Lion Rampant - szurkolói blog

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#141 Hozzászólás Szerző: marknagy »

dankodavid írta:http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... ading_v11/
csakúgy, szeretettel, nektek.
Felesleges volt megírni ezt a posztot, majd mindenki rajtunk fog röhögni.
We are the famous, the famous Chelsea!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#142 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... ading_v11/" onclick="window.open(this.href);return false;
csakúgy, szeretettel, nektek.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#143 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Nem a kritizálás a mérvadó, hanem a stílus. És akkor ne írjunk már ilyet, ilyen stílusban (összesen ez az egy mondat nem tetszett, talán az összes blog tekintetében) ha én meg le lettem húzva, amikor feldobtam, hogy jó lenne egy who are ya stílusú hagyomány megteremtése. Nem, az nem a mi stílusunk, az hardcore.
Ja bocsánat, már értem. Senki nem a blogot kritizálta, a írásokat sem. Senki nem hálátlan mert sok idő megírni az aktuális szerkesztőnek. Csupán ezt az 1 mondatot, nyilvánosan. Itt leírva nem látja senki, csak aki regisztrált. De ilyet még hulcsigerg sem írt mondjuk.
Hirtelen felindulás lehetett a háttérben, ez érthető, csak akkor pause. DD és én tudunk erről mesélni
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#144 Hozzászólás Szerző: undertow »

kiskacsa08 írta:Miért ne lehetne kritizálni valamit, ami nem tetszik?
Jé, mintha Zsoca pont ezt tette volna a tegnapi meccs kapcsán Torres-szel... ;)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#145 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A bloggal nincs baj. Minden posztjukkal egyetértek és ha elolvasom, nem is kommentelek hanem magamban értékelek. Nem is szoktak megosztó posztokat kirakni. Eddig viszont két írás ami felháborított: amikor AVB a Spursbe ment megjelent egy poszt ahol őt hordják le és árulónak nevezik. Nem azzal volt gond hogy leírta, hanem ahogy leírta és ez sokaknak nem tetszett. És az már jelent vmitha sok embernek nem tetszik, de ettől függetlenül sem nekik sem másnak nem illik személyeskedni és pocskondiázni a másikat. A másik írás meg ez, erről már leírtam a véleményem. És még az fb szavazás az ami felidegesített.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#146 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

nekem egyetlen egy problémám van a dologgal. Elfogadom, hogy Zsocának ez a véleménye. Viszont a Facebook oldalon megjelent kis posztokhoz nem tartozik aláírás, hogy mégis melyik admin írta őket. Ezzel akár azt a tudatot is keltheti, hogy egy egész oldalnak(ami ráadásul nem is kicsi) ez a véleménye.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#147 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

dankodavid írta:Csak a szájbatekert félreértések elkerülése végett, röviden összefoglalom, mert lehet, hogy holnap egy kicsit jobban felbaszom magam, és egy nagyon kedves hangvételű posztot teszek ki, meglátjuk.

Szóval. EZ EGY BLOG! Szubjektív, és nem kell (szinte) semminek és senkinek megfelelnünk. Ha valakinek problémája van, az az ő egyéni szociális problémája, nem a miénk. Ha nem tetszik, nem kell olvasni. Nem kell velünk egyet sem érteni. Ami pedig számomra végképp felfoghatatlan, hogy hogy van arca egyes embereknek MINŐSÍTHETETLEN stílusban minősíteni azt az oldalt, amelyikbe nem kevés energiát fektetnek a készítők, és főleg úgy, hogy szerkesztői részről még a legnagyobb fogyatékos kreténnek is megadtunk egy alapvető tiszteletet. Csókoltatlak drágáim.

(ja, igen, még mielőtt valami nagytudású ebbe is belekötne: azt is leszarom, amit erről az írásról gondolsz. Csak a tisztánlátás végett.)
Miért ne lehetne kritizálni valamit, ami nem tetszik? A te stílusod pl. sokkal minősíthetetlenebb, mint az alább olvasható hozzászólásoké (amikkel egyébként semmi gond). Bocs, hogy van véleményünk, amit meg is osztunk, és ha meghallgatnátok, talán jobbá tehetnétek a blogot is, ahelyett, hogy leszarjátok mit mondunk.

Gondolom nem azért írjátok a posztokat, hogy ti olvasgassátok, hanem, hogy több emberhez eljusson a véleményetek. Ha ilyen a hozzáállás, akkor nem, hogy nőni nem, de csökenni fog a blog olvasottsága.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#148 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

A probléma az, hogy jogosan fognak hülyének nézni minket más szurkolók, ha a vezető magyar Chelsea blog ilyen írást mer kiadni. Az osztályzás cikkben a csapat támadóját, aki győztes gólt szerzett, a nemZsoca fedőnév alatt író chelsea szurkoló, nyilvánvalóan minden szaktudás hiányában úgy értékeli, hogy addig ütné amíg azt nem szuszogja, hogy "hiányzol, Benítez!". Ez az írás, és a nemZsoca nevű blogger szégyen ránk, magyar Chelsea szurkolókra nézve, ezért Dávid, a felháborodás jogos.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#149 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Csak a szájbatekert félreértések elkerülése végett, röviden összefoglalom, mert lehet, hogy holnap egy kicsit jobban felbaszom magam, és egy nagyon kedves hangvételű posztot teszek ki, meglátjuk.

Szóval. EZ EGY BLOG! Szubjektív, és nem kell (szinte) semminek és senkinek megfelelnünk. Ha valakinek problémája van, az az ő egyéni szociális problémája, nem a miénk. Ha nem tetszik, nem kell olvasni. Nem kell velünk egyet sem érteni. Ami pedig számomra végképp felfoghatatlan, hogy hogy van arca egyes embereknek MINŐSÍTHETETLEN stílusban minősíteni azt az oldalt, amelyikbe nem kevés energiát fektetnek a készítők, és főleg úgy, hogy szerkesztői részről még a legnagyobb fogyatékos kreténnek is megadtunk egy alapvető tiszteletet. Csókoltatlak drágáim.

(ja, igen, még mielőtt valami nagytudású ebbe is belekötne: azt is leszarom, amit erről az írásról gondolsz. Csak a tisztánlátás végett.)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#150 Hozzászólás Szerző: White »

Elég gusztustalan:

"Szíven szerint addig ütném most, amíg azt nem szuszogja, hogy "hiányzol, Benítez!"
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#151 Hozzászólás Szerző: marknagy »

White írta:nemZsoca Torres ellenes csupán,nem az egész blog.
Igen, de ezzel sztem nincs baj. Csak azzal amikor homlokegyenest mást állít mint ami volt. Azt írta csak elvesztette a labdát, és semmit nem csinált és a gólját sem veszi pozitívumnak. Az már több mint túlzás h semmit nem csinált, mert nem csak két gólban volt benne, de többször átcselezte az emberét, bebőrözte és tizit is kiharcolt amit nem adtak meg.

Szerk.: És olyat kiírni fb-re szavazásként hogy Iva vagy Torres lő-e több gólt idén. Nagyon nagy jóindulattal megy ez el viccnek, de látszik hogy gúnynak szánták.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2012. augusztus 23., csütörtök 0:08-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#152 Hozzászólás Szerző: White »

nemZsoca Torres ellenes csupán,nem az egész blog.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#153 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Hát nagyon beégtetek ezzel a poszttal: http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... -_Reading/" onclick="window.open(this.href);return false;

Én csak ezzel az FB-n található kommenttel szeretnék válaszolni:
Kedves Lion Rampant!Először is gratulálok,mert szerintem ez egy nagyon jó blog,jó dolog a kedvenc csapatunkról mindig friss híreket olvasni!De ezt a mai Torres fikázások sorozatát enyhe túlzásnak tartom.Az 50.percbe kiírogatni,hogy szart sem ér,meg pitiáner szavazásokat indítani,nem egy igazi Chelsea szurkolóra vall.Ne süllyedjünk már le a többi "hozzáértő" szintjére,akiknek már lassan divat Nando fikázása.Főleg ne egy Chelsea-blog.És főleg ne azok után,hogy győztes gólt rúg(tök mind1 hogy,meg mivel,a gól az gól),és ne feledjük hogy a 4.gólnál is elévülhetetlen érvei voltak.Remélem nem veszed bántásnak,ez is az én saját véleményem.Blue is the colour!

De ez is megragadt: olt egy nagyon szep megmozdulasa amikor bekotenyezte az egyik vedot a 16-oson belul, golt rugott(meg ha les is volt) es a 4-ik golnal o ugratta ki hazardot... Kerdem en ennel kell tobb?? Edes istenem de sok szakerto van a chelsea drukkerek kozott... Engem irrital a tudatlansagotok es a hozza nem ertesetek...

Már az AVB-s poszttal is kivertétek a biztosítékot, de ez már sok.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#154 Hozzászólás Szerző: undertow »

kösz :)

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#155 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Ez a cikk(http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... eges_vagy/), amit ide az oldalra is kitettetek, egyszerűen zseniális.
Ennél jobb cikket életembe nem olvastam még ....
Grat a szerzőjének :D :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#156 Hozzászólás Szerző: Chester »

köszönjük ezt a sok előzetest srácok, ezért megérte böjtölni az utolsó bajnokik után! :D [ott ugye sok poszt nem született a két meccsről - teljes joggal]

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#157 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ChesterB írta:
dankodavid írta:Megfelel? :D
kicsit bővebbre gondoltam... :D
El kell jönni meccsnézésre ;) :) (általában kettő-három-négy szerkesztő ott van az ilyen összejöveteleken)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#158 Hozzászólás Szerző: Chester »

dankodavid írta:Megfelel? :D
kicsit bővebbre gondoltam... :D

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#159 Hozzászólás Szerző: Gábor »

dankodavid írta:
ChesterB írta:nem terveztek egy backstage posztot a blogról? kik a szerkesztők, hogy és mi alapján születnek az egyes cikkek, meg hogy hogy működik a blog. engem érdekelne :D
Van egy alkoholista punk, egy számítógép-buzi, egy nyelvtantanár reinkarnációja, egy lábadozó, egy unatkozó újságíró, egy vidéki rap őrült, van ZenZo, és egy idegbeteg-rasszista állat. Megfelel? :D
Egy vidéki Rapőrült! xDDD
Ezen besírtam! :D Köszi Dávid! :DD
Farewell Didier!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#160 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta:
ChesterB írta:nem terveztek egy backstage posztot a blogról? kik a szerkesztők, hogy és mi alapján születnek az egyes cikkek, meg hogy hogy működik a blog. engem érdekelne :D
Van egy alkoholista punk, egy számítógép-buzi, egy nyelvtantanár reinkarnációja, egy lábadozó, egy unatkozó újságíró, egy vidéki rap őrült, van ZenZo, és egy idegbeteg-rasszista állat. Megfelel? :D
Azért rendes tőled, hogy magadat a végére hagytad! :D :D :D
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése