Szurkolói ereklyék

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szurkolói ereklyék

#1321 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

Wisey írta:
ilcalmo írta:
Wisey írta: Azért senki sem hibáztathat, hogy el akarod adni a drágán megvett mezedet, még akkor is ha nem eredeti és a Megastore-ban időközben még olcsóbban adták ugyanazt. Különben is annyit ér amennyit adnak érte ;)

A thaiföldi eladókkal óvatosan kell bánni, erről írtam pár héttel ezelőtt ugyanebbe a topicba.

Sokszor rendeltünk már a Megastore-ból, villámgyorsak és teljesen megbízhatóak.

Én még nem vettem drágábban mezt mint amennyit az átlagban ér.... na jó a legelsőt voltam akkora fanatik hogy 19 ért mevettem pesten a v nyakú kifordítható umbrót persze xl-es méretben szépen is néztem ki benne amikor általában m-est hordok de hát nem volt más én meg megvettem újan akkor jött ki, na mindegy az már rég volt eltettem emlékbe... az ázsiakról meg annyit hogy nem sok korrektebb eladóval találkoztam eddig az ár és a képek alapján elég nyilvánvaló mit kapsz a pénzedért és annyit bőven meg is ér a baj azokkal van akik ugyanazon az áron vesztegetik mint az eredetit.
Azt meg nem hiszem hogy 10- nél olcsóbban szállítással együtt bárhol is veszel új és eredeti mezt átlag méretben ( m-l).
Az én első mezem is S méretű volt, amikor M/L méretet hordtam általában :) De nekem sem volt más választásom... kellett :)

Ha már Ázsia... Azt valóban mindenki sejtheti hogy 22 dollárért nem eredetit kap az ember. Azt elismerem hogy ár-érték arányban semmi probléma velük! (Vajon mi kerül egy mezen 40 fontba?)
De nézd meg a Vaterán "focimez" és "peto1" eladókat. Ők eredetinek hirdetik a 22 dolláros (de 8-10ezer forintért árult) mezeiket. Szerintem ez itt a probléma.

Akkor nincs köztün nézetkülönbség... na hiddink papa már megint nagyot húzott

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#1322 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ilcalmo írta:
Wisey írta: Azért senki sem hibáztathat, hogy el akarod adni a drágán megvett mezedet, még akkor is ha nem eredeti és a Megastore-ban időközben még olcsóbban adták ugyanazt. Különben is annyit ér amennyit adnak érte ;)

A thaiföldi eladókkal óvatosan kell bánni, erről írtam pár héttel ezelőtt ugyanebbe a topicba.

Sokszor rendeltünk már a Megastore-ból, villámgyorsak és teljesen megbízhatóak.

Én még nem vettem drágábban mezt mint amennyit az átlagban ér.... na jó a legelsőt voltam akkora fanatik hogy 19 ért mevettem pesten a v nyakú kifordítható umbrót persze xl-es méretben szépen is néztem ki benne amikor általában m-est hordok de hát nem volt más én meg megvettem újan akkor jött ki, na mindegy az már rég volt eltettem emlékbe... az ázsiakról meg annyit hogy nem sok korrektebb eladóval találkoztam eddig az ár és a képek alapján elég nyilvánvaló mit kapsz a pénzedért és annyit bőven meg is ér a baj azokkal van akik ugyanazon az áron vesztegetik mint az eredetit.
Azt meg nem hiszem hogy 10- nél olcsóbban szállítással együtt bárhol is veszel új és eredeti mezt átlag méretben ( m-l).
Az én első mezem is S méretű volt, amikor M/L méretet hordtam általában :) De nekem sem volt más választásom... kellett :)

Ha már Ázsia... Azt valóban mindenki sejtheti hogy 22 dollárért nem eredetit kap az ember. Azt elismerem hogy ár-érték arányban semmi probléma velük! (Vajon mi kerül egy mezen 40 fontba?)
De nézd meg a Vaterán "focimez" és "peto1" eladókat. Ők eredetinek hirdetik a 22 dolláros (de 8-10ezer forintért árult) mezeiket. Szerintem ez itt a probléma.

