Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#21 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chester írta:Na megnéztem én is a Deadpoolt. Szerintem nagyobb volt a füstje mint a lángja, de erre az 1000 és 1 különböző, ilyen-olyan promó után nem volt meglepő.

Nem mondom, hogy én a közel 24 évemmel öregnek számítok, de nagyon érződött hogy ezt melyik generációnak csinálták. Velem egyidős haverommal néztem meg, a teremnek több mint a fele meg gimis srácok-lányokból állt. Na, ők végigröhögték az egészet, de volt olyan jelenet ahol például kb csak a haverom meg én röhögtünk (például amikor az Elrabolvára volt utalás, hogy lehet Liam Neeson rossz apa, senki nem röhögött rajtunk meg pár "felnőttön" kívül, viszont egyes káromkodásoktól mindenki visongott, mi meg csak ültünk és néztük).

Összességében megérte a mozijegy árát, mert jót szórakoztam, de kicsit csalódtam is, kicsit túltolták benne a poénkodást, a kevesebb több.

Nagyon adom, teljesen egyetértek. Volt 1-2 jó poén, meg lehetett nézni a filmet, nem szórakoztam rosszul, de azért elájulva se voltam tőle. Engem amúgy nagyon emlékeztetett Deadpool mint karakter Kenny Powers-re az Eastbound and Down-ból. Mindketten antihősök, kiégettek, perverzek, de utóbbi szerintem sokkal keményebb szövegeket tolt, ráadásul négy évadon keresztül.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#22 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megnéztem a Zootropolist, hát én többet szakadtam mint az agyonhájpolt Deadpoolon. :D :D K*rva jó kis film. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#23 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na megnéztem én is a Deadpoolt. Szerintem nagyobb volt a füstje mint a lángja, de erre az 1000 és 1 különböző, ilyen-olyan promó után nem volt meglepő.

Nem mondom, hogy én a közel 24 évemmel öregnek számítok, de nagyon érződött hogy ezt melyik generációnak csinálták. Velem egyidős haverommal néztem meg, a teremnek több mint a fele meg gimis srácok-lányokból állt. Na, ők végigröhögték az egészet, de volt olyan jelenet ahol például kb csak a haverom meg én röhögtünk (például amikor az Elrabolvára volt utalás, hogy lehet Liam Neeson rossz apa, senki nem röhögött rajtunk meg pár "felnőttön" kívül, viszont egyes káromkodásoktól mindenki visongott, mi meg csak ültünk és néztük).

Összességében megérte a mozijegy árát, mert jót szórakoztam, de kicsit csalódtam is, kicsit túltolták benne a poénkodást, a kevesebb több.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#24 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nice Guys, Free State of Jones, Everybody Wants Some, Midnight Special, Hail Caeser!
Szerintem sem lesz rossz :)

Egyébként aki veszi a fáradtságot és összerak egy ilyet hogy kikerüljön 9gag-re (és társai) az igazán utána nézhetne hogy hogy írják helyesen a szavakat (Gamebit, Beyound?!!!)

Megnéztem a Creed-et és - noha van még 4-5 film amit pótolnom kell - sanszos hogy az egyik kedvencem 2015-ből, nem igazán tudok és nem is akarok belekötni, szerintem nagyon eltalálta Coogler a témát, kár hogy a folytatásra nem tér vissza, de legalább a Black Panther jó lesz.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Filmek

#25 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Nem lesz rossz ez az év. :)

Kép

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#26 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:
marknagy írta:Ma megneztem a Deadpoolt. Azt kaptam amire vartam, egy utos, kiszologatos vigjatekot (persze, akcio is volt benne). Keszuljetek a rengeteg popkulturalis utalasra, altesti humorra, idiotasagra es verre, ez a film nem veszi komolyan magat :D

