A hozzászólások színvonala

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.
Lezárt

Zavar-e, ha egy hozzászólás olvashatatlan, helyesírási, illetve egyéb szempontok miatt?

A szavazás 2009. augusztus 22., szombat 18:12-kor befejeződött.

Nem zavar, ugyanis nem olvasom el.
1
2%
Zavar, és támogatom ezen hozzászólások törlését, módosítását
31
49%
Zavar, ha valaki figyelmeztetések ellenére is ezt teszi.
14
22%
Nem zavar, szeretem ezeket is elolvasni.
6
10%
Zavar, de ez egy fórum, ahol mindenki azt ír amit akar.
11
17%
 
Szavazatok száma: 63

Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: A hozzászólások színvonala

#1 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

akos99 írta:nem zavar mertnem érdekel :mrgreen: :| :roll: 8) :lol:
Stílusos indulás. :D

akos99
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010. április 15., csütörtök 15:51
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: A hozzászólások színvonala

#2 Hozzászólás Szerző: akos99 »

nem zavar mertnem érdekel :mrgreen: :| :roll: 8) :lol:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: A hozzászólások színvonala

#3 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

hogy nektek mire van idotok?????

Ricsi1997119
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. november 25., szerda 18:11
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: A hozzászólások színvonala

#4 Hozzászólás Szerző: Ricsi1997119 »

Tisztára jó az átlag

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: A hozzászólások színvonala

#5 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

KJoci1992 írta:
Megyó írta:őő, ezen nincs nagyon mit szavazni. Én elvetetem a moderátori rangom, ha nem viselkedhetek aszerint. A moderátor azt csinálja, amit kdako, Zenzo és én. Rendbe tartja a fórumot és több joga van, mint egy "egyszerű" felhasználónak, de több kötelezettsége is... Ha most helyettünk keresne a fórum 3 másik moderátort, akkor a módosított és törölt hozzászólások száma 95% ban megegyezne.
Remélem érti mindenki mire célzok. Ha valami nem jó helyen van, vagy nem jó formában, akkor azt tárgyilagosan kell nézni. És eleve olyan ember nem lesz moderátor, aki erre nem képes...
És olyan, hogy mindenki azt ír, amit akar, sehol nincs az életben :D max otthon egy üres lapra a szobában...

Itt Chelsearől mindenki azt ír, amit akar, a megfelelő topicba. És az általános beszélgetésnek, a hobbiknak, a különböző érdeklődési köröknek is meg van a megfelelő témája.


Úgyhogy szavazgatni lehet, de értelmetlen.
hát igen! ha azt nézzük ez teljesen igaz.De lehet hogy csak rafnadal azért ír ennyi hsz-t,hogy őt is befogadjuk !Vagyis magyarul,hogy ne szarja le senki.Mert új itt még és ahogy írta is,hogy senki se nézze le.Viszont a szabályokat mindenkinek be kellene tartania.!!!!Ez vonatkozik korozspra és rafnadalra is !
Itt szerintem senki sem nézi, hogy kinek hány hsz-e van, szóval ezzel, hogy gyűjti őket nem lesz befogadva. Viszont ha értelmesen szól hozzá a témához, akkor már inkább...

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: A hozzászólások színvonala

#6 Hozzászólás Szerző: Hege »

"Zavar, és támogatom ezen hozzászólások törlését, módosítását"
-Azthiszem ezen nincs mit magyarázni, teljesen értelmetlen, és egyben felesleges az olyanokkal foglalkozni akik csak azért járnak ide hogy hsz-eket gyüjtsenek...
We love you Chelsea^^

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: A hozzászólások színvonala

#7 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Megyó írta:őő, ezen nincs nagyon mit szavazni. Én elvetetem a moderátori rangom, ha nem viselkedhetek aszerint. A moderátor azt csinálja, amit kdako, Zenzo és én. Rendbe tartja a fórumot és több joga van, mint egy "egyszerű" felhasználónak, de több kötelezettsége is... Ha most helyettünk keresne a fórum 3 másik moderátort, akkor a módosított és törölt hozzászólások száma 95% ban megegyezne.
Remélem érti mindenki mire célzok. Ha valami nem jó helyen van, vagy nem jó formában, akkor azt tárgyilagosan kell nézni. És eleve olyan ember nem lesz moderátor, aki erre nem képes...
És olyan, hogy mindenki azt ír, amit akar, sehol nincs az életben :D max otthon egy üres lapra a szobában...

Itt Chelsearől mindenki azt ír, amit akar, a megfelelő topicba. És az általános beszélgetésnek, a hobbiknak, a különböző érdeklődési köröknek is meg van a megfelelő témája.


Úgyhogy szavazgatni lehet, de értelmetlen.
hát igen! ha azt nézzük ez teljesen igaz.De lehet hogy csak rafnadal azért ír ennyi hsz-t,hogy őt is befogadjuk !Vagyis magyarul,hogy ne szarja le senki.Mert új itt még és ahogy írta is,hogy senki se nézze le.Viszont a szabályokat mindenkinek be kellene tartania.!!!!Ez vonatkozik korozspra és rafnadalra is !
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: A hozzászólások színvonala

#8 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Megyó írta:őő, ezen nincs nagyon mit szavazni. Én elvetetem a moderátori rangom, ha nem viselkedhetek aszerint. A moderátor azt csinálja, amit kdako, Zenzo és én. Rendbe tartja a fórumot és több joga van, mint egy "egyszerű" felhasználónak, de több kötelezettsége is... Ha most helyettünk keresne a fórum 3 másik moderátort, akkor a módosított és törölt hozzászólások száma 95% ban megegyezne.
Remélem érti mindenki mire célzok. Ha valami nem jó helyen van, vagy nem jó formában, akkor azt tárgyilagosan kell nézni. És eleve olyan ember nem lesz moderátor, aki erre nem képes...
És olyan, hogy mindenki azt ír, amit akar, sehol nincs az életben :D max otthon egy üres lapra a szobában...

Itt Chelsearől mindenki azt ír, amit akar, a megfelelő topicba. És az általános beszélgetésnek, a hobbiknak, a különböző érdeklődési köröknek is meg van a megfelelő témája.


Úgyhogy szavazgatni lehet, de értelmetlen.
És miért moderáltok valakit, ha nem korzsop88 beszólásáért, és rafanadal hozzászólásgyártásáért?!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A hozzászólások színvonala

#9 Hozzászólás Szerző: Megyó »

őő, ezen nincs nagyon mit szavazni. Én elvetetem a moderátori rangom, ha nem viselkedhetek aszerint. A moderátor azt csinálja, amit kdako, Zenzo és én. Rendbe tartja a fórumot és több joga van, mint egy "egyszerű" felhasználónak, de több kötelezettsége is... Ha most helyettünk keresne a fórum 3 másik moderátort, akkor a módosított és törölt hozzászólások száma 95% ban megegyezne.
Remélem érti mindenki mire célzok. Ha valami nem jó helyen van, vagy nem jó formában, akkor azt tárgyilagosan kell nézni. És eleve olyan ember nem lesz moderátor, aki erre nem képes...
És olyan, hogy mindenki azt ír, amit akar, sehol nincs az életben :D max otthon egy üres lapra a szobában...

Itt Chelsearől mindenki azt ír, amit akar, a megfelelő topicba. És az általános beszélgetésnek, a hobbiknak, a különböző érdeklődési köröknek is meg van a megfelelő témája.


Úgyhogy szavazgatni lehet, de értelmetlen.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: A hozzászólások színvonala

#10 Hozzászólás Szerző: Spring »

Sheenka írta:Nekem rohattul elegem van, hogy ez a kretén rafanadal gyártja a hozzászólásokat ígérete ellenére... Álljon már le! Senkit nem érdekelnek ezek a szarok! Amióta ittvan azóta szar az egész fórum! :evil:
Nem értem, hogy akkor minek olvasod el, ha nem érdekel? És, hogy amióta itt van, szar a fórum, hát ezzel nem nagyon értek egyet.. :)

Egyébként én is a "Zavar, és támogatom ezen hozzászólások törlését, módosítását" szavaztam, és ha valaki nem ért a szép szóból (korozsp) akkor azt bannolni kell a fenébe, ennyi!
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: A hozzászólások színvonala

#11 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nekem rohattul elegem van, hogy ez a kretén rafanadal gyártja a hozzászólásokat ígérete ellenére... Álljon már le! Senkit nem érdekelnek ezek a szarok! Amióta ittvan azóta szar az egész fórum! :evil:

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: A hozzászólások színvonala

#12 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Zsoca87 írta:"Zavar, és támogatom ezen hozzászólások törlését, módosítását"

Kommentárt nem fűznék hozzá, számtalanszor leírtam, leírtuk már.
Én is erre szavaztam. Tűrhetetlen, amit itt egyes felhasználók megengednek maguknak...
2012. 05. 19.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: A hozzászólások színvonala

#13 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Zavar, és támogatom ezen hozzászólások törlését, módosítását"

Kommentárt nem fűznék hozzá, számtalanszor leírtam, leírtuk már.

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

A hozzászólások színvonala

#14 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Előrebocsátom, ez nem személyes támadás senki ellen, csak kíváncsi vagyok hogyan vélekedünk mi fórumozók ebben a kérdésben.
A kérdés lehet, hogy kicsit provokatívnak tűnik, de itt egy emlékeztető azoknak akik elfelejtették volna azt, amit regisztrációnál elfogadtak:
Elfogadod, hogy a fórum fenntartóinak jogukban áll eltávolítani, szerkeszteni a hozzászólásaid vagy lezárni az általad nyitott témákat, amennyiben úgy ítélik meg, hogy ez szükséges.

Szavazatom:
Zavar, és támogatom ezen hozzászólások törlését, módosítását
Miért: azért, mert tele van a hócipőm azzal, hogy a topikok egy-egy ilyen hozzászólás után megtelnek
mindenféle reakciókkal, amelyek szintén több esetben kritikán aluliak így fokozzák és elősegítik a fórum színvonalának erőteljes esését, illetve az adott témához nem tartozó vélemények túlburjánzását.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szekelyla 2009. november 30., hétfő 10:26-kor.

Lezárt