Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#61 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem fontos, de talán az Iron Man 3. Itt április 25-től ment, Amerikában meg csak május 3-ától. Mondjuk nem itt ment hamarabb, hanem a US-ben később, a londoni premier miatt. #casesolved
De szerintem még volt másik is, nekem is ez az egy napos előrehozás rémlik.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Filmek

#62 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
rafanadal írta:Ez erdekes. Nem gondoltam volna, hogy ekkora kulonbseg van magyar mozik es roman mozik kozott. Nalunk nem tudom pontosan mikor jelent meg, de azt hiszem tegnap elott csodalkoztunk ra, hogy mar vetitik es jo lenne elmenni ra.
Nem a mozitól, hanem a forgalmazótól függ melyik film mikor jön. Ez minden országban eltérő. Egyébként a nagyobb filmek általában amerikai premierrel egy időben mennek itt is, de emlékszem olyanra is a közelmúltból hogy péntekre jött ki a premier napja, de itt csütörtökön már ment. (talán az Avengers 2, vagy valamelyik Marvel lehetett)
Igen,valamelyik Marvel volt,de meg nem mondom már melyik,pedig épp pár napja csodálkoztam rá,hogy egy nappal hamarabb jött itt,mint az USA-ban.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#63 Hozzászólás Szerző: Dante »

rafanadal írta:Ez erdekes. Nem gondoltam volna, hogy ekkora kulonbseg van magyar mozik es roman mozik kozott. Nalunk nem tudom pontosan mikor jelent meg, de azt hiszem tegnap elott csodalkoztunk ra, hogy mar vetitik es jo lenne elmenni ra.
Nem a mozitól, hanem a forgalmazótól függ melyik film mikor jön. Ez minden országban eltérő. Egyébként a nagyobb filmek általában amerikai premierrel egy időben mennek itt is, de emlékszem olyanra is a közelmúltból hogy péntekre jött ki a premier napja, de itt csütörtökön már ment. (talán az Avengers 2, vagy valamelyik Marvel lehetett)

A Creed-ről pedig érdemes tudni hogy sokáig kérdéses volt hogy menni fog-e moziban, aztán észbe kaptak. Ha ez nincs már november végétől ment volna.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#64 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kiskacsa08 írta:
rafanadal írta:Valamit elneztel szerintem, mert nalunk mar megy a mozikban vagy 2 napja, szoval szerintem nalatok is.
Nem néztem el, Magyarországon tényleg 21-én mutatják be.
Ez erdekes. Nem gondoltam volna, hogy ekkora kulonbseg van magyar mozik es roman mozik kozott. Nalunk nem tudom pontosan mikor jelent meg, de azt hiszem tegnap elott csodalkoztunk ra, hogy mar vetitik es jo lenne elmenni ra.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#65 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kiskacsa08 írta:
kecske01 írta:Én tegnap néztem a Creed-et (Apollo Creed fia). Vagy mondhatnám akár Rocky VII. Na mindegy is baromi jó film lett pedig nem vártam tőle sokat. Ajánlom mindenkinek.
Január 21-én mutatják be a mozik. Szabad kérdezni, hogy hol láttad?

Fenn van a külföldi nagy torrent oldalakon DVdrip minőségbe (szinte hibátlan ha kell képet is küldök róla). Fenn van még a Visszatérő is ott meg az Aljas Nyolcas is. Angol természetesen de van már hozzájuk hibátlan Mo. felirat is.
http://filmdroid.hu/2015/12/az-fbi-nyom ... asa-miatt/

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Filmek

#66 Hozzászólás Szerző: béla »

kiskacsa08 írta:
marknagy írta:Mozicsillagon fent van.
Hogy bírtok ilyen oldalakat nézni? A sok reklámtól nem látni a tartalmat, ráadásul minden második kattintás valami más weboldalra irányít át.
Én letöltöm a dolgokat,de egyáltalán nem elviselhetetlen a dolog. Le kell tölteni egy adblockert,a továbbirányítós oldalakon kikapcsolni. Pár kattintás,hogy bezárd a felugróablakokat,aztán mehet a film.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Filmek

#67 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

marknagy írta:Mozicsillagon fent van.
Hogy bírtok ilyen oldalakat nézni? A sok reklámtól nem látni a tartalmat, ráadásul minden második kattintás valami más weboldalra irányít át.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#68 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kiskacsa08 írta:
kecske01 írta:Én tegnap néztem a Creed-et (Apollo Creed fia). Vagy mondhatnám akár Rocky VII. Na mindegy is baromi jó film lett pedig nem vártam tőle sokat. Ajánlom mindenkinek.
Január 21-én mutatják be a mozik. Szabad kérdezni, hogy hol láttad?
Mozicsillagon fent van.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Filmek

