Év Játékosa 2006/07

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Év Játékosa 2006/07

A szavazás 2007. június 1., péntek 12:11-kor befejeződött.

Petr Cech
1
1%
Ricardo Carvalho
2
3%
John Terry
1
1%
Michael Essien
24
33%
Frank Lampard
2
3%
Ashley Cole
0
0 szavazat
Didier Drogba
42
58%
John Obi Mikel
0
0 szavazat
Lassana Diarra
0
0 szavazat
más valaki
1
1%
 
Szavazatok száma: 73

Üzenet
Szerző
Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: szavazás

#21 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

bilhacica írta:
mafi írta:nálam 1. drogba 2. carvalho és 3.shevchenko(hogy miért mert elévülhetetlen érdekei voltak a védők figyelmének eloszlásának......és ez drogba statisztikályán látszik is.... az ö statisztikája huzta vissza nálam de sztem kéne adni neki még 1 szezont....bizonyítson....)
lol 2 sztár meg egy luzer a top3-ad hmm érdekes:)
Kalou több golt szerzett a bajnokságban mint seva:)
Tevez is többet:)
irjak még neveket?:)
sokan vannak ne aggodj :D jah és nekik nincs aranylabdájuk :)
nos hát a lúzer szerintem erős kifejezés ha shevára gondoltál...mert nem egyszerű az olasz fociról átálni az angolra...és azért a szezon végére már belejött a játékba mégha nem is lőtt sok gólt...és szerintem 1 lúzer nem kap aranylabdát... :lol:
Forever Blues!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#22 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nállam ballack az év játékosa mert még sosem láttam vkit, hogy ilyen könnyen tudna heti 140 ezer fontot szerezni :) igazi tehetség, jo hogy nállunk játszik!!! remélem itt fejezi be a pályafutását is :)
amugy én azt veszem alapul hogy ez egy játék lenne (a focira gondolok) és ugye itt is nyerni kell, ami abban realizálodik a fociban hogy több golt kell szerezni mint az ellenfél csapata. Ehhez két dolog kell:
vagy egy olyan játékos akinek a "füléről is bepattan", nah ezeket utálom.... mákja a csapatnak legyen nem egy leskirálynak... mind1...
vagy az kell hozzá hogy a csapat szépen játszon = nem ugy mint mi ebben a szezonban
DROGBA szépen játszott és olyan golokat szerzett amiket nehéz lenne kétségbe vonni hogy melyik testrészéről pattant e be vagy hogy lesen volt e vagy hogy megpattant e. Nem! nincsenek feltételes mondok Drogba lőtt 31 golt. Essien ha egészévben középpályást játszik lehet most többet gondolkodnék de igy Drogba egyértelmüen.
remélem jövöre nehezebb lesz ezen a szavazáson dönteni...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: szavazás

#23 Hozzászólás Szerző: Megyó »

mafi írta:nálam 1. drogba 2. carvalho és 3.shevchenko(hogy miért mert elévülhetetlen érdekei voltak a védők figyelmének eloszlásának......és ez drogba statisztikályán látszik is.... az ö statisztikája huzta vissza nálam de sztem kéne adni neki még 1 szezont....bizonyítson....)
lol 2 sztár meg egy luzer a top3-ad hmm érdekes:)
Kalou több golt szerzett a bajnokságban mint seva:)
Tevez is többet:)
irjak még neveket?:)
sokan vannak ne aggodj :D jah és nekik nincs aranylabdájuk :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyó 2007. május 12., szombat 11:45-kor.

soader
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007. január 19., péntek 11:19
Tartózkodási hely: Hajúszoboszló

#24 Hozzászólás Szerző: soader »

Nálam Drogba volt a legjobb! 31 gól egy szezon alatt nem semmi és 2 mecs még hátra van!! Második Lampard ö mindig össze tarja a csapatot ö is gólerös!
Harmadik Essien mert mind mentálisan mind fizikailag nagyon jól teljesitett!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#25 Hozzászólás Szerző: Robi »

a sportszerűség miatt megvárom már az utolsó meccset is,de jelenleg Essien nálam a nyerő.

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

Nos hát nálam is Drogba lett az első(szerintem ez nem kérdés) mert nélküle valószinüleg nem lennénk itt...a legnagyobb bajban is egyedül vitte a csapatot a hátán...én is a 2. helyet Essiennek adom hihetetlen egy ember az biztos :lol: de én nem feletkeznék meg Hilarioról is igaz h nem védett sokat de azért a Barca ellen debütálni és nem kapni gólt az azért nem semmi szerintem...
Forever Blues!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#27 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

1értelmüen drogba ! 30 gól+csatár létére nagyon komoly védőmunka ezen nincs mit gondolkodni ! 2.essien 3.carvalho ! mondjuk tényleg vicces lenne a cserepadról szavazatot kapni !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Wisey! Bridge 1 szavazatot mindenféle képpen megér. Mível tudtam, hogy Essien és Drogba között fog eldölni minden, úgyis kapnak 50 szavazatot ketten együtt, nyugodt szívvel kattintottam rá.
A Cashley-s dolgodat meg inkább nem kommentálnám....:/

Amúgy egyértelműen Essien a szezon legjobbja! Nálam Cech jön utána, majd csak utána Drogba, Carvalho és Bridgey!(de csak az értetlenül kevés játéklehetőség miatt!)
Only one Di Matteo!

Essien86
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. január 15., hétfő 21:08
Tartózkodási hely: Komló

#29 Hozzászólás Szerző: Essien86 »

A Bölényre szavaztam mert nagy kedvencem...:-)
Meg mert (szinte) minden poszton bizonyított, fontos gólokat szerzett és fáradhatatlan.
Bár vitathatalan Drogbát 31 gólja és védőmunkája - emlékszem egyik meccsen 4x(!) kifejelte 1x pedig kivágta a labdát saját 16-osán belülről - minden idők legjobb Chelsea-játékosai közé emeli...De ő úgyis nyer...:-)
Véleményem szerint még Cech és Carvalho nyújtott kiemelkedőt idén.
+ esetleg Terry.

BLUE IS THE COLOUR!!!

UI:
Sok sikert minden Chelsea-drukker érettségizőnek
(és a többieknek is) :-))

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:
szpecnaz írta:hogy jövök én a képbe?:)
hat, ha mar ballack nem lehet ott...
nem nyomtam volna rá..:)...de az tény, hogy én kedvelem...de ez már más tészta..:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:hogy jövök én a képbe?:)
hat, ha mar ballack nem lehet ott...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#32 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:
Wisey írta:
ToreAndre írta:Más valaki! Mégpedig Wayne Bridge. Úgyis mindenki Essien-re és Drogbára szavaz, (jogosan) 1 szavazatot mindenképp megér!
Sértés, hogy cashley szerepel a listán, Waynie pedig nem.
Tudtam hogy lesz egyetlen ember, aki Bridge-re szavaz majd, legyen akárki is a szezon legjobbja. Csak miattad nem fogom felvenni a listára...
es cashleyt kinek a kedveert vetted fel? geri? ;)
hogy jövök én a képbe?:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: szavazás

#33 Hozzászólás Szerző: undertow »

mafi írta:statisztikályán látszik is.... az ö statisztikája
legalabb az egyik biztos jo alapon? ;)

mafi
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006. szeptember 3., vasárnap 17:12

szavazás

#34 Hozzászólás Szerző: mafi »

nálam 1. drogba 2. carvalho és 3.shevchenko(hogy miért mert elévülhetetlen érdekei voltak a védők figyelmének eloszlásának......és ez drogba statisztikályán látszik is.... az ö statisztikája huzta vissza nálam de sztem kéne adni neki még 1 szezont....bizonyítson....)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#35 Hozzászólás Szerző: Wisey »

undertow írta:
Wisey írta:
ToreAndre írta:Más valaki! Mégpedig Wayne Bridge. Úgyis mindenki Essien-re és Drogbára szavaz, (jogosan) 1 szavazatot mindenképp megér!
Sértés, hogy cashley szerepel a listán, Waynie pedig nem.
Tudtam hogy lesz egyetlen ember, aki Bridge-re szavaz majd, legyen akárki is a szezon legjobbja. Csak miattad nem fogom felvenni a listára...
es cashleyt kinek a kedveert vetted fel? geri? ;)
Csak hogy legyen ott egy balbekk is.. és hogy bosszantsam Torét ;) 8)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#36 Hozzászólás Szerző: undertow »

Wisey írta:
ToreAndre írta:Más valaki! Mégpedig Wayne Bridge. Úgyis mindenki Essien-re és Drogbára szavaz, (jogosan) 1 szavazatot mindenképp megér!
Sértés, hogy cashley szerepel a listán, Waynie pedig nem.
Tudtam hogy lesz egyetlen ember, aki Bridge-re szavaz majd, legyen akárki is a szezon legjobbja. Csak miattad nem fogom felvenni a listára...
es cashleyt kinek a kedveert vetted fel? geri? ;)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#37 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ToreAndre írta:Más valaki! Mégpedig Wayne Bridge. Úgyis mindenki Essien-re és Drogbára szavaz, (jogosan) 1 szavazatot mindenképp megér!
Sértés, hogy cashley szerepel a listán, Waynie pedig nem.
Tudtam hogy lesz egyetlen ember, aki Bridge-re szavaz majd, legyen akárki is a szezon legjobbja. Csak miattad nem fogom felvenni a listára...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#38 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A szezon legjobbjai tényleg Drogba, Essien és Carvalho. De hogy sorrendet lehetne e felállítani köztük, még nem tudom (-> nem is szavaztam eddig), sőt, lassan - minél többet agyalok rajta - kételkedem :wink: . Drogba nagyon sok és fontos gólt lőtt idén, helyenként csodagólokat. Essien pár nagyon fontos gólt szerzett (pl Arsenal ellen oda-vissza, BL), ezen felül az egész idényben topon volt, szinte egy percre nem eresztett le. Mindenhol kiválóan teljesített, és hát valahol belül van benne valami, ami reméljük, sohasem fullad ki (egy szezont már kibírt :) ). Carvalhora pedig rendkívüli nyomás nehezedett, mert míg Drogba kapott egy társat, akik mellett kevesebb védőőrizetet élvezhetett, s így óriásit alakíthatott, addig Ricky mellől kiesett mindenki, úgy tudott fantasztikus teljesítményt nyújtani, kb 156%-ot vállalva abban, hogy a csapat még idén is a legkevesebb gólt kapja. Kinek ez, kinek az tűnik fontosabbnak, mindenki indoka tökéletesen elfogadható, de én - legalábbis egyelőre - nem tudok dönteni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#39 Hozzászólás Szerző: undertow »

a szezon legjobbjai, szerintem:
drogba - 30 gol, king kerry ota az elso. magaert beszel.
essien - nem is ember :) hihetetlen a munkabirasa.
carvalho - folyamatos jo teljesitmeny, felnott a feladathoz terry hianyaban.
cech - a serulese ellenere meg mindig a vilag legjobb kapusa
lamps - ezzel vitatkozhattok, de: az utobbi ket evet vegigjatszotta, nyaron a vb miatt nem pihent. valtozott a szerepe, a diamondban tobb mezonymunkat vegez mint eddig, ez kevesbe latvanyos. teny, elfaradt, ez latszott rajta, de ennek ellenere 21 gol es 20 assist.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#40 Hozzászólás Szerző: undertow »

Dani írta:nem az volt a kérdés,hogy kinek adnád jótékonyságból... Ashley míért sértés? Szerintem magasan jobb volt Mint Bridge,akár Arsenalos múltú,akár nem...ez van...
miert is? errol szivesen hallanek egy hosszabb elemzest. cash vedojateka hullamzo volt, tamadasban meg eleg elveszett tudott lenni, rengeteg rossz beadassal. bridge egyerteluen jobb elorejatekban.

hozzateszem tore szavazata is pont ilyen irrealis, bridgey alig jatszott, ennyire nem lehet ilyen cimet adni, meg akkor se, ha azon a keves meccsen jo volt.
foleg, hogy voltak sokat es jol jatszok is.

Lezárt