Lion Rampant - szurkolói blog

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#121 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

White írta:
Zsoca írta:
White írta:"Szíven szerint addig ütném most, amíg azt nem szuszogja, hogy "hiányzol, Benítez!"


Ez az 1 mondat csapta ki a biztosítékot mindenkinél,szerintem 100% jogosan.
Belátom, erős poén lett, .
Pont ez az.Nem hinném hogy osztályzás alatt poénkodni kellene,egyetlen poszt ahol reálisnak kelenne maradni.
Ez egy blog, ember! Az egész arról szól, hogy szubjektív írások kerüljenek ki... Fogalomzavar esetén szívesen segítek, csak szólj!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#122 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

White írta: Pont ez az.Nem hinném hogy osztályzás alatt poénkodni kellene,egyetlen poszt ahol reálisnak kelenne maradni.
Tévedsz. Ugyanis azt és úgy írunk, ahogy jól esik, ahogy jön. Tényleg így van.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#123 Hozzászólás Szerző: White »

Zsoca írta:
White írta:"Szíven szerint addig ütném most, amíg azt nem szuszogja, hogy "hiányzol, Benítez!"


Ez az 1 mondat csapta ki a biztosítékot mindenkinél,szerintem 100% jogosan.
Belátom, erős poén lett, .
Pont ez az.Nem hinném hogy osztályzás alatt poénkodni kellene,egyetlen poszt ahol reálisnak kelenne maradni.

Egyébként Torres mikor jól játszott ,akkor mindenki azzal jott hogy egy csatárnak nem kell jól játszani csak gólt kell rúgni. Most akkor mivan?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#124 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

White írta:nemZsoca Torres ellenes csupán,nem az egész blog.
Olyan vagy, mint a nagy diktátorok. Megbélyegzel és kimondod az ítéletet egy szóban. Nem, nem vagyok Torres ellenes, tudok szerkesztőt, aki tényleg az, én nem. Viszont ha ne nyaljam fényesre a seggét, mert a Reading ellen rúgott egy méterről egy lesgólt.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#125 Hozzászólás Szerző: miller »

ChesterB írta:A Zenzos osztályzást most mindenki magára vette, nem értem miért. Csak annak szólt, aki tényleg alpári stílusban követelt új osztályzást, az a mata gyerek vagy ki. Sok osztályzás után vannak kommentekbe a saját osztályzásaitok, egyszer nem lett senki se ledorgálva, amiért beírta valaki a saját nézeteit, vagy netán nem értett egyet a blogger pontjaival. Drasztikus egy válasz volt ez az 1.1, ezt elismerem, de szükséges is volt, sajnos.

A facebookos rész viszont elég érdekes, ott nem tudok állást foglalni.
Az a legszörnyűbb az egészben, hogy nem látom azt, hogy ez javulna a közeljövőben. Mármint a kommentek, a viták színvonala. És abban igaza van Dávidnak, hogy inkább 15 normális, mint 1500 barom, de ez sosem fog bekövetkezni sajnos.

De én továbbra is úgy érzem, hogy felesleges kommentelni a LR-nak meccs közben HA, nem tudunk normálisan (bevallom engem is zavart a Torres-fikázás, de nem írtam semmit rá, mert nem láttam értelmét a vitának...ma már nem bírtam ki), illetve HA az olvasók sem tudják ezt normálisan lereagálni.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#126 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

White írta:"Szíven szerint addig ütném most, amíg azt nem szuszogja, hogy "hiányzol, Benítez!"


Ez az 1 mondat csapta ki a biztosítékot mindenkinél,szerintem 100% jogosan.
Belátom, erős poén lett, de nem hiszem, hogy csak ez a gond.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#127 Hozzászólás Szerző: Chester »

A Zenzos osztályzást most mindenki magára vette, nem értem miért. Csak annak szólt, aki tényleg alpári stílusban követelt új osztályzást, az a mata gyerek vagy ki. Sok osztályzás után vannak kommentekbe a saját osztályzásaitok, egyszer nem lett senki se ledorgálva, amiért beírta valaki a saját nézeteit, vagy netán nem értett egyet a blogger pontjaival. Drasztikus egy válasz volt ez az 1.1, ezt elismerem, de szükséges is volt, sajnos.

A facebookos rész viszont elég érdekes, ott nem tudok állást foglalni.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#128 Hozzászólás Szerző: White »

"Szíven szerint addig ütném most, amíg azt nem szuszogja, hogy "hiányzol, Benítez!"


Ez az 1 mondat csapta ki a biztosítékot mindenkinél,szerintem 100% jogosan.
#OnceABlueAlwaysABlue

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#129 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

White írta:
kdako írta:
Norbertoo írta:Nem értem, hogy az itt megjelent kritikákon miért kell ennyire megsértődni. A lelketekbe tapostunk ezzel, hogy kritizálni mertünk? Mert nagyon úgy tűnik azok után, hogy ezen vélemények ki lettek figurázva, sőt, meg lett mondva, hogy örüljünk, hogy egyáltalán létezik ez az egész blog. Ennél azért jobban kéne állni a sarat.
Nem, csak az, ahogy kritizáltak néhányan. Nem tartozunk elszámolással senkinek. Szabad a pálya, bárki indíthat blogot, hajrá!
Akkor majd olvassátok saját magatokat
Inkább legyen 15 értelmes olvasónk, mint 1500 barom. Szerintem.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#130 Hozzászólás Szerző: miller »

dankodavid írta:
miller írta:
dankodavid írta: Megtehetem, hogy rátegyek még egy lapáttal.
Miért teheted meg?
Főleg akkor, amikor bizonyos emberek minősíthetetlen stílusban adják elő a mondandójukat.(nem feltétlenül neked szól)
ps.: szerkesztettem, de későn.
Jó ok. Befejeztem. Értelek, de ez az egész dolog, nálam lehúzta a redőnyt. Remélem szépen ellaposodik a dolog.

U.i.: White hozzászólása alapján, kezdelek megérteni Titeket...törölte a mondat másik részét...
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#131 Hozzászólás Szerző: White »

kdako írta:
Norbertoo írta:Nem értem, hogy az itt megjelent kritikákon miért kell ennyire megsértődni. A lelketekbe tapostunk ezzel, hogy kritizálni mertünk? Mert nagyon úgy tűnik azok után, hogy ezen vélemények ki lettek figurázva, sőt, meg lett mondva, hogy örüljünk, hogy egyáltalán létezik ez az egész blog. Ennél azért jobban kéne állni a sarat.
Nem, csak az, ahogy kritizáltak néhányan. Nem tartozunk elszámolással senkinek. Szabad a pálya, bárki indíthat blogot, hajrá!
Akkor majd olvassátok saját magatokat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára White 2012. augusztus 23., csütörtök 12:01-kor.
#OnceABlueAlwaysABlue

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#132 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

miller írta:
dankodavid írta: Megtehetem, hogy rátegyek még egy lapáttal.
Miért teheted meg?
Főleg akkor, amikor bizonyos emberek minősíthetetlen stílusban adják elő a mondandójukat.(nem feltétlenül neked szól)
ps.: szerkesztettem, de későn.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#133 Hozzászólás Szerző: kdako »

Norbertoo írta:Nem értem, hogy az itt megjelent kritikákon miért kell ennyire megsértődni. A lelketekbe tapostunk ezzel, hogy kritizálni mertünk? Mert nagyon úgy tűnik azok után, hogy ezen vélemények ki lettek figurázva, sőt, meg lett mondva, hogy örüljünk, hogy egyáltalán létezik ez az egész blog. Ennél azért jobban kéne állni a sarat.
Nem, csak az, ahogy kritizáltak néhányan. Nem tartozunk elszámolással senkinek. Szabad a pálya, bárki indíthat blogot, hajrá!
GO BLUES!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#134 Hozzászólás Szerző: miller »

dankodavid írta:
miller írta:
dankodavid írta:http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... ading_v11/
csakúgy, szeretettel, nektek.
Dávidka, kicsit vegyél vissza. Árad a nagyképűség a hsz-eidből. Miért kell kommentelni a dolgot: "csakúgy, szeretettel, nektek"?, nem kell még rátenni egy lapáttal.
Megtehetem, hogy rátegyek még egy lapáttal.
Miért teheted meg? Attól mert Te szerkesztő, vagy munkatárs lettél a blognál, Te kiváltságos vagy? Vagy nagyobb, különb drukker, mint pl. én? Nem értem. Világosíts fel kérlek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miller 2012. augusztus 23., csütörtök 11:59-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#135 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

miller írta:
dankodavid írta:http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... ading_v11/
csakúgy, szeretettel, nektek.
Dávidka, kicsit vegyél vissza. Árad a nagyképűség a hsz-eidből. Miért kell kommentelni a dolgot: "csakúgy, szeretettel, nektek"?, nem kell még rátenni egy lapáttal.
Megtehetem, hogy rátegyek még egy lapáttal.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2012. augusztus 23., csütörtök 11:59-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#136 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Nem értem, hogy az itt megjelent kritikákon miért kell ennyire megsértődni. A lelketekbe tapostunk ezzel, hogy kritizálni mertünk? Mert nagyon úgy tűnik azok után, hogy ezen vélemények ki lettek figurázva, sőt, meg lett mondva, hogy örüljünk, hogy egyáltalán létezik ez az egész blog. Ennél azért jobban kéne állni a sarat.

Van egy megoldásom:
Nem Zsoca(remélem) az egyetlen az adminok közül, akinek volt lehetősége megnézni a meccset(erre értem a remélemet, nem sértés Zsocának). Ha Zsoca úgy érzi, hogy Torres őt annyira felcseszte, hogy semmiképpen sem tud az olvasóknak megfelelő stílusban írni róla, akkor adja át ezt a feladatot egy másik szerkesztőnek.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#137 Hozzászólás Szerző: miller »

dankodavid írta:http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... ading_v11/
csakúgy, szeretettel, nektek.
Dávidka, kicsit vegyél vissza. Árad a nagyképűség a hsz-eidből. Miért kell kommentelni a dolgot: "csakúgy, szeretettel, nektek"?, nem kell még rátenni egy lapáttal.

Annyit még hozzátennék a dologhoz, szubjektív véleménnyel:

Szerintem a Lion Rampant-blog az ország legjobb Chelsea-blogja. Nem csak azért mondom ezt, mert a szerkesztők nagy részét van szerencsém személyesen is ismerni, hanem, mert tényleg naprakészek, és elsődleges forrásokból dolgoznak. Le a kalappal mindegyikük előtt, hogy szabadidőt nem kímélve, hobbiból csinálják NEKÜNK!
Viszont az kicsit tényleg nehéz, hogy néha képesek olyan dolgokat indulatból írni, ami erősen megosztja a népet. Mindezzel nem lenne baj, ha az olvasóközönség megfelelő módon tudná ezeket kommentelni. Sőt ez még tök jó lenne, mert lehetne normális hangnemben vitázni. Azonban az tisztán látszik, hogy nem működik, ezért ötletként felvetem a kérdést: minek egyáltalán kommentelni a Rampantnak meccs közben facebook-on? van ennek értelme, ha ezt váltja ki?
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára miller 2012. augusztus 23., csütörtök 11:58-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#138 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Kiábrándító,alpári és nagyon harmatosan gyatra. A szánalmas szót a végén magára értette?

Ennyi elég volt egy időre ebből a blogból...
Stone haxleader!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#139 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

undertow írta:Jé, mintha Zsoca pont ezt tette volna a tegnapi meccs kapcsán Torres-szel... ;)
Igen. Csak a stílus nem volt épp megfelelő. Ha a meccs után közvetlen nem megy az indulatok miatt az osztályzás, lehet várni vele egy éjszakát. Hogy is van az itteni osztályzás szabályaiban? "Legyünk reálisak és objektívek! Aki a meccs után képtelen az lenni, pontozzon másnap!"
dankodavid írta:http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... ading_v11/
csakúgy, szeretettel, nektek.
Értem én az iróniát, meg minden, de ezzel a poszttal az olvasóitok véleményét figurázzátok ki. Ami a blog szempontjából lehet, hogy nem épp szerencsés. De ti tudjátok. Mindenesetre nálam a blog ennyi volt.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#140 Hozzászólás Szerző: White »

dankodavid írta:http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... ading_v11/
csakúgy, szeretettel, nektek.
Szégyen,de nem csak rátok,hanem ránk is,csalódtam a Rampant-ban.
#OnceABlueAlwaysABlue

Válasz küldése