Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#41 Hozzászólás Szerző: Dante »

marknagy írta:Egyébkent az durva a "legalja" filmek is szepen termeltek, valamit tud a Disney filmgyartasrol.
Igen, az a kettő együtt kb 3 milliárdot hozott nekik, ebből is látszik milyen erős lett a Marvel Cinematic franchise 2013-15-re, kb arannyá válik amihez hozzáérnek. Viszont előre elsütni a filmek címeit hatalmas ostobaság volt, pl az Ultron is megsínylette ezt, egy kötelező kör lett így. Az IM3 meg nagyon elüt a korábbiaktól, az a rinyálás amit Tony végig csinál nem igazán karakter hű, valahogy máshogy kellett volna hozzányúlni a félelem-témához.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#42 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Dante írta:
marknagy írta:Egyebkent a Tel katonajat, Vasember elso reszet es a Hangyat tarjak a legjobbaknak.
Tudom hogy nem ezen van a hangsúly, de az első Avengers simán a Winter Soldier és az Iron Man mellett/egy szinten velük van számon tartva. Talán még a Guardians of the Galaxy is. Az Ant-man valóban nem volt rossz, nálam az második vonalas (mint a Thor második része). A legalja meg az IM 3, (pedig Shane Black + Downey Jr, ahh kár érte) Age of Ultron.
Tenyleg el is feledkeztem arrol, valoban igy van. Egyébkent az durva a "legalja" filmek is szepen termeltek, valamit tud a Disney filmgyartasrol.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#43 Hozzászólás Szerző: Dante »

marknagy írta:Egyebkent a Tel katonajat, Vasember elso reszet es a Hangyat tarjak a legjobbaknak.
Tudom hogy nem ezen van a hangsúly, de az első Avengers simán a Winter Soldier és az Iron Man mellett/egy szinten velük van számon tartva. Talán még a Guardians of the Galaxy is. Az Ant-man valóban nem volt rossz, nálam az második vonalas (mint a Thor második része). A legalja meg az IM 3, (pedig Shane Black + Downey Jr, ahh kár érte) Age of Ultron.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#44 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kiskacsa08 írta:
marknagy írta:Nem volt valami nagy film meg a kepregenyes kategorian belul is, Marvel azert mas szint.
Megnéztem a két Bosszúállókat is. Azok sem ragadtak el nagyon. Hawkeye egy teljes nyílgyárat hurcol magával, hogy sose fogy ki a nyílból?
marknagy írta: SPOILER:
Elvileg a kriptoniak sebezhetetlenek foldi korulmenyek kozott, szoval logikus hogy csak egy masik kriptoni tud vegezni Zoddal (mint Hulkot is csak egy masik Hulk tudna kinyirni).
SPOILER:
Nem logikus. Ha a kriptoniak sebezhetetlenek földi körülmények között, akkor egy másik kriptoni sem tudja megsebezni, mert érted, sebezhetetlen. Meg amúgy előtte is szanaszéjjel verték egymást, és úgyse lett semmi sérülésük.
Mobilrol vagyok, sajnos nemtudom kulon szedni. Szerintem az elso resszel nincs gond, Hawkeye-nal igazad van, de kar az ilyenen fennakadni ez nem Nolan film :D Egyebkent a Tel katonajat, Vasember elso reszet es a Hangyat tarjak a legjobbaknak.

SPOILER:

Egy kicsit paradox, de mivel mindketten ugyanolyan lenyeguek elvileg ki tudjak egymast csinalni, gyemant karcol gyemantot. Egyebkent ezert nem a rendezo a hibad, kepregenyekben is igy van.

Ebben nem vagyok biztos, de ugy tudom csak a boruk ellenallo, ergo ha eltorod a nyakat az biztos veg. Mint Farkas is, hiaba regeneralo ha letepik a fejet nem eli tul.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Filmek

#45 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

marknagy írta:Nem volt valami nagy film meg a kepregenyes kategorian belul is, Marvel azert mas szint.
Megnéztem a két Bosszúállókat is. Azok sem ragadtak el nagyon. Hawkeye egy teljes nyílgyárat hurcol magával, hogy sose fogy ki a nyílból?
marknagy írta: SPOILER:
Elvileg a kriptoniak sebezhetetlenek foldi korulmenyek kozott, szoval logikus hogy csak egy masik kriptoni tud vegezni Zoddal (mint Hulkot is csak egy masik Hulk tudna kinyirni).
SPOILER:
Nem logikus. Ha a kriptoniak sebezhetetlenek földi körülmények között, akkor egy másik kriptoni sem tudja megsebezni, mert érted, sebezhetetlen. Meg amúgy előtte is szanaszéjjel verték egymást, és úgyse lett semmi sérülésük.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#46 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kiskacsa08 írta:Megnéztem a Man of Steel-t. És ismét rájöttem miért utálom a szuperhős filmeket...

SPOILER!!!


Most az komoly, hogy a film végén, miután lerombolták a fél világot ketten, Superman egyszerűen fogja és ELTÖRI Zod nyakát?? Keresztül repülnek húsz épületen, egy karcolás nem keletkezik bennük, erre fogja, és eltöri a nyakát.....
Nem volt valami nagy film meg a kepregenyes kategorian belul is, Marvel azert mas szint.

SPOILER:
Elvileg a kriptoniak sebezhetetlenek foldi korulmenyek kozott, szoval logikus hogy csak egy masik kriptoni tud vegezni Zoddal (mint Hulkot is csak egy masik Hulk tudna kinyirni).
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Filmek

#47 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Megnéztem a Man of Steel-t. És ismét rájöttem miért utálom a szuperhős filmeket...

SPOILER!!!


Most az komoly, hogy a film végén, miután lerombolták a fél világot ketten, Superman egyszerűen fogja és ELTÖRI Zod nyakát?? Keresztül repülnek húsz épületen, egy karcolás nem keletkezik bennük, erre fogja, és eltöri a nyakát.....
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#48 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A Civil War tesztvetites alapjan a legjobb Marvel film lehet:
http://www.shortscore.net/2016/02/01/re ... tvetitese/" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#49 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chester írta:Új Suicide Squad trailer
https://www.youtube.com/watch?v=CmRih_VtVAs" onclick="window.open(this.href);return false;
Zenét nagyon eltalálták hozzá. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#50 Hozzászólás Szerző: Chester »

Új Suicide Squad trailer
https://www.youtube.com/watch?v=CmRih_VtVAs" onclick="window.open(this.href);return false;

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Filmek

#51 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Chester írta:Kíváncsi vagyok, hogy Di Caprio most megkapja-e azt a k*rva szobrot. :D
Én ma néztem meg a filmet, elég nagy csalódás volt. Azt gondoltam előre hogy úgy fogok kijönni a teremből, hogy a film nem érdemel szobrot. De hogy azt érezzem, hogy Leo sem ezért kéne hogy végre megkapja, azt nem gondoltam volna. Persze összeségében bőven rászolgált már, de ennél többször is volt már sokkal jobb alakítása is.
Szerintem a film elég vontatott volt, (csak viszonyitaskepp: az új Tarantino film sem egy gyors darab, mégis imádtam) igazából a történet sem volt valami nagy szám. Di Caprio pedig biztos sokat gyűrödött a szerep eljátszásáert, de a karakter nem volt akkora szám hogy szobrot érdemeljen szerintem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#52 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kíváncsi vagyok, hogy Di Caprio most megkapja-e azt a k*rva szobrot. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Filmek

#53 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
rafanadal írta:Most néztem meg ezt a 2015-ös Mad Max filmet. Hát édes istenem, ekkora szar akció filmet még életemben nem láttam. Elpazaroltam 2 órát az életemből. 3 fél órás akciójelenet tele a szokásos hollywoodi sémákkal, egy kis alap sztori, de hát arra már idő nem maradt, hogy kicsit kidolgozzák azt és 25 szaros perccel a vége előtt jönnek rá a nagy tervre, hogy mit is kéne csinálni, gyorsan szájba vágják a nagyfőnököt és kész, meg van nyerve a csata, minden szép. Végére kis bőgés, dráma és már vége is a filmnek. Nagyon-nagyon szar véleménnyel vagyok róla. Egyedüli vagány dolog az a hülye gitáros volt azon a nagy állat kocsin. :)
Én moziban láttam, ott nagyon ütött. Persze, a sztori nulla, de látványos és szórakoztató volt, úgy jöttem ki a teremből hogy megérte kicsengetni a gubát.
Én is moziban láttam, az alapján az év filmje volt. Persze a sztori egy nagy autós üldözés, de amit kihoztak belőle látványilag, az mindent vert, ver jelenleg a világon. Nem véletlen, minden akció jelenet valódi volt, trükkök nélkül oldották meg...

Amúgy lesz még 2 része, ahol jobban kibontják a történetet állítólag.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#54 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:Most néztem meg ezt a 2015-ös Mad Max filmet. Hát édes istenem, ekkora szar akció filmet még életemben nem láttam. Elpazaroltam 2 órát az életemből. 3 fél órás akciójelenet tele a szokásos hollywoodi sémákkal, egy kis alap sztori, de hát arra már idő nem maradt, hogy kicsit kidolgozzák azt és 25 szaros perccel a vége előtt jönnek rá a nagy tervre, hogy mit is kéne csinálni, gyorsan szájba vágják a nagyfőnököt és kész, meg van nyerve a csata, minden szép. Végére kis bőgés, dráma és már vége is a filmnek. Nagyon-nagyon szar véleménnyel vagyok róla. Egyedüli vagány dolog az a hülye gitáros volt azon a nagy állat kocsin. :)

Én moziban láttam, ott nagyon ütött. Persze, a sztori nulla, de látványos és szórakoztató volt, úgy jöttem ki a teremből hogy megérte kicsengetni a gubát.

Más: látta valaki a Saul fiát? Kíváncsi lennék a véleményetekre. Engem eddig nem igazán érdekelt a dolog, mert eléggé kifacsart témának tartom a holokausztot(ahogy a második világháborút), de most nyomni fogják a Cinema City mozik, most már kíváncsi vagyok mire fel van ekkora cécó. A Golden Globe után megkapta az Oscar jelölést is, ez mindenképp elismerésre méltó.

Kép

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Filmek

#55 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:Most néztem meg ezt a 2015-ös Mad Max filmet. Hát édes istenem, ekkora szar akció filmet még életemben nem láttam. Elpazaroltam 2 órát az életemből. 3 fél órás akciójelenet tele a szokásos hollywoodi sémákkal, egy kis alap sztori, de hát arra már idő nem maradt, hogy kicsit kidolgozzák azt és 25 szaros perccel a vége előtt jönnek rá a nagy tervre, hogy mit is kéne csinálni, gyorsan szájba vágják a nagyfőnököt és kész, meg van nyerve a csata, minden szép. Végére kis bőgés, dráma és már vége is a filmnek. Nagyon-nagyon szar véleménnyel vagyok róla. Egyedüli vagány dolog az a hülye gitáros volt azon a nagy állat kocsin. :)
Tipikus látványfilm, ami moziban azért üt, de számítógépen vagy tévén kisebb képernyőn egyáltalán nem adja vissza az élményt. Nem vártam sokat a sztoritól, szóval abban nem csalódtam, látványos akciófilm, de többször nem hiszem hogy meg fogom nézni. Az mondjuk túlzás hogy Oscar-ra jelölték, még akkor is ha nem volt túl acélos az idei mezőny.

Itt vannak egyébként a jelöltek:
http://www.origo.hu/filmklub/blog/dijak ... light.html" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#56 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Most néztem meg ezt a 2015-ös Mad Max filmet. Hát édes istenem, ekkora szar akció filmet még életemben nem láttam. Elpazaroltam 2 órát az életemből. 3 fél órás akciójelenet tele a szokásos hollywoodi sémákkal, egy kis alap sztori, de hát arra már idő nem maradt, hogy kicsit kidolgozzák azt és 25 szaros perccel a vége előtt jönnek rá a nagy tervre, hogy mit is kéne csinálni, gyorsan szájba vágják a nagyfőnököt és kész, meg van nyerve a csata, minden szép. Végére kis bőgés, dráma és már vége is a filmnek. Nagyon-nagyon szar véleménnyel vagyok róla. Egyedüli vagány dolog az a hülye gitáros volt azon a nagy állat kocsin. :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#57 Hozzászólás Szerző: Chester »

Amit ebben a filmben hozott, en besirtam :D

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#58 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chester írta:Megnéztem az Aljas Nyolcast, igazi Tarantino film. :D Szigorúan felirattal ajánlom, azok az akcentusok zseniálisak! Ha nem kap akármelyik kategóriában Oscart, csalódott leszek, Walton Goggins pl. megérdemelné.
Zseniális az az ember, borzalmasan ronda lény, de színészileg zseniális, Shield, SoA, mindkettőben parádé.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#59 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megnéztem az Aljas Nyolcast, igazi Tarantino film. :D Szigorúan felirattal ajánlom, azok az akcentusok zseniálisak! Ha nem kap akármelyik kategóriában Oscart, csalódott leszek, Walton Goggins pl. megérdemelné.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#60 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kiskacsa08 írta:
marknagy írta:Mozicsillagon fent van.
Hogy bírtok ilyen oldalakat nézni? A sok reklámtól nem látni a tartalmat, ráadásul minden második kattintás valami más weboldalra irányít át.
Amit bela mond, le kell tolteni es nem jon be semmi felugro ablak :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése