Kedvenc kommentátor :D

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Ki a kedvenc kommentátorod?

Hajdú B. István
132
44%
Faragó Richárd
30
10%
Tóth Csaba
4
1%
Farkas Norbert
2
1%
Gundel Takács Gábor
30
10%
Horváth Ferenc
1
0%
Kristóf Péter
1
0%
Lévai Ferenc
2
1%
Világi Péter
3
1%
Léderer Ákos
9
3%
Hettéssy Zoltán
2
1%
Ambrus Tamás
3
1%
Horty Gábor
79
27%
 
Szavazatok száma: 298

Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#21 Hozzászólás Szerző: Dante »

Sheenka írta:Szerintem ő az egyik legjobb, eszméletlen hangja van, és baromira ért hozzá.
A tudása tényleg nagy, ért hozzá és látszik hogy rajong is a spanyol dolgokért (még inkább a katalánokért) de engem zavar a hangja és a stílusa is, nagyon erőltetettnek, latin-copynak hat szerintem.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kedvenc kommentátor :D

#22 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Szabi írta:Mondjuk akit te írsz, a Farkas Norbert se jobb, mondjuk ő legalább alázatos, még ha ritka idegesítő is a Barca-fanatizmusával.
Szerintem ő az egyik legjobb, eszméletlen hangja van, és baromira ért hozzá.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#23 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ne is mond, ki nem állhatom az ócska poénjait, ismételgetett szóvicceit (a babaruhát nem tudom hányszor nyomta el, ember nem nevetett rajta), a szenny aljáról előkotort átigazolási híreit, amit ő teljesen komolynak hisz, meg a Lempörd féle kiejtéseit. Annyira irritáló, hogy valami hihetetlen. A kedvencem az, mikor ezt a dilettáns Hodgsont isteníti az angol válogatott meccseknél, hogy mekkora szaktekintély. Röhej... :lol:

Mondjuk akit te írsz, a Farkas Norbert se jobb, mondjuk ő legalább alázatos, még ha ritka idegesítő is a Barca-fanatizmusával.

A Márk által linkelt verseny kapcsán is esik szó róla a cikkben: "Azt már tényleg csak udvariasságból említjük meg, hogy egy röpke borgőzös pillanat erejéig Kassai-Tóth Csaba neve is felmerült, mint lehetséges versenyzőé, hogy aztán össznépi röhögés zilálja szét szerkesztőségi épületünk támaszfalait." :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#24 Hozzászólás Szerző: Dante »

Személyes kedvencem kassai "huncutszemű" tóth csaba.
Kép
Nála nagyobb inkopentens vadfasz nincs egyik sportcsatornánál sem, még Krézy Jenő jr is tűrhetőbb nála. (meg a törpe csávó aki a spanyol bajnokságos kisszíneseket csinálja)

Hogy ne csak a jókról legyen szó :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#25 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chester írta:
Szabi írta:Nálam a top4: Méhes, Baumstark, Hajdú B., Monoki
Nálam is, Egri "poénjait" én nem tudom értékelni. Bár inkább legyen top5, és az ötödik Székely Dávid.
Azt én se (bár az utóbbi időben talán kicsit visszavett ezekből, de még mindig nyomja azért), viszont a stílusa, hangszíne meg a gólok kommentálása ezt nálam kompenzálja. (ugye nem titkok, hogy PL mellett a SerieA a másik kedvenc bajnokságom, szóval elég sokat hallom). Ő tényleg elég megosztó, sokan nem szeretik, én az 'ellentábort' képviselem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kedvenc kommentátor :D

#26 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szabi írta:Nálam a top4: Méhes, Baumstark, Hajdú B., Monoki
Nálam is, Egri "poénjait" én nem tudom értékelni. Bár inkább legyen top5, és az ötödik Székely Dávid.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kedvenc kommentátor :D

#27 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szabi írta:Nálam a top4: Méhes, Baumstark, Hajdú B., Monoki/Egri

Engem valamiért a Haraszti nagyon irritál, és sajnos egy csomószor ő közvetíti a meccseinket.

Amúgy kösz, hogy linkelted, szeretem az ilyesmi dolgokat . :D
Haraszti nálam akkor lett kedvenc amikor Aguero bajnoksagot ero golt lott a QPR ellen, pont o kommentalta, azota se hallottam akkora uvoltest kommentatortol max Gary-et mikor Torres egyenlitett a Camp Nou-ban :D

Nincsmit :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#28 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nálam a top4: Méhes, Baumstark, Hajdú B., Monoki/Egri

Engem valamiért a Haraszti nagyon irritál, és sajnos egy csomószor ő közvetíti a meccseinket.

Amúgy kösz, hogy linkelted, szeretem az ilyesmi dolgokat . :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kedvenc kommentátor :D

#29 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Lehet szavazni ki a legjobb magyar kommentátor: http://britannia.reblog.hu/amikor-a-ver ... -i-fordulo" onclick="window.open(this.href);return false;

A lebonyolításról: http://britannia.reblog.hu/john-motson-kupa" onclick="window.open(this.href);return false;

Nálam a TOP4: Méhes Gábor, Hajdú B. István, Haraszti Ádám, Székely Dávid.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kedvenc kommentátor :D

#30 Hozzászólás Szerző: almos »

jkopfner írta:Emlékszik még itt valaki a Dörmögő Dömötör Dávid Sándorra? Régen minden egyes forma1-es futamon 10 percen belül bealudtam, miután megszólalt.
A hangja tényleg altató, de nagyon magas a szaktudása, egyik legjobb szakértő a szakmában. Öregkorára már nagyon kijön belőle, hogy Ferráris, de annyi baj legyen. :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kedvenc kommentátor :D

#31 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Николаевич írta:
jkopfner írta:Emlékszik még itt valaki a Dörmögő Dömötör Dávid Sándorra? Régen minden egyes forma1-es futamon 10 percen belül bealudtam, miután megszólalt.

A nagydarab ősz palira gondolsz aki a stúdióban nyomta? :D
Ő az:) Végigtolta egyenletes mély dörmögő hangon az egész futamot. Sosem bírtam ki elalvás nélkül.

Hátha valaki ezt még nem látta:)

http://www.youtube.com/watch?v=87Myg3T-Fns" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kedvenc kommentátor :D

#32 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

jkopfner írta:Emlékszik még itt valaki a Dörmögő Dömötör Dávid Sándorra? Régen minden egyes forma1-es futamon 10 percen belül bealudtam, miután megszólalt.

A nagydarab ősz palira gondolsz aki a stúdióban nyomta? :D

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kedvenc kommentátor :D

#33 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Emlékszik még itt valaki a Dörmögő Dömötör Dávid Sándorra? Régen minden egyes forma1-es futamon 10 percen belül bealudtam, miután megszólalt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kedvenc kommentátor :D

#34 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Én Faragó Ricsit is nagyon bírom, de európai focit régen hallottam közvetíteni.
A mi meccsünket a City ellen ő kommentálta, meg is lepődtem. :) Az NFL az ő sportja, azzal eggyé vált és mással nem is az igazi. Imádom a Ricsit de tényleg maradjon a tojáslabdánál. :D

Hajdu B. pedig nagyon leamortizálódott, amikor még a Viasat3 adta a BL-t akkor volt a legjobb, nem volt unalmas a közvetítése és csak minimális hibákat vétett, manapság meg... Elég megnézni a BL döntőnket, megvan a magyar felvétel, nevetséges és ostoba hibákat vétett, amit ilyen szinten, egy ilyen fontos foci eseményen nem megengedett. Néha nézek Bundesligat amit szintén ő kommentál legtöbbször, de azt a benyomást kelit mint aki telibesz*rja az egészet, nem olyan élvezettel kommentál mint régebben, a Viasat-os időkben.

Azt sajnálom tényleg, hogy az F1-et nagyon régóta nem a Czollner-Palik kettős nyomja, rajtuk besírtam mindig. :D :D Szujó Zoli sem rossz, de vele az interjúkat sokkal szívesebben hallgattam, nagyon sokan megismerték már a futamok előtt, kár hogy a fogyatékos Mezei miatt neki kell a kommentátor székben ülnie. Knézy-ről meg felesleges beszélni, a fogyateizmus magasiskolája amit ő leművel BÁRMELYIK sportágban.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kedvenc kommentátor :D

#35 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta: Szerintem az egyik legrosszabb Knézy Jenő Jr. Amit a Románia-Magyarország és a Magyarország-Andorra meccseken lenyomott az nevetséges volt, a PL-közvetítéseknél(amikor még az Eurosport 2 adta az angol meccseket) sokszor másfél-két percig teljesen elhallgatott.
A legrosszabb az a legutóbbi EB volt Kénzytől szvsz. Az gyalázat volt... keverte a görög-lengyelen,hogy melyik játékos milyen nemzetiségű. Pedig ott azért nem könnyű összekeverni a játékosokat.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kedvenc kommentátor :D

#36 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A Digisportos kommentátorok nem olyan vészesek, bár ők is tudnak nagy hülyeségeket mondani. A legfájóbb az volt amikor Nasrin Eid Mubarak feliratú póló volt(az Íd egy muszlim áldozati ünnep, Eid mubarak=Áldott Íd ünnepet), erre benyögte a szaki hogy a City elnökének (Khaldoon Al Mubarak) üzent :D

Én Faragó Ricsit is nagyon bírom, de európai focit régen hallottam közvetíteni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#37 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem is Méhes a legjobb. Az viszont hihetetlen hogy a SportTV-nek nincs rajta kívül értelmes kommentátora, akit focimeccs elé szabad rakni. kassai hangjára kinyílik a zsebemben a bicska, még szerencse hogy stream-mel szopok a meccseink 95%-ában, tuti lenémítva nézném, ha náluk lenne a PL. Annyi hülyeséget, olcsó poént mond az a gyökér, meg a féléves Mirror-os, DailyFail-es esetleg Marca-s angol focis hírek... Belegondolni is rossz.
Lempörd

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kedvenc kommentátor :D

#38 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az volt még jó, amikor tavaly a Bradford játszotta a CC-kupadöntőt a Swanseaval, és a stúdióban megemlítette a Matyi gyerek vigyorogva és magabiztosan, hogy ez a csapat újrajátszást harcolt ki ellenünk az FA-kupában és csak a megismételt meccsen estek ki (az ugye Brentford volt, akkor mégcsak nem is azonos osztályban szerepeltek), erre pedig a Zombori taktikus úgy bólogatott és egyetértett... :D

Amit Spring említ, az pedig tényleg baszott idegesítő, hogy a német meccseknél úgy motyognak néha, hogy borzalom...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kedvenc kommentátor :D

#39 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem jelenleg a legjobb sportkommentátor az Méhes Zümi. Jól közvetíti a focit és a kosárlabdát, mást nem tudom hogy szokott-e kommentálni. A többiek csak 1-1 sportban jók, viszont őt érzem a legkomplexebbnek a felhozatalból.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kedvenc kommentátor :D

#40 Hozzászólás Szerző: Spring »

Azért a mostani Eurosport 2-ős kommentátorok is nevetségesek, akik focit közvetítenek (Hajdú B. nevét tudom csak onnan). Baszki szinte suttognak a német meccsek alatt, Hajdú Bé is már annyira utálja az egész focit szerintem, nagyon belefásult. Sokan őt tartják a legjobb kommentátornak, hát én nem tudom élvezni az unalmas hangján közvetített meccseit, gólhelyzetnél is ugyan úgy mondja, mintha bedobás lenne...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése