Év játékosa 2007/08

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Ki nálad az év játékosa?

A szavazás 2008. június 21., szombat 14:23-kor befejeződött.

Petr Cech
1
1%
John Terry
5
5%
Ashley Cole
0
0 szavazat
Ricardo Carvalho
6
6%
Juliano Belletti
1
1%
John Obi Mikel
0
0 szavazat
Michael Ballack
39
40%
Claude Makelele
2
2%
Michael Essien
6
6%
Frank Lampard
25
26%
Joe Cole
10
10%
Didier Drogba
1
1%
Salomon Kalou
1
1%
más, éspedig
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 97

Üzenet
Szerző
Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Év játékosa 2007/08

#1 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Igazad van Wisey! De feltűnt h csatár nincs is senkinek az Év Játékosa Top 3-ba? Azért ez kicsit durva h Lampard lett a házi gólkirály,pedig ilyen támadósor ami nekünk van! Drogba aki az előző szezonban villogott most "csak tizenvalahány" gólig jutott. Shevchenko is aranylabdás..és Grant még a BL-döntőn sem játszatta,hanem inkább Salomon Kalout,aki nagyon tehetséges,de Andrij még mindig rutinosabb. És én azt mondom hogy inkább a rutin.Hisz Sheva már 2 BL döntőn is túl van. És akkor itt van Nicola Anelka. 20 Millióért idejött és mit csinált? Rúgott 2 gólt...Ez talán annak "köszönhető" hogy Grant a szélen játszatta nem pedig csatárként.És még akkor nem mondtam Claudio Pizzarot...
A lényeg az h szerintem Anelkát és Drogbát adjuk el! Pizza meg csak legyen egy cserecsatár. Shevchenko mellé pedig Villát/Torrest/Huntelaart.És a szélre még Schweinsteigert.
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Év játékosa 2007/08

#2 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Szerintem a sajnalatunknak nincs sok koze Lampard teljesitmenyehez. Dicseretes, hogy jol jatszott ennek ellenere is, es nagyon meghato volt az a bizonyos golorom, de ettol meg nem lesz a szezon legjobbja...

adrian0410
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. június 23., hétfő 12:35
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Osgood
Tartózkodási hely: Csorna

Re: Év játékosa 2007/08

#3 Hozzászólás Szerző: adrian0410 »

Petr Cech mért csak 1-et kapott? Michael Essien egész végig jol játszott ...jobban mint Ballack!!És szerintem is Lampard a legjobb, mert azért ilyen tragédia után Játszani ...sőt elég jol játszott!!!LAMPARD az év játékosa!!!!
BLUE IS MY LIFE

krisztian8
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. május 13., kedd 18:24
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Év játékosa 2007/08

#4 Hozzászólás Szerző: krisztian8 »

lampard a legjobb mert meg ijen tragedia utan is jatszot a csapadba es nem is akkar hogy kitunoen!csak azert szomomru esemeny az edesanya halala meg a bajnokok ligaja elvesztese!!szerintem o mindentmegtet erte! :o

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Év játékosa 2007/08

#5 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Nálam egyértelműen Michael Ballack.
Amikor visszatért a sérülést követően egyből jól játszott,és a szurkolók is várták már a visszatérését. És húzóemberré lépett elő, de még csapatkapitány is volt és remekül szervezett a pályán. Tehát nálam Michael Balla.

1.Michael Ballack
2.Michael Essien.
3.Ricardo Carvalho
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Év játékosa 2007/08

#6 Hozzászólás Szerző: Spring »

MrMojo írta:Szerintem Lampard az Év játékosa más csak a tragédia miatt is, hiszen egy olyan játékos aki így tud játszani Egy Csapatért, gólt lő, az megérdemli szerintem, hogy a szurkolók Őt válasszák!!
Hát igen, a tagédia után óriási dolog szerintem is az, hogy nem tört össze és elmerte vállalni a SB-en a tizenegyest ráadásul berúgta( 8) ) de egy Év játékosát nem úgy választják, ahogy te elmondtad. Megnézik, hányszor léptek pályára a focisták. Aztán, hogy hány gólt rúgtak (Lampard 20-at, ami szép eredmény, de december környékén ő is sok sérüléssel bajlódott), aztán megnézik, hogy milyen volt a játékos a közéletben, miken vett részt stb., aztán felraknak a hivatalos oldalra egy hírt amiben benne van, hogy hol kell szavazni és a Chelsea drukker felmegy és ráklikkel arra a névre, akit a legjobbnak tartott. Jelen esetben Joey-t. Én Lampard fan vagyok, és örülök Lamps teljesíményének és szívem szerint őt választanám meg. De amit Joe Cole csinál azelőtt le a kalappal, igazi csapatvezér, tud cselezni (Ugye szpeznac? :lol: ), ezért én őt válaszottam. Remélem jól elmagyaráztam, h erről mi a véleményem :) :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

MrMojo
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. június 22., vasárnap 8:32
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gallas

Re: Év játékosa 2007/08

#7 Hozzászólás Szerző: MrMojo »

Szerintem Lampard az Év játékosa más csak a tragédia miatt is, hiszen egy olyan játékos aki így tud játszani Egy Csapatért, gólt lő, az megérdemli szerintem, hogy a szurkolók Őt válasszák!!

Avatar
ilcalmo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007. május 22., kedd 15:56
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Poyet
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Év játékosa 2007/08

#8 Hozzászólás Szerző: ilcalmo »

findex írta:
hundave83 írta:Az a baj ezzel a szavazással, hogy nem életszerű, hiszen Ballack 40 szavazatot kapott, viszont A. Cole 0-t! És Ballack nem volt 40-szer jobb A. Cola-nál!
de ha kiszámolod hogy 40*0 az mennyi,akkor kijön h nemis volt jobb...xD :lol:
Dehogy nem legalább 40x :lol:

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Év játékosa 2007/08

#9 Hozzászólás Szerző: findex »

hundave83 írta:Az a baj ezzel a szavazással, hogy nem életszerű, hiszen Ballack 40 szavazatot kapott, viszont A. Cole 0-t! És Ballack nem volt 40-szer jobb A. Cola-nál!
de ha kiszámolod hogy 40*0 az mennyi,akkor kijön h nemis volt jobb...xD :lol:
Carefree, wherever we may be

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Év játékosa 2007/08

#10 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Az a baj ezzel a szavazással, hogy nem életszerű, hiszen Ballack 40 szavazatot kapott, viszont A. Cole 0-t! És Ballack nem volt 40-szer jobb A. Cola-nál!
Kámoncselszí!

Avatar
lisztesbence
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 14:30
Kedvenc játékos: Michael Ballack
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Berettyóújfalu

Re: Év játékosa 2007/08

#11 Hozzászólás Szerző: lisztesbence »

BALLACK-ra SZAVAZOK :mrgreen:

Avatar
lisztesbence
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 14:30
Kedvenc játékos: Michael Ballack
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Berettyóújfalu

Re: Év játékosa 2007/08

#12 Hozzászólás Szerző: lisztesbence »

BALLACK A KIRÁLY :mrgreen:

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Év játékosa 2007/08

#13 Hozzászólás Szerző: Spring »

Természetesen Joe Cole volt a legjobb. De gondban vagyok, mivel Essien a szezon második felére remek teljesítményt nyújtott, míg Joey a 2. félévben néha jól, néha viszont borzalmasan játszott. Na meg ott van Frank Lampard és Michael Ballack, Michael azért nem lehetne az év játékosa, mert csak a szezon második felében kezdte el a focit újra, mivel sérült volt. Lamps előtt viszont le a nem létező kalapommal, igazi Chelsea játékos.

De a szavazatom Joey-re teszem.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Év játékosa 2007/08

#14 Hozzászólás Szerző: undertow »

joeyra szavaztam, mert elfogult vagyok :)
essienen gondolkoztam meg, de osszel o is gyenge volt.

objektiven merlegelve viszont szerintem egyertelmu, hogy carvalho erdemli meg, o 1-2 meccset leszamitva vegig nagyon stabilan jatszott.

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Év játékosa 2007/08

#15 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Én azért el tudom képzelni, hogy Ballack átmenti a formáját az EB-re és megnyerik a németek.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Év játékosa 2007/08

#16 Hozzászólás Szerző: Wisey »

En Ballackra szavaztam, ketsegkivul en is a tavaszi formaja miatt.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Év játékosa 2007/08

#17 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ZenZo írta:Hüh. Egy személyre nem tudom még, ki lesz az, aki kiérdemli a szavazatomat. Egész szezont nézünk, és annyira kiemelkedőt senki nem alkotott, amivel teljes mértékben a többiek fölé tudna nőni. Mindenkinek voltak gyengébb időszakai, de pl. Belletti legalább annyira megérdemelné, hogy itt említsük a nevét, mint Ballack vagy Lampard. Kicsit ezért el is megyek annak irányába, hogy figyelembe vegyem a játszott meccs/teljesítmény/múlt szezonbeli játékhoz képest szintentartás/fejlődés. Így nálam Seva neve viszont ugyanúgy felmerül, mint Ballacké. JC viszont visszaesik, hiszen sok meccset hozott jó játékkal, de sok volt neki idén a gyengébb produkció is. Essien szintúgy. S nálam ez a kategória Mikel és Kalou is.

A hármasom Ballack, Carvalho és Makelele. Sorrend még nincs.
Elküldve: szomb. máj. 24, 2008 2:17 pm
Visszautalnék magamra. Végül én is Ballackra szavaztam. Carvalho és Makelele legalább ugyanannyit kihagyott, mint a német. under, de kire szavaznál? Wisey?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Év játékosa 2007/08

#18 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én igazából alternatívát nem tudok. Lampardnak megint sok gyenge meccse volt, Joey is hullámzott, Essien sem úgy kezdte... Szóval szerintem Ballack választása semmiképp sem elhibázott. Én rá szavaztam, de idén nem volt egyértelmű év játékosa, ezért nehéz dönteni.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Év játékosa 2007/08

#19 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Valoszinuleg a memoria romlasa az oka ;)
Ha valaki tavasszal remekel, elfeledteti, hogy osszel gyengebb volt. Illetve forditva: hiaba a jo forma a szezon elejen, ha a vegere leepul valaki. Nem biztos hogy ez jo igy, de emberek vagyunk, es szubjektiv okok alapjan dontunk...

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Év játékosa 2007/08

#20 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

undertow írta:szamomra meg az a meglepo, hogy a fel szezont kihagyo ballack ennyit kapott. igen, a tavaszi felevnek konnyen lehet, hogy a legjobbja volt, de megforditva: a szezon masik feleben semmit nem tett hozza a csapathoz. es mindegy miert.
Ezt se értettem. Én olyanra szavaztam aki kiegyensúlyozottan jól játszott.(Makelele)

Lezárt