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szurkolói ereklyék

#1323 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

Wisey írta:
ilcalmo írta: Nyílván megér ennyit a klub, azért akarom eladni mind a kettőt hogy vegyek egy újat. A postáról meg annyit hogy, ha sokan összálltok akkor 10 rigáért meg veszel egy egész csaparvalót és abba nyomhatod kinn a páján és nem fáj a szíved érte annyira ha szétmegy a másik meg az hogy nem biztos hogy mindenkinek van 15 ezre egy mezre most persze nem róllam van szó de sokan vannak ilyenek.... Az ebay-ról meg annyit hogy az össze amerikai meg olasz aki az adidas mezt árulja ugyan azt vesztegeti amit én is csak azzal a különbséggel hogy ők 20-40 euróért. Szal még ki kell várni hogy az angolok rákapjanak az újra és leselejtezzék a ruhatárat.
Nem vagyok se ellened se a megastore ellen mert lehet hogy a végén onnan veszem meg az újjat nem tudom.
Amúgy rendeltél már onnan valamit?
Azért senki sem hibáztathat, hogy el akarod adni a drágán megvett mezedet, még akkor is ha nem eredeti és a Megastore-ban időközben még olcsóbban adták ugyanazt. Különben is annyit ér amennyit adnak érte ;)

A thaiföldi eladókkal óvatosan kell bánni, erről írtam pár héttel ezelőtt ugyanebbe a topicba.

Sokszor rendeltünk már a Megastore-ból, villámgyorsak és teljesen megbízhatóak.

Én még nem vettem drágábban mezt mint amennyit az átlagban ér.... na jó a legelsőt voltam akkora fanatik hogy 19 ért mevettem pesten a v nyakú kifordítható umbrót persze xl-es méretben szépen is néztem ki benne amikor általában m-est hordok de hát nem volt más én meg megvettem újan akkor jött ki, na mindegy az már rég volt eltettem emlékbe... az ázsiakról meg annyit hogy nem sok korrektebb eladóval találkoztam eddig az ár és a képek alapján elég nyilvánvaló mit kapsz a pénzedért és annyit bőven meg is ér a baj azokkal van akik ugyanazon az áron vesztegetik mint az eredetit.
Azt meg nem hiszem hogy 10- nél olcsóbban szállítással együtt bárhol is veszel új és eredeti mezt átlag méretben ( m-l).

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#1324 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ilcalmo írta: Nyílván megér ennyit a klub, azért akarom eladni mind a kettőt hogy vegyek egy újat. A postáról meg annyit hogy, ha sokan összálltok akkor 10 rigáért meg veszel egy egész csaparvalót és abba nyomhatod kinn a páján és nem fáj a szíved érte annyira ha szétmegy a másik meg az hogy nem biztos hogy mindenkinek van 15 ezre egy mezre most persze nem róllam van szó de sokan vannak ilyenek.... Az ebay-ról meg annyit hogy az össze amerikai meg olasz aki az adidas mezt árulja ugyan azt vesztegeti amit én is csak azzal a különbséggel hogy ők 20-40 euróért. Szal még ki kell várni hogy az angolok rákapjanak az újra és leselejtezzék a ruhatárat.
Nem vagyok se ellened se a megastore ellen mert lehet hogy a végén onnan veszem meg az újjat nem tudom.
Amúgy rendeltél már onnan valamit?
Azért senki sem hibáztathat, hogy el akarod adni a drágán megvett mezedet, még akkor is ha nem eredeti és a Megastore-ban időközben még olcsóbban adták ugyanazt. Különben is annyit ér amennyit adnak érte ;)

A thaiföldi eladókkal óvatosan kell bánni, erről írtam pár héttel ezelőtt ugyanebbe a topicba.

Sokszor rendeltünk már a Megastore-ból, villámgyorsak és teljesen megbízhatóak.

