EURO 2012

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Ki nyeri az 2012-es EB-t?

Spanyolország
35
20%
Hollandia
12
7%
Németország
76
44%
Anglia
34
20%
valaki más
14
8%
 
Szavazatok száma: 171

Üzenet
Szerző
asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: EURO 2012

#1261 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Németek hollandok és spanyolok a legesélyesebbek,mint ahogy azt sokan le is írtátok
Anglia üthet nagyot ha összeszedik magukat és minden klappol.Olaszokra és a franciákra kíváncsi leszek utóbbi időben mélypontban voltak a világversenyeken.A portugálokat pedig nem tudom hova tenni,besorolni a zsákbamacskák számomra
Stone haxleader!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2012

#1262 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

koni0725 írta: Gondolom az utálatod régről tekinthet vissza, mert a mai Nationalelf szerintem nagyon szimpatikus és szép futballt játszó csapat.
Csak épp a németeket nagyítóval kell keresni benne. Azt amúgy elismerem, hogy szép focit játszanak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: EURO 2012

#1263 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

rafanadal írta:
marknagy írta:Szerintem is a hollandok, spanyolok vagy a németek közül lesz valamelyik a győztes. Mondjuk én Spanyolországot tartom a legesélyesebbnek a végső győzelemre.
Én is így vagyok vele, de most, hogy a spanyoloknál dőlnek ki a nevek egyre inkább kezdek tartani tőle, hogy a tetű németek behúzzák.
Gondolom az utálatod régről tekinthet vissza, mert a mai Nationalelf szerintem nagyon szimpatikus és szép futballt játszó csapat.
211! NEW RECORD!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: EURO 2012

#1264 Hozzászólás Szerző: miller »

Николаевич írta:
rafanadal írta: kezdek tartani tőle, hogy a tetű németek behúzzák.

Szerintem nagyon szimpatikus csapat, én nagyon szurkolok nekik. A 2006-os VB óta a Nationalelf volt az üde színfolt a tornán, nagyon szép focit játszanak, fiatal és tehetséges a keret.
Lampardék behúzzák a BL után ezt is ;) meglátjátok, nem szarral gurigáznak :D
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: EURO 2012

#1265 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta: kezdek tartani tőle, hogy a tetű németek behúzzák.

Szerintem nagyon szimpatikus csapat, én nagyon szurkolok nekik. A 2006-os VB óta a Nationalelf volt az üde színfolt a tornán, nagyon szép focit játszanak, fiatal és tehetséges a keret.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2012

#1266 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta:Szerintem is a hollandok, spanyolok vagy a németek közül lesz valamelyik a győztes. Mondjuk én Spanyolországot tartom a legesélyesebbnek a végső győzelemre.
Én is így vagyok vele, de most, hogy a spanyoloknál dőlnek ki a nevek egyre inkább kezdek tartani tőle, hogy a tetű németek behúzzák.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#1267 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szerintem is a hollandok, spanyolok vagy a németek közül lesz valamelyik a győztes. Mondjuk én Spanyolországot tartom a legesélyesebbnek a végső győzelemre.
We are the famous, the famous Chelsea!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: EURO 2012

#1268 Hozzászólás Szerző: Mister »

+1 Angliának :) Tudom,hogy nem esélyesek,de bízom benne,hogy meglepnek egy jó szerepléssel.Amúgy reálisan nézve a dolgokat,nálam befutóra esélyes nemzet az a Német válogatott.
One Life,One Love,One Club

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: EURO 2012

#1269 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Puyol lemarad ez EB-ről :shock: :shock: Derült égből villámcsapásként ért ez a hír, eléggé sajnálom... Miért nem az olyan férgekkel történik az ilyen, mint mondjuk Ramos vagy Busquets?!
Ha jól emlékszem a VB után lemondta a válogatottságot (vagy nagyon úgy volt), de aztán meggyőzték a társak, hogy az EB-t még vállalja be...

http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012 ... ol-2129210" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.samsungsport.hu/kulfoldi-lab ... az-eb-rol/" onclick="window.open(this.href);return false;
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1270 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Bert van Marwiijk kiadta bővített keretét, számomra nagy meglepetések vannak csatárposzton. Az idén elképesztő mennyiséget termekő Bas Dost(Eredivisie gólkirály 32 góllal, holland kupa gólkirály 6 góllal) nem került be, de a csapattársa, a 8 bajnoki gólig jutó Narsingh igen. Utóbbi főleg az előkészítésben jeleskedett, majdnem 20 gólpasszt adott Dost-nak, érdemes lett volna talán mindkettőt kivinni, nagyon érzik egymást.

Ola John bekerülése is nagy meglepetés, bár ő nagyon fiatal és tehetséges, de az már tényleg nagyon érdekes, hogy hogy került be az egész évben sérült Ibrahim Affelay, vagy az idén elég gyenge Jermaine Lens, Ricky van Wolfsvinkel meg nem. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle, bár valószínűleg Hunter és RvP fog játszani minden meccsen.
ezek szerintem ki fognak esni amikor keretszűkítés van, csak nem rizikózik meg egy EB-t ilyen ola johnokkal vagy kikkel.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1271 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:Bert van Marwiijk kiadta bővített keretét, számomra nagy meglepetések vannak csatárposzton. Az idén elképesztő mennyiséget termekő Bas Dost(Eredivisie gólkirály 32 góllal, holland kupa gólkirály 6 góllal) nem került be, de a csapattársa, a 8 bajnoki gólig jutó Narsingh igen. Utóbbi főleg az előkészítésben jeleskedett, majdnem 20 gólpasszt adott Dost-nak, érdemes lett volna talán mindkettőt kivinni, nagyon érzik egymást.

Ola John bekerülése is nagy meglepetés, bár ő nagyon fiatal és tehetséges, de az már tényleg nagyon érdekes, hogy hogy került be az egész évben sérült Ibrahim Affelay, vagy az idén elég gyenge Jermaine Lens, Ricky van Wolfsvinkel meg nem. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle, bár valószínűleg Hunter és RvP fog játszani minden meccsen.
Bruma ott van?
látom nincs ott. Számomra érthetetlen.Alapember egy Bundesliga csapatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára béla 2012. május 7., hétfő 19:46-kor.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#1272 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bert van Marwiijk kiadta bővített keretét, számomra nagy meglepetések vannak csatárposzton. Az idén elképesztő mennyiséget termekő Bas Dost(Eredivisie gólkirály 32 góllal, holland kupa gólkirály 6 góllal) nem került be, de a csapattársa, a 8 bajnoki gólig jutó Narsingh igen. Utóbbi főleg az előkészítésben jeleskedett, majdnem 20 gólpasszt adott Dost-nak, érdemes lett volna talán mindkettőt kivinni, nagyon érzik egymást.

Ola John bekerülése is nagy meglepetés, bár ő nagyon fiatal és tehetséges, de az már tényleg nagyon érdekes, hogy hogy került be az egész évben sérült Ibrahim Affelay, vagy az idén elég gyenge Jermaine Lens, Ricky van Wolfsvinkel meg nem. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle, bár valószínűleg Hunter és RvP fog játszani minden meccsen.

Avatar
dotta98
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2010. december 29., szerda 22:36
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Mohács
Kapcsolat:

Re: EURO 2012

#1273 Hozzászólás Szerző: dotta98 »

Szerintem megint Spanyolországnak és Hollandiának van a legnagyobb esélye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chelseaforce 2011. december 23., péntek 14:10-kor.
Ok: helytelen megfogalmazás
Hajrá Chelsea!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#1274 Hozzászólás Szerző: marknagy »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... yere-58404" onclick="window.open(this.href);return false;

Állítólag a BL-döntőig felépül (Egyáltalán honnan tudja hogy odáig el is jutnak? Gondolom Platini szólt neki...) és az EB-n is szeretne játszani. Mindenesetre sztem gyengülne nélküle a válogatottja, mivel ő a spanyol válogatott valaha volt legjobb góllövője. És tudjuk hogy Torresszel ketten megállíthatatlanok voltak.

Sztem azért az befolyásolja a spanyol válogatott EB szereplését, ha Torres addig nem lendül jó formába, és Villa is ha visszatér a pocsék formájába lesz vagy nem.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#1275 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:Mert spanyoloknak ki a két kezdő szélsője,hogy se Mata,se Silva,se Pedro nem kezdő?
Ők így léptek pályára: Casillas; Ramos, Puyol, Piqué, Capdevilla; Busquets, Xavi, Xabi Alonso; Iniesta, Torres, Villa. Mármint régebben így volt, mostanában Torres helyett mindig más játszik, de ez mondjuk az egész csapatról elmondható, állandóan máshogy állnak fel.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2012

#1276 Hozzászólás Szerző: Chester »

nekik talán hasonló kezdőjük van, mint a citynek, nem szélsőkkel, hanem két tkp-sal játszanak, két védekezőbb szellemű középpályással, hogy most 1 vagy 2 csatár van azt nem tudom, de ha 1 akkor 3 tkp.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2012

#1277 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta:
marknagy írta:Ha a keretn alapján nézük nálam a spanyolok az esélyesek. Amilyen bőség van ott 2-3 csapatot tudnak kiállítani és olyan játékosok ülnek a padon mint Silva, Fabregas, Reina, Valdes, Cazorla, Llorente, Mata, Pedro... ha a legerősebb kezdőjüket nézzük. És még az is a malmukra hajtja a vizet, hogy a kezdőben 6, a keretben 9 olyan játékos van akik egy klubtól vannak és válogatott is erre alapoz.
Az idei foma alapján a németek az esélyek, sok a fiatal tehetség, és ezek a tehetségek ezóta olyan klubokba játszanak mint a Real, Bayern, Dortmund.
A Hollandoknak van egy bika erős kezdőjük, de a padon senki nem tudja megmenteni őket ha bajban vannak. Meg azért a védelem is szellős.

Nálam a csoportok továbbjutói:
A: 1. Oroszország, 2. Csehország
B: 1. Németország, 2. Hollandia
C: 1. Spanyolország, 2. Olaszország
D: 1. Anglia, 2. Franciaország
Mert spanyoloknak ki a két kezdő szélsője,hogy se Mata,se Silva,se Pedro nem kezdő?
A világbajnokság döntőjében Iniesta és Pedro voltak, bár nem mondhatóak teljes értékű szélsőknek.
Tessék:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rafanadal 2011. december 3., szombat 16:53-kor.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: EURO 2012

#1278 Hozzászólás Szerző: béla »

marknagy írta:Ha a keretn alapján nézük nálam a spanyolok az esélyesek. Amilyen bőség van ott 2-3 csapatot tudnak kiállítani és olyan játékosok ülnek a padon mint Silva, Fabregas, Reina, Valdes, Cazorla, Llorente, Mata, Pedro... ha a legerősebb kezdőjüket nézzük. És még az is a malmukra hajtja a vizet, hogy a kezdőben 6, a keretben 9 olyan játékos van akik egy klubtól vannak és válogatott is erre alapoz.
Az idei foma alapján a németek az esélyek, sok a fiatal tehetség, és ezek a tehetségek ezóta olyan klubokba játszanak mint a Real, Bayern, Dortmund.
A Hollandoknak van egy bika erős kezdőjük, de a padon senki nem tudja megmenteni őket ha bajban vannak. Meg azért a védelem is szellős.

Nálam a csoportok továbbjutói:
A: 1. Oroszország, 2. Csehország
B: 1. Németország, 2. Hollandia
C: 1. Spanyolország, 2. Olaszország
D: 1. Anglia, 2. Franciaország
Mert spanyoloknak ki a két kezdő szélsője,hogy se Mata,se Silva,se Pedro nem kezdő?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2012

#1279 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Német vagy Spanyol győzelem lesz . Viszont Én azt se zárom ki, hogy Dánia továbbjut a csoportból..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: EURO 2012

#1280 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

Én is az angoloknak drukkolok, ha már mi nem vagyunk ott, de sajnos nem fogják megnyerni. Németország nagyon erős és szerintem ők a favoritok.

Lezárt