EURO 2012

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Ki nyeri az 2012-es EB-t?

Spanyolország
35
20%
Hollandia
12
7%
Németország
76
44%
Anglia
34
20%
valaki más
14
8%
 
Szavazatok száma: 171

Üzenet
Szerző
Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: EURO 2012

#1 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Vélhetően aki akarta, elmondta a véleményét a téma kapcsán, ezért lezárom.
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#2 Hozzászólás Szerző: marknagy »

CFC98 írta: Unalmas Tiki-taki játékuk van.Ha nem az olaszokkal hanem a Németekkel játszottak volna, akkor össze szarták volna a gatyájukat a németek agresszív játékára.
Szerintem a németek szarták volna össze magukat, egyáltalán nem jellemző ez a spanyolokra.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#3 Hozzászólás Szerző: chiedis »

asderedsa írta:
CFC98 írta:Én nem örülök a Spanyolok győzelmének.
1.:Unalmas Tiki-taki játékuk van.Ha nem az olaszokkal hanem a Németekkel játszottak volna, akkor össze szarták volna a gatyájukat a németek agresszív játékára.(Leszámítva a 2 buzit a németeknél akik kecsesen játszanak és ezzel tönkre teszik a német futballt:Özil és Khedira. Még a Fábry mondta egyszer, hogy összeköltöztek.)
2.:Ráadásul ott van Xavi akinek nagyon mór feje van.
Ezért nem szeretem a Spanyol válogatottat.
Ha Özil nem lenne akk a németek nem így játszanának!
Sztem egy kiváló játékos,nagyon boldog lettem vna ha a vb után hozzánk szerződik de sajna nem így lett.


A válogatott és a Real kulcsembere egyaránt...kreatív,gyors,jól lát a pályán és bármikor húzhat egy meglepő lépést...imponáló a játékstílusa sztem.
Nem értek egyet CFC98 alapfelfogásával, de ezen az EB-n a legnagyobb nettó hátrány bizony Özil volt. és Löw. "Buzi Khedira" meg az egyik legjobban játszó játékosuk volt. Özil ha ilyen gyámoltalan a válogatottban és ennyire fosgyenge marad fizikailag (nem tud v nem akar futni, előbbi) 2 spanyol szezonnal a háta mögött, könnyen kimarad a Nationalelfből.
Nyugodj bekeben Mister !

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#4 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

CFC98 írta:Én nem örülök a Spanyolok győzelmének.
1.:Unalmas Tiki-taki játékuk van.Ha nem az olaszokkal hanem a Németekkel játszottak volna, akkor össze szarták volna a gatyájukat a németek agresszív játékára.(Leszámítva a 2 buzit a németeknél akik kecsesen játszanak és ezzel tönkre teszik a német futballt:Özil és Khedira. Még a Fábry mondta egyszer, hogy összeköltöztek.)
2.:Ráadásul ott van Xavi akinek nagyon mór feje van.
Ezért nem szeretem a Spanyol válogatottat.
Ha Özil nem lenne akk a németek nem így játszanának!
Sztem egy kiváló játékos,nagyon boldog lettem vna ha a vb után hozzánk szerződik de sajna nem így lett.


A válogatott és a Real kulcsembere egyaránt...kreatív,gyors,jól lát a pályán és bármikor húzhat egy meglepő lépést...imponáló a játékstílusa sztem.
Stone haxleader!

CFC98
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011. június 20., hétfő 14:53
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#5 Hozzászólás Szerző: CFC98 »

Én nem örülök a Spanyolok győzelmének.
1.:Unalmas Tiki-taki játékuk van.Ha nem az olaszokkal hanem a Németekkel játszottak volna, akkor össze szarták volna a gatyájukat a németek agresszív játékára.(Leszámítva a 2 buzit a németeknél akik kecsesen játszanak és ezzel tönkre teszik a német futballt:Özil és Khedira. Még a Fábry mondta egyszer, hogy összeköltöztek.)
2.:Ráadásul ott van Xavi akinek nagyon mór feje van.
Ezért nem szeretem a Spanyol válogatottat.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2012

#6 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nekem az álomcsapatom [csak most jutottam el idáig]

Buffon
Gebre-Selassie Mellberg Hummels J.Alba
Pirlo Iniesta Dzagoev
Ronaldo Salpingidis Silva

Mellberg nálam a két gólja miatt került be, Silva szerintem nem volt nagy ász, de még is két gól három gólpassz emberes, Salpingidis meg csereemberből lett görög vezér, nálam megérdemli a csatár posztot. A többi szerintem egyértelmű.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: EURO 2012

#7 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:
Blueflag írta:Szvsz Xabi Alonso kirobbanthatatlan jelenleg, és ezt Mourinho is így gondolja. Sokkal jobb játékos most, mint 25 évesen. Egyelőre mindenféle húszéves srácokat, akik nem rég hagyták el az akadémiát, ne helyezzünk elé. Khedira szintén jobb, mint amilyennek látszik... ő például tipikus példája annak, hogy Mourinho egy közepes játékosnak is tud olyan szerepkört adni, hogy klasszis teljesítményt hozzon.

Azt meg Xabi is leszarja, ki lesz a helyettese, ha ő visszavonul. :P Akart egy Real-képet, helló.
Sztem Javi Martinez minden szempontból jobb mint Xabi Alonso...

Ezt fordítva akartad írni nem? :D Martinez eddig nem tett le semmit az asztalra. A Bilbaoban nem játszik rosszul, de azért elég sokan bolondot csináltak belőle a spanyol bajnokságban tavaly.

A GIF-ről meg annyit, hogy megpróbáltak a semmiből szenzációt csinálni.
A Realosok nem akarták, hogy a Bilbao-játékosa velük mutatkozzon a fotón.


Nyilván azért nem, mert akartak egy fotót csak a madridi játékosok. A spanyol és a portugál légiósaink is csináltak olyan fotót amin csak ők vannak, és nem tolta oda Mikel a képét.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#8 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta:Szvsz Xabi Alonso kirobbanthatatlan jelenleg, és ezt Mourinho is így gondolja. Sokkal jobb játékos most, mint 25 évesen. Egyelőre mindenféle húszéves srácokat, akik nem rég hagyták el az akadémiát, ne helyezzünk elé. Khedira szintén jobb, mint amilyennek látszik... ő például tipikus példája annak, hogy Mourinho egy közepes játékosnak is tud olyan szerepkört adni, hogy klasszis teljesítményt hozzon.

Azt meg Xabi is leszarja, ki lesz a helyettese, ha ő visszavonul. :P Akart egy Real-képet, helló.
Sztem Javi Martinez minden szempontból jobb mint Xabi Alonso...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2012

#9 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szvsz Xabi Alonso kirobbanthatatlan jelenleg, és ezt Mourinho is így gondolja. Sokkal jobb játékos most, mint 25 évesen. Egyelőre mindenféle húszéves srácokat, akik nem rég hagyták el az akadémiát, ne helyezzünk elé. Khedira szintén jobb, mint amilyennek látszik... ő például tipikus példája annak, hogy Mourinho egy közepes játékosnak is tud olyan szerepkört adni, hogy klasszis teljesítményt hozzon.

Azt meg Xabi is leszarja, ki lesz a helyettese, ha ő visszavonul. :P Akart egy Real-képet, helló.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: EURO 2012

#10 Hozzászólás Szerző: chiedis »

marknagy írta:
chiedis írta:Ez igen

http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cik ... patkeprol/" onclick="window.open(this.href);return false;
Xabi Alonso attól fél ha ez az ifjú Bilbaoi elmegy Madridba Mourinhohoz, akkor még kiszorítja a kezdőből. Nehogy meglássa őt a mester a képen :P
Van miért félnie :) Alonso/Khedira párost nem bírja el, és utóbbi már jobban teljesít (messze még a válogatott szintjétől azért). Martinez meg a jövő
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: EURO 2012

#11 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... KW4e-CGkE8" onclick="window.open(this.href);return false;

Casillas a spanyolok 4. gólja után kérte a játékvezetőt, hogy az olaszokra való tekintettel vessen véget a mérkőzésnek. Megsüvegelendő.
211! NEW RECORD!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#12 Hozzászólás Szerző: marknagy »

chiedis írta:Ez igen

http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cik ... patkeprol/" onclick="window.open(this.href);return false;
Xabi Alonso attól fél ha ez az ifjú Bilbaoi elmegy Madridba Mourinhohoz, akkor még kiszorítja a kezdőből. Nehogy meglássa őt a mester a képen :P
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: EURO 2012

#13 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ez igen

http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cik ... patkeprol/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: EURO 2012

#14 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Félig-meddig idevaló. Érdekes fejtegetés, valóban szétnyerte magát Torres, de ez kevés ettől még. Az viszont kabaré, hogy Drogbát sehol sem említik :)

http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cik ... anylabdat/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#15 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A spanyolok madridi ünneplése képekben:
http://www.as.com/futbol/fotogaleria/co ... sftb_2/Zes" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#16 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Az én álomcsapatom: Casillas - Debuchy, Ramos, Hummels, Alba/Coentrao - Pirlo, Khedira - Ronaldo, Xavi, Iniesta - Torres

Casillas megint bizonyította hogy a legjobb 2 kapus valamelyike a világon.
Nálam Ramos volt a legnagyobb meglepetésember, világklasszis szinten tolta a tornát, talán 1 hibája volt az 1. meccsen odaadta Balotellinek a labdát, de kijavította a hibáját. Szerintem a torna legjobb védője volt, és ő is olyan komplex védő, mint a mi Ivanovicunk, különbség csak hogy Ramos CB-ként is és fulback/wingback-nek is világklasszis.
Jordi Alba és Coentrao között nem tudok dönteni ki volt a jobb balhátvéd.
Pirlo és Iniesta között nehezen tudnék dönteni ki volt jobb a tornán, de Iniesta volt az MOTM a döntőn és nem az olasz, mondjuk így megérdemelt a címe.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2012

#17 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

nekem ez az álom 11 ezen az EB-n:

---------Buffon------------
-Gebre Sellasie--Ramos-Hummels---Coentrao-----
-----Dzagoev-----Pirlo---Iniesta------CR---------
-------------Balotelli------Torres-----------------
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: EURO 2012

#18 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Könnyen nyelné/nyelte volna le a békát mindenki, ha úgy dózerolnak és játszanak a spanyolok, mint a döntőben. Remélem erősödnek a nemzeti válogatottak, mert végig az volt az érzésem, hogy persze, jók a spanyolok, de futballhatalmak törtek le 2006 óta. Olaszok sehol nem voltak, 6 év után ébredés. Németek pszichológus nélkül nem fognak nyerni semmit (Löw barátunknak le kéne szokni h fő meccseken taktikázgasson, tegye meg Üzbegisztán ellen), holland fanként is öröm volt nézni Robbenék leckéjét, Portugália azért nem olyan, mint a Figo-féle hc 2004-es csapat. Brazília romokban. Franciák szintén. Talán ők a legrosszabbak. Angliát kövezzetek meg, de nem sorolom futballhatalmak közé, semmi sem indokolja különösképpen. Ki van még...
Argentína. Imádtam az Argentin válogatottat (a 2006-os német-argentin meccs orgia volt), Sorín, Riquelme és Batistuta kedvencek voltak, jó lenne ha a félelmetes támadóikkal és Messi tökösödésével akár letaszítanák a spanyolokat a trónról.
Nagy izgalmakat várok a VB-től, ahol persze már várom az Elefántcsontpart-féle meglepetéscsapatokat.
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2012

#19 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Az extázisból felébredve értékelném az egész tornát. Véleményem szerint nem volt egy túl látványos és jó meccseket hozó torna ugyanis a 3. csoportkörtől már nagyjából minden meccsre rányomta a bélyegét a nagy tét, de az utolsó két meccs azért jóra sikerült, mondjuk ehhez nagyban hozzájárul az is, hogy tetszett mindkét meccs végkimenetele. Az EB "meglepetéscsapata" számomra az olaszok, már ha lehet ilyet mondani rájuk. Érződött már, hogy egy jó válogatott van kialakulóban, de talán a közvéleménnyel együtt én is inkább a VB-re vártam ennek a generációnak a beérését. Külön kiemelném Balotellit aki ezen az EB-n önmagától távol álló, komoly és higgadt viselkedést hozott le, az esetek többségében jó játékkal és hát a döntő végén ahogyan elsírta magát ... Talán kezd benőni a feje lágya vagy csak jó hatással van rá Prandelli? Ki tudja? A spanyolok az EB furcsaságai voltak ezzel a csatár nélküli idétlen taktikával és nem is voltak olyan meggyőzőek (a döntőt kivéve), de így is sikerült behúzniuk. Vagy inkább mondjam úgy, hogy a játékosok megnyerték a hülyének? Talán helytállóbb megfogalmazás. De az se biztos, hogy olyan hülye ez a Del Bosque, végül is ők a nyertesek, amikor kellett játszottak, szóval mindenki döntse el magának. A németek sokadjára igazolták, hogy ez a generáció hiába rohadt erős, amíg fejben nincsenek ott a nagy meccseken addig nem nyernek semmit.

Játékosokat tekintve az EB két legjobbja egyértelműen Pirlo és Iniesta. Utóbbi lett az EB játékosa, de szerintem előbbi talán jobban megérdemli, többet alkotott, csak hát a döntőben meg levették a pályáról, míg Iniesta ott is jól játszott.

Végezetül pedig egy álomcsapat, személyes vélemény alapján:
Casillas - Ramos, Barzagli, Hummels*, Jordi Alba - Iniesta, Pirlo, C. Ronaldo, Joao Moutinho - Mandzukic, Torres

*: az elődöntőben gyenge volt, de addig meg kiemelkedően az EB legjobb védője, szóval ez a kettő annyira kiegyenlíti egymást, hogy beférjen a legjobb csapatba.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: EURO 2012

#20 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

marknagy írta:Így fest az UEFA szakértőinek Európa-bajnoki álomcsapata:
kapusok: Gianluigi Buffon (Olaszország), Iker Casillas (Spanyolország), Manuel Neuer (Németország)

védők: Gerard Piqué (Spanyolország), Fabio Coentrao (Portugália), Philipp Lahm (Németország), Sergio Ramos (Spanyolország), Pepe (Portugália), Jordi Alba (Spanyolország)

középpályások: Daniele De Rossi (Olaszország), Steven Gerrard (Anglia), Xavi (Spanyolország), Andrés Iniesta (Spanyolország). Sami Khedira (Németország), Sergio Busquets (Spanyolország), Mesut Özil (Németország), Andrea Pirlo (Olaszország), Xabi Alonso (Spanyolország), David Silva (Spanyolország), Cesc Fabregas (Spanyolország)

támadók: Cristiano Ronaldo (Portugália), Mario Balotelli (Olaszország), Zlatan Ibrahimovic (Svédország)

Iniesta a torna játékosa. Én nem tudnék dönteni Pirlo vagy közte, de Iniesta lett az Európa-bajnok.
A gólkirály és Hummels hogy hogy nem fért be?
Én Ibrát sem értem. Minek van ott? Lőtt 2 gólt ....a franciák elleni rohadt szép volt a másikra pedig nem is emlékszem,emellett nem volt nagy durranás sztem
Stone haxleader!

Lezárt