Guardiola szavazás

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Örülnétek ha Pep Guardiola lenne a következő edzőnk ?

A szavazás 2012. június 27., szerda 23:06-kor befejeződött.

Igen
6
6%
Nem
88
90%
Tartózkodom
4
4%
 
Szavazatok száma: 98

Üzenet
Szerző
Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Guardiola szavazás

#1 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

asderedsa írta:Srácok Csibével mi lesz? :roll:
Csibét felvették a Daily Mailesek szerkesztőnek.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Guardiola szavazás

#2 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Srácok Csibével mi lesz? :roll:
Stone haxleader!

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Guardiola szavazás

#3 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

marknagy írta:
Abrával meg beszéld meg hogy nevezze ki sportigazgatónak Air Sanyit, így nem kell azon filózni hogy amit kirak átigazolási pletyka igaz vagy kamu.
Air Sanyi játékosmegfigyelő lesz, legalábbis ha elvállalja. + lehet ő fogja szerkeszteni az oldalt.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Guardiola szavazás

#4 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Pilgrim írta:
Mister írta:
Pilgrim írta:Én akarok lenni az új edző.
Nah ha sikerül,akkor jelentkezem melléd másodedzőnek!! ;) X'D

Amúgy meg soha a büdös életbe nem akarom látni Pep-et a mi padunkon!!!
Viszlek is, meg chiedis kollégát is viszem ha jön, ahogy már tavaly nyáron írtam. :D
Abrával meg beszéld meg hogy nevezze ki sportigazgatónak Air Sanyit, így nem kell azon filózni hogy amit kirak átigazolási pletyka igaz vagy kamu.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Guardiola szavazás

#5 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...maradjon Di Matteo; jelenleg a qtyának sincs szüksége ex-Barca-shock-ra...

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Guardiola szavazás

#6 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Mister írta:
Pilgrim írta:Én akarok lenni az új edző.
Nah ha sikerül,akkor jelentkezem melléd másodedzőnek!! ;) X'D

Amúgy meg soha a büdös életbe nem akarom látni Pep-et a mi padunkon!!!
Viszlek is, meg chiedis kollégát is viszem ha jön, ahogy már tavaly nyáron írtam. :D

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Guardiola szavazás

#7 Hozzászólás Szerző: Mister »

Pilgrim írta:Én akarok lenni az új edző.
Nah ha sikerül,akkor jelentkezem melléd másodedzőnek!! ;) X'D

Amúgy meg soha a büdös életbe nem akarom látni Pep-et a mi padunkon!!!
One Life,One Love,One Club

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Guardiola szavazás

#8 Hozzászólás Szerző: adee93 »

szerintem nem kell ide ő AVB is megbukott ezzel a rövid passzos játékkal miért pont Guardiolánál jönne be ez...
Blue is the Colour

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Guardiola szavazás

#9 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Maradjon Di Matteo!! Megnyerte a BL-t nekünk(a játékosokkal együtt),elhoztuk az FA kupát!
Kivertük a szalonnát,mi kell még!?Ne csináljunk magunkból egy retardált pingvint!! Hagyjuk meg RDM-t!

Csak Horváth Károlyra cserélném le,aki benntartotta a Siófokot!
Stone haxleader!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Guardiola szavazás

#10 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Több okból is nem:
1) Első és legfontosabb az, hogy nekünk most jelen esetben meg kell adni az esélyt Di Matteonak, lássuk mit csinál.
2) Úgy vettem észre, hogy a csávó csak arra képes, hogy benyom egy latinos taktikát a csapatának és azzal vitézkedik amíg annak az ellenszerét meg nem találják. Hát ez Angliába nem tudom mennyire válna be és ilyen edző nem is nagyon kell aki nem tud változtatni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Guardiola szavazás

#11 Hozzászólás Szerző: kiki »

Örülnétek ha Pep Guardiola lenne a következő edzőnk ?
A szóba jöhető edzők közül őt rühellem legjobban. Nem azért, mert bunkó lenne,csak ezt a barcát utálom mindenestől. Senkit nem látnék itt szívesen Xavin kívül egész Hobbitfalvából :twisted:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Guardiola szavazás

#12 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta:
GereZsolt írta: Mondjuk a legutóbbi eset talán ellenünk volt a 2 meccsen a BLben. Ha nem úgy indul, alakul a meccs, ahogy 90%ban, azaz elkezdi a Barca és lőnek 3at, akkor képtelen belenyúlni a meccsbe. Ugyanez volt 2009ben. Igazolni a látottak alapján egyáltalán nem tud (Ibra, Csigricki-sajna nem tudom leírni a nevét). Mint írtam, szerintem ő egy sima motivátor, aki egy csodás csapathoz került.
Egy ponton világklasszis, bár ez nem tudom milyen szinten az ő érdeme: a fiatalok beépítésében.
Újításnak nem nevezném (legalábbis nem forradalminak), hogy minden nyáron formációt vált.
O igazolta Fabregast es olaszbol azt a hulyegyereket is akit Terry gerincen rugott. Minden edzonek vannak rossz igazolasai, Mourinhonak is volt jopar, Sir Alexnek es Wengernek is, pedig roluk tudjuk, hogy milyen szemuk van a jatekhoz. Masreszt aki ugy ert a fiatalokhoz mint Guardiola, az biztos, hogy tud igazolni.

