Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#61 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

s-h-i-n-e.com írta:...ha a Chelsea-ből meg kellene neveznem 5 játékost, hogy kik a kedvenceim, jó nagy bajban lennék,...de ha csak egyet kellene megnevezni, akkor az nem kérdés...
...Zola csak egy van/volt... :wink:

A "linkelt" meccs nálam még mindig top5..., pedig történt azóta 1Smás... :)

Hol van ilyenkor a "Like" gomb?? :)
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#62 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...ha a Chelsea-ből meg kellene neveznem 5 játékost, hogy kik a kedvenceim, jó nagy bajban lennék,...de ha csak egyet kellene megnevezni, akkor az nem kérdés...
...Zola csak egy van/volt... :wink:

A "linkelt" meccs nálam még mindig top5..., pedig történt azóta 1Smás... :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#63 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:2003as zárómeccs legszebb pillanata az volt, amikor zola bohócot csinált a teljes pool védelemből :)

http://www.youtube.com/watch?v=fdpzd3tDyWE
Mindmáig tartom, bármennyire is sikeres ez a csapat, akkora varázsló, mint Zola továbbra sincs a keretben. We miss you...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#64 Hozzászólás Szerző: Zsoca »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#65 Hozzászólás Szerző: undertow »

2003as zárómeccs legszebb pillanata az volt, amikor zola bohócot csinált a teljes pool védelemből :)

http://www.youtube.com/watch?v=fdpzd3tDyWE

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#66 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:...a fene se' gondolná, hogy íly csúnya gondolatok feszülnek benned... :D
Lehet, hogy az a baj velem, hogy a labdarúgás nevű sportban /szinte/ csak az izgat, hogy ki mit művel(t) a pályán... :lol:
/ha már itt tartunk, akkor pl. a "mez- & címer csókolgatást" is csak egy L-JAZZ-E.T. színjátéknak tartom. Már akkor is röhejes, amikor az adott játékos még kékben feszít. Minden éppppeszű tudja, hogy /szinte/ senki sem innen megy nyugdíjba. Azzal viszont egyetértek, hogy nem mindegy, hogy ki hogyan távozik, de a dolgok hátterébe, innen a kisszobából nem látunk bele..., így a magam részéről inkább a játékra koncentrálok... :wink:
a 01/02es ligakupa rémlik? spuds-chelsea 5-1, és júdáspoyet úgy érezte oda kell rohannia a vendégszektor elé a spuds címert csókolgatni. igen, jól megmutatta ezzel az őt elküldő klubvezetőknek... biztos nekik fájt, hogy az őt amúgy korábban imádó drukkerekbe törölte a lábát. szar, szemét, szaralak, erre nincs se magyarázat, se bocsánat.
Tudtam, hogy ez jön. :) /egyébként azt a meccset nem láttam...
Abban talán megegyezhetünk , hogy a legtöbb "focista" nem a "top-agyáról" híres. (a sérelmét nem a legmegfelelőbb módon ellensúlyozta) :)
Ezzel együtt sem sok sikerélménye van/volt ellenünk a 3point-os bandának. Túlzás nélkül állítható, hogy sz@rrá vertük őket jópárszor abban a szezonban.../ez már megint más kérdés/

Arra az időszakra vezethető vissza a Liverpool elleni ellenszenvem. /két alkalommal is az utol-show percben kaptunk ki az Anfield-en... :twisted:
Ami viszont óriási élmény volt, az a 2002/2003-as szezon zárómeccse - szintén a Pool ellen - , amely arról döntött, hogy a Chelsea vagy a Pool ér oda a BL selejtezőt érő helyre. 0-1-ről fordított a csapat, és az Isteni Sztivit még ki is állították a végén... 8)
Ezután jött a "nagybevásárlás korszak", amely igen jól esett a lelkivilágomnak. A korábbi Chelsea-ben a középpályát éreztem (top-csapatokhoz képest) gyengének. Össze sem lehetett hasonlítani, akkora volt hirtelen a színvonalbeli előrelépés...
Ma már ez is csak nosztalgia... :D /a lényeg: nálam Poyet hiába nyalogatta a címert, akkor sem ő lesz, hanem a Pool a fő "ellenség"... :lol:
Kicsit eltávolodtam a kiindulóponttól, de jól esett ez a kis retro... :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#67 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:...a fene se' gondolná, hogy íly csúnya gondolatok feszülnek benned... :D
Lehet, hogy az a baj velem, hogy a labdarúgás nevű sportban /szinte/ csak az izgat, hogy ki mit művel(t) a pályán... :lol:
/ha már itt tartunk, akkor pl. a "mez- & címer csókolgatást" is csak egy L-JAZZ-E.T. színjátéknak tartom. Már akkor is röhejes, amikor az adott játékos még kékben feszít. Minden éppppeszű tudja, hogy /szinte/ senki sem innen megy nyugdíjba. Azzal viszont egyetértek, hogy nem mindegy, hogy ki hogyan távozik, de a dolgok hátterébe, innen a kisszobából nem látunk bele..., így a magam részéről inkább a játékra koncentrálok... :wink:
a 01/02es ligakupa rémlik? spuds-chelsea 5-1, és júdáspoyet úgy érezte oda kell rohannia a vendégszektor elé a spuds címert csókolgatni. igen, jól megmutatta ezzel az őt elküldő klubvezetőknek... biztos nekik fájt, hogy az őt amúgy korábban imádó drukkerekbe törölte a lábát. szar, szemét, szaralak, erre nincs se magyarázat, se bocsánat.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#68 Hozzászólás Szerző: Anti »

s-h-i-n-e.com írta: L-JAZZ-E.T.

hjajjjjj :lol: :lol: :lol:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#69 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:Ami szintén kiakasztó lehet: Poyet és Gallas is qrva jók voltak.../elnézést/ :D
ha köptél is utána akkor semmi gond :lol:
...a fene se' gondolná, hogy íly csúnya gondolatok feszülnek benned... :D
Lehet, hogy az a baj velem, hogy a labdarúgás nevű sportban /szinte/ csak az izgat, hogy ki mit művel(t) a pályán... :lol:
/ha már itt tartunk, akkor pl. a "mez- & címer csókolgatást" is csak egy L-JAZZ-E.T. színjátéknak tartom. Már akkor is röhejes, amikor az adott játékos még kékben feszít. Minden éppppeszű tudja, hogy /szinte/ senki sem innen megy nyugdíjba. Azzal viszont egyetértek, hogy nem mindegy, hogy ki hogyan távozik, de a dolgok hátterébe, innen a kisszobából nem látunk bele..., így a magam részéről inkább a játékra koncentrálok... :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#70 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:Ami szintén kiakasztó lehet: Poyet és Gallas is qrva jók voltak.../elnézést/ :D
ha köptél is utána akkor semmi gond :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#71 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta: pár év múlva Cech-re is ez a sors vár.)
tudjuk, hogy az idő relatív, de itt akkor is inkább a tizenpár a helyes megfogalmazás ;)

super carlot meg imádjuk. 90es évek végéről amúgyis szinte mindenkit.


egyébként:
Hamilton have signed the 19-year-old nephew of former Chelsea striker Jimmy Floyd Hasselbaink. Nigel Hasselbaink is also a centre-forward and has joined Hamilton from PSV Eindhoven.
remélem szórni fogja a gólokat :)
Én nem bánnám, ha Cech "tizenpár" évet még itt lenne, de valószínűbb, hogy olyan 5 év múlva az ifjú titánok már a fejét követelik... :wink:

Hasselbaink-et is csíptem. /ilyen névvel nagy a nyomás szegény srácon... :)
Ami szintén kiakasztó lehet: Poyet és Gallas is qrva jók voltak.../elnézést/ :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#72 Hozzászólás Szerző: undertow »

Benji írta:Persze, tudom én is,de valamiért nagyon nem csípem attól függetlenül elismerem,hogy nem volt rossz kapus régebben de most már kiöregedett,sokat padozik,gyengébben teljesít.Hilárió se egy nagy sztár,sőt!!Szerintem mondjuk nincs is normális szintű csere kapusunk ha Cech kidől akkor mi van? Berakjuk a még szinte tinédzser Turnbull-t aki képtelen a kezét kinyújta hogy ne legyen gól?!?(lásd BL Inter ellen)
ecsém, kicsit lecsúszott az ujjad a pulzusról ;) a kérdés itt nem az, hogy jelenleg ki a legjobb kapus. szubjektív lista az elmúlt idők legjobbjairól, kedvenceiről.

szövegértés emberek, olvasás és szövegértés.
a kínos pillanatok és kényelmetlen magyarázkodás elkerülése - megfizethetetlen. csak itt, csak most, pénzvisszafizetési garanciával.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#73 Hozzászólás Szerző: undertow »

Wisey írta:Sosem szoktam szubjektív listákba beleszólni, de Chris Sutton egyetlen, pocsékul sikerült szezont töltött csak a Chelsea-ben. (Forssell sem nyújtott sokat, de az már mindegy...)
sutton legalább küzdött, csak szimplán szar volt mert tipikus angol ékként nem illett a csapat játékához.

de júdás poyet? :shock:

Benji
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 15:00
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#74 Hozzászólás Szerző: Benji »

Úram Atyám!!! Nehogy már Cudicini!! akkor már inkább nem is tudom,Hilárió még ő is jobb nála...:twisted:[/quote]
te mióta vagy Chelsea szurkoló? Cech előtti időben nagyon jó kapus volt Carlo és év játékosa is volt asszem[/quote]

Pontosan!! Carlo 2002ben volt az év játékosa a csapatunkban. Cech mögött megbízható portás volt, aki segített a csapatnak mikor rá szükség volt. Igazából nem is értem miért adtunk túl rajta... Míg Hilárioról annyit, hogy emlékezzünk rá mit művelt tavaly a man. city ellen hazai pályán... :?
Link: http://en.wikipedia.org/wiki/Chelsea_FC ... .932010.29" onclick="window.open(this.href);return false;[/quote]
Persze, tudom én is,de valamiért nagyon nem csípem attól függetlenül elismerem,hogy nem volt rossz kapus régebben de most már kiöregedett,sokat padozik,gyengébben teljesít.Hilárió se egy nagy sztár,sőt!!Szerintem mondjuk nincs is normális szintű csere kapusunk ha Cech kidől akkor mi van? Berakjuk a még szinte tinédzser Turnbull-t aki képtelen a kezét kinyújta hogy ne legyen gól?!?(lásd BL Inter ellen)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#75 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta: pár év múlva Cech-re is ez a sors vár.)
tudjuk, hogy az idő relatív, de itt akkor is inkább a tizenpár a helyes megfogalmazás ;)

super carlot meg imádjuk. 90es évek végéről amúgyis szinte mindenkit.


egyébként:
Hamilton have signed the 19-year-old nephew of former Chelsea striker Jimmy Floyd Hasselbaink. Nigel Hasselbaink is also a centre-forward and has joined Hamilton from PSV Eindhoven.
remélem szórni fogja a gólokat :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#76 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Zsoca írta:
s-h-i-n-e.com írta:Tudom, hogy hatalmas szégyennek minősül, de "abban az időben" nekem is Cudicini, Desailly és Zola voltak a kedvenceim...
Szégyelld magad. Reggelenként hogy megy így a tükörbe nézés? :)
Még mindig imádom a tükröt... :wink: :lol:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#77 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

s-h-i-n-e.com írta:Tudom, hogy hatalmas szégyennek minősül, de "abban az időben" nekem is Cudicini, Desailly és Zola voltak a kedvenceim...
Szégyelld magad. Reggelenként hogy megy így a tükörbe nézés? :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#78 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Tudom, hogy hatalmas szégyennek minősül, de "abban az időben" nekem is Cudicini, Desailly és Zola voltak a kedvenceim...

Nem véletlenül volt anno a "lehurrogott arc" az év Chelsea játékosa. (Az más kérdés, hogy Cech érkezésével háttérbe szorult, és a meccshiánynak köszönhetően már soha nem volt/lesz olyan, mint régen - pár év múlva Cech-re is ez a sors vár.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2010. augusztus 23., hétfő 20:53-kor.

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#79 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

misakd írta:
Benji írta:
Ferenc1986 írta:A mostaniak közül:
cech-terry-essien-lampard-drogba

Régebbiek Közül:cudicini-desailly-makelele-wise-zola
Úram Atyám!!! Nehogy már Cudicini!! akkor már inkább nem is tudom,Hilárió még ő is jobb nála...:twisted:
te mióta vagy Chelsea szurkoló? Cech előtti időben nagyon jó kapus volt Carlo és év játékosa is volt asszem
Pontosan!! Carlo 2002ben volt az év játékosa a csapatunkban. Cech mögött megbízható portás volt, aki segített a csapatnak mikor rá szükség volt. Igazából nem is értem miért adtunk túl rajta... Míg Hilárioról annyit, hogy emlékezzünk rá mit művelt tavaly a man. city ellen hazai pályán... :?
Link: http://en.wikipedia.org/wiki/Chelsea_FC ... .932010.29" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kik az elmúlt évtized legjobbjai?

#80 Hozzászólás Szerző: misakd »

Benji írta:
Ferenc1986 írta:A mostaniak közül:
cech-terry-essien-lampard-drogba

Régebbiek Közül:cudicini-desailly-makelele-wise-zola
Úram Atyám!!! Nehogy már Cudicini!! akkor már inkább nem is tudom,Hilárió még ő is jobb nála...:twisted:
te mióta vagy Chelsea szurkoló? Cech előtti időben nagyon jó kapus volt Carlo és év játékosa is volt asszem

Válasz küldése