Kedvenc kommentátor :D

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Ki a kedvenc kommentátorod?

Hajdú B. István
132
44%
Faragó Richárd
30
10%
Tóth Csaba
4
1%
Farkas Norbert
2
1%
Gundel Takács Gábor
30
10%
Horváth Ferenc
1
0%
Kristóf Péter
1
0%
Lévai Ferenc
2
1%
Világi Péter
3
1%
Léderer Ákos
9
3%
Hettéssy Zoltán
2
1%
Ambrus Tamás
3
1%
Horty Gábor
79
27%
 
Szavazatok száma: 298

Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#141 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

misakd írta:Horty nem csak azért a legjobb kommentáror mert ő ért legjobban a focihoz hanem azért is mert beszarás amit lemüvel szakadok meg a röhögéstöl amikor ö kommentál, ezek mellett remekül hangsúlyoz mint egy profi.
kb én is, pl csörte :) vicces és jó, nem értem, mért nem kaphat nagyobb meccseket.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kedvenc kommentátor :D

#142 Hozzászólás Szerző: misakd »

Atthilleus írta:Egyértelmű, hogy Gundel a legjobb kommentátor. Egyszerűen élvezet volt nézni a Konföderációs kupa döntőjét az ő közvetítésével. :wink:
undelnek jó hangja van csak a focihoz nincs sok köze.

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Kedvenc kommentátor :D

#143 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Egyértelmű, hogy Gundel a legjobb kommentátor. Egyszerűen élvezet volt nézni a Konföderációs kupa döntőjét az ő közvetítésével. :wink:

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kedvenc kommentátor :D

#144 Hozzászólás Szerző: misakd »

Horty nem csak azért a legjobb kommentáror mert ő ért legjobban a focihoz hanem azért is mert beszarás amit lemüvel szakadok meg a röhögéstöl amikor ö kommentál, ezek mellett remekül hangsúlyoz mint egy profi.

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Kedvenc kommentátor :D

#145 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

Hajdú B.-re sok mindent lehet mondani, de azt, hogy Liverpool-drukker, biztosan nem.

Horti a TV2-n biztos nem fog BL-meccset közvetíteni, de a Digi TV-n simán megtörténhet ... Aztán majd mindenki rájön, milyen rettenetes, ha olyan meccset közvetít, ami amúgy érdekli az embert. Mert a Bundesliga 2 vagy a brazil bajnoki elmegy, de mondjuk egy Chelsea-meccs. Hát ...

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kedvenc kommentátor :D

#146 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Horty hatalmas :D Jobb mint egy vígjáték!
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

tomynho
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. november 17., hétfő 20:33
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Sheva

Re: Kedvenc kommentátor :D

#147 Hozzászólás Szerző: tomynho »

hát nem tom nekem hajdú bé nagymester közvetítéseiből az jött le hogy liverpool drukker de nagyon meglepődtem mikor írtátok hogy mu lehet hülyeséget gondoltam de nekem ez jött le... :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kedvenc kommentátor :D

#148 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

technika írta:
dankodavid írta:Én reménykedek, hogy valamikor fog BL-meccset közvetíteni Horthy! :D Ő is jó kommentátor, a viccei szerintem elférnének!
A BL meccsek közvetítési jogát megvette a TV2.
Tehát szerintem nem fog Horty BL meccset közvetíteni mert nem hiszem majd h az Sport Klub meg fogja venni.
De:
1.: ő bármikor átmehet
2. és miért ne vehetné meg?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Kedvenc kommentátor :D

#149 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

Méhes Gábor neve miért nem szerepel a listán? Szvsz Hajdú B. mellett a másik legjobb.

Avatar
technika
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:32
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kedvenc kommentátor :D

#150 Hozzászólás Szerző: technika »

dankodavid írta:Én reménykedek, hogy valamikor fog BL-meccset közvetíteni Horthy! :D Ő is jó kommentátor, a viccei szerintem elférnének!
A BL meccsek közvetítési jogát megvette a TV2.
Tehát szerintem nem fog Horty BL meccset közvetíteni mert nem hiszem majd h az Sport Klub meg fogja venni.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kedvenc kommentátor :D

#151 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Én reménykedek, hogy valamikor fog BL-meccset közvetíteni Horthy! :D Ő is jó kommentátor, a viccei szerintem elférnének!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kedvenc kommentátor :D

#152 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Gaboor88 írta:
koni0725 írta:Hajdú B.-t amúgy a legtöbben a fifa miatt szeretik, legalábbis én nem látok rá más okot, hogy miért vezet ilyen toronymagasan egy Chelsea fórumon, mikor egyfolytában a kedvenc csapatunkat fikázza. Persze lehet, hogy más erről máshogy gondolkodik.
Szerintem a határozottsága áll ennek a hátterében a határozottsága meg részben a hangjában. Tipikusan "sportkommentátor" hangja van. Bár ez lehet, h hülyeség.... Pedig lehet, h kb Világi Petivel LEHET egy szinten a közvetítése, csak annyi a különbség köztük, h Világinak kegyetlen mód határozatlan hangja van, abszolút nem való sportkommentátori székbe.
Hajdú B. remek, egyszerűen remek kommentátor. A 'Pool elleni BL meccsen való közvetítése :P Zseniális volt.
Ahogy mondod, kommentátor hangja van, nagyon határozott és képes normálisan megformálni a mondatokat, nem úgy mint manapság a legtöbb bohóc akit odaültetnek a mikrofon elé (elsősorban a sport klub kommentátorai) Ezen kívűl láttam már más műsorban is Hajdú B.-t, és nagyon értelmes embernek tartom, ráadásul a humora is nagyon ott van a szeren, soha nem mond rossz poént (én még nem hallottam) (Legjobb: ,,ha Torres berúgja... De ha a sok hát összerakjuk, akkor egy hatalmas nevetés lenne a vége, pedig Liverpoolban ma sírás lesz'' Ezt is azon a bizonyos BL meccsen mondta :D
Néha beleborzong az ember a közvetítésébe.
Lehet, hogy MU drukker, de szerintem Hajdú egyszerűen csak a szép focit szereti, és köztünk legyen szólva, azért a MU idén sem játszott csúnyán... Szerintem rólunk is mond jókat, igaz nem olyan sokat, mint a manchesterről, de azért nem mondánám, hogy utál minket.

A FIFA-s felvetésre, lehet, hogy sokan amiatt szeretik, én pl. nagyon megunom 10 meccs után (ez persze nem az ő hibája, a kommentálást jelenleg ennyire lehet belőni egy játékba...)

Faragó Ricsi a másik hatalmas riporter, neki is nagyon jó hangja van, ő is kivételesen intelligens, és a humora is jó. Az amerikai foci meccseken pedig egy-egy TD után amit leművel... Nagyon nagy.

Van még pár tehetséges riporter, ezek szinte mind a Sport Tv-n kommentálnak, spanyol meccseket, a neveket sajna keverem, így nem írok. (Nem Fülöpre meg Horváthra gondolok, azok nagyon szarok, idegesítőek)

Gundel nem tudom mit keres itt, szerintem egyáltalán nem tud focit közvetíteni.... Sokszor mikor megtudom, hogy ő lesz a szpíker, mutet rakok a TV-ra, szerintem neki tökéletesen megfelelt az Áll az alku meg az ilyen marhaságok, kommentátornak gyenge.

Horthy-t először nagyon utáltam, de Air Sanyi és a hasonló dolgai tényleg jók. Annak az embernek a humora jó, ami elmegy mondjuk egy Bundesliga 2 meccsen, de nem tudom mit szolnátok hozzá, ha mondjuk egy BL elődöntőt közvetítene... Hát ott már nem lennének ennyire mulatságosak a viccei... A BL-ben sok a drámai meccs, és ennek a közvetítésére nem lenne alkalmas Horthy... BuLi 2-ben nem hsizem, hogy bárki innen a fórumról bármely csapat nagy fanja lenne, gondoljátok el, hogy pl. egy ilyen Chelsea-Barca meccs után elkezdeni poénkodni... Mert elkezdene. Ha BL-t közvetíteni, az olyan lenne mintha mondjuk Rowan Atkinson (mr. bean) játszana teszem azt egy horrofilmben. Nem lenne hiteles. Mondjuk gondolom ezért nam kapott eddig mást, mint BuLi 2-t, kiváncsi leszek, mi lesz jövőre...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Kedvenc kommentátor :D

#153 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

koni0725 írta:Hajdú B.-t amúgy a legtöbben a fifa miatt szeretik, legalábbis én nem látok rá más okot, hogy miért vezet ilyen toronymagasan egy Chelsea fórumon, mikor egyfolytában a kedvenc csapatunkat fikázza. Persze lehet, hogy más erről máshogy gondolkodik.
Szerintem a határozottsága áll ennek a hátterében a határozottsága meg részben a hangjában. Tipikusan "sportkommentátor" hangja van. Bár ez lehet, h hülyeség.... Pedig lehet, h kb Világi Petivel LEHET egy szinten a közvetítése, csak annyi a különbség köztük, h Világinak kegyetlen mód határozatlan hangja van, abszolút nem való sportkommentátori székbe.
A hovatartozását illetően pedig egyértelműen manu meg barca fan. Már lentebb írtam is rá példát, hogy miért az: amikor az old traffordon 1-2-vel ballagott le a liverpool a pályáról ilyet szól: a mencseszternek 45 perce maradt, hogy megfordítsa a világ rendjét. Hajdú B. szemében a világ rendje az, hogy a manu nyer. Gyűlölöm az ilyen elfogult kommentátorokat, bár, lehet, hogy csak azért mert nem csipázza a Kékeket. A sok manu meg barca fan amikor nézi ezeket a meccseket és hallgatja Hajdúb kommetnálását akkor elhiszi azt a sok szemetet amit rólunk mondanak, mert azt képzelik, hogy teljesen objektívan kommentál. Pedig rohadtul nem. A mencseszternek multkor felsorolta fergusson összes kupa győzelmét időhöz és nevekhez kötötte. Ezt mondjuk egy Arsenallal vagy egy Chelsea-vel nem biztos, hogy meg tudná megtenni. Gyanús...
"I think I'm a special one"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Kedvenc kommentátor :D

#154 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hajdú B.-t amúgy a legtöbben a fifa miatt szeretik, legalábbis én nem látok rá más okot, hogy miért vezet ilyen toronymagasan egy Chelsea fórumon, mikor egyfolytában a kedvenc csapatunkat fikázza. Persze lehet, hogy más erről máshogy gondolkodik.
211! NEW RECORD!

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kedvenc kommentátor :D

#155 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Szerintem meg Faragó Ricsi a legjobb. Eszméletlen beleéléssel közvetít. Félelmetesen felkészűlt. És ami a legnagyobb! Nem csak fociban. Hatalmas tudással rendelkezik. Amit az NFL-ben is művel... Csodálatos! Szerintem ő a legjobb.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Kedvenc kommentátor :D

#156 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem tudom kinek drukkol hajdúbé, de az többször lejött, hogy a chelseat nem különösebben komálja...

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Kedvenc kommentátor :D

#157 Hozzászólás Szerző: Hege »

misakd írta:Horty Gábor számomra egyértelmű
-megvan a szakértelme
-kellően laza
-nem istenit minden jöt ment játékos
-nem kezd ha val mondatott (ha ez lett volna akkor más lett volna)

Hujdu B. nem ismer fel csomo játékos,amugy meg tisztan latszik hogy pool drukker

Gundel t. gabi szimpatikus de Horty nekem szimpatikusabb
HB Man.U drukker...
We love you Chelsea^^

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kedvenc kommentátor :D

#158 Hozzászólás Szerző: misakd »

Horty Gábor számomra egyértelmű
-megvan a szakértelme
-kellően laza
-nem istenit minden jöt ment játékos
-nem kezd ha val mondatott (ha ez lett volna akkor más lett volna)

Hujdu B. nem ismer fel csomo játékos,amugy meg tisztan latszik hogy pool drukker

Gundel t. gabi szimpatikus de Horty nekem szimpatikusabb

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kedvenc kommentátor :D

#159 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Horty egy bazi nagy háttértudású ember, és igen, a stílusa nagyon fekszik a régi Barca tv-s meccsekhez, meg a Bundásliga2-höz, mert azokat nélküle a kutya sem nézné. De rengeteg infót vág fejből, bármely bajnokságra vonatkozóan, általában nem a bulvár dolgokkal van elfoglalva meccs közben, s sokáig az egyetlen kommentátor volt, (s még most is azon kevesek egyike), aki ha nevet téveszt meccs közben, akkor képes elnézést kérni és javítja magát.

Maga a stílusa sokakat megoszt, többek szerint valóban nem sportkommentátor, hanem egy bohóc, de én csípem. Kellenek az ilyenek, mint Palik vagy Horti. Egy jó műsorvezető attól jó, hogy van egyénisége, nem semmilyen, nem "tömeg". Anno Szepesi, Vitray, HBI, Horti... egyéniség. Ez a titok.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Kedvenc kommentátor :D

#160 Hozzászólás Szerző: Pöri »

dankodavid írta:Speedie, tudom, kit hallottál, az én kedvencemet: Horty Gábort!! :D :D Ő egész egyszerűen a legjobb, kár, hogy BL-ben nem ő közvetít, mert akkor még a manscum meccsét is megnézném!! Tényleg tud nagyon nagyokat mondani, nagyon megkarcolta és hasonlók!!
Nagy tudás van annak a hapinak az 100 mer a bundesliga 2től eljutott a pl-ig úgy h még a spanyol bajnokság is szóba került.. :lol:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Válasz küldése