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szurkolói ereklyék

#1325 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

szpecnaz írta:
ilcalmo írta:Nem tudom most melyikre gondoltál 10 fontért csak egy a probléma megastore-ból rendelt dolgokkal, hogy nem hiszem hogy normél mértű volt s vagy xl vagyxxxxxxl általában az ilyenek szoktak akciósak lenni. Egyébként meg azért kerül mindkettő kb ugyanannyiba, mert sajnos kishazánkban nem sokan hajlandóak jelentősebb mennyiségű pénzt kifizetni egy mezért. A másik dolog meg az, hogy nem nagyon jössz ki 4ezer alatt, ha rendelsz egy ilyet valamelyik távolkeleti eladótól, ha csak nem veszel belőlle vagy ötöt. A másik meg már nem egy mai darab már ami a korát illeti és egy régi mezért nem szoktak sokat adni, kivéve, ha 10-20 éves vagy elég ritka darab.

Ja meg még annyi hogy a megastore-bol rendelsz akkor 7 font a posta. Szoval örülök, hogy reklámozod őket, de szerintem nem szorulnak rá. Látom nem véletlenül van kitéve zsozé képe :lol:
akkor pár szó...7 font a postaköltség...ha többen vagytok máris kevesebb...és igen, figyelni kell az akciókat és akkor kapsz normális méretben....amúgy ebayen legalább eredetit lehet találni...ja...és inkább fizetek többet az eredetiért, mint egy hamisítványért....ennyit szerintem megér a klub...

Nyílván megér ennyit a klub, azért akarom eladni mind a kettőt hogy vegyek egy újat. A postáról meg annyit hogy, ha sokan összálltok akkor 10 rigáért meg veszel egy egész csaparvalót és abba nyomhatod kinn a páján és nem fáj a szíved érte annyira ha szétmegy a másik meg az hogy nem biztos hogy mindenkinek van 15 ezre egy mezre most persze nem róllam van szó de sokan vannak ilyenek.... Az ebay-ról meg annyit hogy az össze amerikai meg olasz aki az adidas mezt árulja ugyan azt vesztegeti amit én is csak azzal a különbséggel hogy ők 20-40 euróért. Szal még ki kell várni hogy az angolok rákapjanak az újra és leselejtezzék a ruhatárat.
Nem vagyok se ellened se a megastore ellen mert lehet hogy a végén onnan veszem meg az újjat nem tudom.
Amúgy rendeltél már onnan valamit?

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Szurkolói ereklyék

#1326 Hozzászólás Szerző: findex »

szpecnaz írta:
ilcalmo írta:Nem tudom most melyikre gondoltál 10 fontért csak egy a probléma megastore-ból rendelt dolgokkal, hogy nem hiszem hogy normél mértű volt s vagy xl vagyxxxxxxl általában az ilyenek szoktak akciósak lenni. Egyébként meg azért kerül mindkettő kb ugyanannyiba, mert sajnos kishazánkban nem sokan hajlandóak jelentősebb mennyiségű pénzt kifizetni egy mezért. A másik dolog meg az, hogy nem nagyon jössz ki 4ezer alatt, ha rendelsz egy ilyet valamelyik távolkeleti eladótól, ha csak nem veszel belőlle vagy ötöt. A másik meg már nem egy mai darab már ami a korát illeti és egy régi mezért nem szoktak sokat adni, kivéve, ha 10-20 éves vagy elég ritka darab.

Ja meg még annyi hogy a megastore-bol rendelsz akkor 7 font a posta. Szoval örülök, hogy reklámozod őket, de szerintem nem szorulnak rá. Látom nem véletlenül van kitéve zsozé képe :lol:
akkor pár szó...7 font a postaköltség...ha többen vagytok máris kevesebb...és igen, figyelni kell az akciókat és akkor kapsz normális méretben....amúgy ebayen legalább eredetit lehet találni...ja...és inkább fizetek többet az eredetiért, mint egy hamisítványért....ennyit szerintem megér a klub...
nálad a pont Geri... :!:
Carefree, wherever we may be

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#1327 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ilcalmo írta:Nem tudom most melyikre gondoltál 10 fontért csak egy a probléma megastore-ból rendelt dolgokkal, hogy nem hiszem hogy normél mértű volt s vagy xl vagyxxxxxxl általában az ilyenek szoktak akciósak lenni. Egyébként meg azért kerül mindkettő kb ugyanannyiba, mert sajnos kishazánkban nem sokan hajlandóak jelentősebb mennyiségű pénzt kifizetni egy mezért. A másik dolog meg az, hogy nem nagyon jössz ki 4ezer alatt, ha rendelsz egy ilyet valamelyik távolkeleti eladótól, ha csak nem veszel belőlle vagy ötöt. A másik meg már nem egy mai darab már ami a korát illeti és egy régi mezért nem szoktak sokat adni, kivéve, ha 10-20 éves vagy elég ritka darab.

Ja meg még annyi hogy a megastore-bol rendelsz akkor 7 font a posta. Szoval örülök, hogy reklámozod őket, de szerintem nem szorulnak rá. Látom nem véletlenül van kitéve zsozé képe :lol:
akkor pár szó...7 font a postaköltség...ha többen vagytok máris kevesebb...és igen, figyelni kell az akciókat és akkor kapsz normális méretben....amúgy ebayen legalább eredetit lehet találni...ja...és inkább fizetek többet az eredetiért, mint egy hamisítványért....ennyit szerintem megér a klub...

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szurkolói ereklyék

#1328 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

Nem tudom most melyikre gondoltál 10 fontért csak egy a probléma megastore-ból rendelt dolgokkal, hogy nem hiszem hogy normél mértű volt s vagy xl vagyxxxxxxl általában az ilyenek szoktak akciósak lenni. Egyébként meg azért kerül mindkettő kb ugyanannyiba, mert sajnos kishazánkban nem sokan hajlandóak jelentősebb mennyiségű pénzt kifizetni egy mezért. A másik dolog meg az, hogy nem nagyon jössz ki 4ezer alatt, ha rendelsz egy ilyet valamelyik távolkeleti eladótól, ha csak nem veszel belőlle vagy ötöt. A másik meg már nem egy mai darab már ami a korát illeti és egy régi mezért nem szoktak sokat adni, kivéve, ha 10-20 éves vagy elég ritka darab.

Ja meg még annyi hogy a megastore-bol rendelsz akkor 7 font a posta. Szoval örülök, hogy reklámozod őket, de szerintem nem szorulnak rá. Látom nem véletlenül van kitéve zsozé képe :lol:

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Szurkolói ereklyék

#1329 Hozzászólás Szerző: findex »

ilcalmo írta:Hi,
A másik a tavalyi hazai mez adidas és M-es méretű ennél meg kell jegyeznem, hogy belül nincs benne az adidas cimke az oldalában, de ezt leszámítva teljesen olyan mint az eredeti, na jó azért az anyagában azért érzékelhető a különbség, de az eredetit nem is 4400ft-ért osztogatják.
http://www.vatera.hu/chelsea_mez_adidas ... 10518.html
Azért az elég huzos h egy jo minőségű hamisitvány drágább mint az eredeti... :lol: Megastore-ban kb 3 hete 10 font volt ez a mez...csak már elfogyott és levették a listárol :wink:
Carefree, wherever we may be

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szurkolói ereklyék

#1330 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

Hi,
Van két eladó chelsea mezem, mindkettő fent van a vaterán.
Az egyik eredeti umbro, használt, de teljesen jó állapotban L-es méretű galléros 2001-2003 idényekből.
Az utóbbi idők legjobb chelsea meze, legalább is szerintem, az új eléggé hajaz rá és gondoltam veszek inkább egy újat.http://www.vatera.hu/chelsea_umbro_ered ... 63072.html
A másik a tavalyi hazai mez adidas és M-es méretű ennél meg kell jegyeznem, hogy belül nincs benne az adidas cimke az oldalában, de ezt leszámítva teljesen olyan mint az eredeti, na jó azért az anyagában azért érzékelhető a különbség, de az eredetit nem is 4400ft-ért osztogatják.
http://www.vatera.hu/chelsea_mez_adidas ... 10518.html

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#1331 Hozzászólás Szerző: kdako »

kdako írta:Van egy eladó angol válogatott mezem, Terry 5-ös számmal, felirattal. A 2006-os vb-n használt. Fehér. L-es méret. Hibátlan állapotban. Ára: 4000 ft, érdeklődni priviben lehet.
Tárgytalan!
GO BLUES!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#1332 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ZenZo írta:Nem csak madártávlatból. Elég pl. a 06/07-es Werder mezre gondolni, ami hm, mondjuk úgy, testhezsímuló. Állítólag azért, mert így nehezebb a "mezhúzás" mestersége az ellenfél részére...
Valóban így van, akár fél méterre kinyúlik egy ilyen mez, azaz fél méter pluszt ad a viselőjének visszahúzáskor is, nem beszélve arról hogy a bíró is jobban észreveheti a mezhúzást, és nehezebb is megfognia az ellenfélnek :)
Utcára nem vennék fel ilyen mezt, de focizni nagyon jó benne, és kirándulásra is felvettem már, mert kellemes viselet ;)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Szurkolói ereklyék

#1333 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Chelseafan írta:
ZenZo írta:Nem csak madártávlatból. Elég pl. a 06/07-es Werder mezre gondolni, ami hm, mondjuk úgy, testhezsímuló. Állítólag azért, mert így nehezebb a "mezhúzás" mestersége az ellenfél részére...
A Kappa meg a Diadora szokott olyan mezeket csinálni. :D
meg most a nikecell a válogatott mezeket
Reach out touch blue (faith)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Szurkolói ereklyék

#1334 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ZenZo írta:Nem csak madártávlatból. Elég pl. a 06/07-es Werder mezre gondolni, ami hm, mondjuk úgy, testhezsímuló. Állítólag azért, mert így nehezebb a "mezhúzás" mestersége az ellenfél részére...
A Kappa meg a Diadora szokott olyan mezeket csinálni. Sztem annyira nem rosszak, bár egy testesebb drukkeren... :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Szurkolói ereklyék

#1335 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem csak madártávlatból. Elég pl. a 06/07-es Werder mezre gondolni, ami hm, mondjuk úgy, testhezsímuló. Állítólag azért, mert így nehezebb a "mezhúzás" mestersége az ellenfél részére...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Szurkolói ereklyék

#1336 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

szpecnaz írta:
Ricsi93 írta:
DjNeo92 írta:Ma játszottam az új mezbe először és mondhatni szerencsét hozott, mert végigvertük az évfolyamot! :lol:
Viszont a térdem szétment! :roll: :cry:
és mond, milyen a mez? nem feszűl, kényelmes?
nem feszül?:)...figyu...ez mez...nem öltöny:D
:) csakmert vannak mezek melyek madártávlatból úgy néznek ki, mintha izompolók lennének
Reach out touch blue (faith)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#1337 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ricsi93 írta:
DjNeo92 írta:Ma játszottam az új mezbe először és mondhatni szerencsét hozott, mert végigvertük az évfolyamot! :lol:
Viszont a térdem szétment! :roll: :cry:
és mond, milyen a mez? nem feszűl, kényelmes?
nem feszül?:)...figyu...ez mez...nem öltöny:D

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói ereklyék

#1338 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Ricsi93 írta:
DjNeo92 írta:Ma játszottam az új mezbe először és mondhatni szerencsét hozott, mert végigvertük az évfolyamot! :lol:
Viszont a térdem szétment! :roll: :cry:
és mond, milyen a mez? nem feszűl, kényelmes?
Nagyon kényelmes és nagyon jó anyagból van! :)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Szurkolói ereklyék

#1339 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

DjNeo92 írta:Ma játszottam az új mezbe először és mondhatni szerencsét hozott, mert végigvertük az évfolyamot! :lol:
Viszont a térdem szétment! :roll: :cry:
és mond, milyen a mez? nem feszűl, kényelmes?
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói ereklyék

#1340 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ParanoidAndroid írta:Wisey,Neked címzem a hsz-om ,mert Veled beszéltem a mezrendelésrol.ma telik le a 10. nap (munkanap) hogy kihozzák megastoreból a mezem amit megrendeltem 29-én. de nem ugy tunik mintha itt lenne.
szted mit tudok csinálni?
Hát, még azért várj pár napot, mielőtt reklamálni kezdesz, de lehet hogy hamarosan érdemes lenne a postánál érdeklődni.

Válasz küldése