Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

A szavazás 2008. december 12., péntek 0:36-kor befejeződött.

Barcelona
5
13%
Bayern München
3
8%
Juventus
8
20%
Panathinaikosz
20
50%
Porto
4
10%
 
Szavazatok száma: 40

Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#21 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

DjNeo92 írta:
ZenZo írta: Egyrészt: ezek a fordulók tavasszal lesznek. Mondhatnám, hogy olvass vissza legalább egy hsz-t, de leírom újra:
"A Barca remek formában van most, de ne feledjük, hogy kezdték az évet. Mi most vagyunk gödörben, ha úgy tetszik, így tavaszra ez megfordul(hat). Ha kikapunk, jó csapattól kapunk ki, ha meg győzünk, jöhet bárki. Még a Pool is :) "
kiemeltem a lényeget.ennyi erővel meg lehet hogy mondjuk mi leszünk még nagyobb gödörben...
de ha akarod akkor átfogalmazom: ha Juve vagy Barca lenne akkor jelenlegi forma alapján szerintem ki is esnénk
1. Lehetünk, de akkor teljesen mindegy
2. Még a jelen formánk alapján is megüthetnénk egy meccsen bármelyik csapatot. Főleg a Barcat. A védelmünk jó és erős, stabil és határozott (többnyire :) ). A támadó szekciónk erős védelmekkel szemben, sündisznócsapatokkal szemben gólgyenge, de a Barca sem az erős védelméről, sem a tömörülésről nem híres. Ez a mostani focinknak még előnyös is. Lehet, hogy játszanánk 4-4-et, de a sima vereségre ugyanúgy 50% az esély, mint a sima győzelemre.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#22 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ZenZo írta: Egyrészt: ezek a fordulók tavasszal lesznek. Mondhatnám, hogy olvass vissza legalább egy hsz-t, de leírom újra:
"A Barca remek formában van most, de ne feledjük, hogy kezdték az évet. Mi most vagyunk gödörben, ha úgy tetszik, így tavaszra ez megfordul(hat). Ha kikapunk, jó csapattól kapunk ki, ha meg győzünk, jöhet bárki. Még a Pool is :) "
kiemeltem a lényeget.ennyi erővel meg lehet hogy mondjuk mi leszünk még nagyobb gödörben...
de ha akarod akkor átfogalmazom: ha Juve vagy Barca lenne akkor jelenlegi forma alapján szerintem ki is esnénk
ZenZo írta: Másrészt elég optimista hozzáállás a Brodeaux vagy a Cluj elleni meccs után kijelenteni, hogy a Panat vagy a Portot meg kiütnénk... A Pana első lett az Inter csoportjában, a Portoval meg nincs sok szerencsénk mostanság...
elnézést egy szó kimaradt
"egy Porto-t vagy Pana-t meg tudnánk verni" helyett "egy Porto-t vagy Pana-t remélhetőleg meg tudnánk verni"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#23 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

ZenZo írta:
Norbertoo írta: ha meg viszont hamar kiesel, rádmondják, hogy szar vagy! de ha egy elődöntőben esel ki az nem akkora szégyen mint mondjuk egy nyolcaddöntőben
Szégyen? Kedves Norbertoo, egy dolgot fejeltesz el: nem mind1, milyen meccsen esel ki... ha két jó meccsen, ahol jól játszol, de teszem azt nem jönnek be a dolgok, vagy nincs szerencséd, és 2-2 után 3-2-re kiesel, vagy büntetőkkel, az nem szégyen. És tök mind1, hogy a csoportkör után mikor. Hamar kiesel, rádmondják, hogy szar vagy? Ki? Az újságírók? Azok mindig kihozzák. A többi csapat szurkolója? Azok is. Min változtat, hogy a negyed vagy nyolcaddöntőben esel ki? Ezt nem értem. Szerintem az a lényeg, hogy hogy játszol. Hiába jutsz tovább, ha szarul, mákkal teszed, nagyobb szar leszel, mintha kiesnél. - Szerintem.
erre nem is gondoltam, igaz csak ismerem már egyes emberek véleményét is, hogy mindenki továbbjutást és szép játékot szeretne. de néha ez nem lehetséges. de ha egyszer szar játékkal tovább jutunk akkor van esélyünk hogy legközelebb jól játszunk és még akkor esélyünk lesz a végső győzelemre is. szóval am sokan szokták írni, hogy jól játszottunk(de mondjuk nem nyertünk) de szart se értünk ezzel, és ha meg nyerünk de szar játékkal akkor meg az a bajuk... szóval mi szurkolók már csak ilyen telhetetlenek vagyunk

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#24 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Számomra egyértelmű: A Panatinaikos-ra szavaztam.
2012. 05. 19.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#25 Hozzászólás Szerző: undertow »

nekem mindegy. ha tippelnék azt mondanám, hogy a pana vagy a barca lesz.

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#26 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Ha tehetném kettőre nyomnék!
1. Bayern-apám nekik drukkol így jó lenne egy karton sör a fogadás alkalmával :lol: Viccet félre téve jó csapat de emelet verhető, így ha tovább megyünk rajtük akkor lemondhatjuk ,hogy egy jó csapaton keresztül mentünk ill egy jó kis erőpróba lenne a folytatáshoz!
2. Barca-nem akarom leírni más szavakkal Zenzo okfejtését, teljesen egyet értek vele!
I'm Chelsea till I die

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#27 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Norbertoo írta: ha meg viszont hamar kiesel, rádmondják, hogy szar vagy! de ha egy elődöntőben esel ki az nem akkora szégyen mint mondjuk egy nyolcaddöntőben
Szégyen? Kedves Norbertoo, egy dolgot fejeltesz el: nem mind1, milyen meccsen esel ki... ha két jó meccsen, ahol jól játszol, de teszem azt nem jönnek be a dolgok, vagy nincs szerencséd, és 2-2 után 3-2-re kiesel, vagy büntetőkkel, az nem szégyen. És tök mind1, hogy a csoportkör után mikor. Hamar kiesel, rádmondják, hogy szar vagy? Ki? Az újságírók? Azok mindig kihozzák. A többi csapat szurkolója? Azok is. Min változtat, hogy a negyed vagy nyolcaddöntőben esel ki? Ezt nem értem. Szerintem az a lényeg, hogy hogy játszol. Hiába jutsz tovább, ha szarul, mákkal teszed, nagyobb szar leszel, mintha kiesnél. - Szerintem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#28 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

DjNeo92 írta:ha Juve vagy Barca lesz akkor szerintem ki is esünk...és ez nem pesszimista hozzáállás hanem realitás. a nagycsapatok ellen 0-ák vagyunk egy Porto-t vagy Pana-t meg tudnánk verni de nem hiszem hogy a fent említett Barcán vagy Juvén túljutnánk sőt én még abban se vagyok biztos hogy a Bayernt ki tudnánk-e ütni.
Egyrészt: ezek a fordulók tavasszal lesznek. Mondhatnám, hogy olvass vissza legalább egy hsz-t, de leírom újra:
"A Barca remek formában van most, de ne feledjük, hogy kezdték az évet. Mi most vagyunk gödörben, ha úgy tetszik, így tavaszra ez megfordul(hat). Ha kikapunk, jó csapattól kapunk ki, ha meg győzünk, jöhet bárki. Még a Pool is :) "
Másrészt elég optimista hozzáállás a Brodeaux vagy a Cluj elleni meccs után kijelenteni, hogy a Panat vagy a Portot meg kiütnénk... A Pana első lett az Inter csoportjában, a Portoval meg nincs sok szerencsénk mostanság...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#29 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ha Juve vagy Barca lesz akkor szerintem ki is esünk...és ez nem pesszimista hozzáállás hanem realitás. a nagycsapatok ellen 0-ák vagyunk egy Porto-t vagy Pana-t meg tudnánk verni de nem hiszem hogy a fent említett Barcán vagy Juvén túljutnánk sőt én még abban se vagyok biztos hogy a Bayernt ki tudnánk-e ütni.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#30 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Zsoca87 írta:
ZenZo írta:Barcelona. Egyrészt jó általában jó meccs keveredik a kettőnk küzdelmeiből, másrészt kell az erőpróba. A csoportból továbbmentünk, ha nem miénk a trófea, akkor lényegében mind1, mikor hullunk ki. A Barca remek formában van most, de ne feledjük, hogy kezdték az évet. Mi most vagyunk gödörben, ha úgy tetszik, így tavaszra ez megfordul(hat). Ha kikapunk, jó csapattól kapunk ki, ha meg győzünk, jöhet bárki. Még a Pool is :)
Ez is igaz mondjuk... Hát ja, végülis azért lenne jó őket kapni, mert ha nem vagyunk elég jók, hogy kiüssük őket inkább essünk ki előbb, hogy a PL-re is lehessen koncentrálni.
ha meg viszont hamar kiesel, rádmondják, hogy szar vagy! de ha egy elődöntőben esel ki az nem akkora szégyen mint mondjuk egy nyolcaddöntőben

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#31 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelkozi írta:Juve semmiképp ne legyen, majd a döntőben... :)
Van, aki érti, mire gondolok...
Te el tudod képzelni, hogy nem tudod, melyik csapatnak drukkolj egy BL döntőn? :) Vagy szimplán bárki nyer az jó? :) Így is végig lehet nézni egy BL döntőt, csak pont az izgalom veszik ki belőle. Továbbra is kitartok a Barca mellett. Ha másért nem, azt biztosan adná a tv is :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#32 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Juve semmiképp ne legyen, majd a döntőben... :)
Van, aki érti, mire gondolok...

Legyen Pana, vagy Porto, csak a könnyűek, tavaly is azért mentünk el a döntőig...

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#33 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Panatinaikos! Verhető ellenfél
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#34 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:Én a Juvéra nyomtam, érdekes lenne a Ranieri elleni párharc. hátul sebezhetőek, de az igaz, hogy a csatáraik jó formában vannak.
Sebezhetőek hátul? Oda-vissza verték a Realt.
Ha valamit el akarok kerülni, az a Juve. Szerintem irtó szar meccset játszanánk velük. És inkább tartok attól, hogy kikapunk tőlük, mint a Barcatól. Simán el tudom képzelni, hogy 0-0 után egy ADP vagy Amauri góllal 1-0-lal továbbmennek. Azt a kaput Buffon védi. Anelka csinált már kisebb kapusokból is hőst :)
Az a Realt minősíti :lol:
nem az lenne az év meccse, igaz, de pikáns párosítás lenne, az biztos.
Akkor legyen a Pana!
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#35 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Én a Juvéra nyomtam, érdekes lenne a Ranieri elleni párharc. hátul sebezhetőek, de az igaz, hogy a csatáraik jó formában vannak.
Sebezhetőek hátul? Oda-vissza verték a Realt.
Ha valamit el akarok kerülni, az a Juve. Szerintem irtó szar meccset játszanánk velük. És inkább tartok attól, hogy kikapunk tőlük, mint a Barcatól. Simán el tudom képzelni, hogy 0-0 után egy ADP vagy Amauri góllal 1-0-lal továbbmennek. Azt a kaput Buffon védi. Anelka csinált már kisebb kapusokból is hőst :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#36 Hozzászólás Szerző: kdako »

Én a Juvéra nyomtam, érdekes lenne a Ranieri elleni párharc. hátul sebezhetőek, de az igaz, hogy a csatáraik jó formában vannak.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#37 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Barcelona. Egyrészt jó általában jó meccs keveredik a kettőnk küzdelmeiből, másrészt kell az erőpróba. A csoportból továbbmentünk, ha nem miénk a trófea, akkor lényegében mind1, mikor hullunk ki. A Barca remek formában van most, de ne feledjük, hogy kezdték az évet. Mi most vagyunk gödörben, ha úgy tetszik, így tavaszra ez megfordul(hat). Ha kikapunk, jó csapattól kapunk ki, ha meg győzünk, jöhet bárki. Még a Pool is :)
Ez is igaz mondjuk... Hát ja, végülis azért lenne jó őket kapni, mert ha nem vagyunk elég jók, hogy kiüssük őket inkább essünk ki előbb, hogy a PL-re is lehessen koncentrálni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#38 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Barcelona. Egyrészt jó általában jó meccs keveredik a kettőnk küzdelmeiből, másrészt kell az erőpróba. A csoportból továbbmentünk, ha nem miénk a trófea, akkor lényegében mind1, mikor hullunk ki. A Barca remek formában van most, de ne feledjük, hogy kezdték az évet. Mi most vagyunk gödörben, ha úgy tetszik, így tavaszra ez megfordul(hat). Ha kikapunk, jó csapattól kapunk ki, ha meg győzünk, jöhet bárki. Még a Pool is :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#39 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Egyértelmü..Pana..már csak Ten Cate miatt :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Kit szeretnél kapni ellenfélnek a BL nyolcaddöntőben?

#40 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Bayern! Méghozzá a 2004/05-ös idénybeli szép emlékek miatt!:D

Lezárt