusától lehet velük erről érdemben beszélni.
Azt is elmondta, hogy rajtam kívül mással is beszélt Mo-ról, esetleg közülünk volt valaki? Csak azért, mert jó lenne tudni, hogy mit beszélünk, vagy ha mások is akarják a hivatalos Chelsea klubot Mo-on, akkor sietnünk kell.
Mindenesetre van időnk mindent elintézni.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

Re: Please!

#852 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

laciee írta:Hello!

Ti már biztos voltatok a Stamford Bridge-en! Én szeptermber végén leszek Lononban, és pont akkor lesz az Aston Villa elleni mérkőzés, de a meccsre nem megyek. Ha szerencsém van összefuthatok valamelyik játékossal aznap? Nemtudjátok, hogy akkor van-e valami átmozgató edzés, vagy a meccs előtt mikor érkeznek oda?

Segítségeteket előre is köszönöm!
Szerinten ne is reménykedj. A legjobb esélyed az, ha veszel egy jegyet és megnézed őket a meccsen. Én 10 év alatt - amiben több, mint 100 Chelsea meccs is benne van -, egyszer "futottam" össze Guddy-val, aki éppen babakocsit tolt a Westminster hídon...
Tehát nem esélytelen, de...

Avatar
laciee
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 7:12
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár, Budapest

Please!

#853 Hozzászólás Szerző: laciee »

Hello!

Ti már biztos voltatok a Stamford Bridge-en! Én szeptermber végén leszek Lononban, és pont akkor lesz az Aston Villa elleni mérkőzés, de a meccsre nem megyek. Ha szerencsém van összefuthatok valamelyik játékossal aznap? Nemtudjátok, hogy akkor van-e valami átmozgató edzés, vagy a meccs előtt mikor érkeznek oda?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#854 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Gullit írta:
zirkonium írta:
Wisey írta:Még mindig nyaralnak az illetékesek?
Holnap felhívom őket. Egész héten kórházba futkostam a kezemmel, amit láttatok az alapító gyűlésen... Most már meg is verhetem őket, ha nem mondanak valamit!! :lol:
milyen levelet kültetek a klubnak? 8)
Még egyenlőre semmilyet, ha elrendeztük belső intéznivalónkat, utána keresük meg a Fulham Road-ot. :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

#855 Hozzászólás Szerző: Gullit »

zirkonium írta:
Wisey írta:Még mindig nyaralnak az illetékesek?
Holnap felhívom őket. Egész héten kórházba futkostam a kezemmel, amit láttatok az alapító gyűlésen... Most már meg is verhetem őket, ha nem mondanak valamit!! :lol:
milyen levelet kültetek a klubnak? 8)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#856 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Wisey írta:Még mindig nyaralnak az illetékesek?
Holnap felhívom őket. Egész héten kórházba futkostam a kezemmel, amit láttatok az alapító gyűlésen... Most már meg is verhetem őket, ha nem mondanak valamit!! :lol:

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#857 Hozzászólás Szerző: Wisey »

zirkonium írta:
Wisey írta:Reméljük a klub küld valami infót Zirkónak, hogy legyen mit megvitatnunk majd :)
Egyelőre semmi, újra elfaxoltam a levelemet nekik, telefonon meg nem érem el a nőt. De nem adom fel !!!
Még mindig nyaralnak az illetékesek?

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: hy

#858 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ToreAndre írta:
bence írta:
Gullit írta:Hello

Na mi volt tegnap a megbeszélésen?
Ja és mikor lessz leközelebb mer én mennék, igen hát ha anyám engedi.! :shock:
Ja és képek készültek mer szívessen meg nézném?
Semmi lényeges,meg lett határozva a pártolói tagdíj (250 Ft) és dumáltunk egy jót. És nem készültek képek.
Semmi lényeges csak megalapítottuk a klubbot....
:lol:
(micsoda humor...)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: hy

#859 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

bence írta:
Gullit írta:Hello

Na mi volt tegnap a megbeszélésen?
Ja és mikor lessz leközelebb mer én mennék, igen hát ha anyám engedi.! :shock:
Ja és képek készültek mer szívessen meg nézném?
Semmi lényeges,meg lett határozva a pártolói tagdíj (250 Ft) és dumáltunk egy jót. És nem készültek képek.
Semmi lényeges csak megalapítottuk a klubbot....
Only one Di Matteo!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#860 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Nem mindegy ezeknek a fiuknak hogy mire, en is erosen elgondolkoznek ha nem mondanak meg, mikor peldaul kineztem magamnak egy szep zold homokozolapatot. Foleg ha anyu tok ritkan enged le a jatszoterre.

Válasz küldése