#69 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

rafanadal írta:Valamit elneztel szerintem, mert nalunk mar megy a mozikban vagy 2 napja, szoval szerintem nalatok is.
Nem néztem el, Magyarországon tényleg 21-én mutatják be.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#70 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kiskacsa08 írta:
kecske01 írta:Én tegnap néztem a Creed-et (Apollo Creed fia). Vagy mondhatnám akár Rocky VII. Na mindegy is baromi jó film lett pedig nem vártam tőle sokat. Ajánlom mindenkinek.
Január 21-én mutatják be a mozik. Szabad kérdezni, hogy hol láttad?
Valamit elneztel szerintem, mert nalunk mar megy a mozikban vagy 2 napja, szoval szerintem nalatok is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Filmek

#71 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

kecske01 írta:Én tegnap néztem a Creed-et (Apollo Creed fia). Vagy mondhatnám akár Rocky VII. Na mindegy is baromi jó film lett pedig nem vártam tőle sokat. Ajánlom mindenkinek.
Január 21-én mutatják be a mozik. Szabad kérdezni, hogy hol láttad?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#72 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Én tegnap néztem a Creed-et (Apollo Creed fia). Vagy mondhatnám akár Rocky VII. Na mindegy is baromi jó film lett pedig nem vártam tőle sokat. Ajánlom mindenkinek.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#73 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Az elmult napokban megneztem két filmet:

A visszatero: Szamomra túl vontatott lett a film, es nem is szolt akkorat erzelmileg, Di Caprio miatt neztem meg, az latszik hogy az Oscarert mindent megtesz, olyan szerepet kapott amiben brutal dolgokat kell kiallnia, remélem megkapka a dijat.

Aljas nyolcas: Nem akarok semmit elspoilerezni de hatalmas film, az ev filmje szerintem, Tarantinonak is az egyik legjobbja. :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#74 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jo, hat nekem az nem volt meglepo a konyv ismereteben. :D de peldaul a kapitoliumi tortenesek a konyvben sokkal izgisebben vannak talalva mint a filmben. Bar ki tudja, ha nem ismertem volna a sztorit, lehet nekem is jobban tetszett volna ez a resz.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#75 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Chester írta:Persze, jó volt, de nem k*rva jó. :) A könyvben annyi mindent történt ez alatt a történetszál alatt, hogy ezt is ketté lehetett volna bontani. :D A Diót, vagy Peeta felépülését például nagyon hamar lerendezték, a Kapitóliumban is kb 1 órányi (ha nem több) játékidőt voltak, aztán így se volt benne minden ha jól emlékszem. De legalább sokat mutatták Jennifer csöcseit. :D
SPOILER: Mondjuk nekem azert is tetszett a lezaras mert orultem hogy Peeta-val jott ossze Katness es nem a kis Thorral :D Tudom hogy rengeteg embernek irritalo, de ugy tudom a konyvben más.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#76 Hozzászólás Szerző: Chester »

Persze, jó volt, de nem k*rva jó. :) A könyvben annyi mindent történt ez alatt a történetszál alatt, hogy ezt is ketté lehetett volna bontani. :D A Diót, vagy Peeta felépülését például nagyon hamar lerendezték, a Kapitóliumban is kb 1 órányi (ha nem több) játékidőt voltak, aztán így se volt benne minden ha jól emlékszem. De legalább sokat mutatták Jennifer csöcseit. :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#77 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Chester írta:Vééééégre megnéztem az Éhezők Viadala befejezőrészt. :D Hát, a könyvben nagyobbat szólt, de ez is nézhető volt, bár a Futótűznek a közelébe sem ért.
Én úgy tudom elég könyvhű volt, én csak azt sajnáltam, hogy kevesebb akció volt benne, kicsit vontatottnak tűnt, mégis szerintem egy méltó lezárása volt a sorozatnak az üzenet miatt főleg.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#78 Hozzászólás Szerző: Chester »

Vééééégre megnéztem az Éhezők Viadala befejezőrészt. :D Hát, a könyvben nagyobbat szólt, de ez is nézhető volt, bár a Futótűznek a közelébe sem ért.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#79 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez tényleg meg fog történni? :D :D :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Filmek

#80 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kép

Válasz küldése