Lion Rampant - szurkolói blog

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#61 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Írnék Bubi, de kevesebb az időm és jobban be kell osztani. Sajnos a fórum színvonala már nem olyan, mint régen, így ez azon dolgok közé tartozik, amit könnyebben beáldoztam. NIncs már annyi időm az egészre, hogy mindent átnyálazzak. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#62 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na visszaolvastam ezt a blogos vitat. Nincs semmi kozom hozza, de itt annyian leirtak a velemenyuket, hogy gondoltam en is megteszem.

Nagyon tisztelek minden rampant szerkesztot a munkassagaert, es majdnem mindegyiket kedvelem is, de szinte egyaltalan nem olvasom, pont azert, mert a blogok cikkei szemelyes velemenyt tukroznek. Szvsz a velemeny olyan mint a segglyuk, ugyebar.

Ide sem masok velemenyebol jarok okulni, hanem inkabb leirni a sajatomat es az arra adott visszajelzeseket elolvasni, illetve a leheto leggyorsabban ertesulni a klub haza tajan tortentekrol, szoval mondhatni hogy blogolok a forumon:)

Szerintem semmi baj zsoca cikkevel, es nem azert irom, mert torres ellenes vagyok, hanem mert ez egy blog. Ha egy blog olyan dolgokhoz igazodik mint a nezettseg es az olvasok velemenye, akkor az mar nem blog, hanem egy hirkozlo portal.
Eleinte itt a tobbsegnek azzal volt baja amit zsoca irt, aztan atfordult ez oda, hogy a stilusaval van a problema, mikozben szerintem meg vissza is fogta magat.

Ha a rampant valoban magyarorszag elsoszamu blogja, akkor az 100%ban koszonheto a blog szerkesztoinek, azon belul a blogot szerkeszto emberek stilusanak! A Lion Rampant zsoca stilusaval egyutt LION RAMPANT.

Termeszetes, hogy sokan nem ertenek egyet a cikkel, hiszen velemenyt tukroz, ez igy szep es jo. En itt is szivesen kurvaanyaznek majdnem minden postomban, szivesen egyszerusitenem le a mondandomat nehany egyszeru, magyaros kifejezessel, de ezt a forum szabalyzata nem teszi lehetove, de ami a lenyeg, hogy a bloge igen!

Mindenki szamara egyertelmu szerintem, hogy a blogon nem a klub velemenyet olvassuk, es nem is a szurkolok velemenyet, csupan egy szurkolo velemenyet a csapatrol, es ha Ti olvassatok azt a blogot, akkor erdekel titeket annak az embernek a velemenye. Ha ezek utan nem erdekel, akkor szerintem mindenkinek szive joga nem olvasni tovabb. Egy nonprofit, onallo oldal nem fog ezen fennakadni!

Szoval hajra Rampant, hajra Zsoca! Amugy ide is irhatnal tobbet, el vagy tunve!
Remelem nem kavarom fel ezzel a dolgokat...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#63 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ChesterB írta:Szeretném kérni az egyik kedves bloggert, hogyha Meireles tényleg távozik a Fenerhez, akkor írjon róla egy nagyon fasza búcsúposztot, mert MEGÉRDEMLI!!!! 1 év alatt többet tett a csapatért mint más játékos, aki még mindig ittvan...... :cry: :cry:
Pont erről írtam a facebook oldalunkra általam kitett Meireles-hírhez. Egyszerre vagyok csalódott, és mégis elképesztően mérges.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#64 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szeretném kérni az egyik kedves bloggert, hogyha Meireles tényleg távozik a Fenerhez, akkor írjon róla egy nagyon fasza búcsúposztot, mert MEGÉRDEMLI!!!! 1 év alatt többet tett a csapatért mint más játékos, aki még mindig ittvan...... :cry: :cry:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#65 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Mégegyszer leírom: Cavani-ért nem fohászkodom, nem könyörgöm érte, a szavazás egy poén, amit valaki értett, valaki nem. Az még durvának sem nevezhető. Ez tényleg a legalja, ha valaki felhúzza magát ezen. Már bocs...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#66 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nem basztatják Torrest elegen az árcédulája miatt, már házon belül is kell? Írd le hogy gyengén játszott a gól mellett, de ne abból álljon már a FB oldal meg az osztályozás is, hogy Torres egy hatalmas kupac szar, az életre is alkalmatlan, és a második fordulóban már Cavaniért fohászkodtok. (Megjegyzem hogy Cavani érkezése mellett is lehet ésszerű érveket felhozni, de az nem tartozik közéjük, hogy Torres egy lelkileg sérült, nyomorult exfutballista. Mondd azt, hogy egy csatár kevés, vagy hogy te Cavanit jobban szereted, de miért kell egy mellesleg roppant lelkes, a csapat számára rengetegszer hasznos Chelsea játékost ilyen szinten meggyalázni?)

Nekem ennyi a véleményem, egyébként imádom a blogot.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#67 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

undertow írta:
marknagy írta:Igen ez pontosan így van. Félreérthető voltam, csak arra akartam rámutatni hogy ha vki Torrest szidja arra több ember kapja fel a fejét, mint ha Maloudaval tenné ezt. Csak ezt akartam leírni, de rosszul fejeztem ki magam. És valóban nem a lehúzáson van a hangsúly (bar sok kommentelőnek az sem tetszett), hanem ahogy meg lett fogalmazva.
Ha Torres szar volt, akkor Torres szar volt, és ezt akkoris le fogjuk írni, ha sokan személyes sértésnek veszik. Aélet kemény.
Undertow az a baj, hogy rossz helyről idéztél. Pontosan leírja, hogy nem baj, ha lehúzzátok: " És valóban nem a lehúzáson van a hangsúly...".

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#68 Hozzászólás Szerző: White »

undertow írta:
marknagy írta:Igen ez pontosan így van. Félreérthető voltam, csak arra akartam rámutatni hogy ha vki Torrest szidja arra több ember kapja fel a fejét, mint ha Maloudaval tenné ezt. Csak ezt akartam leírni, de rosszul fejeztem ki magam. És valóban nem a lehúzáson van a hangsúly (bar sok kommentelőnek az sem tetszett), hanem ahogy meg lett fogalmazva.
Ha Torres szar volt, akkor Torres szar volt, és ezt akkoris le fogjuk írni, ha sokan személyes sértésnek veszik. Aélet kemény.
Gólt rúgott,Ramires sokkal fosabb volt,(nem véletlen kapta le RDM) mégis nagyobb osztályzatott adtatok neki.De még ezzel se lenne baj csak azért agyon utni nem kellene.De kész ennyi volt részemrol ez a téma,ezentún is olvasni fogom a blogot,mert a legjobb magyar Chelsea blog.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#69 Hozzászólás Szerző: undertow »

marknagy írta:Igen ez pontosan így van. Félreérthető voltam, csak arra akartam rámutatni hogy ha vki Torrest szidja arra több ember kapja fel a fejét, mint ha Maloudaval tenné ezt. Csak ezt akartam leírni, de rosszul fejeztem ki magam. És valóban nem a lehúzáson van a hangsúly (bar sok kommentelőnek az sem tetszett), hanem ahogy meg lett fogalmazva.
Ha Torres szar volt, akkor Torres szar volt, és ezt akkoris le fogjuk írni, ha sokan személyes sértésnek veszik. Aélet kemény.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#70 Hozzászólás Szerző: marknagy »

redrum írta: Nincs igazad egyáltalán. Mindenkivel szemben ugyanúgy meg kell próbálni objektívnek lenni (és nem elsősorban az olvasók miatt, hanem azért mert értelmes emberek vagyunk), és Gera le is írta, hogy nem az a baj, hogy lehúzták Torrest, hanem a stílus. Engem Anelka, Kalou és Malouda esetében is zavarna az, ha igazságtalanul pocskondiázzák őket.
Igen ez pontosan így van. Félreérthető voltam, csak arra akartam rámutatni hogy ha vki Torrest szidja arra több ember kapja fel a fejét, mint ha Maloudaval tenné ezt. Csak ezt akartam leírni, de rosszul fejeztem ki magam. És valóban nem a lehúzáson van a hangsúly (bar sok kommentelőnek az sem tetszett), hanem ahogy meg lett fogalmazva.
We are the famous, the famous Chelsea!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#71 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Sheenka írta:Nem kaptatok, hanem kaptál, és a fikaroham nem kér felmentést, mivel teljesen jogos, érthető, és elvárható reakció volt erre az értékelésre.
Végre egy olyan kommentet eresztettél meg,amivel egyetértek és nekem is tetszik :D
Stone haxleader!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#72 Hozzászólás Szerző: laczze »

edeskeves írta:
laczze írta:Bocs hogy beleszólók de marknagy, őszintén, ki nem fossa le kinek az el ninojával teszik ezt, illetve hogy a sok köcsög poolos szimpatizál a chelsea vel mert ide jött Torres attól még a mi kedvenc csapatunkban NEM foss a gólokat és a legeladhatóbb jelző sem érdekel senkit ha nem alakít nagyon, mert mi nem ez alapján ítéljük meg, még ha keményen van fikázva akkor sem ezek miatt kéne őt megsajnálni! Rúgja ki magát ebből a helyzetből ennyi!
Épp azon van szerencsétlen, hogy kirúgja magát ebből a helyzetből, csak amikor nem lőtt gólt, viszont mezőnyben jó volt, akkor azért kapott, mer gólimpotens.
Most győztes gólt lőtt, ekkor jön az, hogy mezőnyben ilyen szar meg olyan. Vannak akiket az idegesít, hogyha valami jót teljesít, azt egyesek lehúzzák olyan kommentekkel, hogy csak szerencsésen maradt nála a labda, vagy épp 1 méterről üres kapuba lőtte a gólját.
Ez már Anelka-nál is szúrta a szemem, mikor közelről lőtte a góljait, hogy nem teljesen mindegy, hogy hogy lő gólt? Ha 1cm-ről lövi is ugyanannyit ér, mintha végigszlalomoz mindenkin, vagy épp elenged egy nagy dugót 40ről. Jó helyezkedés is egyfajta erény egy játékosnál.
Teljesen változó kinek mi az erőssége, vannak erőcsatárok, akik átküzdik magukat a védőkön(Drogba), vannak akik fejjel jobbak(Klose), vannak akik gyorsak és technikásak megverik a védőket a földön(Agüero), vannak akiket ki kell szolgálni és befejezik az akciókat (Gomez, Torres), meg olyanok is, akik maguknak megcsinálják szólókkal stb (Messi).
Én csak azt mondtam, hogy attól még mert szidta egy illető neki még nem kéne azért megbánni vagy legközelebb nem szidni mert őt sokan szeretik meg mert sokan lettek tőle Chelsea szimpatizánsok, kitérdekel! fel kell valamit mutatni, Drgba szar volt, szar volt de amikor kellett ottvolt, most Torres is alakul de még nem kell seggét nyalni majd ha kirúgja magát a helyzetből NEM AMIKOR AZON VAN !! hanem amikor sikerült neki !! Na majd akkor nem kell szidni sélrtegetni semmilyen formában!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#73 Hozzászólás Szerző: redrum »

marknagy írta:Mert pont Torrest fikáztad le azért jöttek azok a sértő kommentek. Szerintem Torres a legszerethetőbb játékosunk (függetlenül attól hogy itt hogyan teljesít), rengeteg embernek ő a kedvence. Sőt vannak olyan Pool-osok akik miatta szimpatizálnak a Chelsea-vel. Egy szó mint száz Torres a legeladhatóbb játékosunk, gyakorlatilag mindenki szereti őt, olyan mint ha a tesód lenne és szüksége van a te támogatásodra, bizalmadra. És te pont őt húztad le a legjobban, mert más amikor Anelkával, Kalouval, Maloudával és Bosingwaval tettük ezt, és megint más ha vele, mindenki EL Nino-jával teszed ezt. :)
Nincs igazad egyáltalán. Mindenkivel szemben ugyanúgy meg kell próbálni objektívnek lenni (és nem elsősorban az olvasók miatt, hanem azért mert értelmes emberek vagyunk), és Gera le is írta, hogy nem az a baj, hogy lehúzták Torrest, hanem a stílus. Engem Anelka, Kalou és Malouda esetében is zavarna az, ha igazságtalanul pocskondiázzák őket.
A blog szerkesztői meg ne felejtsék el azt, hogy a blog alapvetően az olvasóknak szól, és értük van. Remélem, hogy a szerkesztők annál értelmesebbek, minthogy úgy gondolják, hogy ez az egész 100%-ban csak az ő szórakoztatásukat szolgálja, ill. hogy 6-7 ember játszóteréről van szó. Az építő jellegű kritikát tessék elfogadni, a többi kritikát meg elviselni, és nem foglalkozni vele. Persze tudom, hogy kurvára rosszul tud esni az embernek, amikor szenved valamivel, ingyen dolgozik a közösségért, és akkor neki állnak néhányan elképesztő stílusban pocskondiázni a munkád. De tessék ezen felül emelkedni.
I'm goin' down down down down

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#74 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Egyet mondok: Haters Gonna Hate, nem kell az ilyenekkel foglalkozni
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#75 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

marknagy írta: Nem. Lehet hogy te nem ismersz ilyen embereket de ha a világ összes, de akár Mo. Chelsea drukkereit megkérdezed Torresről, többen szeretik mint utálják. És nem azért szeretik mert amilyen teljesítményt nyújt (de régebben igen, mondjuk most is még sokan), hanem főleg a személyisége az ami miatt kedvelik. Angliában minden Chelsea drukker biztatja Torrest és szurkol neki hogy jó legyen. Torres is nyilatkozta h a Chelsea drukkolóknak sokat köszönhet. Plusz rengeteg videót csinálnak róla mert szeretik.
Én sem utálom Torres-t, de tegnap felkúrt. És ha így folytatja, nagy bajban lehetünk a szezonban egy-egy húzós meccsen. Ugyanis nem tudja vállára venni a csapatot egyelőre, már másfél éve nem. Nyilván, időt kell adni, kérdés mennyit...

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#76 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

laczze írta:Bocs hogy beleszólók de marknagy, őszintén, ki nem fossa le kinek az el ninojával teszik ezt, illetve hogy a sok köcsög poolos szimpatizál a chelsea vel mert ide jött Torres attól még a mi kedvenc csapatunkban NEM foss a gólokat és a legeladhatóbb jelző sem érdekel senkit ha nem alakít nagyon, mert mi nem ez alapján ítéljük meg, még ha keményen van fikázva akkor sem ezek miatt kéne őt megsajnálni! Rúgja ki magát ebből a helyzetből ennyi!
Épp azon van szerencsétlen, hogy kirúgja magát ebből a helyzetből, csak amikor nem lőtt gólt, viszont mezőnyben jó volt, akkor azért kapott, mer gólimpotens.
Most győztes gólt lőtt, ekkor jön az, hogy mezőnyben ilyen szar meg olyan. Vannak akiket az idegesít, hogyha valami jót teljesít, azt egyesek lehúzzák olyan kommentekkel, hogy csak szerencsésen maradt nála a labda, vagy épp 1 méterről üres kapuba lőtte a gólját.
Ez már Anelka-nál is szúrta a szemem, mikor közelről lőtte a góljait, hogy nem teljesen mindegy, hogy hogy lő gólt? Ha 1cm-ről lövi is ugyanannyit ér, mintha végigszlalomoz mindenkin, vagy épp elenged egy nagy dugót 40ről. Jó helyezkedés is egyfajta erény egy játékosnál.
Teljesen változó kinek mi az erőssége, vannak erőcsatárok, akik átküzdik magukat a védőkön(Drogba), vannak akik fejjel jobbak(Klose), vannak akik gyorsak és technikásak megverik a védőket a földön(Agüero), vannak akiket ki kell szolgálni és befejezik az akciókat (Gomez, Torres), meg olyanok is, akik maguknak megcsinálják szólókkal stb (Messi).

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#77 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Zsoca írta:
marknagy írta: Mert pont Torrest fikáztad le azért jöttek azok a sértő kommentek. Szerintem Torres a legszerethetőbb játékosunk (függetlenül attól hogy itt hogyan teljesít), rengeteg embernek ő a kedvence. Sőt vannak olyan Pool-osok akik miatta szimpatizálnak a Chelsea-vel. Egy szó mint száz Torres a legeladhatóbb játékosunk, gyakorlatilag mindenki szereti őt, olyan mint ha a tesód lenne és szüksége van a te támogatásodra, bizalmadra. És te pont őt húztad le a legjobban, mert más amikor Anelkával, Kalouval, Maloudával és Bosingwaval tettük ezt, és megint más ha vele, mindenki EL Nino-jával teszed ezt. :)
Húha.. Erre most nincs időm reagálni, de remélem csak viccnek szántad ezt a kommentet. :D
Nem. Lehet hogy te nem ismersz ilyen embereket de ha a világ összes, de akár Mo. Chelsea drukkereit megkérdezed Torresről, többen szeretik mint utálják. És nem azért szeretik mert amilyen teljesítményt nyújt (de régebben igen, mondjuk most is még sokan), hanem főleg a személyisége az ami miatt kedvelik. Angliában minden Chelsea drukker biztatja Torrest és szurkol neki hogy jó legyen. Torres is nyilatkozta h a Chelsea drukkolóknak sokat köszönhet. Plusz rengeteg videót csinálnak róla mert szeretik.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#78 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

marknagy írta: Mert pont Torrest fikáztad le azért jöttek azok a sértő kommentek. Szerintem Torres a legszerethetőbb játékosunk (függetlenül attól hogy itt hogyan teljesít), rengeteg embernek ő a kedvence. Sőt vannak olyan Pool-osok akik miatta szimpatizálnak a Chelsea-vel. Egy szó mint száz Torres a legeladhatóbb játékosunk, gyakorlatilag mindenki szereti őt, olyan mint ha a tesód lenne és szüksége van a te támogatásodra, bizalmadra. És te pont őt húztad le a legjobban, mert más amikor Anelkával, Kalouval, Maloudával és Bosingwaval tettük ezt, és megint más ha vele, mindenki EL Nino-jával teszed ezt. :)
Húha.. Erre most nincs időm reagálni, de remélem csak viccnek szántad ezt a kommentet. :D

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#79 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

dankodavid írta:
edeskeves írta:
dankodavid írta:Úristen, tényleg ilyen nehéz megérteni? :D Azt mondtuk, hogyha valaki képtelen a kulturált vitára, az elhúzhat a picsába, ez a kettő pedig közel sem egy és ugyanaz a dolog. Ezt én továbbra is fenntartom egyébként.
Kulturált vita, olvass vissza miket és milyen hangnemben írtál. Nagyon sok fórumozó normálisan fogalmazta meg a véleményét a témával kapcsolatban, amire Te a magad módján válaszoltál.
Én sem kötekedő stílusban meg anyázva írtam le a véleményem, ha elolvastad azt, gondolom feltűnt.
Nézd meg, hogy mindez mikor volt ;) Már jóval azután, hogy elkezdet x és y mocskolni a blogot és az íróit, end of.
Én visszaolvastam, ajánlom neked is. Nem olyan kirívó módon "mocskolták" a blogot meg az íróit, mint amilyen a Te első hozzászólásod volt ehhez a témához. miller azthiszem meg is jegyezte ezt neked. marknagy chiedis, pl meg írták, hogy szeretik meg rendszeresen olvassák a blogot, csak az AVB-s meg a mostani értékelős, szavazásnyitós dologgal kapcsolatban volt kifogásolnivaló.
Ez a "normális" kommented volt a pont az i-re, a flegma akkor ne olvassátok stb. emiatt írták, hogy akkor nem olvassák tovább a blogot meg ilyenek és ez folytatták tovább és tovább.
Részemről is ennyi!

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Lion Rampant - szurkolói blog

#80 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Zsoca írta:
gerawba írta: Itt a fórumon én leírhatom az értékelésnél olyan stílusban ahogy ti (ahogy Anelkánál vagy Bosingwánál meg is tettem sokszor), te is megteheted, Zsoca is, mindenki, viszont egy blogon (ráadásul azon a blogon amit a mi szócsövünknek azonosítanak) szerintem már nem. (mégegyszer: ott is lehet neki 3-ast adni meg 2-ast, csak a szöveges résznél valahogy kicsit finomabban)
Vágom, be is látom, hogy erős volt, mert a többségnek ez erős, érthető. De a fikarohamot, amit kaptunk, ez nem menti fel.
Nem kaptatok, hanem kaptál, és a fikaroham nem kér felmentést, mivel teljesen jogos, érthető, és elvárható reakció volt erre az értékelésre.

Válasz küldése