Majd a jovo eldonti, hogy melyikunknek van igaza.
Pontosan. Felesleges vitatkozni rajta.
De továbbra se vagyok benne biztos, hogy minden fiatal Guardiola érdeme. Olyan utánpótlásuk van h az irreális.
Végülis lehet ilyen szemszögből is nézni az igazolásait, de én továbbra is tartom h több a rossz döntése mint a jó ezen a téren.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Guardiola szavazás

#13 Hozzászólás Szerző: Bubi »

GereZsolt írta: Mondjuk a legutóbbi eset talán ellenünk volt a 2 meccsen a BLben. Ha nem úgy indul, alakul a meccs, ahogy 90%ban, azaz elkezdi a Barca és lőnek 3at, akkor képtelen belenyúlni a meccsbe. Ugyanez volt 2009ben. Igazolni a látottak alapján egyáltalán nem tud (Ibra, Csigricki-sajna nem tudom leírni a nevét). Mint írtam, szerintem ő egy sima motivátor, aki egy csodás csapathoz került.
Egy ponton világklasszis, bár ez nem tudom milyen szinten az ő érdeme: a fiatalok beépítésében.
Újításnak nem nevezném (legalábbis nem forradalminak), hogy minden nyáron formációt vált.
O igazolta Fabregast es olaszbol azt a hulyegyereket is akit Terry gerincen rugott. Minden edzonek vannak rossz igazolasai, Mourinhonak is volt jopar, Sir Alexnek es Wengernek is, pedig roluk tudjuk, hogy milyen szemuk van a jatekhoz. Masreszt aki ugy ert a fiatalokhoz mint Guardiola, az biztos, hogy tud igazolni.

Majd a jovo eldonti, hogy melyikunknek van igaza.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Guardiola szavazás

#14 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta:
GereZsolt írta:
chiedis írta:Itt népszerűségedről szó nincsen. Csupán megint lúdbőröztem, hogy megint szóba hozták velünk. Vagy ő jön vagy Robi maradhat. Utóbbi távozása esetén sem előbbit látnám szívesen a kispadon. Rendszeres fórumozóként elvétve látom, h ki mit gondol a szituról, a 2 kopaszról, de egy szavazás keretein belül nem bánnám, ha kiderülne számomra, h csak én undorodom a tikitaka wattafaka-tól és Peptől, vagy más is.
Durvább besülés lenne mint AVB. Kizártnak tartom h Pep bárhol máshol megállná a helyét edzőként. Egyáltalán nem látom jó taktikusnak, ő inkább a katalán véréből és abból él h jó motivátor.
Ez mind megvan Robbiban is csak kék vérrel.
Ezt nem akartam likeolni, veletlen volt:D

Szoval, mert gondolod, hogy nem allna meg a helyet? Klasszis jatekos volt, es klasszis edzokent iranyitotta a csapatat. Nem valtott szemleletet, de voltak nagy ujitasai a barcanal. Szerintem barmelyik topcsapatnal megallna a helyet.

Arrol meg nem o tehetett, hogy nem volt B terve. Egyertelmu, hogy ahol a vilag legjobb jatekosa jatszik, az a csapat egyemberesse valik, az az egy ember lesz a csapat szive. A vilag legjobb jatekosanak kidolesere nem lehet erdemben reagalni. Ha pedig messi jatszott, akkor a meccsek 99%aban nem volt gond. Ha egyszer eltunik Messi toluk, es adjisten nem lesz a helyere minosegi potlas, akkor majd mint csapat lesznek erosek, mert egytol egyig, meg a kispaduk is klasszisokbol all.
Mondjuk a legutóbbi eset talán ellenünk volt a 2 meccsen a BLben. Ha nem úgy indul, alakul a meccs, ahogy 90%ban, azaz elkezdi a Barca és lőnek 3at, akkor képtelen belenyúlni a meccsbe. Ugyanez volt 2009ben. Igazolni a látottak alapján egyáltalán nem tud (Ibra, Csigricki-sajna nem tudom leírni a nevét). Mint írtam, szerintem ő egy sima motivátor, aki egy csodás csapathoz került.
Egy ponton világklasszis, bár ez nem tudom milyen szinten az ő érdeme: a fiatalok beépítésében.
Újításnak nem nevezném (legalábbis nem forradalminak), hogy minden nyáron formációt vált.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Guardiola szavazás

#15 Hozzászólás Szerző: Bubi »

GereZsolt írta:
chiedis írta:Itt népszerűségedről szó nincsen. Csupán megint lúdbőröztem, hogy megint szóba hozták velünk. Vagy ő jön vagy Robi maradhat. Utóbbi távozása esetén sem előbbit látnám szívesen a kispadon. Rendszeres fórumozóként elvétve látom, h ki mit gondol a szituról, a 2 kopaszról, de egy szavazás keretein belül nem bánnám, ha kiderülne számomra, h csak én undorodom a tikitaka wattafaka-tól és Peptől, vagy más is.
Durvább besülés lenne mint AVB. Kizártnak tartom h Pep bárhol máshol megállná a helyét edzőként. Egyáltalán nem látom jó taktikusnak, ő inkább a katalán véréből és abból él h jó motivátor.
Ez mind megvan Robbiban is csak kék vérrel.
Szoval, mert gondolod, hogy nem allna meg a helyet? Klasszis jatekos volt, es klasszis edzokent iranyitotta a csapatat. Nem valtott szemleletet, de voltak nagy ujitasai a barcanal. Szerintem barmelyik topcsapatnal megallna a helyet.

Arrol meg nem o tehetett, hogy nem volt B terve. Egyertelmu, hogy ahol a vilag legjobb jatekosa jatszik, az a csapat egyemberesse valik, az az egy ember lesz a csapat szive. A vilag legjobb jatekosanak kidolesere nem lehet erdemben reagalni. Ha pedig messi jatszott, akkor a meccsek 99%aban nem volt gond. Ha egyszer eltunik Messi toluk, es adjisten nem lesz a helyere minosegi potlas, akkor majd mint csapat lesznek erosek, mert egytol egyig, meg a kispaduk is klasszisokbol all.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Guardiola szavazás

#16 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Bubi írta:Apam, ekkora fs temaju szavazast meg nem lattam:D

Akkor mar mert nem
"Szerintetek ki lenne a legidealisabb edzonek a jovo szezonra?"

- Roberto Di Matteo
- Joachim Low
- Andre Villas Boas
- Steve Mclaren
- XXX Scolari
- Jurgen Klopp
- Guus Hiddink
- Claude Makelele
Shevchenko :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára frentzen 2012. május 28., hétfő 23:38-kor.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Guardiola szavazás

#17 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

chiedis írta:Itt népszerűségedről szó nincsen. Csupán megint lúdbőröztem, hogy megint szóba hozták velünk. Vagy ő jön vagy Robi maradhat. Utóbbi távozása esetén sem előbbit látnám szívesen a kispadon. Rendszeres fórumozóként elvétve látom, h ki mit gondol a szituról, a 2 kopaszról, de egy szavazás keretein belül nem bánnám, ha kiderülne számomra, h csak én undorodom a tikitaka wattafaka-tól és Peptől, vagy más is.
Durvább besülés lenne mint AVB. Kizártnak tartom h Pep bárhol máshol megállná a helyét edzőként. Egyáltalán nem látom jó taktikusnak, ő inkább a katalán véréből és abból él h jó motivátor.
Ez mind megvan Robbiban is csak kék vérrel.

Avatar
King Of The Football
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 16:17
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Petr Cech

Re: Guardiola szavazás

#18 Hozzászólás Szerző: King Of The Football »

Ide ne jöjjön !
☑ Liverpool (The F.A CUP)
☑ Bayern München (UEFA)

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Guardiola szavazás

#19 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Itt népszerűségedről szó nincsen. Csupán megint lúdbőröztem, hogy megint szóba hozták velünk. Vagy ő jön vagy Robi maradhat. Utóbbi távozása esetén sem előbbit látnám szívesen a kispadon. Rendszeres fórumozóként elvétve látom, h ki mit gondol a szituról, a 2 kopaszról, de egy szavazás keretein belül nem bánnám, ha kiderülne számomra, h csak én undorodom a tikitaka wattafaka-tól és Peptől, vagy más is.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Guardiola szavazás

#20 Hozzászólás Szerző: Bubi »

chiedis írta:
Bubi írta:Apam, ekkora fs temaju szavazast meg nem lattam:D

Akkor mar mert nem
"Szerintetek ki lenne a legidealisabb edzonek a jovo szezonra?"

- Roberto Di Matteo
- Joachim Low
- Andre Villas Boas
- Steve Mclaren
- XXX Scolari
- Jurgen Klopp
- Guus Hiddink
- Claude Makelele
Ne menstruálj Bubi, egy edzőt dobtak be, h egyeztetnek. Elhiheted, vagy Robi lesz vagy ő. Minek írjak szavazást több edzőre ? Aki nemmel szavaz az Robiért is szavazhat.
Olyan egyszerű szituáció, mint egy faék.
Na ezaz, olyan egyszeru a kerdes mint egy faek. :)
De mindjart kiirok egy szavazast arrol, hogy " Szerintetek szart vacsorazzak, vagy paprikas csirket? ".

Egyertelmu hogy - tekintettel a nepszerusegemre - elnyomo tobbsegben a szarra szavaznanak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Lezárt