Lion Rampant - szurkolói blog

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#81 Hozzászólás Szerző: marknagy »

laczze írta:Bocs hogy beleszólók de marknagy, őszintén, ki nem fossa le kinek az el ninojával teszik ezt, illetve hogy a sok köcsög poolos szimpatizál a chelsea vel mert ide jött Torres attól még a mi kedvenc csapatunkban NEM foss a gólokat és a legeladhatóbb jelzi sem érdekel senkit ha nem alakít nagyon!
Ha Kalou vagy Anelka nyújtott klasszis teljesítményt, akkor se szerette őket senki. Torres minden megmozdulásáért dicséret jár, én ebből szűröm le hogy ő a legszerethetőbb játékosunk.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#82 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bocs hogy beleszólók de marknagy, őszintén, ki nem fossa le kinek az el ninojával teszik ezt, illetve hogy a sok köcsög poolos szimpatizál a chelsea vel mert ide jött Torres attól még a mi kedvenc csapatunkban NEM foss a gólokat és a legeladhatóbb jelző sem érdekel senkit ha nem alakít nagyon, mert mi nem ez alapján ítéljük meg, még ha keményen van fikázva akkor sem ezek miatt kéne őt megsajnálni! Rúgja ki magát ebből a helyzetből ennyi!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#83 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Zsoca írta:
gerawba írta: Itt a fórumon én leírhatom az értékelésnél olyan stílusban ahogy ti (ahogy Anelkánál vagy Bosingwánál meg is tettem sokszor), te is megteheted, Zsoca is, mindenki, viszont egy blogon (ráadásul azon a blogon amit a mi szócsövünknek azonosítanak) szerintem már nem. (mégegyszer: ott is lehet neki 3-ast adni meg 2-ast, csak a szöveges résznél valahogy kicsit finomabban)
Vágom, be is látom, hogy erős volt, mert a többségnek ez erős, érthető. De a fikarohamot, amit kaptunk, ez nem menti fel.
Mert pont Torrest fikáztad le azért jöttek azok a sértő kommentek. Szerintem Torres a legszerethetőbb játékosunk (függetlenül attól hogy itt hogyan teljesít), rengeteg embernek ő a kedvence. Sőt vannak olyan Pool-osok akik miatta szimpatizálnak a Chelsea-vel. Egy szó mint száz Torres a legeladhatóbb játékosunk, gyakorlatilag mindenki szereti őt, olyan mint ha a tesód lenne és szüksége van a te támogatásodra, bizalmadra. És te pont őt húztad le a legjobban, mert más amikor Anelkával, Kalouval, Maloudával és Bosingwaval tettük ezt, és megint más ha vele, mindenki EL Nino-jával teszed ezt. :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#84 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

gerawba írta: Itt a fórumon én leírhatom az értékelésnél olyan stílusban ahogy ti (ahogy Anelkánál vagy Bosingwánál meg is tettem sokszor), te is megteheted, Zsoca is, mindenki, viszont egy blogon (ráadásul azon a blogon amit a mi szócsövünknek azonosítanak) szerintem már nem. (mégegyszer: ott is lehet neki 3-ast adni meg 2-ast, csak a szöveges résznél valahogy kicsit finomabban)
Vágom, be is látom, hogy erős volt, mert a többségnek ez erős, érthető. De a fikarohamot, amit kaptunk, ez nem menti fel.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#85 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

edeskeves írta:
dankodavid írta:Úristen, tényleg ilyen nehéz megérteni? :D Azt mondtuk, hogyha valaki képtelen a kulturált vitára, az elhúzhat a picsába, ez a kettő pedig közel sem egy és ugyanaz a dolog. Ezt én továbbra is fenntartom egyébként.
Kulturált vita, olvass vissza miket és milyen hangnemben írtál. Nagyon sok fórumozó normálisan fogalmazta meg a véleményét a témával kapcsolatban, amire Te a magad módján válaszoltál.
Én sem kötekedő stílusban meg anyázva írtam le a véleményem, ha elolvastad azt, gondolom feltűnt.
Nézd meg, hogy mindez mikor volt ;) Már jóval azután, hogy elkezdet x és y mocskolni a blogot és az íróit, end of.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#86 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Zsoca írta:Azt írunk, amit akarunk, de akinek más a véleménye, leírhatja a véleményét, kulturáltan. Erre való a kommentelés. Egy szóval sem mondtam. hogy kötelező velünk egyetérteni, viszont most mondom, nem fogjuk azt írni, amit a többség elvár, mert az a népszerű vélemény, az a _RENDES SZURKOLÓ_ véleménye. A blogban leírunk egy véleményt, te reflektálhatsz, amire mi is reflextálunk, ha tudunk/akarunk/stb. Érted?
dankodavid írta:
gerawba írta:
Végre valami, aminek van tartalma, az általános hiszti helyett.

Szóval van igazság abban, amit mondasz, lehet, hogy mostanra -nevezhetjük így?- mértékadóvá vált a blog, viszont ettől függetlenül nem tudom, hogy miért kéne másképp írni. Ugyanis ez továbbra is 7 (javíts Zsoc, ha tévedek) ember "játszótere", mi csak és kizárólag kedvtelésből írunk, és a saját stílusunkban, mert élvezzük, és nem azért, hogy bárkinek is megfeleljünk. Az, ha sikere van a blognak, az egy külön öröm, és minden blogger igyekszik is megfelelni az olvasóközönségnek azzal, hogy a posztjai érdekesek, viszont azért senki nem fog jópofizni, és inkább a tömegízlésnek megfelelően felhúzni bizonyos embereket, mert az jobban tetszene az olvasóknak.

Zsoca meg végképp nem az az ember, aki szűkmarkúan osztogatná a faszkorbácsot, és ezért egy kicsit szélsőségesnek is tűnhet az osztályzás, és lehet, hogy sokaknak más véleménye van, de akkor sem tartom tűrhetőnek, hogy bizonyos emberek ilyen alpári stílusban nyilatkozzanak akár a blogról, akár az íróiról. Ezzel volt itt a gond, és ezért jött ki mindenkiből (jogosan!) az enyhe sértettség.
Ezzel nincs is gond, senki nem azt várja (legalábbis épeszű ember), hogy azt írjátok, amivel mindenki egyetért, és ilyen benyalós érzete legyen az embernek, mert az ilyen ,,langyos víz partot mosnak'' tényleg nincs sok értelme, viszont az olyan nagyon szélsőséges dolgoktól tartózkodni kellene, mint pl. amilyen a tegnapi. Másképpen, még mindig humoros és jó stílusú módban is le lehet valakit húzni.

Itt a fórumon én leírhatom az értékelésnél olyan stílusban ahogy ti (ahogy Anelkánál vagy Bosingwánál meg is tettem sokszor), te is megteheted, Zsoca is, mindenki, viszont egy blogon (ráadásul azon a blogon amit a mi szócsövünknek azonosítanak) szerintem már nem. (mégegyszer: ott is lehet neki 3-ast adni meg 2-ast, csak a szöveges résznél valahogy kicsit finomabban)
HAZARD = Messi+Ronaldo

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#87 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

dankodavid írta:Úristen, tényleg ilyen nehéz megérteni? :D Azt mondtuk, hogyha valaki képtelen a kulturált vitára, az elhúzhat a picsába, ez a kettő pedig közel sem egy és ugyanaz a dolog. Ezt én továbbra is fenntartom egyébként.
Kulturált vita, olvass vissza miket és milyen hangnemben írtál. Nagyon sok fórumozó normálisan fogalmazta meg a véleményét a témával kapcsolatban, amire Te a magad módján válaszoltál.
Én sem kötekedő stílusban meg anyázva írtam le a véleményem, ha elolvastad azt, gondolom feltűnt.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#88 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

edeskeves írta:
Zsoca írta:
White írta:Egyébként értem én hogy aztírtok tik amit gondoltok,de ha ez nekunk nem tetszik,mi miért fogjuk a pofánkat be?
Ezt mégis hol írtuk, ne csináld már. Hihetetlen, hogy nem érted, amit írnak neked.
Jött a szöveg, hogy azt írtok amit akartok, meg, ha ez nem tetszik el lehet tolni a biciklit stb, úgyhogy White vs Zsoca 1-0, még akkor is, ha egy kicsit túlozva is írta le a White, a lényeg leszűrhető mire akar kilyukadni.
Azt írunk, amit akarunk, de akinek más a véleménye, leírhatja a véleményét, kulturáltan. Erre való a kommentelés. Egy szóval sem mondtam. hogy kötelező velünk egyetérteni, viszont most mondom, nem fogjuk azt írni, amit a többség elvár, mert az a népszerű vélemény, az a _RENDES SZURKOLÓ_ véleménye. A blogban leírunk egy véleményt, te reflektálhatsz, amire mi is reflextálunk, ha tudunk/akarunk/stb. Érted?

Még valami: a Torres-es megjegyzés lehet erős a többségnek, sajnos nekem eléggé durva tud lenni néha a humorom, belátom, ehhez a blogon nem szoktatok hozzá, de aki ismer, azt egyáltalán nem lepi meg egy ilyen mondat, mert tudja, hogy nyilván nem komolyan gondolom, csak egy túlzás. Persze ez nem az olvasók hibája, ha egy író picit durvább, mint szokott lenni.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#89 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

gerawba írta:
Végre valami, aminek van tartalma, az általános hiszti helyett.

Szóval van igazság abban, amit mondasz, lehet, hogy mostanra -nevezhetjük így?- mértékadóvá vált a blog, viszont ettől függetlenül nem tudom, hogy miért kéne másképp írni. Ugyanis ez továbbra is 7 (javíts Zsoc, ha tévedek) ember "játszótere", mi csak és kizárólag kedvtelésből írunk, és a saját stílusunkban, mert élvezzük, és nem azért, hogy bárkinek is megfeleljünk. Az, ha sikere van a blognak, az egy külön öröm, és minden blogger igyekszik is megfelelni az olvasóközönségnek azzal, hogy a posztjai érdekesek, viszont azért senki nem fog jópofizni, és inkább a tömegízlésnek megfelelően felhúzni bizonyos embereket, mert az jobban tetszene az olvasóknak.

Zsoca meg végképp nem az az ember, aki szűkmarkúan osztogatná a faszkorbácsot, és ezért egy kicsit szélsőségesnek is tűnhet az osztályzás, és lehet, hogy sokaknak más véleménye van, de akkor sem tartom tűrhetőnek, hogy bizonyos emberek ilyen alpári stílusban nyilatkozzanak akár a blogról, akár az íróiról. Ezzel volt itt a gond, és ezért jött ki mindenkiből (jogosan!) az enyhe sértettség.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#90 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

edeskeves írta:
Zsoca írta:
White írta:Egyébként értem én hogy aztírtok tik amit gondoltok,de ha ez nekunk nem tetszik,mi miért fogjuk a pofánkat be?
Ezt mégis hol írtuk, ne csináld már. Hihetetlen, hogy nem érted, amit írnak neked.
Jött a szöveg, hogy azt írtok amit akartok, meg, ha ez nem tetszik el lehet tolni a biciklit stb, úgyhogy White vs Zsoca 1-0, még akkor is, ha egy kicsit túlozva is írta le a White, a lényeg leszűrhető mire akar kilyukadni.
Úristen, tényleg ilyen nehéz megérteni? :D Azt mondtuk, hogyha valaki képtelen a kulturált vitára, az elhúzhat a picsába, ez a kettő pedig közel sem egy és ugyanaz a dolog. Ezt én továbbra is fenntartom egyébként.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#91 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Zsoca írta:
White írta:Egyébként értem én hogy aztírtok tik amit gondoltok,de ha ez nekunk nem tetszik,mi miért fogjuk a pofánkat be?
Ezt mégis hol írtuk, ne csináld már. Hihetetlen, hogy nem érted, amit írnak neked.
Jött a szöveg, hogy azt írtok amit akartok, meg, ha ez nem tetszik el lehet tolni a biciklit stb, úgyhogy White vs Zsoca 1-0, még akkor is, ha egy kicsit túlozva is írta le a White, a lényeg leszűrhető mire akar kilyukadni.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#92 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

White írta:Egyébként értem én hogy aztírtok tik amit gondoltok,de ha ez nekunk nem tetszik,mi miért fogjuk a pofánkat be?
Ezt mégis hol írtuk, ne csináld már. Hihetetlen, hogy nem érted, amit írnak neked.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#93 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kdako írta: Nem magunknak, de nem is akarunk alkalmazkodni az olvasói elvárásokhoz. Ha Torres eltűnik a mezőnyben legközelebb, akkor ne merjük kritizálni, csak mert néhányan beszólnak és anyáznak?
Ha meg késik az osztályozás, akkor meg amiatt elégedetlenkedik a kommentelők nagy része.

Még mindig nem az a probléma, hogy kritizáltátok Torres (ha jól látom), hanem amilyen stílusban.



Azzal meg lehet védekezni, hogy ez egy blog, saját szubjektív vélemény alapján, meg, hogy ti azt írtok amit akartok és olyan stílusban ahogy akarjátok stbstsbstb, láttam felsorolva itt minden kis klisét, de szerintem meg már a LR bőven meghaladta azt a szintet (olvasottságban, ismertségben meg minden tekintetben), hogy ez így legyen. Ezt hívják valahogy úgy, hogy felelősség.

Ha egy másik csapat szurkolója olvassa a blogot, akkor az ott leírtakat úgy értelmezi (vagy úgy marad meg benne), hogy a magyar Chelsea szurkolóknak a véleményük ez, nem pedig KisJózsinak, aki írta a posztot. Ide a fórumra is linkelnek be egy csomószor mondjuk Manchesteres posztokat, és a link mellé olyanokat írnak, hogy pl. ,,olvassátok el, a hülye MU szurkolók tényleg ezt hiszik magukról? :D''. Értitek a lényeget?
Annak az egy szem embernek a véleményét, aki teszem azt azt merte írni, hogy mondjuk vajsimán bajnok lesz a MU, minket levernek 5 góllal és Kagawa seggét sem nyalhatja Hazard olyan messze van tőle játéktudásban, annak a csávónak a véleményét általánosítják az összes MU szurkolóéra, és amikor egymás között beszélünk majd róla, akkor nem azt mondjuk, hogy láttátok, hogy KisJózsi szerint Hazard egy nudli, hanem azt, hogy a sok k*csög Manchesteres szerint Hazard sz*r és sehol nincs Kagawahoz képest.



Van valószínűleg 20 Chelsea blog, ugyanennyi ManUtd, még több Barca meg Real (stb), ennek ellenére, ha valaki azt mondja nekem, hogy olvassam el a legfrissebb Manchesteres posztot az nso blogon, akkor egy helyen fogom keresni, a Stretford Enden. Mert a többi ManUtd-s blogról (nevükről stb.) halvány lila fogalmam sincs, 1-2x teljesen véletlenül kerülök más MU-s blogra, onnan tudom egyáltalán, hogy egy csapatnak nem csak egy blogja van/lehet.

Ugyanígy a Real Madridot a A korona mögöttel, a Barcát a Tot El Camp bloggal azonosítom (ahogy az emberek kb 99%-a, aki tudja miről van szó), a Liverpoolt a Vörös fonattal, és a Chelsea-t pedig bizony nem mással, mint a Lion Rampanttal.
Szóval ha tetszik ha nem, ha azt hiszitek, hogy bármit írhattok, ha nem, bizony minden egyes poszttal minket (magyar CFC szukrolókat) képviseltek.
HAZARD = Messi+Ronaldo

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#94 Hozzászólás Szerző: kdako »

edeskeves írta: Lehet mondani, hogy akkor nem kell olvasni stb, de ez olyan, hogy most, ha épp szarul teljesítenek a játékosok és felszólalnak a nézők ezzel kapcsolatban, akkor ők is mondják azt, hogy akkor nem kell jönni meccsre?
A néző fizet a jegyért, nem is keveset, a játékos fizetést kap, nem is keveset, szóval a hasonlat sántít.
GO BLUES!

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#95 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

xD mekkora vita kerekedett itt ki :D de, már csak azért is hogy beszállhassak, sztem Oscar lett igen felpontozva :D labdát nem tudta lekezelni, lassította a játékot stb xD de persze személyes vélemény EZ IS ;) XD XD

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#96 Hozzászólás Szerző: marknagy »

chiedis írta:Szerzőként ne vegyétek magatokra az elvárások kis-nagy részét. Torres osztályzása sem problémás, korábban is lett pár csalárd osztályzás, de nem is volt 200 hsz-es folytatása. A bűnös 1 mondat
Szerintem Cech értékelésével is lehetne vitatkozni, szerintem egyáltalán nincs gödörbe, azért mert most potyázott egyet.
We are the famous, the famous Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#97 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szinte sehol nem kapott Torres 4-est a tegnapi produkciójára csak nálatok. Ami a hab a tortán, hogy Ramires 1-el jobb osztályzatot kapott nála, pedig volt különbség a 2 játékos között a spanyol javára, vagy ha egy meccset eldöntő gól nem számít annak, akkor nem szóltam. Legalább mi, Chelsea szurkolók álljunk mellette. De nem is feltétlen az ő lehúzásával van a baj, ez a jövőre nézve egy apró megjegyzés.
Lehet arra fogni, hogy persze könnyű dolga volt, 3 méterről üres kapuba, de ezt sokan Anelka gólkirályi címénél is elfelejtették, hogy ahhoz úgy is kell helyezkedni, hogy 3 méterre legyél az üres kapura.
Én ugyan csak egy mezei olvasó vagyok, de annyi észrevételem lenne, hogy olyan írja a meccsértékelést, aki minden szimpátia v unszimpátia nélkül meg tudja azt tenni.
És amilyen stílust itt megenged magának 1-2 ember pl dankodavid, azzal csak azt éritek el, hogy egyre kevesebben fogják olvasni a blogot, az meg gondolom csak nektek jó, ha minél többen olvassák, vagy épp hozzászólnak (normális keretek között) az írásaitokhoz, elvégre nem magatoknak csináljátok, ki az a hülye aki magának ír a neten meccsértékelést.
Lehet mondani, hogy akkor nem kell olvasni stb, de ez olyan, hogy most, ha épp szarul teljesítenek a játékosok és felszólalnak a nézők ezzel kapcsolatban, akkor ők is mondják azt, hogy akkor nem kell jönni meccsre?

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#98 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Szerzőként ne vegyétek magatokra az elvárások kis-nagy részét. Torres osztályzása sem problémás, korábban is lett pár csalárd osztályzás, de nem is volt 200 hsz-es folytatása. A bűnös 1 mondat
Nyugodj bekeben Mister !

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#99 Hozzászólás Szerző: kdako »

chiedis írta:
ChesterB írta:Ez olyan, mintha te is csinálnál egy blogot, és valaki anyázna mert ellentmond az ő álláspontjával. Az ő bloguk, azt írnak ki amit akarnak, nem a fórumról van szó, ami tényleg miattunk van fenntartva.
Értelek, de ez a hsz-ed pont arról szól, amit lentebb megfogalmaztak: ha tesznek rá, akkor maguknak írják, olvassák? Gondolom, hogy nem. Az egész galiba nem lenne, ha nem rögtön lett volna megírva a dolog.
Nem magunknak, de nem is akarunk alkalmazkodni az olvasói elvárásokhoz. Ha Torres eltűnik a mezőnyben legközelebb, akkor ne merjük kritizálni, csak mert néhányan beszólnak és anyáznak?
Ha meg késik az osztályozás, akkor meg amiatt elégedetlenkedik a kommentelők nagy része.
GO BLUES!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#100 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:Ez olyan, mintha te is csinálnál egy blogot, és valaki anyázna mert ellentmond az ő álláspontjával. Az ő bloguk, azt írnak ki amit akarnak, nem a fórumról van szó, ami tényleg miattunk van fenntartva.
Értelek, de ez a hsz-ed pont arról szól, amit lentebb megfogalmaztak: ha tesznek rá, akkor maguknak írják, olvassák? Gondolom, hogy nem. Az egész galiba nem lenne, ha nem rögtön lett volna megírva a dolog.
Nyugodj bekeben Mister !

Válasz küldése