Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#441 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

andrewm93 írta:
daw3 írta:Arrow-ról:
SPOILER!

Ez most komoly?
Olivert leszúrták, zuhant vagy 20 méter és egy sziklára esett.
Nem hiszem el, hogy így hozták őt vissza.
Ha lett volna valami varázs szer, vagy olyasmi mint a mirakuru. De így?
Egy fa kunyhóban, penicilines teát kortyolgatva, ahhh.
Zuhan a minőség.
Azert várom a következő részt, de sajnos már egyre több baromság történik ebben a sorozatban.
Én is meglepődtem rajta, mindenki a Lazarus pittel dobálózott, vagy valami hasonló misztikus dologról, ezt egy kicsit valóban elrontották, ez kicsit nekem is kevés volt, bár szerintem a színvonal nem zuhant, még mindig érdekes a harmadik évad is. Bár szerintem a második évadnál jobbat nem fognak tudni csinálni :)
Titeket nem idegesít mostanában Felicity? Én annyira gyenge húzásnak és elcsépelt nevetséges dolognak tartom ezt, hogy amíg Oliver le se szarta addig odáig volt érte és nyalta volna a lábát, most hogy oliver is rámenne egy kicsit meg flegmázik és elutasítja meg oltogatja. Kb annyira gagyi ez az egész, mint az ilyen romantikus szerelmiháromszögek. Ezért nem is nézem mostanában komolyabban a sorozatot.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Filmek

#442 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

daw3 írta:Arrow-ról:
SPOILER!

Ez most komoly?
Olivert leszúrták, zuhant vagy 20 méter és egy sziklára esett.
Nem hiszem el, hogy így hozták őt vissza.
Ha lett volna valami varázs szer, vagy olyasmi mint a mirakuru. De így?
Egy fa kunyhóban, penicilines teát kortyolgatva, ahhh.
Zuhan a minőség.
Azert várom a következő részt, de sajnos már egyre több baromság történik ebben a sorozatban.
Én is meglepődtem rajta, mindenki a Lazarus pittel dobálózott, vagy valami hasonló misztikus dologról, ezt egy kicsit valóban elrontották, ez kicsit nekem is kevés volt, bár szerintem a színvonal nem zuhant, még mindig érdekes a harmadik évad is. Bár szerintem a második évadnál jobbat nem fognak tudni csinálni :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Filmek

#443 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

daw3 írta:Arrow-ról:
SPOILER!

Ez most komoly?
Olivert leszúrták, zuhant vagy 20 méter és egy sziklára esett.
Nem hiszem el, hogy így hozták őt vissza.
Ha lett volna valami varázs szer, vagy olyasmi mint a mirakuru. De így?
Egy fa kunyhóban, penicilines teát kortyolgatva, ahhh.
Zuhan a minőség.
Azert várom a következő részt, de sajnos már egyre több baromság történik ebben a sorozatban.
Ha jól tudom, képregény alapján csinálják, és azon semmit sem változtatnak, tehát nem a rendezők hozták vissza ilyen hülyén, hanem egész egyszerűen így volt a képregényben is.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Filmek

#444 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Arrow-ról:
SPOILER!

Ez most komoly?
Olivert leszúrták, zuhant vagy 20 méter és egy sziklára esett.
Nem hiszem el, hogy így hozták őt vissza.
Ha lett volna valami varázs szer, vagy olyasmi mint a mirakuru. De így?
Egy fa kunyhóban, penicilines teát kortyolgatva, ahhh.
Zuhan a minőség.
Azert várom a következő részt, de sajnos már egyre több baromság történik ebben a sorozatban.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#445 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Látta már valaki a Mindenség elméletét?
Ha igen, hogy tetszett neki? :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Filmek

#446 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Uhh, gyerekek, ez a legutóbbi Flash rész nagyon durván jól sikerült. Ilyen kaliberű részre vártam már régóta, végre beindul ez a sorozat is. 8)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#447 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

ChesterB írta:Vinie Jones vendégszereplő lesz a következő Arrow részben, Dankó meg fog őrülni. :D
nem csak a következőben 8) 8)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#448 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Vinie Jones vendégszereplő lesz a következő Arrow részben, Dankó meg fog őrülni. :D
Tényleg, jövőhéten újra Arrow, na meg Flash :) Baromi hosszú volt ez a több mint egy hónap szünet.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#449 Hozzászólás Szerző: Chester »

Vinie Jones vendégszereplő lesz a következő Arrow részben, Dankó meg fog őrülni. :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#450 Hozzászólás Szerző: marknagy »

blackjack04 írta: !!!!SPOILER!!!!

A Legend of Korráról hallottam már és elgondolkodtam hogy elkezdjem, csak félek hogy nem olyan jó mint az Avatar: Aang legendája rajzfilm-sorozat és emiatt csalódás lenne. Túl magasra rakta a lécet, főleg a vége miatt.
Hát másabb mint az Aang legendája, de szerintem egyáltalán nem rosszabb. mivel időseb a főszereplő is, felnőtt maga a sorozat is, kicsit komolyabb hangvételű témákat dolgoznak fel benne, és mivel kevesebb részből áll és több főellenség is van, talán a karakterkidolgozása nem lett olyan mint az ATLA-é. Bár nálam egyenlő a két sorozat.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#451 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

marknagy írta:SPOILER

Kicsit jobb lezárásra számítottam a Hobbit harmadik részétől, de nem volt rossz. A nagy része orkmészárlás, a vége pedig hosszas búcsúzkodás. Kicsit sajnáltam hogy Thorin és a vérvonala kihalt, (ki lesz így a törpök királya?) és hogy nem mutatták hova menekült Sauron, aki után ment Saruman. Legolas harcjelenetei látványosak voltak és maga az egész film, ez a CGI-s technika nagyon ütött.

Ez a trilógia nem ér fel a Gyűrűk Urával, de ahogy utána olvastam az eredeti regény nem véletlenül volt 1 kötetes, mert csak egyszerű kalandmese, nem egy nagy eposz. Mindent összegezve nálam a 2. rész volt a legjobb, de ezért is érdemes volt moziba ülni.

Más: Tegnap véget ért egy másik kedvenc sorozatom, The Legend of Korra, valaki ismeri egyáltalán? :)
!!!!SPOILER!!!!

Ha jól tudom, a törpöket lemészárolták, mikorra a Gyűrű Szövetsége játszódik, Gimli is az egyik utolsó maradt a fajtájából, a nagy csatában se vettek részt törpseregek, nem véletlenül. A Sarumános részt viszont én se értettem miért lobogtatták be, ha nem vitték végig a cselekményt, de el lehet képzelni mi történhetett, hisz tudjuk hogy ugye később elárulja őket, és Sauront szolgálja tovább.

Én személy szerint viszont imádtam ezt a trilógiát is, hiába volt még az első rész vontatott, a harcjelenetek nagyon látványosak voltak, és a hangulatot sikerült átadni. Ebben az utolsó részben pedig, amikor megjelent a törpsereg, a vezérükkel, aki egy harci koson ült, azt hittem elélvezek. :D (törpök mindig is a kedvenceim voltak) Legolas meg menő, neki ennyi dolga van., hogy mindenkit látványosan megöljön. :D

!!!!SPOILER!!!!

A Legend of Korráról hallottam már és elgondolkodtam hogy elkezdjem, csak félek hogy nem olyan jó mint az Avatar: Aang legendája rajzfilm-sorozat és emiatt csalódás lenne. Túl magasra rakta a lécet, főleg a vége miatt.
One ball to rule them all!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#452 Hozzászólás Szerző: marknagy »

SPOILER

Kicsit jobb lezárásra számítottam a Hobbit harmadik részétől, de nem volt rossz. A nagy része orkmészárlás, a vége pedig hosszas búcsúzkodás. Kicsit sajnáltam hogy Thorin és a vérvonala kihalt, (ki lesz így a törpök királya?) és hogy nem mutatták hova menekült Sauron, aki után ment Saruman. Legolas harcjelenetei látványosak voltak és maga az egész film, ez a CGI-s technika nagyon ütött.

Ez a trilógia nem ér fel a Gyűrűk Urával, de ahogy utána olvastam az eredeti regény nem véletlenül volt 1 kötetes, mert csak egyszerű kalandmese, nem egy nagy eposz. Mindent összegezve nálam a 2. rész volt a legjobb, de ezért is érdemes volt moziba ülni.

Más: Tegnap véget ért egy másik kedvenc sorozatom, The Legend of Korra, valaki ismeri egyáltalán? :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#453 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Részemről a legjobban várt 2015-ös film. Nagyon jó kis előzetest kapott.

https://www.youtube.com/watch?v=akX3Is3qBpw" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#454 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Azért nagy g*cik, hogy a 3. évadot lagymatagra csinálják, szünetre meg bedobnak egy ilyen részt. :D Maga a történés is tetszett, meg látványra is, baromi jók voltak Oliver emlékképei, minden szépen lett felépítve, bár nem bántam volna, ha ezt egy duplarésszel tálalják elénk.
Egy kicsit feldobtak az évadon, hogy Flash is képbe került.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#455 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azért nagy g*cik, hogy a 3. évadot lagymatagra csinálják, szünetre meg bedobnak egy ilyen részt. :D Maga a történés is tetszett, meg látványra is, baromi jók voltak Oliver emlékképei, minden szépen lett felépítve, bár nem bántam volna, ha ezt egy duplarésszel tálalják elénk.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#456 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

andrewm93 írta:
daw3 írta:Azta BDSRSTNT. Milyen vége lett az Arrownak te jó ég.
Nagyon jó sorozat. Nem a kedvenc, de még lehet.
Hú de soká lesz a következő rész.
Igen, haverral néztük pont ma, nagyon nagy meglepetés lett a vége :) Kíváncsi vagyok, hogy folytatják, SPOILER- Bár én nem hiszem, hogy Oliver-t kiírják a sorozatból, nagyon meglepődnék, a misztikus dolgokat már behozták ebbe az évadba, szerintem ezt is valahoyg megoldják :D -SPOILER vége
Nemtudom ki tud izgulni Oliverért?!:D Lehetetlen h kiírják a sorozatból, most kap egy kis pihit mert a kövi 3 rész black canarys lesz aztán majd a kínai megmenti és felgyógyul majd visszatér megvilágosodva az évad végén meg megcsapja rhast.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Filmek

#457 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

daw3 írta:Azta BDSRSTNT. Milyen vége lett az Arrownak te jó ég.
Nagyon jó sorozat. Nem a kedvenc, de még lehet.
Hú de soká lesz a következő rész.
Igen, haverral néztük pont ma, nagyon nagy meglepetés lett a vége :) Kíváncsi vagyok, hogy folytatják, SPOILER- Bár én nem hiszem, hogy Oliver-t kiírják a sorozatból, nagyon meglepődnék, a misztikus dolgokat már behozták ebbe az évadba, szerintem ezt is valahoyg megoldják :D -SPOILER vége

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Filmek

#458 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Azta BDSRSTNT. Milyen vége lett az Arrownak te jó ég.
Nagyon jó sorozat. Nem a kedvenc, de még lehet.
Hú de soká lesz a következő rész.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Filmek

#459 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A breaking bad nálam se ütött olyan nagyot, pedig tényleg szinte mindenki dícséri, engem nem kötött le és nem éreztem úgy, hogy darálnám mindig a követketző epizódot.

Ami még most nyerő, a Sebész (the knick). Nagyon érdekes és egyedi sorozat, Soderbergh rendezőként, sorozatban is hozza az elvárt magas színvonalat.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#460 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hunor96 írta:
GereZsolt írta: Szerintem az egyetlen sorozat eddig amiben semmi hibát nem találtam. Remek színészi játék, következetes cselekmény, erős kezdés+erős sorozatzáró. SPOILER: az mi ha nem karakterfejlődés h egy rákos kémiatanárból megalomániás drogbáró lesz? Hova fejlődjön? :D Szépen lassan a közemberből telhetetlen drogterjesztő és pénzéhes egoista lesz, aki a végén ezért meg is kapja a büntetését minden téren az élettől.
Ráadául olyan finoman kivitelezett ez a karakterfejlődés hogy csak az 5. évadnál néztem egy nagyot hogy damn, ezt szinte észre se vettem. Plusz ezt sikerült úgy megoldani, hogy legalábbis én végig Walternek szurkoltam még akkor is ha az lett belőle ami.
Persze és ha csak ezt nézzük akkor remek is volt, de lényegében minden 2. részben egy rövid jelenet erejéig ellent mondtak a nagy karakterfejlődésnek. Jól felépítettek egy fát, de a levelek lerohadtak. Azt hittem ott hagyom a sorozatot amikor az elején még az okos, intelligens kémiatanár úgy viselkedik, mint egy 5 éves és egy kicsit nem tudna gondolkodni. Aztán hopp a következő részben előáll egy zseniális ötlettel és remekül manipulálja maga körül az embereket. A másik meg ami kifejezetten idegesített az az volt, hogy néha ő volt a zsenialitás tetőfoka (SPOILER!!! gondoljunk csak arra, hogy manipulálta Jesse-t amikor megmérgezte Brockot SPOILER VÉGE!!!) és néha meg csak a rohadt nagy mázlijuk húzta ki őket a szarból. Ha már van egy intelligens, tanult ember a főszerepben, akkor miért kell örökké szerencsével megússzák az ügyeiket? Olyan nehéz lenne többször az eszét is használnia? Persze, sematikus lenne ha minden alkalommal az történne, de ne mindig csak szerencsével ússzák meg a dolgaikat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése