Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#81 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Nem tudom ti hogy vagytok vele, miért rajongtok ezekért, de nekem már a padlás is tele van ezekkel. Eleinte egy-két jó filmet ellőttek, de most már évente 2-3 filmet lehoznak és az egész egy lére megy szerintem. Már újat nem tudnak nyújtani, csak épp új hős új módon győz. Nagyjából az első Avengers után kezdtem ezt érezni, azt tartom az utolsó igazán jónak.
Az Ant-Man, Suicide Squad vagy a Deadpool például megújulás a korábbi képregényes filmekhez képest szerintem, eléggé eltér például az Avengerstől, ami nekem speciel nem tetszett.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#82 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Chester írta:
béla írta:Én nem szeretem a képregényfilmeket, de azért az érdekel,hogy hogy kerül egymással szembe két "jó" karakter.
El tudná nekem valaki spoilerezni?
Vagy nemtudom ez mennyire számít spoilernek.
Szerintem rohadtul nem egymás ellen fognak menni, csak kellett valami sokkoló cím.
De, összefognak csapni, az egyik trailerben látszik, hogy Superman vérzik annyira püföli Batman :D (nyilván kriptonit) Maga az egész történet nem erről fog szólni, lesz főellenség is, csak valahogy ki kell alakulnia a csapatnak.

Valószínűleg azért kerülnek egymással szembe, mert Lex fogja őket összeugrasztani valahogy, és Supermannek túl nagy hatalma lesz (saját hadsereg) és valakinek helyre kell tennie.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#83 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem tudom ti hogy vagytok vele, miért rajongtok ezekért, de nekem már a padlás is tele van ezekkel. Eleinte egy-két jó filmet ellőttek, de most már évente 2-3 filmet lehoznak és az egész egy lére megy szerintem. Már újat nem tudnak nyújtani, csak épp új hős új módon győz. Nagyjából az első Avengers után kezdtem ezt érezni, azt tartom az utolsó igazán jónak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Filmek

#84 Hozzászólás Szerző: béla »

Akkor ez az évem is arról fog szólni,hogy mindenki beszél a filmekről,én meg semmit nem értek :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#85 Hozzászólás Szerző: Dante »

A második vagy nem tudom hányadik trailerben benne van a főellenség. A cím pedig inkább reklám, de van valóságalapja is.
Én szeretem a képregényfilmeket, de a DC univerzum hidegen hagy. Nolan Batman-ét imádom de a Man of steel nagyon meh lett és a további dolgok sem jönnek be a látottak alapján.
Viszont a Marvel nekem még mindig nem unalmas, bár Iron Man karakterét kiherélték, idén sok fasza új arc jön (Dr Strange, Black Panther, Spidey) és akkor ott van még a két Fox-film is. Vicces hogy az Xmen harmadik része, a legerősebb ellenfelükkel el van tűnve Deadpool mellett, ez hatalmas elismerés Reynoldsnak.

És akkor ott lesz karácsonykor a Rouge One is. Szerintem is az egyik legerősebb blockbuster év lesz az idei.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Filmek

#86 Hozzászólás Szerző: béla »

Chester írta:
béla írta:Én nem szeretem a képregényfilmeket, de azért az érdekel,hogy hogy kerül egymással szembe két "jó" karakter.
El tudná nekem valaki spoilerezni?
Vagy nemtudom ez mennyire számít spoilernek.
Szerintem rohadtul nem egymás ellen fognak menni, csak kellett valami sokkoló cím.
Ja,lehet,hogy ellőtték az XY lesz a főellenség,aztán mégse,vagy XY meghal,aztán mégse fogást.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#87 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:Én nem szeretem a képregényfilmeket, de azért az érdekel,hogy hogy kerül egymással szembe két "jó" karakter.
El tudná nekem valaki spoilerezni?
Vagy nemtudom ez mennyire számít spoilernek.
Szerintem rohadtul nem egymás ellen fognak menni, csak kellett valami sokkoló cím.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Filmek

#88 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

rafanadal írta:
béla írta: Én nem szeretem a képregényfilmeket, de azért az érdekel,hogy hogy kerül egymással szembe két "jó" karakter.
El tudná nekem valaki spoilerezni?
Vagy nemtudom ez mennyire számít spoilernek.
Csak tipp, de szerintem a hozzáállásuk alakítja ki a konfliktust. Míg Batman a visszahúzódó, csak amikor szükség van rám gyorsan feltűnök, megoldom a problémát, minél kevesebb kárt okozva karakter, addig Superman sokkal nagyobb hűhót csap maga körül. Gondolom ebből ki lehet formálni egy konfliktust aszerint, hogy melyikük hogyan éli meg a jó tevést és hogyan képzeli el.
A story szerint a Superman filmben Clark és Zod lerombolták a fél várost a csata közben és rengeteg ember halt meg. Batman szerint pedig túl nagy hatalommal bír és nem bízik benne.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#89 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta: Én nem szeretem a képregényfilmeket, de azért az érdekel,hogy hogy kerül egymással szembe két "jó" karakter.
El tudná nekem valaki spoilerezni?
Vagy nemtudom ez mennyire számít spoilernek.
Csak tipp, de szerintem a hozzáállásuk alakítja ki a konfliktust. Míg Batman a visszahúzódó, csak amikor szükség van rám gyorsan feltűnök, megoldom a problémát, minél kevesebb kárt okozva karakter, addig Superman sokkal nagyobb hűhót csap maga körül. Gondolom ebből ki lehet formálni egy konfliktust aszerint, hogy melyikük hogyan éli meg a jó tevést és hogyan képzeli el.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Filmek

#90 Hozzászólás Szerző: béla »

marknagy írta:
béla írta:
Chester írta:Elég erős lesz idén a filmkínálat, gyakorlatilag minden hónapra jut egy film amit megnéznék, bár a Batman vs Superman és a Amerika Kapitány trailere egyáltalán nem hozott lázba. Nem vagyok mozibajáró típus, de lesznek olyan filmek, amikre nem akarok várni amíg DVD minőségben elérhető lesz. :D Jövő héten például kapásból jön az Aljas Nyolcas.
Mostanában nagyon mennek ezek szuperhős-filmek,én nem igazán láttam belőle egyet se,és nem is nagyon érdekelnek, hidegen hagy az összes.
Viszont ez a Batman vs Superman... Ilyen röhejes címet nem tudom hogy lehet adni egy filmnek, egyből a Megacápa vs Óriáskrokodil jut eszembe.
Marketingfogas a nev, a ket legnepszerubb kepregenyfigura fog osszecsapni, megis milyen cimet adjanak neki? Egyébkent az alcim az Igazsag hajnala, talan ez jobb.

A kepregenyfilmek korszakat eljuk, el kell fogadni, a Marvel-Disney-nek eddig minden filmje bejott, a legnagyobb elismeres pedig hogy az uj SW film is eleg Marvel stilusu lett, foleg a poenokban.

Chester: Szerintem pont ez a ket film lesz a legjobb jovore, engem nem erdekel a trailer, a filmnek kell nagyot szolni, a Civil War a legaktualisabb politikai helyzettel fog foglalkozni, a masik meg az Igazsag Ligajanak a kezdete, nálam nagyon varos mind a ketto. Persze a Deadpoolt is várom már :D
Én nem szeretem a képregényfilmeket, de azért az érdekel,hogy hogy kerül egymással szembe két "jó" karakter.
El tudná nekem valaki spoilerezni?
Vagy nemtudom ez mennyire számít spoilernek.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#91 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:
Chester írta:Elég erős lesz idén a filmkínálat, gyakorlatilag minden hónapra jut egy film amit megnéznék, bár a Batman vs Superman és a Amerika Kapitány trailere egyáltalán nem hozott lázba. Nem vagyok mozibajáró típus, de lesznek olyan filmek, amikre nem akarok várni amíg DVD minőségben elérhető lesz. :D Jövő héten például kapásból jön az Aljas Nyolcas.
Mostanában nagyon mennek ezek szuperhős-filmek,én nem igazán láttam belőle egyet se,és nem is nagyon érdekelnek, hidegen hagy az összes.
Viszont ez a Batman vs Superman... Ilyen röhejes címet nem tudom hogy lehet adni egy filmnek, egyből a Megacápa vs Óriáskrokodil jut eszembe.
Marketingfogas a nev, a ket legnepszerubb kepregenyfigura fog osszecsapni, megis milyen cimet adjanak neki? Egyébkent az alcim az Igazsag hajnala, talan ez jobb.

A kepregenyfilmek korszakat eljuk, el kell fogadni, a Marvel-Disney-nek eddig minden filmje bejott, a legnagyobb elismeres pedig hogy az uj SW film is eleg Marvel stilusu lett, foleg a poenokban.

Chester: Szerintem pont ez a ket film lesz a legjobb jovore, engem nem erdekel a trailer, a filmnek kell nagyot szolni, a Civil War a legaktualisabb politikai helyzettel fog foglalkozni, a masik meg az Igazsag Ligajanak a kezdete, nálam nagyon varos mind a ketto. Persze a Deadpoolt is várom már :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Filmek

#92 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Chester írta:Én szeretem a képregényfilmeket, de ez a kettő valahogy nem hozott lázba (ettől még szerintem megnézem őket, bár lehet nem moziban). Ellenben a Deadpoolt, azt nagyon várom, februárban már vetítik. :D
Deadpool Valentin nap startol a mozikban, trailer alapján hatalmas lesz :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#93 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én szeretem a képregényfilmeket, de ez a kettő valahogy nem hozott lázba (ettől még szerintem megnézem őket, bár lehet nem moziban). Ellenben a Deadpoolt, azt nagyon várom, februárban már vetítik. :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Filmek

#94 Hozzászólás Szerző: béla »

Chester írta:Elég erős lesz idén a filmkínálat, gyakorlatilag minden hónapra jut egy film amit megnéznék, bár a Batman vs Superman és a Amerika Kapitány trailere egyáltalán nem hozott lázba. Nem vagyok mozibajáró típus, de lesznek olyan filmek, amikre nem akarok várni amíg DVD minőségben elérhető lesz. :D Jövő héten például kapásból jön az Aljas Nyolcas.
Mostanában nagyon mennek ezek szuperhős-filmek,én nem igazán láttam belőle egyet se,és nem is nagyon érdekelnek, hidegen hagy az összes.
Viszont ez a Batman vs Superman... Ilyen röhejes címet nem tudom hogy lehet adni egy filmnek, egyből a Megacápa vs Óriáskrokodil jut eszembe.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#95 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chester írta:Elég erős lesz idén a filmkínálat, gyakorlatilag minden hónapra jut egy film amit megnéznék, bár a Batman vs Superman és a Amerika Kapitány trailere egyáltalán nem hozott lázba. Nem vagyok mozibajáró típus, de lesznek olyan filmek, amikre nem akarok várni amíg DVD minőségben elérhető lesz. :D Jövő héten például kapásból jön az Aljas Nyolcas.
Utána meg a Visszatérő. :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#96 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elég erős lesz idén a filmkínálat, gyakorlatilag minden hónapra jut egy film amit megnéznék, bár a Batman vs Superman és a Amerika Kapitány trailere egyáltalán nem hozott lázba. Nem vagyok mozibajáró típus, de lesznek olyan filmek, amikre nem akarok várni amíg DVD minőségben elérhető lesz. :D Jövő héten például kapásból jön az Aljas Nyolcas.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#97 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Chucky írta:A kérdésem az lenne, hogy 3D-be ajánljátok, vagy nem lényeg? Lehet volt róla már szó, de mivel sok a spoiler, így nem olvastam el sok HSZ-t. Köszi.
Tök mindegy hogy 3D vagy nem, sokat nem dob rajta mert konvertált.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#98 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chucky írta:A kérdésem az lenne, hogy 3D-be ajánljátok, vagy nem lényeg? Lehet volt róla már szó, de mivel sok a spoiler, így nem olvastam el sok HSZ-t. Köszi.
Attol fugg szereted-e a 3Dt. Konvertált amugy, semmi egetrengeto nincs benne ami miatt kotelezo lenne 3Dben.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Filmek

#99 Hozzászólás Szerző: Chucky »

A kérdésem az lenne, hogy 3D-be ajánljátok, vagy nem lényeg? Lehet volt róla már szó, de mivel sok a spoiler, így nem olvastam el sok HSZ-t. Köszi.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#100 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:Pont ez a vicc. Anakin kiválasztott létére kb 10 évet tanult a jediakadémián, Rey pedig, ahogy kezdi felfedezni a benne rejlő erőt, egyből megtanul bánni a fénykarddal. Itt a forgatókönyv szvsz komoly időzavarban szenved, mert amire a legtöbb jedinek évekre van szüksége, hogy elsajátítsa, azt Rey megtanulja pár óra alatt, és jóformán mindenféle előképzettség nélkül kis híján lenyomja Kylot. Azért ez szerintem gáz, még akkor is, ha Reyben nagyon erős potenciál van.
Ezer százalék hogy Reynek van kardozos tapasztalata, de ha valahogy mégse lenne akkor is ott a dárda amivel azert tudott banni. Anakin pedig olyan is volt, 20as évei elejére nem csak az egyik legerősebb jedi lett, de az egyik legjobb pilóta is. Azzal erdemes számolni hogy a 66os parancs ota tenyleg csak abbol lesz jedi aki arra született mig korabban sok olyan volt aki kb 0 tehetséggel tanult a templomban.
Meg lesz ez a történet meg boven csavarva.

Válasz küldése