Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

A szavazás 2015. február 6., péntek 7:36-kor befejeződött.

1-5 éve
5
10%
6-10 éve
20
42%
11-15 éve
19
40%
16-20 éve
2
4%
Még régebb óta
2
4%
 
Szavazatok száma: 48

Üzenet
Szerző
attila21
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 2., kedd 15:25
Kedvenc játékos: Frank lampard
Kedvenc exjátékos: Mikel

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#1 Hozzászólás Szerző: attila21 »

Sziasztok én 2011-ota szurkolók a csapatnak 17éves korom otta csak a Chelsea <3
Hajrá Chelsea fc

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#2 Hozzászólás Szerző: adee93 »

https://www.youtube.com/watch?v=qFJEJzq21j4" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez az első Chelsea meccs amit először láttam, akkoriban még a Sport 1-2 közvetítette az angol bajnoki meccseket és ez idő tájban nem sokat tudtam a csapatról, angol bajnoki meccseket se nagyon néztem akkoriban csak ha véletlen oda kapcsoltam a TV-t.
Blue is the Colour

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#3 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Николаевич írta:Én 2003-ban, 10 évesen kezdtem szurkolni a csapatnak, tehát lassan 12 éve. Akkoriban már elég sok focit néztem, de nem igazán volt kedvenc csapatom. Egy újságban olvastam arról, hogy egy orosz milliárdos megvette a csapatot, a cikkíró hosszasan ecsetelte hogy milyen érdekes és izgalmas évek jönnek a csapatnak, és ez felkeltette az érdeklődésem. Ilyen szempontból tehát mocskos nagy divatszurkoló vagyok :D Nemcsak hogy Abra érkezése óta, hanem "miatta" kezdtem el követni a csapatot :)
hehe, egészen hasonló az én "történetemhez" :) ugyanúgy ez a 2003-2004-es szezon, kor is megegyezik, szintén nem volt kedvenc csapatom (kedvenc játékosom akadt, Beckham személyében, érdekes :D ), csak annyi különbséggel, hogy én nem újságból értesültem Abra-rol, hanem az akkori szomszédomtól. 30-35 év körüli férfi volt, mu szurkoló, tehát el lehet képzelni, mennyire szidta a chelsea-t, Abra-t... :D annyit beszélt róla, hogy fel keltette az érdeklődésem a csapat iránt, de hát akkoriban, se internet, se sport tv csatornák, nehéz volt még infót is szerezni a csapatról, nem hogy követni őket. De egyszer még akkoriban, tök véletlenben rá találtam egy ismétlésre(meg nem tudom mondani már ki ellen volt, milyen eredmény stb., egy Lampard gól rémlik, de nem tenném rá a fejem, hogy ez pont akkor volt xD) egy vmi messziről fogott, német csatornán, ami recsegett-ropogott, színe is szar volt (nem volt fekete-fehér, de nagyon sàrgàs-zöldes volt xD). Na ez a meccs után lettem biztos abban, hogy ez az "én csapatom" :) azóta nincs megállás, minden meccset, amit tehetek, megnézem, egy rakat chelsea mez, törölköző, àgynemű, ésatöbbi büszke tulajdonosa vagyok :P :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#4 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

putthelime írta:https://www.youtube.com/watch?v=ucbSoLMaIAA

Furcsa amúgy visszagondolni, hogy az elején mennyire mást jelentett a szurkolás. Se net nem volt otthon, se SportTV (az első pár évükben olyan luxusnak számítottak kb., mint az HBO).

Teletext, hétfői újság hátlapjának böngészése az eredmények miatt, jövő héten múlt heti összefoglalók valamelyik csatornán és persze Fifa 98-ban (az újabbak nem voltak meg) velük nyomni a meccseket. Tegnap meg bosszantott, hogy nem tudom biztosra Cuadrado mezszámát egy órával azután, hogy hozzánk igazolt. :D

Én is így voltam ezzel, a 2003/04-es szezonból szinte csak BL-meccsekre emlékszem, a bajnoki meccseinek az összefoglalóból követtem :) Vicces így visszagondolva.

Azért nagy áldás hogy ma már minden meccset meg tudunk nézni a neten. Az kifejezetten szép amikor nyáron egy amerikai túrán éjjel 1-kor játszunk egy unalmas meccset egy nevenincs csapat ellen felforgatott kezdővel, de a megszokott emberek itt vannak a fórumon és keresik a streameket mert élnek-halnak a csapatért mint én :)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#5 Hozzászólás Szerző: putthelime »

https://www.youtube.com/watch?v=ucbSoLMaIAA

Furcsa amúgy visszagondolni, hogy az elején mennyire mást jelentett a szurkolás. Se net nem volt otthon, se SportTV (az első pár évükben olyan luxusnak számítottak kb., mint az HBO).

Teletext, hétfői újság hátlapjának böngészése az eredmények miatt, jövő héten múlt heti összefoglalók valamelyik csatornán és persze Fifa 98-ban (az újabbak nem voltak meg) velük nyomni a meccseket. Tegnap meg bosszantott, hogy nem tudom biztosra Cuadrado mezszámát egy órával azután, hogy hozzánk igazolt. :D
They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#6 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én 2003-ban, 10 évesen kezdtem szurkolni a csapatnak, tehát lassan 12 éve. Akkoriban már elég sok focit néztem, de nem igazán volt kedvenc csapatom. Egy újságban olvastam arról, hogy egy orosz milliárdos megvette a csapatot, a cikkíró hosszasan ecsetelte hogy milyen érdekes és izgalmas évek jönnek a csapatnak, és ez felkeltette az érdeklődésem. Ilyen szempontból tehát mocskos nagy divatszurkoló vagyok :D Nemcsak hogy Abra érkezése óta, hanem "miatta" kezdtem el követni a csapatot :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#7 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nóbádi írta:Ezzel szerintem mindenki egyetért. Az azonban egész jól kitűnik, hogy a fiatalabb Chelsea szurkolók mennyivel türelmetlenebbek a csapattal szemben, bár ez amúgy mindenre érvényes nem csak a focira és normális is. Még szembetűnőbb, mennyire megváltozott a fórum aktív állományának hozzáállása az indulás óta, amikor még egy liga kupa döntő is eredménynek számított, erre keresgélem a válaszokat. Lehet, hogy komolytalan az egész, de nem kötelező sem szavazni, sem hozzászólni semmihez, szerencsére sokan mégis megtették, még ha nem is lehet ebből messzemenő következtetéseket levonni.
Azért vedd figyelembe, hogy a fórum indulásánál még fele ennyi kupánk volt csak. Akik akkoriban írtak oda, ők javarészt mind a KEK győztes Chelsea-be szerettek bele, vagy még korábban ha a te esetedet veszem alapul. Azóta a foci is sokat változott, de ami fontosabb a Chelsea is. Más a követelményrendszer, a lehetőségek, más a bajnokság is, egyszerűen nincs értelme összehasonlítani a "régi motorosokat" a fiatalabb/kevés ideje Chelsea szimpatizáns szurkolókkal, ezért is írtam, hogy én nem igazán értem ezt a topikot, főleg hogy te is leírtad hogy van benne egy kis hátsó szándék, amúgy ötletes.

Én is máshogy állnék a Ligakupa döntőhöz ha nem ment volna rá a tegnapi produkciónk a bajnokság egyik legfontosabb meccsén, mikor az FA Kupát meg elég látványosan parkolópályára tettük. Eljutott a klub abba a státuszba, ahol már nem egy Ligakupáért kell harcban lenni hogy legyen valami sikerélmény, főleg hogy ugye még a döntő hátravan. Abban biztos vagyok, hogyha akár ezt, akár a bajnokságot megnyerjük az összes Chelsea szimpatizáns, legyen öreg, fiatal, újonc vagy veterán szurkoló, kritikus vagy elégedett, együtt fog örülni, és szerintem ez a lényege a szurkolásnak. :)

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#8 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

ChesterB írta:Ha neked szántam volna akkor idézek. :D

Btw lehet egy drukkernek jó, értelmes véleménye akkor is, ha csak két éve szurkol a csapatnak, de ettől hogy egymás hovatartozását bírálják egyesek, csak mert nem értenek vele egyet, az nekem magas.
Ezzel szerintem mindenki egyetért. Az azonban egész jól kitűnik, hogy a fiatalabb Chelsea szurkolók mennyivel türelmetlenebbek a csapattal szemben, bár ez amúgy mindenre érvényes nem csak a focira és normális is. Még szembetűnőbb, mennyire megváltozott a fórum aktív állományának hozzáállása az indulás óta, amikor még egy liga kupa döntő is eredménynek számított, erre keresgélem a válaszokat. Lehet, hogy komolytalan az egész, de nem kötelező sem szavazni, sem hozzászólni semmihez, szerencsére sokan mégis megtették, még ha nem is lehet ebből messzemenő következtetéseket levonni.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#9 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Ancsa első szezonjában megtetszett a mez. Mindenesetre mai napig ő a kedvenc edzőm, bár természetesen Mout is bírom.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#10 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha neked szántam volna akkor idézek. :D

Btw lehet egy drukkernek jó, értelmes véleménye akkor is, ha csak két éve szurkol a csapatnak, de ettől hogy egymás hovatartozását bírálják egyesek, csak mert nem értenek vele egyet, az nekem magas.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#11 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Ja nem béla, hanem ez a topik. :D
Hát szerintem az sem... :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#12 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Ez most komoly?
Dehogy :D Csak egy picit szánalmasnak találom azt,hogy ha néhány embernek nem tetszik valamiért egy meccs,egyből jön az,hogy "plastic","divat" meg a klasszikus "látszik,hogy Abra-óta szurkolsz a csapatnak!".

Egyébként konkrét dátumot nem tudok mondani,2005 körül kezdtem jobban követni a focit, valamikor az első bajnoki elsőség után olvastam Terry-ről egy hosszabb cikket,meg a 2006-os VB-n megszerettem Robbent. Na kb azóta.

Edit.: Na már látom,hogy többünket behúztad a csőbe :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#13 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ja nem béla, hanem ez a topik. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#14 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Ez most komoly?
2012 05 19 - 2011 01 11

De ettől függetlenül is kitalálható, hogy nem az.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#15 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez most komoly?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#16 Hozzászólás Szerző: béla »

A BL-győzelem óta.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#17 Hozzászólás Szerző: almos »

2004 ősze óta és Drogba miatt.
LAMPARD#8

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#18 Hozzászólás Szerző: Gereb »

2008 BL dőntő.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#19 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

2004 Chelsea - Arsenal és Chelsea - Monaco párharcok a BL-ben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mióta szurkolsz a Chelsea-nek?

#20 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Nóbádi írta:Nálam azért vált aktuálissá ez a kérdés, mert nekem idén lesz 20 éve, hogy elkezdtem szurkolni a Chelsea-nek :D
Ekkor érkezett ugyanis a csapathoz Ruud Gullit aki nagy kedvencem volt akkoriban, és addig még csak nem is hallottam a Chelsearől :oops: Abban az évben nem nyertünk semmit 11. lettünk a PLben :shock:
Nem tagadom, a kérdésnek van egy kis hátsó szándéka is, mert ha túl sok lesz a fiatal az sok mindent megmagyarázna számomra ezért elnézést kérek. De alapvetően a kíváncsiság vezetett.
1 évvel megelőztél, nálam is hasonló a helyzet csak én Zola miatt lettem chelsea-i szurkoló.

Válasz küldése