Kedvenc kommentátor :D

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Ki a kedvenc kommentátorod?

Hajdú B. István
132
44%
Faragó Richárd
30
10%
Tóth Csaba
4
1%
Farkas Norbert
2
1%
Gundel Takács Gábor
30
10%
Horváth Ferenc
1
0%
Kristóf Péter
1
0%
Lévai Ferenc
2
1%
Világi Péter
3
1%
Léderer Ákos
9
3%
Hettéssy Zoltán
2
1%
Ambrus Tamás
3
1%
Horty Gábor
79
27%
 
Szavazatok száma: 298

Üzenet
Szerző
Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Kedvenc kommentátor :D

#121 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Nah akkor azt mondja meg valaki, hogy Dzeko és Grafite nevét hogy kell kiejteni helyesen? :) Szerintem úgy, ahogy leírjuk (Dzekó és Gráfite :) ), de én már hallottam mindenfélét... Dzsékó, Gráficsi, stb...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Kedvenc kommentátor :D

#122 Hozzászólás Szerző: undertow »

zenzo mondja jól. én anno figon tanultam meg, ejtés szerint: luis figu.
ezek megtanulása egyébként nem feltétlenül várható el a kommentátoroktól, max alapszinten. attól pl falramásztam, amikor zsozét hozézták...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kedvenc kommentátor :D

#123 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyébként igen, az Ronaldu, Ronaldinnyu, Adrianu, ugyanúgy, ahogyan Carew sem Keru, hanem Kárev, ésatöbbi... a braziloknál és portugáloknál pedig nem véletlenül veszik fel ezeket a neveket sem, az eredeti neveiket sem kiejteni nem tudná itt senki helyesen, sem a mezre nem férnének rá. A neveket legtöbb esetben "anyanyelvesítik", foggalmam nincs, hogyan ejtik helyesen "elefántcsontpartiul" Drogba nevét, de míg ő Angliában Drokbá, nálunk Drogba, közvetlen északi szomszédainknál Didiera Drogbu, a különböző távol keleti streameken pedig valami Djokbáá-nak ejtik.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kedvenc kommentátor :D

#124 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Speedie93 írta: az Adrianu? :shock:
Én nem tudom, hogy ebben az esetben mi a helyes, de az tényleg igaz, hogy mi egy csomó nevet rosszul mondunk/tanulunk/szokunk meg, és amikor végre egy kommentátor helyesen mondja, az nekünk szúrja a fülünket, és hülyének nézzük...
Pl. a német adókon Szabicsot is Zábicsnak mondták/ják, gondolom Németországban mindenki így is ismeri, és ha egyszer normálisan Szabicsnak mondanák, akkor a legtöbb szurkoló (mint pl. te is) rögtön szídnák őt... A Lamborghini sem ,,lámbordzsíni'', ahogy Chicago sem ,,csikágó''...

Én pontosan emiatt nem tartok baromnak senkit az általam ismerthez képest más kiejtése miatt, amíg meg nem bizonyosodom a helyesről... Neked is ezt kéne tenned.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Kedvenc kommentátor :D

#125 Hozzászólás Szerző: Pöri »

ZenZo írta:
Speedie93 írta:még mindig jobb mint aki ma volt a sportklub+on aki a flamengo-t flamengunak Adriano-t meg Adrianunak mondja.. :roll: :lol:
Holott az a helyes? Hm, tényleg. Hülye bevett szokások.
az Adrianu? :shock:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kedvenc kommentátor :D

#126 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Speedie93 írta:még mindig jobb mint aki ma volt a sportklub+on aki a flamengo-t flamengunak Adriano-t meg Adrianunak mondja.. :roll: :lol:
Holott az a helyes? Hm, tényleg. Hülye bevett szokások.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Kedvenc kommentátor :D

#127 Hozzászólás Szerző: Pöri »

még mindig jobb mint aki ma volt a sportklub+on aki a flamengo-t flamengunak Adriano-t meg Adrianunak mondja.. :roll: :lol:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kedvenc kommentátor :D

#128 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

S_Kalou írta: A másik akit kedveelk, Farkas Norbert, szintén van benne lelkesedés, de nem bohóckodik, hanem komolyan csinálja.
Az a Farkas Norbert, akinek mindenki a haverja a spanyol bajnokságban? Titi Anri, meg Liómészi? Nekem vaze egy "nem bohóckodó, komolyan csináló" kommentátor ne tegezzen senkit...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kedvenc kommentátor :D

#129 Hozzászólás Szerző: gerawba »

misakd írta: Miért az jobb amikor Gundel vagy Knézy ugykommentál egy goalt mintha szarna bele a meccsbe és felsem emeli a hangját pl.: Hát igen gol na és akkor mi van? kb. ennyit ér Gundel meg sok magyar komentátor. Ha a meccs szar és egy hajdu B.,Farago Ricsi,Gundel vagy barmelyik magyar kommental akkor 90% a nezoknek elkapcsol de Hortyval még a legrosszabb mecseket is élvezni lehet. Szerinte ezért adnak neki szar meccset
Ezt te sem gondolod komolyan :D
Gundel tényleg nem emeli fel a hangját (ezért is utálom többek között, ezt csinálta az egész Konföd alatt), de hogy a Hajdú B. meg a Faragó sem????
Te hallottad már Faragó Ricsit közvetíteni?? Amerikai foci meccsen is üvölt minden fontosabb helyzetnél (td, interception stb), és focimeccsen sincs másképp.

Horthynak testhez áll a BuLi 2 - azokat én is hallgatom néha - viszont az jövőre nem lesz, kiváncsi vagyok mit fog közvetíteni. Ahogy tudom ilyen selejt bajnokságokat fog adni a Sportklub (osztrák, orosz, belga, talán görög) Mindenesetre remélem komolyabb feladatot nem fog kapni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Kedvenc kommentátor :D

#130 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

Ezért nem őt kedvelem, hanem
Gundel Takács Gábort. Az ő humorjai a meccshez legjobban odaillőek. Nem értek egyet azzal, hogy nem ért a focihoz. Ha mégis így lenne, fölvetődik, hogy miért adták neki a Konfödkupa döntőjét?
Ebben egyetértek veled, nekem kimondottan tetszett amit a konföd kupán csinált, élvezhetők voltak vele a meccsek, és nem éreztem elfogultnak sem. A másik akit kedveelk, Farkas Norbert, szintén van benne lelkesedés, de nem bohóckodik, hanem komolyan csinálja.

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Kedvenc kommentátor :D

#131 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Dani1905 írta:
S_Kalou írta: Ha a Barca elleni elődöntőben amikor szét idegeskedtem magam biztos Hortynak a hülyeségei kellettek volna még, meg az hogy olvasgassa ott a szar nézői kommenteket.. Hajdú B, Faragó legalább komolyan veszik a meccset, nem játsszák túl magukat, náha egy-egy poént elereszt Hajdú B. is de nem majomkodja szét az egészet.. Hortyt max egy semmilyen csoportmeccsre lehetne berakni..
Engem speciel roppantul idegesít Hajdú B elfogultsága kinem állhatom. A másik, Horty legalább üvöltözik a helyzeteknél góloknál, sokan a felsoroltak közül egy hangon monotonan vezetik az egészet, 0 tehetség és szakmai érzék... :roll:
Engem is idegesít HajdúB kommentálása. A PL közvetítéseinél gyűlöltem meg őt. A Chelsea-t elkezdi fikázni, és nagyon idegesítő, amikor bemondja 5 percenként, hogy jelen állás szerint úgy áll a tabella, hogy az xx vezet, és egy ponttal követi őt yy . Pl. ezt "játszotta" az Arsenal-Liverpool 4-4-gyel végződő meccsen. Elkezdte 1-0-nál, hogy jelen állás szerint x pontra fel jön az Arsenal, majd a 'Pool megfordította az állást, és elmondta, hogy a Liverpool ezzel ideiglenesen az élre ugorhat, 2-2-nél is megint mondott állást, 3-2-nél pedig egy erőltetett humorral bevágta: "mostmár inkább nem is mondom". Később jött a Juventus elleni meccs közvetítése (nem emléxem: vajon az odavágót vagy a visszavágót közvetítette-e :o ).
Horty-t én is kedvelem a 'pösti' barátommal együtt. Csupán az a probléma, hogy bundesliga2-t adnak neki, vmint az, hogy neki nem áll jól a komolysága, azaz nem képes rendesen elmondani a Bundesligával kapcsolatos híreket. Úgyanígy egy nagyobb prioritású (pl. BL) meccset sem lenne képes kommentálni. Ezért nem őt kedvelem, hanem
Gundel Takács Gábort. Az ő humorjai a meccshez legjobban odaillőek. Nem értek egyet azzal, hogy nem ért a focihoz. Ha mégis így lenne, fölvetődik, hogy miért adták neki a Konfödkupa döntőjét? Miért nem az elődöntőt, vagy éppen egy második csoportmeccset? Sokan az Áll az Alkuval hozzák párhuzamba a közvetítését. ( Kovács Árpival jóval rosszabb a műsor, pont az volt a jó, amikor Gundel az igazgatóval beszélt.) Bár, jó kérdés, miért.
Nálam továbbra is Gundel az isten!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kedvenc kommentátor :D

#132 Hozzászólás Szerző: Daniel »

S_Kalou írta: Ha a Barca elleni elődöntőben amikor szét idegeskedtem magam biztos Hortynak a hülyeségei kellettek volna még, meg az hogy olvasgassa ott a szar nézői kommenteket.. Hajdú B, Faragó legalább komolyan veszik a meccset, nem játsszák túl magukat, náha egy-egy poént elereszt Hajdú B. is de nem majomkodja szét az egészet.. Hortyt max egy semmilyen csoportmeccsre lehetne berakni..
Engem speciel roppantul idegesít Hajdú B elfogultsága kinem állhatom. A másik, Horty legalább üvöltözik a helyzeteknél góloknál, sokan a felsoroltak közül egy hangon monotonan vezetik az egészet, 0 tehetség és szakmai érzék... :roll:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kedvenc kommentátor :D

#133 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Zsoca87 írta:n azt hittem hogy a SportKlubnál van. Mikor ment át? (ritkán nézek tévét )
Tényleg Sportklub, bocsánat... Én Sport2-re emlékeztem... :oops:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Kedvenc kommentátor :D

#134 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Sheenka írta:A SPORT2 nagyot húzott Horty-val... Olcsón megvették a Bundesliga 2-t és odaatták Hortynak, azóta nézettebb itt mint a Bundesliga 1, vagy a Portugál és a Francia bajnokság...
Én azt hittem hogy a SportKlubnál van. Mikor ment át? (ritkán nézek tévét :D)

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kedvenc kommentátor :D

#135 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

A SPORT2 nagyot húzott Horty-val... Olcsón megvették a Bundesliga 2-t és odaatták Hortynak, azóta nézettebb itt mint a Bundesliga 1, vagy a Portugál és a Francia bajnokság...

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Kedvenc kommentátor :D

#136 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

Ha a meccs szar és egy hajdu B.,Farago Ricsi,Gundel vagy barmelyik magyar kommental akkor 90% a nezoknek elkapcsol de Hortyval még a legrosszabb mecseket is élvezni lehet. Szerinte ezért adnak neki szar meccset
Ha a Barca elleni elődöntőben amikor szét idegeskedtem magam biztos Hortynak a hülyeségei kellettek volna még, meg az hogy olvasgassa ott a szar nézői kommenteket.. Hajdú B, Faragó legalább komolyan veszik a meccset, nem játsszák túl magukat, náha egy-egy poént elereszt Hajdú B. is de nem majomkodja szét az egészet.. Hortyt max egy semmilyen csoportmeccsre lehetne berakni..

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kedvenc kommentátor :D

#137 Hozzászólás Szerző: misakd »

twopac írta:Nekem Szabó Gábor a kedvencem,az Eurosporton közvetít teniszt,úszást,atlétikát,sajnos focit nem!Egyszerűen beleborzongok mikor egy izgalmas hajrát közvetít :D
De itt foci kommentátorokrol van szó mert amugy Palik is nagy kedvencem nekem

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kedvenc kommentátor :D

#138 Hozzászólás Szerző: misakd »

S_Kalou írta:
BlueBlood1993 írta:
misakd írta:Horty nem csak azért a legjobb kommentáror mert ő ért legjobban a focihoz hanem azért is mert beszarás amit lemüvel szakadok meg a röhögéstöl amikor ö kommentál, ezek mellett remekül hangsúlyoz mint egy profi.
kb én is, pl csörte :) vicces és jó, nem értem, mért nem kaphat nagyobb meccseket.
talán mert nem lenne ideális dolog elviccelődni pl. egy komolyabb BL-meccset a beszólásaival meg minden második mondatában a nézői hozzászolások idézésével..
Miért az jobb amikor Gundel vagy Knézy ugykommentál egy goalt mintha szarna bele a meccsbe és felsem emeli a hangját pl.: Hát igen gol na és akkor mi van? kb. ennyit ér Gundel meg sok magyar komentátor. Ha a meccs szar és egy hajdu B.,Farago Ricsi,Gundel vagy barmelyik magyar kommental akkor 90% a nezoknek elkapcsol de Hortyval még a legrosszabb mecseket is élvezni lehet. Szerinte ezért adnak neki szar meccset

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Kedvenc kommentátor :D

#139 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

BlueBlood1993 írta:
misakd írta:Horty nem csak azért a legjobb kommentáror mert ő ért legjobban a focihoz hanem azért is mert beszarás amit lemüvel szakadok meg a röhögéstöl amikor ö kommentál, ezek mellett remekül hangsúlyoz mint egy profi.
kb én is, pl csörte :) vicces és jó, nem értem, mért nem kaphat nagyobb meccseket.
talán mert nem lenne ideális dolog elviccelődni pl. egy komolyabb BL-meccset a beszólásaival meg minden második mondatában a nézői hozzászolások idézésével..

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Kedvenc kommentátor :D

#140 Hozzászólás Szerző: twopac »

Nekem Szabó Gábor a kedvencem,az Eurosporton közvetít teniszt,úszást,atlétikát,sajnos focit nem!Egyszerűen beleborzongok mikor egy izgalmas hajrát közvetít :D
mindörökké chelsea!!

Válasz küldése