Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

Negyeddöntőig
5
4%
Elődöntőig
44
36%
Döntőig
11
9%
Megnyerjük!
61
50%
 
Szavazatok száma: 121

Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#21 Hozzászólás Szerző: Spring »

rafanadal írta:Egy profi sportoló nem úgy áll hozzá, hogy "na most majd bosszút állunk". Ezt csak mi szurkolók hisszük akik még nem voltak ilyen helyzetben. Nekik el kell felejteniük az ilyeneket és mindig a soron következő dologra koncentrálniuk. Ha sor kerül a Barca elleni elődöntőre akkor sem az lesz a fejükben, hogy na most 2009 miatt jöhet a bosszú, sokkal inkább a jelenlegi helyzettel fognak törődni, az idei szezont, jelenlegi formát értékelni és felmérni, ebből a szezonból fognak motivációt meríteni stb.
Ha di Matteo levetíti nekik az elődöntőt ahol 6 tizenegyest nem adtak meg és egy utolsó perces góllal jutottak tovább ezek a szarházik, akkor szerinted a fiúkban nem lesz semmi keserűség és ki fognak menni a pályára semmi düh nélkül? Oltári nagy hülyeség. Ilyen meccset nem fog elfelejteni senki se, aki főszereplő volt akkoriban. Drogba szerinted nem 8 lábbal és 3 fejjel fog kimenni a pályára és 2-szer annyit futni, mint a Napoli ellen itthon? Remélem ha nem jutunk tovább akkor se marad egyben Messi meg semelyik.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#22 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

koni0725 írta:
marknagy írta:Nem akarok okoskodni, de a Milan tényleg 0-0-át akart játszani a Barca ellen :D , ami be is jött. Figyeltem karácsonyfa alakzatban voltak a meccs alatt (4-3-2-1), főleg akkor látszott ez amikor a Barca passzolt a Milan 16-osa előtt.

Véleményem szerint nekünk is ezt a taktikát kéne játszanunk a Barca ellen.
Botorság lenne kiállni a barca ellen olyan taktikával, amit legutóbb Carlo alatt használtunk.
A Barca' ellen egy jó formába levõ Iva-Luíz-Terry-Ash hátvédsor kell. Ha a Barca a mi térfelünkön van, akkor Lampard, Essien és Ramires még hátrajön. Torres + Mata elõl nem engedi passzolni õket.
A Milan-nak is volt vagy 4-5 helyzete kontrából, de a játékosok mind kisodródtak. Szerintem Mata bevart volna vagy 2õt.
-=Kék vér=-

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#23 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

marknagy írta:Nem akarok okoskodni, de a Milan tényleg 0-0-át akart játszani a Barca ellen :D , ami be is jött. Figyeltem karácsonyfa alakzatban voltak a meccs alatt (4-3-2-1), főleg akkor látszott ez amikor a Barca passzolt a Milan 16-osa előtt.

Véleményem szerint nekünk is ezt a taktikát kéne játszanunk a Barca ellen.
Botorság lenne kiállni a barca ellen olyan taktikával, amit legutóbb Carlo alatt használtunk.
211! NEW RECORD!

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#24 Hozzászólás Szerző: White »

Miért beszéltek itt a Barcelonáról mikor még misem vertuk meg a Benfica-t, a Barcelona meg még pláne nincs ott a 4 kozott.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#25 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Nem akarok okoskodni, de a Milan tényleg 0-0-át akart játszani a Barca ellen :D , ami be is jött. Figyeltem karácsonyfa alakzatban voltak a meccs alatt (4-3-2-1), főleg akkor látszott ez amikor a Barca passzolt a Milan 16-osa előtt.

Véleményem szerint nekünk is ezt a taktikát kéne játszanunk a Barca ellen.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#26 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:
laczze írta:
Gondoltam, hogy leszarod te gigász sportoló, matematikus öntelt maki!

Barca jelenleg jobb csapat igen 1 meccsen ha elvernek minket is ott a 2. a meglepetés ereje se biztos hogy bevállik, de ismerve a csapatott kevés esély van mind2 meccsen kikapni! Ezért lehet több sanszunk oda-vissza vágós meccsen én ebbe biztos vagyok hogy így is van! Napoli ellen 1 meccsen kiszoptunk de mivel 2 meccs ezért 2. meccsen nyertünk legyen így Barcelona ellen is!
Tökéletes ez a Napoli példa csak egy Barca-Chelsea párharcban mi lennénk az a bizonyos Napoli, aki egy meccsen jó volt, de végül úgyis kijön a különbség a jobb csapat javára. Ha az egyik meccsen meglepjük őket ott a lehetőség a másikon javítani nekik. Viszont ha csak egy meccs van, akkor meglepjük őket és vége, nincs amikor kijavítsák ezt.

(Úgy élvezem amikor érvek helyett személyeskedik valaki. :D :D :D )
Hát igen vehetjük úgy is ahogy te szemléltetted :D viszont nem tudsz arról meggyőni, hogy 1 meccsen nagyobb esélyünk lenne azért nem akkora batár nagy különbség van köztünk.... mert biztos összekapnánk magunkat! Szal ha idegenben nem is, de otthon verhetőek mint 2009 ben! akkor is az első meccsen dőlt el nem ?
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#27 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta:
Gondoltam, hogy leszarod te gigász sportoló, matematikus öntelt maki!

Barca jelenleg jobb csapat igen 1 meccsen ha elvernek minket is ott a 2. a meglepetés ereje se biztos hogy bevállik, de ismerve a csapatott kevés esély van mind2 meccsen kikapni! Ezért lehet több sanszunk oda-vissza vágós meccsen én ebbe biztos vagyok hogy így is van! Napoli ellen 1 meccsen kiszoptunk de mivel 2 meccs ezért 2. meccsen nyertünk legyen így Barcelona ellen is!
Tökéletes ez a Napoli példa csak egy Barca-Chelsea párharcban mi lennénk az a bizonyos Napoli, aki egy meccsen jó volt, de végül úgyis kijön a különbség a jobb csapat javára. Ha az egyik meccsen meglepjük őket ott a lehetőség a másikon javítani nekik. Viszont ha csak egy meccs van, akkor meglepjük őket és vége, nincs amikor kijavítsák ezt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#28 Hozzászólás Szerző: marknagy »

laczze írta:Barca jelenleg jobb csapat igen 1 meccsen ha elvernek minket is ott a 2. a meglepetés ereje se biztos hogy bevállik, de ismerve a csapatott kevés esély van mind2 meccsen kikapni! Ezért lehet több sanszunk oda-vissza vágós meccsen én ebbe biztos vagyok hogy így is van! Napoli ellen 1 meccsen kiszoptunk de mivel 2 meccs ezért 2. meccsen nyertünk legyen így Barcelona ellen is!
Igen, akkor jött ki a keretek és a bajnokság közti különbség. Plusz mi edzőt váltottunk és a motiváltság Di Matteoval megnőtt.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#29 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:
laczze írta: Ajj rafanadal, régen még szimpatikus voltál itt a fórumon de annyira okoskodó lettél és mindenbe bele ütöd az orrodat, hogy elviselhetetlen lettél már ne is haragudj meg! Nem úgy állt fel nyilván nem 0-0 akart játszani otthon így sikerült jobb volt a Barcelona éppen ezért tudja megfogni a 2. meccsen! de majd megkeresem az értelmező kéziszótárba te pro!
Leszarom, hogy mit gondolnak az emberek rólam. Én mindig önmagamat adom és ez egyeseknek bejön, egyeseknek meg nem, ez van.

A témához visszatérve. Tény, hogy a Barca JELENLEG jobb csapat, mint mi? IGEN! Két különböző meccsen jobban kijön két csapat közti különbség? IGEN! Egy meccset könnyebb meglepetést okozni? IGEN! Következtetés: mivel mi vagyunk a gyengébb csapat, ezért mi vagyunk a meglepetésre törekvőek, akiknek az egy meccses variáció a kedvező.
Gondoltam, hogy leszarod te gigász sportoló, matematikus öntelt maki!

Barca jelenleg jobb csapat igen 1 meccsen ha elvernek minket is ott a 2. a meglepetés ereje se biztos hogy bevállik, de ismerve a csapatott kevés esély van mind2 meccsen kikapni! Ezért lehet több sanszunk oda-vissza vágós meccsen én ebbe biztos vagyok hogy így is van! Napoli ellen 1 meccsen kiszoptunk de mivel 2 meccs ezért 2. meccsen nyertünk legyen így Barcelona ellen is!
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#30 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mikel12 írta: nem spórtoltam mint te, és nem is vagyok olyan jó matekból, de nem hiszem el hogy nincs olyan bennük hogy most itt a lehetőség szétbasszuk a szájukat 2009 miatt..
Egy profi sportoló nem úgy áll hozzá, hogy "na most majd bosszút állunk". Ezt csak mi szurkolók hisszük akik még nem voltak ilyen helyzetben. Nekik el kell felejteniük az ilyeneket és mindig a soron következő dologra koncentrálniuk. Ha sor kerül a Barca elleni elődöntőre akkor sem az lesz a fejükben, hogy na most 2009 miatt jöhet a bosszú, sokkal inkább a jelenlegi helyzettel fognak törődni, az idei szezont, jelenlegi formát értékelni és felmérni, ebből a szezonból fognak motivációt meríteni stb.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#31 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

rafanadal írta:
laczze írta:
tru23 írta:Sajnos én sem tudom elképzelni, hogy egy oda-vissza vágón lelépnénk a Barcát.
pedig pont egy oda-vissza vágón tudnánk megcsinálni! Egy meccsen nem vagyunk esélyesek ellenük eu tény... De viszont 2 okos meccsel (jah ha Iva-Cahill-Terry-A.cole (mert szerintem ez a legjobb) jó napot fognak ki simán bekkelhetünk idegenben)
otthon meg jobbak lehetünk!
Valaki lőjön le! Te gondolkozol is? 2 meccsen sokkal inkább kijönnek a különbségek és ezek jelenleg a Barca mellett szólnak. Egy meccsen meg találunk egy gólt és kibekkeljük s meg is van a győzelem. Egy meccsen sokkal könnyebb meglepetést okozni.

mikel: te sportoltál valaha? Szerinted 3 év után ezekben a játékosokban az van benne, hogy bosszút kell állni? Egy valamire való sportoló időben túlteszi magát az ilyeneken és minden soron következőt új párharcként fog fel.
nem sportoltam mint te, és nem is vagyok olyan jó matekból, de nem hiszem el hogy nincs olyan bennük hogy most itt a lehetőség szétbasszuk a szájukat 2009 miatt..
Ohh Chelsea we love you..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#32 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta: Ajj rafanadal, régen még szimpatikus voltál itt a fórumon de annyira okoskodó lettél és mindenbe bele ütöd az orrodat, hogy elviselhetetlen lettél már ne is haragudj meg! Nem úgy állt fel nyilván nem 0-0 akart játszani otthon így sikerült jobb volt a Barcelona éppen ezért tudja megfogni a 2. meccsen! de majd megkeresem az értelmező kéziszótárba te pro!
Leszarom, hogy mit gondolnak az emberek rólam. Én mindig önmagamat adom és ez egyeseknek bejön, egyeseknek meg nem, ez van.

A témához visszatérve. Tény, hogy a Barca JELENLEG jobb csapat, mint mi? IGEN! Két különböző meccsen jobban kijön két csapat közti különbség? IGEN! Egy meccsen könnyebb meglepetést okozni? IGEN! Következtetés: mivel mi vagyunk a gyengébb csapat, ezért mi vagyunk a meglepetésre törekvőek, akiknek az egy meccses variáció a kedvező.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#33 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:
laczze írta:Mért a milan 1 meccsen megfogta ? nem! 0-0 ez nekik még mindig jobb idegenben meg találnak 1 gól akkor máris ők az esélyesek nem értem mivel lenne jobb 1 meccsen.. de te biztos tudod!
Nagyot tévedsz, mivel a Milan sem úgy állt fel, hogy 1 meccsről van szó. Tehát a két dolgot nem lehet összehasonlítani. GONDOLKOZZ (ha nem ismered a szó jelentését keresd meg az értelmező szótárban) mielőtt beszélnél.
Ajj rafanadal, régen még szimpatikus voltál itt a fórumon de annyira okoskodó lettél és mindenbe bele ütöd az orrodat, hogy elviselhetetlen lettél már ne is haragudj meg! Nem úgy állt fel nyilván nem 0-0 akart játszani otthon így sikerült jobb volt a Barcelona éppen ezért tudja megfogni a 2. meccsen! de majd megkeresem az értelmező kéziszótárba te pro!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#34 Hozzászólás Szerző: Chester »

én még mindig azon vagyok, hogy a barca ellen több esélyünk lenne a továbbjutásra, mint a milan ellen. megindokolni nem tudom, ez egy szimpla megérzés. nem olyan félelmetesek ezek a katalán majmok se....

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#35 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta:Mért a milan 1 meccsen megfogta ? nem! 0-0 ez nekik még mindig jobb idegenben meg találnak 1 gól akkor máris ők az esélyesek nem értem mivel lenne jobb 1 meccsen.. de te biztos tudod!
Nagyot tévedsz, mivel a Milan sem úgy állt fel, hogy 1 meccsről van szó. Tehát a két dolgot nem lehet összehasonlítani. GONDOLKOZZ (ha nem ismered a szó jelentését keresd meg az értelmező szótárban) mielőtt beszélnél.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rafanadal 2012. március 30., péntek 21:33-kor.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#36 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mért a milan 1 meccsen megfogta ? nem! 0-0 ez nekik még mindig jobb idegenben meg találnak 1 gól akkor máris ők az esélyesek nem értem mivel lenne jobb 1 meccsen.. de te biztos tudod!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#37 Hozzászólás Szerző: marknagy »

laczze írta:
tru23 írta:Sajnos én sem tudom elképzelni, hogy egy oda-vissza vágón lelépnénk a Barcát.
pedig pont egy oda-vissza vágón tudnánk megcsinálni! Egy meccsen nem vagyunk esélyesek ellenük eu tény... De viszont 2 okos meccsel (jah ha Iva-Cahill-Terry-A.cole (mert szerintem ez a legjobb) jó napot fognak ki simán bekkelhetünk idegenben)
otthon meg jobbak lehetünk!
Ez pont fordítva van. A Barcát egy meccsen meg lehet lepni, de két meccsen ki jön a tudásbeli különbség a Barca javára.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#38 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta:
tru23 írta:Sajnos én sem tudom elképzelni, hogy egy oda-vissza vágón lelépnénk a Barcát.
pedig pont egy oda-vissza vágón tudnánk megcsinálni! Egy meccsen nem vagyunk esélyesek ellenük eu tény... De viszont 2 okos meccsel (jah ha Iva-Cahill-Terry-A.cole (mert szerintem ez a legjobb) jó napot fognak ki simán bekkelhetünk idegenben)
otthon meg jobbak lehetünk!
Valaki lőjön le! Te gondolkozol is? 2 meccsen sokkal inkább kijönnek a különbségek és ezek jelenleg a Barca mellett szólnak. Egy meccsen meg találunk egy gólt és kibekkeljük s meg is van a győzelem. Egy meccsen sokkal könnyebb meglepetést okozni.

mikel: te sportoltál valaha? Szerinted 3 év után ezekben a játékosokban az van benne, hogy bosszút kell állni? Egy valamire való sportoló időben túlteszi magát az ilyeneken és minden soron következőt új párharcként fog fel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rafanadal 2012. március 30., péntek 21:28-kor.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#39 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Én még mindig azt mondom hogy bármi megtörténhet és az biztos hogy a Barca ellen továbblépnénk..2009 után olyan erőt adna ez a meccs hogy Drogba ugy szopatná Piqué-t hogy az nem igaz..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Véleményed szerint meddig jutunk a Bajnokok Ligájában?

#40 Hozzászólás Szerző: laczze »

tru23 írta:Sajnos én sem tudom elképzelni, hogy egy oda-vissza vágón lelépnénk a Barcát.
pedig pont egy oda-vissza vágón tudnánk megcsinálni! Egy meccsen nem vagyunk esélyesek ellenük eu tény... De viszont 2 okos meccsel (jah ha Iva-Cahill-Terry-A.cole (mert szerintem ez a legjobb) jó napot fognak ki simán bekkelhetünk idegenben)
otthon meg jobbak lehetünk!
Drogba,Lampard,Terry <3

Lezárt