Nemtudom hogy ez SPOILERes, szoval ne olvasd tovabb ha nem akarod, de meglatszik, hogy 50 milliobol csinaltak, na nem az hogy ettol gyengebb lett volna a film, igazabol csak a latvanyon illetve az akciok mennyisegen latszott meg.
Vannak benne utalások(vagy bármi) másik szuperhősökkel kapcsolatban?
Ha nem szeretem szuperhős-cuccokat,az kizáró ok,vagy úgy is tudnám élvezni szerinted?
Így a leírásod alapján szívesen megnézném
Igazából csak az X-menes poénjait nem fogod érteni, de lesz egy csomó másik filmbéli utalás, be/kiszólás, és ledönti a 4. falat is. Az látszik hogy Reynolds teljesen bele van bolondulva a szerepbe, végig viszi a hátán az egész filmet. Ja és alapvetően ez vígjáték, nagy drámák és izgalom nem nagyon van, de végig röhögöd az egészet :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Filmek

#27 Hozzászólás Szerző: béla »

marknagy írta:Ma megneztem a Deadpoolt. Azt kaptam amire vartam, egy utos, kiszologatos vigjatekot (persze, akcio is volt benne). Keszuljetek a rengeteg popkulturalis utalasra, altesti humorra, idiotasagra es verre, ez a film nem veszi komolyan magat :D

Nemtudom hogy ez SPOILERes, szoval ne olvasd tovabb ha nem akarod, de meglatszik, hogy 50 milliobol csinaltak, na nem az hogy ettol gyengebb lett volna a film, igazabol csak a latvanyon illetve az akciok mennyisegen latszott meg.
Vannak benne utalások(vagy bármi) másik szuperhősökkel kapcsolatban?
Ha nem szeretem szuperhős-cuccokat,az kizáró ok,vagy úgy is tudnám élvezni szerinted?
Így a leírásod alapján szívesen megnézném

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#28 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ma megneztem a Deadpoolt. Azt kaptam amire vartam, egy utos, kiszologatos vigjatekot (persze, akcio is volt benne). Keszuljetek a rengeteg popkulturalis utalasra, altesti humorra, idiotasagra es verre, ez a film nem veszi komolyan magat :D

Nemtudom hogy ez SPOILERes, szoval ne olvasd tovabb ha nem akarod, de meglatszik, hogy 50 milliobol csinaltak, na nem az hogy ettol gyengebb lett volna a film, igazabol csak a latvanyon illetve az akciok mennyisegen latszott meg.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#29 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A Super Bowl félidei szünetében bemutatott összes előzetes:
http://cinestar.hu/super-bowl-50-minden ... gy-helyen/" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#30 Hozzászólás Szerző: Chester »

Neten már fent van a Blue Mountain State film. :D :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#31 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Mar egy het se es Deadpool, addig itt egy ujabb promo, epp kedvenc csapatarol almodik :D
https://m.youtube.com/watch?v=WkB4j6h0Wro" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#32 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta:Miért ne tudnád kinyomni? :D Filmnézés közben amúgy sem facebookozik meg netezik az ember, a telefont meg le lehet némítani, moziban is lenémítod... Én most legutóbb két filmen is voltam moziban, nem vagyok nagy pisilős, de mindkettőnél azt hittem hogy megpusztulok mire vége lesz a filmnek.
Mert bizonyos emberek számára mindig elérhető kell legyek amikor gép előtt vagyok ezért a FB notificationök mindig élnek a gépemen. Ha pisilned kellett akkor untad őket valószínűleg. Másképp nem tűnik fel hogy kell.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#33 Hozzászólás Szerző: Chester »

Miért ne tudnád kinyomni? :D Filmnézés közben amúgy sem facebookozik meg netezik az ember, a telefont meg le lehet némítani, moziban is lenémítod... Én most legutóbb két filmen is voltam moziban, nem vagyok nagy pisilős, de mindkettőnél azt hittem hogy megpusztulok mire vége lesz a filmnek.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#34 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta:
rafanadal írta:Szerintem akarmilyen filmrol legyen szo mas a mozi, mint otthon. Nem hivnak fel telefonon, nem irnak rad Facebookon, nem szolnak hozzad a lakasban, zavartalanul es megszakitas nelkul megnezhetsz egy filmet.
Ezekhez nem kell moziba menni, hogy megelőzd. Kinyomod a netet, lenémítod a telefont, aztán kész. :D Nem mellesleg nem kell másfél órán át visszatartanod a pisit... :D
Nekem ilyen vizelési problémám még nem volt, viszont nem tudsz mindent kinyomni itthon és megszakítások nélkül odafigyelni a filmre rendesen. Legalább is én nem.
kiskacsa08 írta:
kecske01 írta:Én szeretek vígjátékot moziba nézni. Most is a nagyfather elszabadultat néztem múlt héten és majdnem telt ház volt és mindenki szakadt a nevetéstől és így rohadt jó volt.
Engem k.rvára idegesít, ha röhögnek a moziban. Mondjuk nem is járok vígjátékokra, de az is idegesít, amikor van egy enyhén poénos jelenet bármilyen filmben, és a paraszt nekiáll röhögni, és nem érteni a folytatást.
Én még embert olyan hangosan nem hallottam röhögni, hogy ne tudjam érteni a folytatást. Habár olykor tényleg zavaró tud lenni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Filmek

#35 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

kecske01 írta:Én szeretek vígjátékot moziba nézni. Most is a nagyfather elszabadultat néztem múlt héten és majdnem telt ház volt és mindenki szakadt a nevetéstől és így rohadt jó volt.
Engem k.rvára idegesít, ha röhögnek a moziban. Mondjuk nem is járok vígjátékokra, de az is idegesít, amikor van egy enyhén poénos jelenet bármilyen filmben, és a paraszt nekiáll röhögni, és nem érteni a folytatást.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#36 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Szerintem akarmilyen filmrol legyen szo mas a mozi, mint otthon. Nem hivnak fel telefonon, nem irnak rad Facebookon, nem szolnak hozzad a lakasban, zavartalanul es megszakitas nelkul megnezhetsz egy filmet.
Ezekhez nem kell moziba menni, hogy megelőzd. Kinyomod a netet, lenémítod a telefont, aztán kész. :D Nem mellesleg nem kell másfél órán át visszatartanod a pisit... :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#37 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta:
Chester írta:Nem tudom, szerintem egyik Marvel film sem nagy szám, sőt, volt ami kifejezetten pocsék volt. Nincsenek ellenemre a képregényadaptációs filmek, Marveléktól az Ant-Man vagy az X-Men: First Class például tetszett, de egyikért sem bánom, hogy nem adtam ki egy mozijegy árát. Na majd most a Deadpool!
Nem tudom, en ugy vagyok vele hogy a latvanyert megyek a moziba ezert nezek ott blockbustereket meg animacios filmeket, ha olyan. Viszont egy elgondolkodtato, kultfilmet otthon a szamitogepen, az ilyet amugy sem lehet szerintem egy moziban atelni. Mondjuk vigjatekot se nezek meg, csak online.
Szerintem akarmilyen filmrol legyen szo mas a mozi, mint otthon. Nem hivnak fel telefonon, nem irnak rad Facebookon, nem szolnak hozzad a lakasban, zavartalanul es megszakitas nelkul megnezhetsz egy filmet.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#38 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Én szeretek vígjátékot moziba nézni. Most is a nagyfather elszabadultat néztem múlt héten és majdnem telt ház volt és mindenki szakadt a nevetéstől és így rohadt jó volt.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#39 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Chester írta:Nem tudom, szerintem egyik Marvel film sem nagy szám, sőt, volt ami kifejezetten pocsék volt. Nincsenek ellenemre a képregényadaptációs filmek, Marveléktól az Ant-Man vagy az X-Men: First Class például tetszett, de egyikért sem bánom, hogy nem adtam ki egy mozijegy árát. Na majd most a Deadpool!
Nem tudom, en ugy vagyok vele hogy a latvanyert megyek a moziba ezert nezek ott blockbustereket meg animacios filmeket, ha olyan. Viszont egy elgondolkodtato, kultfilmet otthon a szamitogepen, az ilyet amugy sem lehet szerintem egy moziban atelni. Mondjuk vigjatekot se nezek meg, csak online.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#40 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem tudom, szerintem egyik Marvel film sem nagy szám, sőt, volt ami kifejezetten pocsék volt. Nincsenek ellenemre a képregényadaptációs filmek, Marveléktól az Ant-Man vagy az X-Men: First Class például tetszett, de egyikért sem bánom, hogy nem adtam ki egy mozijegy árát. Na majd most a Deadpool!

Válasz küldése