Chelsea Dream Team

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.
Üzenet
Szerző
Bex&Guevara
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007. október 21., vasárnap 21:28
Tartózkodási hely: Kecel

#361 Hozzászólás Szerző: Bex&Guevara »

Nem jön ugyan a témához,de fel akarok tenni egy kérdést,mivel iszonyatosan bosszant a dolog (kérlek titeket normális indoklást fűzzetek hozzá)

:Miért tartjátok jobbnak Terry-t,mint Carvalho-t??

Mert véleményem szerint lassan már nem is egy kategóriában kéne mérni őket...(Az utóbbi 2 évben Carvalho mellett észre sem venni,h Terry is a pályán van...Minden fontos momentuma a védelemnek Carvalho-hoz kötődik.(és most senki se jöjjön azzal,h az a jó védő,akit nem lehet észrevenni a pályán,mert sztem egész világos,h mire célzok...) Carvalho mindenhol ott van,rengeteg a parádés szerelése,mentése,hihetetlen akarással játszik és nem utolsó sorban egész gólerős és technikás is...Igazi vezéregyéniség...Ellenben utóbbi 2 szezonban Terry-t max arról sikerült észrevennem (ha egyáltalán nem sérült),hogy eladja a labdákat,megverik 1 az 1-ben,a komolyabb csatárok csak úgy elgyalogolnak mellette és rengeteg labdát elad,összevissza szerencsétlenkedik+baromi sérülékeny....

Ez az én véleményem,érdekel a tiétek is...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#362 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

----------------------------------------Cech-----------------------------------------
--Alves---------------Carva------------------------Terry----------------A.Cole--
------------------------------------Makelele----------------------------------------
-----------Essien-----------------------------------------------Lampard-----------
-------------------------------------Kaka-------------------------------------------
-----------------------Drogba-------------------------Henry----------------------

Henglár Erik
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2007. január 8., hétfő 16:48
Kedvenc játékos: Belletti
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Karancsberény
Kapcsolat:

#363 Hozzászólás Szerző: Henglár Erik »

PL játékosokból:Cech-Belletti,Terry,Eboué,Richards-Lampard,Gerrard,Essien,Fabregas-Drogba,F.Torres
Arjen Robben

Henglár Erik
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2007. január 8., hétfő 16:48
Kedvenc játékos: Belletti
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Karancsberény
Kapcsolat:

#364 Hozzászólás Szerző: Henglár Erik »

álom:Cech-Belletti,Terry,Ramos,A.Cole-Lampard,Essien,Robben,J.Cole-Higuaín,Drogba
jelenlegi CFC:Cech-Belletti,Terry,Alex,A.Cole-Lampard,Essien,J.Cole,Makelele-Drogba,Malouda
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Henglár Erik 2007. október 30., kedd 16:26-kor.
Arjen Robben

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#365 Hozzászólás Szerző: Daniel »

de szar iyet irni :D tök sok ekdvencem nem fért bele :(

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#366 Hozzászólás Szerző: Daniel »

--------------------cech--------------------
---------------nesta----terry--------------
----richards-------------------zambrotta-
--------------------essien------------------
----beckham----------------------totti----
-------------------lamaprd----------------
------------drogba-----rooney------------

cserék:scholes,duff,joey,henry,a.cole,campbell,york,quaresma,makelele

------------------cech---------------------
-----------terry-------carvalho-----------
melciot---------------------------a.cole--
--------essien-----lampard-----wise-----
-----------drogba------------zola---------

cserék:di matteo,vialli,petrescu,grönkjaer,deschamp,duff,makelele

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#367 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Ricko írta:Látom sokan elmentek más irányba, a topic azt hiszem arról szól, hogy a Chelseaben eddig játszott játékosokból álló 11, de javítsatok ki ha tévedek...
Lehet, én elkelendoztam egy kicsit.....

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#368 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Látom sokan elmentek más irányba, a topic azt hiszem arról szól, hogy a Chelseaben eddig játszott játékosokból álló 11, de javítsatok ki ha tévedek...
Yes, We BLUE!!!

Hakala Jozef
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. október 22., hétfő 15:14
Tartózkodási hely: komárno-szlovákia
Kapcsolat:

#369 Hozzászólás Szerző: Hakala Jozef »

----------------------------------------------------cech--------------------------------------------------------
----------------alex----------------cris-----------------------puyol-----------cole---------------------------



--------------------lampard-------------deco-----------SWP--------------malouda-------------------------



----------------------messi---------------------------------------ronaldinho---------------------------------

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#370 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Carvalho, Terry helyett??? Éredekes... :o

Bex&Guevara
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007. október 21., vasárnap 21:28
Tartózkodási hely: Kecel

#371 Hozzászólás Szerző: Bex&Guevara »

Jelenlegi játékosokból:
----------------------------------------------------Cech----------------------------------------------------------

------------------Alex-----------Carvalho----------------------Terry-------------Bridge----------------------

------------------------------------Essien--------------------------Lampard------------------------------------

---------------SWP------------------------------------------------------------------------Malouda--------------

----------------------------------------Drogba----------------Pizzaro-------------------------------------------

Esetleges jövő:
----------------------------------------------------Cech----------------------------------------------------------

------------Miguel--------------Carvalho------------------------Terry---------------Bridge-------------------

---------------------------Nasri-------------------Essien-----------------Van Der Vaart-----------------------

-------------------------------Drogba---------Ibrahimovich---------Huntelar---------------------------------

Klasszikus:
-----------------------------------------------------Cech---------------------------------------------------------

-------------------------------Carvalho------------------------------Dessailly----------------------------------

-----------Melchiot------------------------------------------------------------------------Gallas----------------

---------------------------------------------------Makelele------------------------------------------------------

--------------------------Zola-----------------------------------------------Lampard---------------------------

---------------------------------------Drogba-----------------Gudjohnsen-------------------------------------

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#372 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Ha nem csak aktív játékosokból:

4-4-2: Cech; Ferreria, Terry, Desailly, Le Saux; Di Matteo, Lampard, Essien, Joey; Drogba, Zola

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#373 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Ha a mostani, aktív játékosokból kéne összeállítani:

4-3-3: Cech; Dani Alves, Terry, Alex, Marcelo; Lampard, Essien, Ven Der Vaart; Drogba, Huntelaar, Henry

Szerintem a PL-be ez egy igen ütős csapat lehetne :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norbbiii 2007. október 23., kedd 10:18-kor.

tamas850105
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. augusztus 15., szerda 1:45
Tartózkodási hely: Nyárlőrinc

álomcsapat

#374 Hozzászólás Szerző: tamas850105 »

------------------Cech-------------------------

D.Alves-----Terry------Gallas---------A.Cole


S.W.Ph------Lampard-----Essien......Robben


-------Drogba-------Shevchenko-------------
Cselsea a bajnok!!!!!!!!Tamás

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#375 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta: furcsa azért hogy az én álom csapatomban és a többiekében is (akik nem Muri ota szeretik a Chelseat) Muri féle igazolás szinte csak Essien van vagy esetleg Drogba... érdekes...
Ez nem furcsa, ez szerintem természetes. A "régiek" mindig jobbnak tűnnek, több időt töltöttek a klubnál, stb. ráadásnak az idő mindent megszépít, arról nem is beszélve, hogy akik a JM/Abra éra előtt szerették meg a Chelsea-t, nyilván eleve kedvesebbek azok a játékosok. Mert azért itt merőben a 90-es évek Chelsea-je van terítéken... pedig egy Osgood vagy Bonetti vagy King Kerry neve nem nagyon olvasható, és ha úgy vesszük, őket kihagyni... Én ezért nem is szavaztam/állítottam össze ilyen csapatot, valszeg abból is ilyen vegyített csapatot tudnék összedobni maiak és 90-es évek főleg. Akkor, sőt, azért szerettem meg a csapatot, mert Zola és DiMatteo idejött. Szerettem Viallit és Gullitot, Zendent, Desailly, Soxy, Wise, JFH, és szívesen gondolok rájuk vissza, nézem meg a Chelseatv-n az akkori meccseket, de ez nem jelenti azt, hogy a JM féle igazolásokkal és a mai játékosokkal bármi bajom lenne, vagy kevesebbre tartanám őket. Arról nem is beszélve, hogy Kalou, Mikel, Essien, Diarra, Drogba, RC - nekik még megvan a lehetőségük arra, hogy felérjenek azokba a magasságokba, hogy 10 év múlva már őket emlegessük.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#376 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nah :)
------------------Cech

-Melchiot--Desailly--Terry(C)--Le Saux

---Essien------Lampard-----Wise

----Grönks(!)*-------------Zola

--------------Gudjohnsen---------

a kis kedvenceim :)
* ide egy megjegyzést akartam, mégpedig azt, hogy imádom Grönjaert! :(
amiota elment azota van ez a szomoruság rajtam :( :lol:

furcsa azért hogy az én álom csapatomban és a többiekében is (akik nem Muri ota szeretik a Chelseat) Muri féle igazolás szinte csak Essien van vagy esetleg Drogba... érdekes...

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

#377 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Cech

R. Carvalho J. Terry A. Cole

J. Cole M. Essien F. Lampard D. Wise M. Essien

G. Zola D. Drogba J. F. Hasselbaink
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Gergely Ákos
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2007. január 29., hétfő 21:19
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

#378 Hozzászólás Szerző: Gergely Ákos »

----------Cech----------


G.Johnson---Terry---Gallas---Bridge


----------Makelele----------


-----SWP---------------J.Cole


----------Lampard----------


-----Drogba----------Sevcsenko

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#379 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

---------------------------------------Cech----------------------------------------



Melchiot---------------Terry--------------------Desailly-----------------Le Saux



----------------Essien---------------Wise-----------------Lampard---------------


------Vialli--------------------------Drogba------------------------------Zola----

Henglár Erik
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2007. január 8., hétfő 16:48
Kedvenc játékos: Belletti
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Karancsberény
Kapcsolat:

#380 Hozzászólás Szerző: Henglár Erik »

LooseR írta:
Wisey írta:
Henglár Erik írta:Cudicini,Lebaouf,Le Saux,Terry,Vialli,Desailly,Lampard,Grönkjaer,Hasselbaink,Zola,Drogba
Ez ám a taktika ;)
4-1-5

És még én "aggódtam" hogy három középső középpályást játszattam 4-4-2-ben 8)
haggyad már ennyi játékost ismer osszesen azt se tudja hogy ki hol jaccik
haha,nálam Flo középpályás,de már lecseréltem volt 4-3-3 játszattnék
Arjen Robben

Válasz küldése