Közös meccsnézések, találkozók

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2361 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Dani írta:Tavaly a Heineken a Millenárisra szervezte a BL döntőt, itt vannak róla infók és képek:(idén a Margitszigetre szervezik)
http://www.championsplanet.hu/index.php ... &lang_id=1
En ezen a honlapon csak a tavalyi margitszigeti kepeket talaltam meg, a tavaly elotti programot a Millenarison nem.
A millenaris.hu-n sincs semmi info a meccsnezesrol...

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2362 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

apropó idén ki szervezi a Millenárisra a meccsnézést? a honlapjukon nem találtam infot. Az eddigi fordulókban is voltak vetítések?

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2363 Hozzászólás Szerző: Dani »

Tavaly a Heineken a Millenárisra szervezte a BL döntőt, itt vannak róla infók és képek:(idén a Margitszigetre szervezik)

http://www.championsplanet.hu/index.php ... &lang_id=1
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2364 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Dani írta:Ki az még aki Dávidon kívül ennyire ragaszkodik a Véndiákhoz, hogy inkább külön nézi ott, mintsem velünk esetleg a Millenárison?! :roll:
Én nem a Véndiákba mennék, de a Millenáris is kérdéses. Tud valaki fotókat mutatni, hol is lenne ott pontosan a meccsnézés?

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2365 Hozzászólás Szerző: Dani »

Ki az még aki Dávidon kívül ennyire ragaszkodik a Véndiákhoz, hogy inkább külön nézi ott, mintsem velünk esetleg a Millenárison?! :roll:
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2366 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:Jönnék én is, (az esetleges lincselés ellenére is:)) de lehet, hogy vizsgázom másnap és akkor Szegeden nézem... majd meglátjuk!
És kinek fogsz drukkolni? :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2367 Hozzászólás Szerző: Dani »

Dani írta:A mai napi meccsnézésen értekeztünk a többiekkel, hogy mégis hol kéne nézni a BL döntőt...
Mivel valakinek a Margitsziget nem tetszik, mert balhés emberek lehetnek és kényelmetlen, van akinek a Véndiák nem felel meg, mert semmi hangulat, így a Millenáris téri meccsnézésben egyeztünk meg.
A legfontosabb dolog, hogy ne szakadjon ketté a társaság, nézzük mindannyian ott, jó hangulat, hatalmas kivetítő, kényelmesebb mint a Margitsziget...
Zola elmondásai alapján nagyon jó hangulat volt a VB döntőn, semmi balhé...
Zola, Undertow, és én elvállaltuk, hogy néhány órával előbb kimegyünk helyet foglalni, hogy kényelmesen tudjuk végignézni a meccset, aki még ki tud előbb jönni, az jöjjön velünk!
tehát akiknek eddig jó:

1. Norbert
2. Etelkozi
3. Undertow
4. Zola(Zolaisgod)
5. Peti(Clarmont)
6. én
*7.* Gyeszti (ha itthon lesz)
8. Findex
9. Tore
10. ?
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2368 Hozzászólás Szerző: Dani »

Nem értem míért nem jó amit tegnap igyekeztünk megbeszélni, eddig csak a Margitszigettel voltak gondok, oké akkor oda ne menjünk, de, hogy a Millenáris míért nem jó, nem értem...
Véndiákba tudunk bármiokor máskor BL meccset nézni, tényleg szakadjunk már el egy kicsit tőle és próbáljunk ki egy új helyet (ne pubot) biztos nem véletlen nézik ennyien szabad téren a Szigeten, Millenárison, meg stb...
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2369 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Amúgy meg remélem jövőre végre hallgattok rám és egy meccsen kipróbáljuk a Champions Bárt! A felszolgálók kedvesek, van ott is kivetítő előtte nagy asztallal, ha időben foglaljuk, akkor az a mienk. Az árak jók, a kaja jó.
Nem akkora szaros sznob hely, mint a Box utca és megvan a maga sportbár hangulata!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2370 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jönnék én is, (az esetleges lincselés ellenére is:)) de lehet, hogy vizsgázom másnap és akkor Szegeden nézem... majd meglátjuk!
Only one Di Matteo!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2371 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Nehogy már összevesszünk egy meccsnézésen. Ha valaki a társasággal együtt akarja nézni a meccset, akkor vállalja be hogy a többség esetleg olyan helyet néz ki, ami neki nem annyira tetszik.
Ha a hely fontosabb mint a társaság, akkor meg el lehet menni máshová. Pl. én sem döntöttem még el hogy hol fogom nézni ;) Ha nem tizenöten vagyunk egy helyen hanem "csak" hatan, még helyet foglalni is könnyebb...
Vasárnap pl. a Caledoniában voltam - ott is volt még pár hely fél órával a kezdés előtt, tehát nem reménytelen a BL döntőre sem, ha időben odamegyünk.

A legutóbbi véndiákos "esetről" még annyit hogy elvileg 15 főre szólt a foglalás (a fórumos infók szerint), de nem volt annyi szék az asztalnál, ezért is "szorult ki" Winston.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2372 Hozzászólás Szerző: undertow »

igen, szerintem is erdekes... mivel ma kulonosen bolcs es empatikus vagy, kerlek magyarazd mar el, hogy miert.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2373 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:nem legutobbi, az utobbi 3 alkalommal. mondhatni ahanyszor a felujitott vendiakban voltam. komolyan mondom, elegem van belole. ha tenyleg nem birtok elszakadni onnan, akkor en egesz biztos most megyek utoljara. ez van, szar a hely. vicc, hogy fel orat kell varni egy kibaszott korso sorre. nem fogok olyan helyre jarni, ahogy szopatnak.
Érdekes, hogy csak veled fordul ez elő mindig...nyilván a millenárison 1 perc alatt ki fognak szolgálni, mert csak mi leszünk...

Na mindegy. Ha nem tudunk megegyezni (nem veled Winston, általában), akkor nézzük külön, aztán majd találkozunk félúton néhány üveg pezsgővel...
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2374 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem legutobbi, az utobbi 3 alkalommal. mondhatni ahanyszor a felujitott vendiakban voltam. komolyan mondom, elegem van belole. ha tenyleg nem birtok elszakadni onnan, akkor en egesz biztos most megyek utoljara. ez van, szar a hely. vicc, hogy fel orat kell varni egy kibaszott korso sorre. nem fogok olyan helyre jarni, ahogy szopatnak.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2375 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:
kdako írta: A Véndiákban (vagy bármelyik másik kocsmában) kiszolgálnak, nem kell felállnod a meccs alatt és sorban állni a sörökért, vagy kóláért. nem kell azon izgulni, hogy lesz-e hely, mert megvan a foglalás.
tapasztalataim alapjan az utobbi idoben a vendiakra nem igaz egyik sem. hiaba foglalunk nekem nem marad hely, es konyorognom kell, hogy kiszolgaljanak. ha nem a bl dontorol lenne szo tuti azt mondanam, hogy ha oda mentek en nem megyek. igy meg megfontolom...
Ezt már kitárgyaltuk: legutóbb csak neked nem maradt hely, mert te jöttél legkésőbb - tudom, a munka miatt. Ha ezen múlik, foglalok neked helyet tutira!!!

Egyébként aki a hangulatot hiányolta: egy nagyobb manure-s társaság is foglalt a VD-be, valszeg fent lesznek ők is...
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2376 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta: A Véndiákban (vagy bármelyik másik kocsmában) kiszolgálnak, nem kell felállnod a meccs alatt és sorban állni a sörökért, vagy kóláért. nem kell azon izgulni, hogy lesz-e hely, mert megvan a foglalás.
tapasztalataim alapjan az utobbi idoben a vendiakra nem igaz egyik sem. hiaba foglalunk nekem nem marad hely, es konyorognom kell, hogy kiszolgaljanak. ha nem a bl dontorol lenne szo tuti azt mondanam, hogy ha oda mentek en nem megyek. igy meg megfontolom...

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2377 Hozzászólás Szerző: findex »

Dani írta:A mai napi meccsnézésen értekeztünk a többiekkel, hogy mégis hol kéne nézni a BL döntőt...
Mivel valakinek a Margitsziget nem tetszik, mert balhés emberek lehetnek és kényelmetlen, van akinek a Véndiák nem felel meg, mert semmi hangulat, így a Millenáris téri meccsnézésben egyeztünk meg.
A legfontosabb dolog, hogy ne szakadjon ketté a társaság, nézzük mindannyian ott, jó hangulat, hatalmas kivetítő, kényelmesebb mint a Margitsziget...
Zola elmondásai alapján nagyon jó hangulat volt a VB döntőn, semmi balhé...
Zola, Undertow, és én elvállaltuk, hogy néhány órával előbb kimegyünk helyet foglalni, hogy kényelmesen tudjuk végignézni a meccset, aki még ki tud előbb jönni, az jöjjön velünk!
tehát akiknek eddig jó:

1. Norbert
2. Etelkozi
3. Undertow
4. Zola(Zolaisgod)
5. Peti(Clarmont)
6. én
*7.* Gyeszti (ha itthon lesz)
8. ?
Én is mennék!Nem szavaznék mert egyik helyet sem ismerem,de én odamegyek ahová a többség...!
Carefree, wherever we may be

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2378 Hozzászólás Szerző: kdako »

Igen, de a Millenáris és a Margitsziget között nincs különbség, nem ez a köztes megoldás. Itt is sörpadok vannak nyilván, legfeljebb nem a fűben kell ülni. A Véndiákban (vagy bármelyik másik kocsmában) kiszolgálnak, nem kell felállnod a meccs alatt és sorban állni a sörökért, vagy kóláért. nem kell azon izgulni, hogy lesz-e hely, mert megvan a foglalás. Mert azt kötve hiszem, hogy 3-an tudtok foglalni 30 embernek mondjuk. És ne az döntsön, hogy ma az ott lévő 6-8 ember mit döntött, mert akkor felesleges volt ez a szavazás, másrészt nem fair.
GO BLUES!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2379 Hozzászólás Szerző: Dani »

Frankie írta:És valaki elmondaná, hogy lehet oda eljútni, mert szívesen ott lennék..
biztos lesz előtte találkozó, szerintem nem vagy vele egyedül :) :wink:
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#2380 Hozzászólás Szerző: Dani »

Dávid, Mindenki a Véndiák és a Margitsziget közt vacillál...én meg inkább Margitszigetre mennék...a Millenáris egy köztesen jó megoldás...ahogy mondtam, sok ember nem akar a Véndiákban és a Margitszigeten meccset nézni...a Millenáris egy arany közép út, amibe a mai napi meccsnézésen mindenki belement! Tényleg nem akarok széthúzást, de lassan 21.e és úgysem fogjuk egymást meggyőzni, de a legrosszabb az lenne, ha külön nézné a társaság...
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése