Kedvenc kommentátor :D

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Ki a kedvenc kommentátorod?

Hajdú B. István
132
44%
Faragó Richárd
30
10%
Tóth Csaba
4
1%
Farkas Norbert
2
1%
Gundel Takács Gábor
30
10%
Horváth Ferenc
1
0%
Kristóf Péter
1
0%
Lévai Ferenc
2
1%
Világi Péter
3
1%
Léderer Ákos
9
3%
Hettéssy Zoltán
2
1%
Ambrus Tamás
3
1%
Horty Gábor
79
27%
 
Szavazatok száma: 298

Üzenet
Szerző
Bene78
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. április 27., szerda 9:32

Re: Kedvenc kommentátor :D

#1 Hozzászólás Szerző: Bene78 »

Nekem a Méhessel az a bajom, hogy a Hajdú B.-t akarja utánozni, sőt felülmúlni. Agyonfavorizáltatja magát és ez nekem nem tetszik.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kedvenc kommentátor :D

#2 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amúgy Zombori hova tűnt? :lol:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#3 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nekem az volt a kedvencem hogy a real jobbhatvede Ricardo Carvalho

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kedvenc kommentátor :D

#4 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Témához közeli de nem is kommentátor hanem szagértők... ma bekapcsoltam a sporttv-t és ment ismétlésbe az út a milánóig című műsor... mondom bele nézek egy kicsit, mert nem tudtam nézni a bl-meccseket... Várhidi Pál szerint Xabi Alonso nem ez a szint, Alaba meg soha nem volt védekező szellemű játékos... mondanom se kell ki is kapcsoltam :D
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kedvenc kommentátor :D

#5 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

kiskacsa08 írta:
Zsolti_6 írta:Nem értek egyet azzal hogy színvonalas meccset könnyebb kommentálni mint egy kevésbé színvonalasat...(mert hogy meg van az adrenalin...) BL-meccseket utálok nézni, legalábbis kommentátorok miatt az M4-en(Kivéve Székely Dávid, Hajdú B.) mert annyira elrontják hogy némán jobb nézni... a sok butaság amiket összehordanak, bulvár lapokból való információk, nevek teljes elrontása( itt nem arról van szó ha 1x-2x összekever valakit az ember, mert az mindenkibe benne van és nagy baj nincs is vele) élvezhetetlenné teszik a meccseket. Sport TV-n ugyanez. Egyszerűen alig lehet elviselni ott pár embert. M4-SportTV- csatornáknál még a szagértőktől áll fel a szőr a hátamon...
Szerencse, hogy a digitális TV-zés korában már adott a lehetőség, hogy az ember kikapcsolja a kommentátort. Én idén, ha az M4 adta a BL meccsünket, mindig stadionhanggal néztem. Félidő alatt meg szimplán lenémítottam, amikor Gera Zoli meg a többi magasan képzett szakértő magyarázta a magasröptű "gondolatait".
Nálam Sebők Vili viszi a pálmát, amennyi közhelyet összehord a félidő előtt, alatt és után, az elég már az egész hétre, nem tudom mennyibe kerülne keríteni nekik egy-két igényesebb szakértőt :D

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kedvenc kommentátor :D

#6 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Zsolti_6 írta:Nem értek egyet azzal hogy színvonalas meccset könnyebb kommentálni mint egy kevésbé színvonalasat...(mert hogy meg van az adrenalin...) BL-meccseket utálok nézni, legalábbis kommentátorok miatt az M4-en(Kivéve Székely Dávid, Hajdú B.) mert annyira elrontják hogy némán jobb nézni... a sok butaság amiket összehordanak, bulvár lapokból való információk, nevek teljes elrontása( itt nem arról van szó ha 1x-2x összekever valakit az ember, mert az mindenkibe benne van és nagy baj nincs is vele) élvezhetetlenné teszik a meccseket. Sport TV-n ugyanez. Egyszerűen alig lehet elviselni ott pár embert. M4-SportTV- csatornáknál még a szagértőktől áll fel a szőr a hátamon...
Szerencse, hogy a digitális TV-zés korában már adott a lehetőség, hogy az ember kikapcsolja a kommentátort. Én idén, ha az M4 adta a BL meccsünket, mindig stadionhanggal néztem. Félidő alatt meg szimplán lenémítottam, amikor Gera Zoli meg a többi magasan képzett szakértő magyarázta a magasröptű "gondolatait".
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kedvenc kommentátor :D

