Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

Scott Sinclair
48
31%
Ben Sahar
5
3%
Michael Woods
4
3%
Sam Hutchinson
4
3%
Jimmy Smith
1
1%
Michael Mancienne
20
13%
Jack Cork
4
3%
Franco Di Santo
52
34%
más
15
10%
 
Szavazatok száma: 153

Üzenet
Szerző
Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#21 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

di Santot kéne sűrűbben

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#22 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Én inkább Sahart játszatnám

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#23 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Énis Sinclart játszatnám!da a szlovák Stoch is jó játékos(hisz 1 városban születtünk!)
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#24 Hozzászólás Szerző: Hege »

Én egyértelmüen Sinclairt...és hogy most szélső gondjaink vannak én kipróbálnám a nagycsapatba...!!!mikor kölcsön adtuk bizonyitotta hogy nagy tehetség!!!
De Di santot stochot és manciennt is játszatnám mert belőlük is nagy játékos lehet....!!!
We love you Chelsea^^

bodidavids
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. január 6., kedd 16:56
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#25 Hozzászólás Szerző: bodidavids »

én szerintem mindegyik játékos jo de a legkiemelkedőbb Sinclair. A jövőben remélem ő lesz a Chelsea legjobb szélső középpályása!!!!!!!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#26 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Stoch is jó.
2012. 05. 19.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#27 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nem kérdés, hogy Sinclair. Szerintem óriási tehetség! Mancienne-t is szívesen látnám, csak egyelőre nem tudom megmondani, ki helyett.

Avatar
regina1997
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. március 21., szombat 15:26
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: A.Cole

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#28 Hozzászólás Szerző: regina1997 »

Én mondjuk a Di Santot!Sztem jól játszik meg ügyes

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#29 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Joey írta:
Zsoca87 írta:Mondjuk a "Rijkaard egyedül szar" teória ott hibádzik picit, hogy hiába jött ide ten Cate, csoda nem történt. Pedig Grant szarabb edző, mint Rijkaard. Szerintem a Barca "hanyatlása" annak is köszönhető, hogy volt egy nagy siker sorozat, ami után természetszerűleg szokott jönni egy kis hanyattlás. Nálunk is épp ez megy. Leszünk mi még bajnokok pár éven belül.
Azért a támadójáté mintha javult volna, a védekezés meg szarabb lett. Már kétszer rugtunk 6-ot,idegenben 4et a Spursnak, stb....
Az tény, hogy ha az egész idényt nézzük, többször játszottunk sokgólos meccseket. De én ezt nem úgy érzem, hogy miattuk lenne, idén maga a PL hozott ilyen meccseket. Mikor fordult elő ilyen rengeteg gól egy idény alatt? 7-4 a Pompey meccsen, a ManU két meccs alatt vágott 11-et a Newcastle-nek, a Derby-t is minden nagy csapat kitömte 5-6-tal, a WestHam most sorozatban háromszor szedett be négy gólt gyors egymásutánban. És akkor csak néhány kiragadott példa volt
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#30 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Zsoca87 írta:Mondjuk a "Rijkaard egyedül szar" teória ott hibádzik picit, hogy hiába jött ide ten Cate, csoda nem történt. Pedig Grant szarabb edző, mint Rijkaard. Szerintem a Barca "hanyatlása" annak is köszönhető, hogy volt egy nagy siker sorozat, ami után természetszerűleg szokott jönni egy kis hanyattlás. Nálunk is épp ez megy. Leszünk mi még bajnokok pár éven belül.
Azért a támadójáté mintha javult volna, a védekezés meg szarabb lett. Már kétszer rugtunk 6-ot,idegenben 4et a Spursnak, stb....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#31 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Mondjuk a "Rijkaard egyedül szar" teória ott hibádzik picit, hogy hiába jött ide ten Cate, csoda nem történt. Pedig Grant szarabb edző, mint Rijkaard. Szerintem a Barca "hanyatlása" annak is köszönhető, hogy volt egy nagy siker sorozat, ami után természetszerűleg szokott jönni egy kis hanyattlás. Nálunk is épp ez megy. Leszünk mi még bajnokok pár éven belül.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#32 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

ZenZo írta:
Joey írta:Lehet most hülyeséget írok, de sztem nyáron pont azért kéne Rijkaard a padra, mert ő mert kockáztatni Bojanal és Dos Santossal. És ki tujda, lehet hogy itt is hozva fel 2-3 tehetséget.
Bármennyire is szerettem Rijkaardot, mint játékost, nem edzőnek való, az MTK-hoz nem vinném el, nemhogy ide. Amióta egyedül dolgozik, nézd meg, hogy áll a Barca. Nem véletlenül akarják elzavarni a szurkolók a g*cibe. Jobban utálják lassan, mint nálunk Grantet. Mert náluk különösen fontos a szép és sokgólos játék, és olyan csatársorral (Henry, Eto'o, Messi, Ronaldinho) nem tud ott lenni az élen, aminek a felével sok más élcsapat boldog lenne. A bajnokságra is csak azért van esélyük, mert a Real pont olyan töketlen idén. A BL-ben pedig ha valakinek szerencséje volt eddig a sorsolással, hát nekik.
Igen, de ten Cate oldalán 2 bajnokság, BL, szuperkupa, és ha ide hoznánk megint együt lennének. Ki tudja...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#33 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Joey írta:Lehet most hülyeséget írok, de sztem nyáron pont azért kéne Rijkaard a padra, mert ő mert kockáztatni Bojanal és Dos Santossal. És ki tujda, lehet hogy itt is hozva fel 2-3 tehetséget.
Bármennyire is szerettem Rijkaardot, mint játékost, nem edzőnek való, az MTK-hoz nem vinném el, nemhogy ide. Amióta egyedül dolgozik, nézd meg, hogy áll a Barca. Nem véletlenül akarják elzavarni a szurkolók a g*cibe. Jobban utálják lassan, mint nálunk Grantet. Mert náluk különösen fontos a szép és sokgólos játék, és olyan csatársorral (Henry, Eto'o, Messi, Ronaldinho) nem tud ott lenni az élen, aminek a felével sok más élcsapat boldog lenne. A bajnokságra is csak azért van esélyük, mert a Real pont olyan töketlen idén. A BL-ben pedig ha valakinek szerencséje volt eddig a sorsolással, hát nekik.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#34 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Lehet most hülyeséget írok, de sztem nyáron pont azért kéne Rijkaard a padra, mert ő mert kockáztatni Bojanal és Dos Santossal. És ki tujda, lehet hogy itt is hozva fel 2-3 tehetséget.

És ToreAndre véleményéhez meg annyit, hogy sztem Jimmy Smith-et nem kéne eldani, hanem inkább Sidwellt és a helyére felhozzni Jimmy-t. :? :?:

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#35 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Sinclar a befutó
WE ARE THE CHAMPIONS

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#36 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

azert szavaztam a szanto ferire mert mig a tobbieket mer lattam a csapatban ot meg nem es nagyon kivancsi vagyok hogy a sok bruhaha igaz vagy sem

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#37 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Di Santot megnézném, de kül nem szavazok senkiremert mindenki megérdemli....

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#38 Hozzászólás Szerző: Anti »

Jah, egyébként Stoch :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#39 Hozzászólás Szerző: Anti »

Zenzo, neked marhajó munkahelyed lehet :roll: . Mennyi a fizetésed e mellett? :wink: :wink: :wink:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#40 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:
ToreAndre írta:Látszik, hogy nem csak a Chelsea-hez, a labdarúgáshoz sem értesz...
igazad van nem értek a focihoz!asse tudom mik a szabályok hányan játszák és hogy mivel!
De te tore tévhitben élsz ha azt hiszed hogy bármelyik ifinknek is kulcsszerepe lesz a felnőtt keretben!szerinted abramovicot érdekli hogy woods tehetéges vagy bárki?amig ő a tulaj,bármilyen posztra bárkit ide hozhat!teszem hozzá rögötn hogy ezzel persze én se értek egyet!(esetleg valaki lerihatná nekem a főbb szabályokat,ha van ideje!)
Jó azon vitatkozni, ki mennyire ért a focihoz? :) (főbb szabályok: a focit jobb esetben zöld füvön, gömbölyű labdával játszák, a cél a labdát lábbal a pálya két rövidebbik oldalán elhelyezkedő ketrecbe juttatni; normális esetben 22 férfi folyik a pályán, ha Chelsea-s vagy, akkor kapsz egy pirosat. Van három fekete ruhás egyén is, az egyik a bíró, mellette a két esküdt. A pályán szemben álló kapuk vannak, a játékteret pedig fehér csíkok határolják. Na az advanced szint megvan, jövő héten jön az expert, ott a következőkről lesz szó: szabálytalanság, les, sárga, piros lap, szabadrúgás és büntető. Utóbbinál lesz egy vendégelőadónk is portugáliából, szóval nem érdemes kihagyni. Vele egyébként még a level3 alkalmával is találkozhatunk a különböző módszertani kurzusokon, úgy mint színészkedés, profi műesés a tizenhatoson belül és kívül, szabadrúgás előtti idióta fej vágása és fújtatás, hogyan essünk el saját cseleink közben. Ha felkeltettük érdeklődését, válasszon egyéb alternatív képzéseink közül: Obi Mikel: finoman, szabályosan; SWP: élet 160 cm felett; Sevcsenko: formában maradás, Drogba: nem nyilatkozom; Avram Grant: szépségem titkai; Abramovics: szegényen, de büszkén és a végére három extra, intenzív képzés: a Vatikán nagy tavai; a Mongol-Argentin határvillongások; Teréz anya: ne féljünk az anális szextől. Jelentkezni "tanulni akarok" jeligére a szerkesztőségben)

Egyébként Abra sem isten. Ő "csak" egy milliárdos. Bárkit nem hozhat. Sőt, még itt sem tud tartani bárkit. Nem minden a pénz, és ezt ő ugyanolyan jól tudja, mint itt bárki. A focihoz persze csak szurkolóként ért, és hoz elhibázott döntéseket, a Chelsea pedig kezd egyre inkább egy családi-baráti kis közös vállalkozásra hasonlítani. De azt már neki is látnia kell, JM-nek is kellett, sőt, Grantnek is - neki még tán Abra is elhiszi - hogy manapság a jó futballistákat jó korán meg kell szerezni, és kinevelni őket, így lesz kötődésük a klubhoz, persze ma már nem nagyon beszélhetünk olyanról, hogy klubhűség, de azért még létezik olyan.
Etelkozi írta:Egy olyan célokért küzdő csapat, mint a Chelsea, addig, amíg nem nyerünk BL-t, ifinek esélye nincs a felnőtt csapatba kerülésbe. Hacsak nem Messi, cronaldo, satöbbi tehetségű. Ilyenünk meg nincs.
Tudod azt mondják, hogy ha Bill Gates nem amerikai, hanem német lett volna, akkor nem százmilliárdos lenne, hanem a Siemens műveknél fejlesztőmérnök, és kb. 3200 év megfeszített munkával hozna össze olyan vagyont, mint amilye van. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha C.Roni nálunk lenne, akkor nagy valószínűséggel a QPR-ben kergetné a labdát kölcsönben. :wink: Egyébként egyetértek: amíg Abraban benne van ez a nyerni kényszer, addig a fiatalok max epizodisták lesznek nálunk.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Lezárt