BL donto 2008

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

BL 2008

A szavazás 2008. május 22., csütörtök 12:37-kor befejeződött.

gyozelem a rendes jatekidoben
35
67%
gyozelem hosszabbitasban / buntetokkel
13
25%
vereseg a rendes jatekidoben
3
6%
vereseg hosszabbitasban / buntetokkel
1
2%
 
Szavazatok száma: 52

Üzenet
Szerző
Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: BL donto 2008

#1 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Én csak egy dologtól tartok: (hogyha) jobban fogunk játszani, mint a manure, de a szerencse mégsem a mi oldalunkon lesz. (pl: liverpool-manure 0-1)
Reach out touch blue (faith)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: BL donto 2008

#2 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

A belinkelt Ronaldo összeállítást 1 perc 40 mp-ig bírtam nézni, utána felfordult a gyomrom... 8) :)
..."CR7" egyre jobb játékos, de szerencsé(nk)re a rangadókon ezt nem sűrűn igazolja...Remélem ez most is így lesz. Drogba pont az ellenkezője. Bízom benne, hogy Dr. Ogba elkapja a fonalat, mert ha van kedve játszani, akkor a zseniális MU védők esélytelenek ellene...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: BL donto 2008

#3 Hozzászólás Szerző: twopac »

mi igen is elismerjük hogy ronaldo zseniális futballista,de emberilegegy 0!az igazi sport emberekre fellehet nézni,ronaldora nem!
mindörökké chelsea!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL donto 2008

#4 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Tibich írta:iszonyatosan tud. és akkor mivan?
Mondta valaki hogy nem?
De mindegy én nem vitatkozom!

Tibich
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008. május 13., kedd 18:38
Kedvenc játékos: Shevchenko
Kedvenc exjátékos: Shevchenko

Re: BL donto 2008

#5 Hozzászólás Szerző: Tibich »

Hajrá Chelsea!!! visszatérve. azért szeretjük a Chelseat mert szimpatikus egyénségek vannak bennük. ugye? mert én igen.

Tibich
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008. május 13., kedd 18:38
Kedvenc játékos: Shevchenko
Kedvenc exjátékos: Shevchenko

Re: BL donto 2008

#6 Hozzászólás Szerző: Tibich »

az a baj hogy nem értitek, nem akarjátok értani amit mondok. én nem kedvelem ronaldot sőt. egyébként felvetették hogy a katonákat megdicsérik e ha öl. ez egy nagyon jó példa. te ölnél a háborúban, vagy inkább hagynád hogy téged öljenek? én inkább az egyesre szavazok.és ugyan ez a helyzet a futballban is. ha nem ölsz, téged ölnek meg. az igaz hogy nem mindegy hogy hogy, de sajnosmára odáig jutott a foci hogy majdnem mindegy, mert nagy színvonalban a pénzről szól. és mi nem akármiért vagyunk chelsea drukkerek, nálunk nincsenek Ronaldok, és ne is legyenek. de ettől szerintem attól még nem leszek ellendrukker ha elimerem a képességeit. mert hazudik aki aztmondja hogy nem tud focozni. iszonyatosan tud. és akkor mivan?

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: BL donto 2008

#7 Hozzászólás Szerző: twopac »

Zsoca87 írta:
Tibich írta:

Egyébként erősen csökken a fórum színvonala mióta a BL-döntőbe jutottunk...
ez sajnos télleg igaz!
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: BL donto 2008

#8 Hozzászólás Szerző: twopac »

Zsoca87 írta:

Egyébként erősen csökken a fórum színvonala mióta a BL-döntőbe jutottunk...[/quote]
ez sajnos télleg így van!
mindörökké chelsea!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL donto 2008

#9 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Tibich!
Én inkább már nem írok semmit!
Látod te is a többiek véleményét! :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: BL donto 2008

#10 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Tibich írta:de feltenném a kérdést. mért n ecsinálja ha igazat adak neki.
A katonáknak is igazat adnak amikor embereket ölnek, akkor az is helyes szerinted? ;) Vagy ezer más ilyen példát lehetne mondani. A sport nem csak az eredményről kéne szóljon. Ronaldotól azt látják az emberek, hogy lenéz bárkit, aki nem olyan jó mint ő. És ez egy nagyon helytelen gondolkodásmód. De te ezt támogatod. Büszke lehetsz magadra.
Egyébként erősen csökken a fórum színvonala mióta a BL-döntőbe jutottunk...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: BL donto 2008

#11 Hozzászólás Szerző: twopac »

Tibich írta:djneo. természetesen a videodat kívülről-belülről fulym. de feltenném a kérdést. mért n ecsinálja ha igazat adak neki. és most sem azt akarom mutatni hogy kedvelem őt. nem. egyébként meg biztos hogy van rossz tulajdonsága, de én a cheleanak drukkolok nem nektek, tehát Míg a Chelsea játékosok a szavazatletételnél Ronaldot tartják a szezon legjobbjának, addig azthiszem nincs miről vitázni. és nem vagyok mu drukker. kifejezetten, a magánéletbne utálom őket. de a pályán nem szabad.szal erről ennyit.
Persze hogy rászvaztak mert rugott 31 gólt!viszont amit leritál az nevetséges,'mért ne csinálja ha igazat adnak neki?'ha van egy kis önbecsülése nem csinálná!szánalmas ember!de ha ő boldog attól hogy az összes pályán kifütyülik,kivéve oldreford,akkor csak csinálja!
mindörökké chelsea!!

Tibich
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008. május 13., kedd 18:38
Kedvenc játékos: Shevchenko
Kedvenc exjátékos: Shevchenko

Re: BL donto 2008

#12 Hozzászólás Szerző: Tibich »

djneo. természetesen a videodat kívülről-belülről fulym. de feltenném a kérdést. mért n ecsinálja ha igazat adak neki. és most sem azt akarom mutatni hogy kedvelem őt. nem. egyébként meg biztos hogy van rossz tulajdonsága, de én a cheleanak drukkolok nem nektek, tehát Míg a Chelsea játékosok a szavazatletételnél Ronaldot tartják a szezon legjobbjának, addig azthiszem nincs miről vitázni. és nem vagyok mu drukker. kifejezetten, a magánéletbne utálom őket. de a pályán nem szabad.szal erről ennyit.

Tibich
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008. május 13., kedd 18:38
Kedvenc játékos: Shevchenko
Kedvenc exjátékos: Shevchenko

Re: BL donto 2008

#13 Hozzászólás Szerző: Tibich »

végölis valamilyen szinten igaz amit mondtok. de, sajnos nem értek egye veletek. én nem azt mondtam hogy ő a világ legjobbja. számomra egy Lampard ezerszer többet ér. de sajnos vannak olyn szurkolók akik hihetetlenül elfogultak ha a csapatukról van szó. hogy ylehet ilyen szurkoló? bár lenne mindenki ilyen. Ronaldó csa egy példa volt, lehet hogy nem ő a legkedvesebb ember a világon de gyerekek, ez foci, nem pedig magánéleti cirkusz. felvagyok háborodva. jogosan. ha választani kéne hog melyik a világ legunszimpatikusabb csapata és is m.u.-t mondanám. de ez NEM ERRŐL SZÓL.
hajrá chelsea, ha ők ezt látnák, biztos vagyok benne hogy egyetértenének velem, szal erről ennyit.go seva

Alias Cinty Boy
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. május 14., szerda 16:49
Kedvenc játékos: F.Lampard
Kedvenc exjátékos: A.Robben

Re: BL donto 2008

#14 Hozzászólás Szerző: Alias Cinty Boy »

Ronaldo nem azért van kifütyülve mert olyan jól játszik és nem nálunk, hanem mert akkora arca van hogy az valami félelmet!! Addig szép és jó h ő most az 1ik legjobb, de nagyon nagyképű!! Én aztmondom hogy fütyüljük is ki!! Megérdemli!! Chelsea 4ever

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: BL donto 2008

#15 Hozzászólás Szerző: twopac »

Tibich írta:gyerekek ha rágondolok a meccsre a szívroham kerülget. elképesztő mennyire szeretema Chelsea-t. azt mondom hogy meg kell nyerni ha az eszemre hallgatok is azt mondom hogy legalább 60% esélyünk van. de ha nem nyerünk akkor is ugynugy fogom szeretni őket. remélem nem lesz negatív ős(bíró), és durvaság sem. ronaldód nem kell fütyülni, mért fütyülnénk ki a világ talán legjobb játékosát? mert nem nálunk játszik?! akkor ne fütyüljünk hanem vagy hozzuk ide, vagy pofa be. szal egy a lényeg. megfogok halin mecc közbe, és sírni is biztos hogy fogok. de remélem az örömtől. már csak Seva miatt is, NYERJÜK MEG, CHELSEA!!
ilyet irni hogy hozzok ide ronaldot,te jó isstenn!!milyen szurkoló vagy te?elismerem drogba stilusa se példamutató,de ez a ronalod egy igaz portugál buzi, vándorszinész!ment volna szinésznek holywoodba,tuti kapott volna már egy oscart!
mindörökké chelsea!!

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL donto 2008

#16 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

DjNeo92 írta:
Tibich írta:ronaldód nem kell fütyülni, mért fütyülnénk ki a világ talán legjobb játékosát? mert nem nálunk játszik?! akkor ne fütyüljünk hanem vagy hozzuk ide, vagy pofa be.
Na ez erős volt!
Ronaldo addig nem lesz a világ legjobbja amíg:
1. Csinálja a műeséseit
2. Lenézi az ellenfelét
3. Mindenért hisztizik
4. Nagyképű
Nem azért fülyülik sokan mert nem jó játékos hanem mert egy rohadt cheater! http://www.youtube.com/watch?v=h7zB6o6nHXQ
Utálom nézni a nagyképű pofáját és SOHA nem hoznám el a Chelsea-hez mert szégyelném ha undorító műesésekkel nyernénk a meccseink 10-20%-át!
És azt sem értem miért mondják sokan hogy ő érdemli az aranylabdát!
Úgy tudom több kritériuma is van hogy valaki megkapja!
pl. hogy a fiataloknak példát mutasson.
Ő példát mutat kérdem én? :?
Hozzá se érnek és már repül,vágja a hülye grimaszait,kiállíttatja a jövőbeli csapattársát és had ne soroljam tovább! Nos ez a véleményem!
Na Neo, ezzel egyetértek. Ez a kis takony lehet, hogy nagyszerű dolgokat csinál a pályán, de mint ember nekem nagyon unszimpatikus.
S, hogy ki a legjobb játékos a világon? PUSKÁS ÖCSI!!! Talán kissé elfogult vagyok, de nekem ő jelenti az alfát és az omegát, a kezdetet és a véget. Az ő játéktudásához és emberi nagyságához nem ér fel ma játékos.Egyszóval, nekem Ő az Isten!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: BL donto 2008

#17 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Tibich írta:megfogok halni mecc közbe
Hát akkor nyugodj békében! :P
Reach out touch blue (faith)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: BL donto 2008

#18 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

DjNeo92 írta:pl. hogy a fiataloknak példát mutasson.
Ő példát mutat kérdem én? :?
De nem ám! :lol:
Reach out touch blue (faith)

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL donto 2008

#19 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Tibich írta:ronaldód nem kell fütyülni, mért fütyülnénk ki a világ talán legjobb játékosát? mert nem nálunk játszik?! akkor ne fütyüljünk hanem vagy hozzuk ide, vagy pofa be.
Na ez erős volt!
Ronaldo addig nem lesz a világ legjobbja amíg:
1. Csinálja a műeséseit
2. Lenézi az ellenfelét
3. Mindenért hisztizik
4. Nagyképű
Nem azért fülyülik sokan mert nem jó játékos hanem mert egy rohadt cheater! http://www.youtube.com/watch?v=h7zB6o6nHXQ
Utálom nézni a nagyképű pofáját és SOHA nem hoznám el a Chelsea-hez mert szégyelném ha undorító műesésekkel nyernénk a meccseink 10-20%-át!
És azt sem értem miért mondják sokan hogy ő érdemli az aranylabdát!
Úgy tudom több kritériuma is van hogy valaki megkapja!
pl. hogy a fiataloknak példát mutasson.
Ő példát mutat kérdem én? :?
Hozzá se érnek és már repül,vágja a hülye grimaszait,kiállíttatja a jövőbeli csapattársát és had ne soroljam tovább! Nos ez a véleményem!

Tibich
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008. május 13., kedd 18:38
Kedvenc játékos: Shevchenko
Kedvenc exjátékos: Shevchenko

Re: BL donto 2008

#20 Hozzászólás Szerző: Tibich »

gyerekek ha rágondolok a meccsre a szívroham kerülget. elképesztő mennyire szeretema Chelsea-t. azt mondom hogy meg kell nyerni ha az eszemre hallgatok is azt mondom hogy legalább 60% esélyünk van. de ha nem nyerünk akkor is ugynugy fogom szeretni őket. remélem nem lesz negatív ős(bíró), és durvaság sem. ronaldód nem kell fütyülni, mért fütyülnénk ki a világ talán legjobb játékosát? mert nem nálunk játszik?! akkor ne fütyüljünk hanem vagy hozzuk ide, vagy pofa be. szal egy a lényeg. megfogok halin mecc közbe, és sírni is biztos hogy fogok. de remélem az örömtől. már csak Seva miatt is, NYERJÜK MEG, CHELSEA!!

Lezárt