#7 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Nem értek egyet azzal hogy színvonalas meccset könnyebb kommentálni mint egy kevésbé színvonalasat...(mert hogy meg van az adrenalin...) BL-meccseket utálok nézni, legalábbis kommentátorok miatt az M4-en(Kivéve Székely Dávid, Hajdú B.) mert annyira elrontják hogy némán jobb nézni... a sok butaság amiket összehordanak, bulvár lapokból való információk, nevek teljes elrontása( itt nem arról van szó ha 1x-2x összekever valakit az ember, mert az mindenkibe benne van és nagy baj nincs is vele) élvezhetetlenné teszik a meccseket. Sport TV-n ugyanez. Egyszerűen alig lehet elviselni ott pár embert. M4-SportTV- csatornáknál még a szagértőktől áll fel a szőr a hátamon...
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Bene78
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. április 27., szerda 9:32

Re: Kedvenc kommentátor :D

#8 Hozzászólás Szerző: Bene78 »

Ízlések és pofonok nekem nem tetszik ahogy közvetít de tisztelek mindenkit aki kommentátor mert nagyon nehéz szellemi munka és ha másnak Méhes tetszik akkor az is ok. Nem lehet minden kommentátor egyforma akkor tényleg dög unalmas lenne az egész, mindegyiknek meg van a maga stílusa van aki készül a meccsekre van aki nem, de "Zümi" se közvetít figyelem felkeltően ha egy rosszabb meccset tol. Azért megnézném Zümi miről beszélne ha lefagyna a kép...mert nem készül a meccsre. Pl. A Faragó órákat készül, Kassai T. is, ezt hallottam egy bennfentestől. Igazából Méhes orgánuma nem tetszik és néha nem értem mit mond. Mintha enne közben vagy mittomén, de még egyszer mondom elismerem a munkáját. A helyzet az, ha egy meccs jó akkor tök mindegy mit mond a kommentátor mert alapból meg van az adrenalin.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#9 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bene78 írta:pl. engem Méhestől ráz ki a hideg, egy síkban mozog tök unalmasak a közvetítései és nem készül fel rendesen.
Szerintem valamit nagyon benéztél itt, mert Méhesre homlokegyenest pont az ellenkezője érvényes. Neki konkrétan a kivételes orgánuma miatt Zümi a beceneve és óriási elánnal közvetít mindent kézilabdától át a Las Palmas - Levante csúcsderbiig, legyen szó bármiről. Nála felkészültebb riportert pedig keresve sem találsz.

És ez nem az én demagógiám, nézd meg pl. hogy ki nyerte meg toronymagasan az itt is néhány hónapja linkelt versenyt...
6+8+5+4+1+1+2+1

Bene78
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. április 27., szerda 9:32

Re: Kedvenc kommentátor :D

#10 Hozzászólás Szerző: Bene78 »

Nos olvasgattam a hozzászólásokat, van amivel nem értek egyet. Nagyon sok függ attól, hogy ki mit közvetít. Egy lapos meccset nem lehet úgy lenyomni mint egy pörgős izgalmas játszmát. Ott lehet beszélni a meccsről, de egy unalmas meccsnél ahol semmi sem történik muszáj storyzni. Én próbálgattam otthon kommentálni bevallom nagyon nehéz főleg ha nincs igazán esemény. Hajdú B. és Istenként emlegetett társai színvonalas meccseket kapnak, csak mert befutott kommentátorok, pl. engem Méhestől ráz ki a hideg, egy síkban mozog tök unalmasak a közvetítései és nem készül fel rendesen. Kassai T. legtöbbször olyan sportágat közvetít ahol két ember a "főszereplő" pl. boksz, néha darts, ezért zsezsézik annyit, és mivel megszokta az unalmas meccset is próbája feldobni valamivel. Hallottam őt komolyabb meccsen kommentálni és hozta a színvonalat. Gundel meg inkább nyitogasson táskákat, borzalmas az orgánuma na és ő is fossa a szavakat levegőt se vesz. Nekem hiányoznak a régi jó kommentátorok.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kedvenc kommentátor :D

#11 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nalam egyertelmuen Magyarorszag legjobb kommentatora Haraszti Adam. Egyebkent ugy erzem, ez nem is lehet kerdes. Annyira latszik, hogy benne van a foci a mindennapjaiba. Aguero goljanal a QPR ellen volt a legemlekezetesebb. Baumstarkrol is elmondhato mindez, o peldaul minden meccse elott ir egy eleg hosszu felvezetot, azthiszem ez egyedulallo. Viszont hianyzik az a hang egy golnal amit Haraszti tud. Kicsit elkanyarodva, azthiszem ide illik a legjobban: Amit az M1 muvelt a VB idejen, en szegyelltem magam. Merei meg ezek..Megkerdeztek volna toluk (akik a studioban ultek) hogy hol jatszik pl: Koscielny, hebegtek habogtak volna. Gundeltol meg tenyleg nem kell idegesitobb fazon. Vezesse csak a Maradj talpont, az a neki valo feladat. De nyaron mar ott fog vihancolni az EB-n franciaba, na az lesz meg egy vicces dolog.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Kedvenc kommentátor :D

#12 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Személyes TOP3: Méhes, Haraszti, Baumstark.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#13 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Engem szörnyen irritált mindig is, neveket rendre keveri, látszik, hogy felkészült, de nincs mögötte olyan alap (heti rendszerességgel követni a csapatok életét átfogóan), amire tud támaszkodni, és ilyen ember vezetett VB-döntőt. A Garai örök klasszikus marad. Nála csak a kis Knézy idegesítőbb, rajtuk kívül bárki fényévekkel jobb. Ez a Matyi gyerek is inkább játszadozzon otthon a Gangl kisasszonnyal (amíg teheti), mert nagyon gyenge, amit a stúdióban produkál.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kedvenc kommentátor :D

#14 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:
Николаевич írta:Hát Gundi ma felkúrta az agyam rendesen.. Nettó húsz percet foglalkozott azzal hogy ki milyen nemzetiségű, ki milyen származású és miből mennyi van a pályán. Nevek helyett pedig rendre azt mondta hogy "a brazil". Vezesse inkább a játék határok nélkül-t, de ez botrány volt. Egyáltalán nem akarok itt átcsúszni a politikába, de vicc hogy ezért a sz.rért kiküldik közpénzből Párizsba.
Azt hallottátok, hogy Iniesta is játszott? :D Ráadásul pont Hazard szerelte 4-es Fabregas mezben a meccs elején. :D

Meg mondott olyat is hog Luiz spriccel vissza a helyére :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#15 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Hát Gundi ma felkúrta az agyam rendesen.. Nettó húsz percet foglalkozott azzal hogy ki milyen nemzetiségű, ki milyen származású és miből mennyi van a pályán. Nevek helyett pedig rendre azt mondta hogy "a brazil". Vezesse inkább a játék határok nélkül-t, de ez botrány volt. Egyáltalán nem akarok itt átcsúszni a politikába, de vicc hogy ezért a sz.rért kiküldik közpénzből Párizsba.
Azt hallottátok, hogy Iniesta is játszott? :D Ráadásul pont Hazard szerelte 4-es Fabregas mezben a meccs elején. :D

Meg az utóbbi 200 évből látta a Newcastle elleni meccsünk összefoglalóját, és abból próbált okosságokat mondani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szabi 2016. február 17., szerda 0:03-kor.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kedvenc kommentátor :D

#16 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hát Gundi ma felkúrta az agyam rendesen.. Nettó húsz percet foglalkozott azzal hogy ki milyen nemzetiségű, ki milyen származású és miből mennyi van a pályán. Nevek helyett pedig rendre azt mondta hogy "a brazil". Vezesse inkább a játék határok nélkül-t, de ez botrány volt. Egyáltalán nem akarok itt átcsúszni a politikába, de vicc hogy ezért a sz.rért kiküldik közpénzből Párizsba.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kedvenc kommentátor :D

#17 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Off: De jó lenne, ha Palik visszajönne. :)
http://vaol.hu/hazai/szavazas-ki-kozvet ... ta-1750612

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kedvenc kommentátor :D

#18 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Motson-kupa: Neggyeddöntők
http://britannia.reblog.hu/a-harc-elese ... gyeddontok" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#19 Hozzászólás Szerző: Szabi »

marknagy írta:Újabb forduló: http://britannia.reblog.hu/rangadok-for ... kupa-day-2" onclick="window.open(this.href);return false;
Knézyt még a Farkas is tönkreveri, nyilvánvaló volt, hogy sokan nem szeretik, de hogy ennyire nem, azt azért nem gondoltam volna. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kedvenc kommentátor :D

#20 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Újabb forduló: http://britannia.reblog.hu/rangadok-for ... kupa-day-2" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése