EURO 2012

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Ki nyeri az 2012-es EB-t?

Spanyolország
35
20%
Hollandia
12
7%
Németország
76
44%
Anglia
34
20%
valaki más
14
8%
 
Szavazatok száma: 171

Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2012

#1241 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

így hogy a belgák nem jutottak ki a porugáloknak és a franciáknak szorítok

Portugál:
-----------Eduardo-------------
--Rolando--Bruno Alves--Pepe---Coentrao---
----Nani---Meireles---Moutinho----Quaresma---
-------------Almeida----CR---------------------

Tudom h Quaresma nem fog kezdeni de nálam akkor is kezdő :D

Franciák:
---------Llorris--------
Debuchy--Mexés---Koscielny--Evra---
---------Cabaye---M'Villa-------------
--Ben Arfa------Nasri------Ribery------
-------------Benzema------------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2012. május 29., kedd 22:13-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#1242 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Müller helye a tkp poszton van, az meg Özilé, Götze nem hiszem, hogy kezdő lesz még. a svájc elleni meccsen pedig kiderült, hogy ebbe a védelembe elfér egy mertesacker helyett egy badstuber, jobbra boateng balra lahm. szerintem. aztán majd kiderül, csak nyerjék meg. :D
Így lesz sztem
Neuer
Lahm - Boateng/Badstuber - Hummels - Schmelzer
Schweisteigger - Khedira/Bender
Götze/Schürrle/Reus - Özil - Podolski
Klose

Müller a válogatottban mindig jobb oldali támadó kp-t játszott, de mivel rossz szezonja volt és Götze jobb nála, főleg úgy hogy ő a BvB-ben BTK és JTK poszton játszik így nyilván esélyes hogy bekerül. Plusz játszott a svájciak ellen kezdőként, EB-n is az lesz remélem.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2012

#1243 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Müller helye a tkp poszton van, az meg Özilé, Götze nem hiszem, hogy kezdő lesz még. a svájc elleni meccsen pedig kiderült, hogy ebbe a védelembe elfér egy mertesacker helyett egy badstuber, jobbra boateng balra lahm. szerintem. aztán majd kiderül, csak NE nyerjék meg. :D
Átírtam a hozzászólásodat, mert kifelejtettél egy szót.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2012

#1244 Hozzászólás Szerző: Chester »

Müller helye a tkp poszton van, az meg Özilé, Götze nem hiszem, hogy kezdő lesz még. a svájc elleni meccsen pedig kiderült, hogy ebbe a védelembe elfér egy mertesacker helyett egy badstuber, jobbra boateng balra lahm. szerintem. aztán majd kiderül, csak nyerjék meg. :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2012

#1245 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta:
ChesterB írta:És abból a 8-ból szinte mind kezdő lesz, elképesztő... mondjuk a Bayernnek mindig is szokása volt a feltörekvő német tehetségeket leigazolni, de ebből a 8-ból bizony van nem egy saját nevelés is. és bármelyiket elnézném nálunk.
Müller meg Badsuber nem lesz alap. Ott van helyettük a bajnok és kupagyőztes Dortmund két embere Hummels és Götze.
Götze nagyon sokat volt sérült. Szerintem vele nem fognak kezdőként számolni. Badstuberben egyetértek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#1246 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:És abból a 8-ból szinte mind kezdő lesz, elképesztő... mondjuk a Bayernnek mindig is szokása volt a feltörekvő német tehetségeket leigazolni, de ebből a 8-ból bizony van nem egy saját nevelés is. és bármelyiket elnézném nálunk.
Müller meg Badsuber nem lesz alap. Ott van helyettük a bajnok és kupagyőztes Dortmund két embere Hummels és Götze. És Gomez sem lesz alap, mert amíg Löw a szöv. kap. addig lőhet Gomez 100 gólt is egy szezonban ő Klose-t fogja akkor is játszatni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2012. május 29., kedd 21:52-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2012

#1247 Hozzászólás Szerző: Chester »

És abból a 8-ból szinte mind kezdő lesz, elképesztő... mondjuk a Bayernnek mindig is szokása volt a feltörekvő német tehetségeket leigazolni, de ebből a 8-ból bizony van nem egy saját nevelés is. és bármelyiket elnézném nálunk.

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: EURO 2012

#1248 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

NSO:

A holland Infostrada Sports számításai szerint a Bayern München adja a legtöbb játékost a labdarúgó Eb-re nevezett keretekbe: a német rekordbajnok a Nationalelfbe nyolc, a horvát válogatottba két, a franciába, a hollandba, illetve az ukránba egy-egy játékost delegál.

A Bayern után a második a Real Madrid (11 játékos), a harmadik a Dinamo Kijev (10, ebből 9 az ukrán csapatba), majd a Chelsea (9), a Dortmund (8), a Barcelona (8), a Manchester City (8), a Sahtar Doneck (8) és a Zenit (8) következik.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2012

#1249 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Hogy egy kicsit átvezényeljem ide az írókat... :D

Még így is a spanyoloknak van a legjobb keretük, 2008 óta 30-40 ember közül válogathatnak akik simán megütik a válogatott szintet. Bár a csatárjaik most nem remekelnek, de még így is bitang erős a spanyol keret. A kezdőben minden poszton világklasszis játékosok vannak, kivétel a balhátvéd poszt Jordi Alba, de még a cseréik is olyan spílerek mint Mata, Silva, Fabregas. :)

Szvsz velük csak a a németek és a hollandok tudnak egy szinten focizni jelenleg Európában. Csak nekik nem elég mély a beválogatható keret, főleg a hollandoknál ahol a kezdő 11 még elmegy, de a cseresor már nem.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2012

#1250 Hozzászólás Szerző: Chester »

a Lukaku-Vossen csatárpáros néhány év múlva brutálisan erős lesz! Ez a belga csapat a jövő, lefogadom, hogy a következő VB-re már komoly sanszuk lesz kijutni, a '16-os EB-re pedig ki is fognak jutni! nem hiába igazoljuk sorra a belgákat, nagyon jó fiataljaik vannak.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2012

#1251 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Egyik kedvenc válogatottam Belgium. Nem értem hogy nem tudtak kijutni legalább pótselejtezőre. 100x jobbak mint a Törökök, és a Németeket is megfoghatták volna nagyon jó csapatuk van a VB-re azért remélem már kijutnak
Courtois,Kompany,Alderweireld,Verthongen,Vermaelen,Hazard,Witsel,Fellaini,Dembélé,Gillet,Lukaku,De Bruyne,Nainggolan,Mirallas

Ha kijutottak volna akkor szerintem simán benne lett volna az hogy a 4 között legyenek vagy a VB-n legalább egy negyeddöntő
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2012

#1252 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

chiedis írta:Sajnálattal olvastam, hogy biztonsági okok miatt míg a spanyolok 2 méterre fognak kb. lakni a stadionoktól (bikák lesznek a kertben h jól érezzék magukat stb!) addig a fritzek sok meccsre 800-1200 km-eket fognak repülővel utazni. Nem tesz jót a lábaknak, szóval ettől beparáztam, remélem nem megy erre az arany.
Német-Holland döntő lenne a legpikánsabb számomra (96 óta német és cseh, 98 óta holland drukkerként) német győzelemmel.

Hajrá Deutchland !

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... NNR8UX7oKk" onclick="window.open(this.href);return false;
Szerencsére a legtöbb vàlogatott 1000 km-eket fognak utazgatni, szal sztem nem ezen megy el az arany :)
egyébként nem rég olvastam a Spanyoloktol kiesett Puyol is!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: EURO 2012

#1253 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Sajnálattal olvastam, hogy biztonsági okok miatt míg a spanyolok 2 méterre fognak kb. lakni a stadionoktól (bikák lesznek a kertben h jól érezzék magukat stb!) addig a fritzek sok meccsre 800-1200 km-eket fognak repülővel utazni. Nem tesz jót a lábaknak, szóval ettől beparáztam, remélem nem megy erre az arany.
Német-Holland döntő lenne a legpikánsabb számomra (96 óta német és cseh, 98 óta holland drukkerként) német győzelemmel.

Hajrá Deutchland !

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... NNR8UX7oKk" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2012

#1254 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

németeket utálom de most Német győzelmet érzek sajnos..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: EURO 2012

#1255 Hozzászólás Szerző: focimark »

ChesterB írta:én stílusnak szurkolok nem országnak hamár Magyarország nincs ott, az angolok pedig a sok Terrys hülyeséggel megutáltatták magukat, így maradnak a németek meg a hollandok. :wink: de a németeket jobban csipázom, nem hiszem, hogy válogatott szinten van divatszurkolás... de ha van is, az komolytalan a klubcsapathoz képest.
Én általában azoknak a csapatoknak szurkolok, amelyikbe van Chelseas, ha meg egymás ellen van 2 ilyen, akkor meg nem szoktam egyiknek se. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2012

#1256 Hozzászólás Szerző: Chester »

én stílusnak szurkolok nem országnak hamár Magyarország nincs ott, az angolok pedig a sok Terrys hülyeséggel megutáltatták magukat, így maradnak a németek meg a hollandok. :wink: de a németeket jobban csipázom, nem hiszem, hogy válogatott szinten van divatszurkolás... de ha van is, az komolytalan a klubcsapathoz képest.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2012

#1257 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Discipline írta:Kicsit unalmas, hogy Magyarországon a nagy többség mindig az aktuális legjobbnak szurkol...igazán szánalmas. Kicsit sok már ez spanyol német hype! Bár ha megnyerik az olaszok akkor a barcások juve drukkerek lesznek. Szerintem az angolok negyed döntőig juthatnak ( én nekik szurkolok, örülnék egy győzelemnek is) de szerintem az alábecsült csapatok mint pl a Dánok okozhatnak meglepetéseket:) Nem mellesleg szurkolok a horvátoknak és íreknek hogy szorongassák meg az olasz spanyol párost!
Én mindig a braziloknak és spanyoloknak szurkoltam az adott világversenyeken. Amúgy meg én még a portugáloknak és franciáknak szurkolok egy picit. Na meg rühellem a németeket és olaszokat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2012

#1258 Hozzászólás Szerző: Discipline »

Kicsit unalmas, hogy Magyarországon a nagy többség mindig az aktuális legjobbnak szurkol...igazán szánalmas. Kicsit sok már ez spanyol német hype! Bár ha megnyerik az olaszok akkor a barcások juve drukkerek lesznek. Szerintem az angolok negyed döntőig juthatnak ( én nekik szurkolok, örülnék egy győzelemnek is) de szerintem az alábecsült csapatok mint pl a Dánok okozhatnak meglepetéseket:) Nem mellesleg szurkolok a horvátoknak és íreknek hogy szorongassák meg az olasz spanyol párost!
Terrace Lost Its Soul

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: EURO 2012

#1259 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

rafanadal írta:
asderedsa írta:Németek hollandok és spanyolok a legesélyesebbek,mint ahogy azt sokan le is írtátok
Anglia üthet nagyot ha összeszedik magukat és minden klappol.Olaszokra és a franciákra kíváncsi leszek utóbbi időben mélypontban voltak a világversenyeken.A portugálokat pedig nem tudom hova tenni,besorolni a zsákbamacskák számomra
Portugálok? Én szurkolok nekik, de szerintem a csoportkörön nem jutnak túl.
Értem én de a játékoskeret alapján talán többre hivatott a társaság annak ellenére,hogy sosem értek el nagyon nagy eredményt :arrow: zsákbamacska nálam
Stone haxleader!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2012

#1260 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

asderedsa írta:Németek hollandok és spanyolok a legesélyesebbek,mint ahogy azt sokan le is írtátok
Anglia üthet nagyot ha összeszedik magukat és minden klappol.Olaszokra és a franciákra kíváncsi leszek utóbbi időben mélypontban voltak a világversenyeken.A portugálokat pedig nem tudom hova tenni,besorolni a zsákbamacskák számomra
Portugálok? Én szurkolok nekik, de szerintem a csoportkörön nem jutnak túl.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Lezárt