EURO 2012

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Lezárt

Ki nyeri az 2012-es EB-t?

Spanyolország
35
20%
Hollandia
12
7%
Németország
76
44%
Anglia
34
20%
valaki más
14
8%
 
Szavazatok száma: 171

Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#1281 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ha a keretn alapján nézük nálam a spanyolok az esélyesek. Amilyen bőség van ott 2-3 csapatot tudnak kiállítani és olyan játékosok ülnek a padon mint Silva, Fabregas, Reina, Valdes, Cazorla, Llorente, Mata, Pedro... ha a legerősebb kezdőjüket nézzük. És még az is a malmukra hajtja a vizet, hogy a kezdőben 6, a keretben 9 olyan játékos van akik egy klubtól vannak és válogatott is erre alapoz.
Az idei foma alapján a németek az esélyek, sok a fiatal tehetség, és ezek a tehetségek ezóta olyan klubokba játszanak mint a Real, Bayern, Dortmund.
A Hollandoknak van egy bika erős kezdőjük, de a padon senki nem tudja megmenteni őket ha bajban vannak. Meg azért a védelem is szellős.

Nálam a csoportok továbbjutói:
A: 1. Oroszország, 2. Csehország
B: 1. Németország, 2. Hollandia
C: 1. Spanyolország, 2. Olaszország
D: 1. Anglia, 2. Franciaország
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: EURO 2012

#1282 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Természetesen én is az angoloknak drukkolok, bár nem hiszem, hogy reális sanszuk van (szvsz a spanyolok nyerik).

Nagyon pikáns meccsek lesznek, elég csak az Anglia-Franciaországot említenem (a 2004-es EB-n - amelyik nálam a csúcs az EB-k történetében - a 88. percig 1-0 volt Lampséknak, aztán Zidane vert 2-öt, egyet 11-esből, és egyet egy hihetetlen szabadrúgásból, emlékszem, hogy leesett állal néztem - pedig nem kedvelem Zizout).
A holland-német szintén nagy lesz, a pár héttel ezelőtti 3-0 nem mérvadó, mivel a hollandoknál nem volt Robben, Van Persie, és talán Van der Vaart sem, plusz ugye csak egy tétnélküli meccs volt, Berlinben... A portugálokban jelenleg nem látok túl nagy potenciált, és hát a válogatottban Ronaldo kb. azt nyújta, mint Messi az argentinoknál (mondjuk érdekes módon a Messi gyűlölők ezt mindig elfelejtik amikor a két játékost összehasonlítják...)

Az, hogy a dánok és a portugálok a selejtező után megint egy csoportba kerültek, az egy vicc, elég gáz ez a sorsolási szisztéma...

Nálam jelenleg a továbbjutók:
A: RUS, CZE
B: GER, NED
C: SPA, CRO
D: ENG, SWE

Jó kis EB lesz, remélem a legnagyobb sztárok közül senki nem sérül le a torna előtt (na meg abban is bízom, hogy nem lesznek nagyon kiégve...), elég sanszos, hogy pár meccset a helyszínen nézek meg, szóval nagyon várom már.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2012

#1283 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Angliára szavaztam. Tisztában vagyok azzal, hogy nem az övék a legerősebb csapat, de hiszek bennük. A reális esélyesek a Spanyolok, a Németek és a Hollandok.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: EURO 2012

#1284 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Cuki lett a B csoport :D

Go Germany !!!
and go Nederland
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2012

#1285 Hozzászólás Szerző: Chester »

aztán nehogy olyan csoda legyen, mint 2004-ben :) na az lenne az igazi :D

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: EURO 2012

#1286 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Az első 4-et én így írnám fel:
Német, Spanyol, Holland, Olasz

Ez már nem az az olasz csapat, akik kikaptak a Szlovákoktól.
Én szerintem ebből a 4ből bárki megnyerheti az EB-t.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: EURO 2012

#1287 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

rafanadal írta:Szerintem a két fő esélyes SPA és GER. Őket közvetlenül követi NED. Aztán a sok nagy nemzet akik most nem annyira erősek, de apróbb formajavulással akár gondokat is okozhatnak. Gondolok itt az ITA, FRA, POR, ENG négyesre. A meglepetéscsapat pedig a ruszkik lehetnek.

Hirtelen gondolkodóba estem, hogy te mégis milyen módon találod ki, hogy ki lehet a meglepetéscsapat? :D
Egyébként szerintem a németek behúzzák most, jelenlegi forma alapján jobbak, mint a spanyolok. Kíváncsi leszek azért, mert az utóbbi EB, VB-n kikaptak a németek, de most a spanyolok mintha elkezdték volna játszani azt a tili-toli barca focit, kevés sikerrel. Soha nem szerettem a német válogatottat, de most tetszik a foci amit játszanak.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2012

#1288 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerintem a két fő esélyes SPA és GER. Őket közvetlenül követi NED. Aztán a sok nagy nemzet akik most nem annyira erősek, de apróbb formajavulással akár gondokat is okozhatnak. Gondolok itt az ITA, FRA, POR, ENG négyesre. A meglepetéscsapat pedig a ruszkik lehetnek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: EURO 2012

#1289 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Az angoloknak óriási szerencséjük volt a sorsolással, hál' istennek! Ennél már csak az A-csoport a könnyebb. A "B"-csoport nagyon nehéz, érdekes a holland-dán-német-portugál kvartett, kíváncsi vagyok, ki nyeri meg azt a csoportot! :wink:

Tippem a csoport végkimenetelére:
1. Németország - már a tavalyi VB-n és a 2008-as EB-n is kiemelkedtek a mezőnyből, az országuk klubcsapatának, a Bayern-nek jól megy idén, jó pár játékost biztosítanak a német válogatottnak
2. Hollandia - nagy harc lesz az 1. helyért, de úgy érzem, hogy Németország megleckézteti Hollandiát :wink:
3. Portugália - a csoportjában szenvedett, de sztem most összekapják magukat a dánok ellen, és a selejtezőcsoportjukkal ellentétben meg fogják előzni a dánokat
4. Dánia - talán egy hajszállal is, de le fog maradni a 3. helyről, továbbjutni biztosan nem fog. Úgy érzem, kisebb pofont fognak kapni a németektől és a hollandoktól, de a portugálokat még megszorongathatják.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

EURO 2012

#1290 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Mint minden nagy futball eseménynek, így a 2012-es EB-nek is nyitunk egy topikot, melyben szavazni is tudtok. Minden, a témával kapcsolatos hsz-t ide várjuk.
(az előző téma egy kis kavarodás miatt törölve lett)

EURO 2012, CSOPORTBEOSZTÁS
A-CSOPORT: Lengyelország, Görögország, Oroszország, Csehország
B-CSOPORT: Hollandia, Dánia, Németország, Portugália
C-CSOPORT: Spanyolország, Olaszország, Írország, Horvátország
D-CSOPORT: Ukrajna, Svédország, Franciaország, Anglia
HAZARD = Messi+Ronaldo

Lezárt